Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) MarcZ válasza Chereiose (#28950) üzenetére


MarcZ
senior tag

G400 a legjobb választás abban a kategóriában, mégpedig az itt leírtak miatt is. Ha van egy kis időd olvasd át, és megérted miért.

(#28950) Chereiose: A G300 nagyon is jó, el sem hiszed milyen jól veszi a nagyobb rántásokat.

[ Szerkesztve ]

A man's got to do what a man's got to do.

(#28952) Krisinto válasza Chereiose (#28950) üzenetére


Krisinto
őstag

Ozone Radon 3-kt nézegettem, úgy néz ki meg is rendelem, PH-n is nézegettem a teszteket, elég jónak mondták :))

(#28953) ZeroLimit


ZeroLimit
tag

nagyon jó játék csak olyan sok a cheart gyökérerek hogy az már fáj

(#28954) Krisinto válasza ZeroLimit (#28953) üzenetére


Krisinto
őstag

Igen. Olyanok mint Vanir. :DDD

(#28955) Vanir válasza Krisinto (#28954) üzenetére


Vanir
veterán

;]

(#28956) ZeroLimit válasza Vanir (#28955) üzenetére


ZeroLimit
tag

Tényleg olyan vagy ???

(#28957) MarcZ válasza ZeroLimit (#28956) üzenetére


MarcZ
senior tag

Hogyne, itt van a bizonyíték. Mellesleg gg, Vanir! Busted.

A man's got to do what a man's got to do.

(#28958) M3oH válasza ZeroLimit (#28956) üzenetére


M3oH
addikt

Ha cheatnek nevezuk azt, hogy beletett tobb ezer orat es jol jatszik, akkor igen :)

(#28959) ZeroLimit válasza MarcZ (#28957) üzenetére


ZeroLimit
tag

hát ez fantasztikus :C

(#28960) ZeroLimit válasza M3oH (#28958) üzenetére


ZeroLimit
tag

az nem cheat csak jól játszik de másik szerinte cheater mert véletlen fejbe lőtt 1 golyóval megy ilyenek

(#28961) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28962) pr1mzejEE válasza ZeroLimit (#28960) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

ironizálnak a srácok. szerintük vicces, ha téged itt szopatnak :)
Vanir azért elég jól játszik. Keress a nevére youtube-on.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#28963) Vanir válasza pr1mzejEE (#28962) üzenetére


Vanir
veterán

(#28964) Chereiose


Chereiose
addikt

COD4-be rohadt jókat lehet lőni.,,, ma sabotage 2v2 ben 42 / 6-ot nyomtam M16-al.... 2v2, 3v3 ban jó a cod 4 esetleg 4v4 de több az már sok! :)

(#28965) SipiBcs válasza Vanir (#28963) üzenetére


SipiBcs
őstag

:DDD

Majdnem kiköptem a KV-t! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#28966) ZeroLimit válasza pr1mzejEE (#28962) üzenetére


ZeroLimit
tag

értem elvan a gyerek ha játszik :DD

(#28967) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki Call of Duty 4 - Modern Warfare Hamachi-val való beállításában?
(Skype vagy MSN címem van, úgy könnyebb lenne a dolog)

(#28968) Vanir válasza neo81 (#28967) üzenetére


Vanir
veterán

Minek Hamachi? :U
Ha virágbolti verziód van, akkor is vannak tört szerverek, ingyen is tudsz kérni az fshost.me illetve a war24.net, valamint a freegamehosting.nl oldalakon.

(#28969) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Tudna nekem segíteni valaki Call of Duty 4 - Modern Warfare Hamachi-val való beállításában?
(Skype vagy MSN címem van, úgy könnyebb lenne a dolog)

(#28970) szilva01 válasza neo81 (#28969) üzenetére


szilva01
őstag

Már válaszoltak -.-

(#28971) pr1mzejEE válasza szilva01 (#28970) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

:DDDDD

Ismétlem az alattam párral lévő kollegát:D

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#28972) Vanir válasza neo81 (#28969) üzenetére


Vanir
veterán

Minek Hamachi? :U
Ha virágbolti verziód van, akkor is vannak tört szerverek, ingyen is tudsz kérni az fshost.me illetve a war24.net, valamint a freegamehosting.nl oldalakon.

(#28973) jaffa 2843 válasza neo81 (#28969) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Minek Hamachi? :U
Ha virágbolti verziód van, akkor is vannak tört szerverek, ingyen is tudsz kérni az fshost.me illetve a war24.net, valamint a freegamehosting.nl oldalakon.

Így már talán :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#28974) pr1mzejEE válasza jaffa 2843 (#28973) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Most én is félkövérrel?:DD

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#28975) // Chaka //


// Chaka //
tag

Heeeelp! Csináltam egy gyönyörűséges gránátdobálós demót. Mikor visszajátszom, hogy filmet készítsek belőle, repülés közben (strat mod) a kamera az eget nézi, és csak akkor lesz helyes a nézet, mikor megnyomom a lövés gombot, és megáll a levegőben. Ha meg dobálás közben veszem a vidit, akkor annyira leesik az fps, hogy a dobásokat esélytelen kivitelezni. Valami ötlet ?

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#28976) // Chaka // válasza // Chaka // (#28975) üzenetére


// Chaka //
tag

Azt hiszem, nincs megoldás: Fantasy youtube vidijén is ugyanúgy néz ki, mint nálam. Ő valszeg meg tudta volna csinálni, ha meg lehet csinálni...

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#28977) Riccsiz_h válasza tDr1v3r (#28932) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

kaptam is egy bant, TDM alatt a sok spawn camper sniper tömörült, aztán beledaráltam a oda közéjük és véletlenül beadott 3 hedit, másodikszorra a következő spawnnál pedig 2-őt --> banned pernamently by admin (valószínűleg mindkétszer az admin futott bele)

sajnos a legtöbb játékban ezt tapasztalom,nem kérdez csak bannol az admin, még ha tényleg csak szerencséd volt akkor is

sajnálom pedig az az only Nuketown jó szerver volt :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#28978) hav válasza Riccsiz_h (#28977) üzenetére


hav
tag

Üdv!

Nem tud véletlen valaki kontaktot a Nyárádi faszagyerekek klánhoz? Kb. fél éve rendszeresen játszom ott, teljesen tisztán, soha nem csalok és tegnap egyszer csak kaptam egy bann-t, semmi előzménye nem volt, csak úgy jött :D Nem akarom magam vissza könyörögni, sőt ezek után nem is mennék vissza, csak rá akarok kérdezni, hogy mégis WTF? Köszi!

(#28979) Skillerz


Skillerz
tag

Úgy látom mind a ketten találkoztatok a vérpistikusz adminusz egy felettéb, agressziv egyedével. Szokjatok hozzá hogy a "casual" klánok szerverei nagy részén megtalálható ez a "faj". Ha jó pubon szeretnétek tolni, tudom ajánlani a NetSky szervereket, az esuba szervereit, és nem régiben Mazarini is csinált egy pub szervert. Magyarból pedig a ClanCore, illetve a Cod.hu szerverét, esetleg még az Amazing skill-t. A többin nagy részben elterjedt már a véradmin.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#28980) Vanir válasza Skillerz (#28979) üzenetére


Vanir
veterán

Amazingről már szinte az egész teamem banned. :))

(#28981) Balinov


Balinov
félisten

jatszik valaki innet az e|K HC S&D szerveren

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28982) tDr1v3r válasza Riccsiz_h (#28977) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Melyik szerveren?

Amúgy, az általam favorizált Nuketown only szerónak vége lesz 30-dikán... :( Tudtok valami olyan alternatívát, ami azt a mapet használja 0/24?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28983) // Chaka //


// Chaka //
tag

... a lentebbi felsoroláshoz csatolnám még a K.I.Z. szervert (178.63.14.80:28961). Vannak kisebb csalók főműsoridőben, de késő este és/vagy admin mellett sokszor lehet jó mapokat kifogni. Promod s&d 12(+4 private) slot.

[ Szerkesztve ]

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#28984) szilva01 válasza Vanir (#28980) üzenetére


szilva01
őstag

Szerintem ebben az a szomoru hogy aki origivel jatszik az ugyis felti es bem csal a tobbiek meg ha igazsagos a bann ha nem kicserekik es visszamennek....

(#28985) Skillerz válasza Vanir (#28980) üzenetére


Skillerz
tag

öhm, nem szeretem a tdm-et csak 1x-er 2x-er játszottam rajta, akkor egész szimpatikusak voltak, de mások is dícsérték, ezért ajánlottam

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#28986) // Chaka // válasza Vanir (#28980) üzenetére


// Chaka //
tag

És az a maradék egy vért vizel, hogy bekerüljön a többiek közé :DDD

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#28987) Valek81 válasza Balinov (#28981) üzenetére


Valek81
csendes tag

Néha felnézek rá.

"to punish and enslave..."

(#28988) Balinov válasza Valek81 (#28987) üzenetére


Balinov
félisten

igen? milyen neven? szinte minden nap ott jatszok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#28989) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ilyen se volt még, hogy nekem lett a legtöbb score-om a round végére, és még a kill is több volt mint a death. :D

Amúgy, ott egy Paradox bácsi is...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#28990) Vanir válasza tDr1v3r (#28989) üzenetére


Vanir
veterán

Bírom a sok tardot, aki még mindig eSuba paradox néven játszik, mikor az az eSuba akkori teamje bedobta a rongyot évekkel ezelőtt, és áthúzott a pwr-be. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28991) marec1122 válasza Gyula84 (#28920) üzenetére


marec1122
senior tag

én is kaptam bant az ibj n és ismerem is az admint de hát 3 napja írtam rá hogy oldja fel de eddig nem sikerült. mennyi esélye lehet annak a szerencsétlennek aki nem is tudja kinek kell írni. :((

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#28992) Imi Csabi válasza Gyula84 (#28920) üzenetére


Imi Csabi
tag

Jó a statja bizony:), emellett fekete a pb shotja és pontosan tudja hol az ellenfél, de szerinted nem csalt, nyugodtan mond csak el a véleményedet :)

Ja hogy többet nem jössz a szerverünkre? Úristen hogy fogom ezen túltenni magamat...

Ennek az egésznek semmi értelme nincsen, annyi a csaló mint égen a csillag. Az egyetlen megoldás az ha eredeti lenne a szerver, amit már megjátszottunk egy párszor... eredménye csupán annyi hogy 2-3 napig jöttek az origi-s emberkék majd kihalt a szerver.

Okoskodni könnyű

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#28993) Imi Csabi válasza marec1122 (#28991) üzenetére


Imi Csabi
tag

Óigen, tán nem kéne olyan rettenetesen jó megérzésekkel rendelkezned. Pontosan tudod mikor kell megfordulnod és tunkolni a falat vakkanton a guggolva közlekedő!!! kerülő emberre.

Ez most csak egy példa volt arra, amit a saját szememmel láttam. Azt hogy occse miért bannolt majd megkérdem tőle, ha előkerül. Úgy mellesleg jegyzem meg hogy a bann már legalább 1 napja le lett véve.
Zárójelben jegyzem meg hogy az rcon tool csinál érdekes dolgokat és 1 pillanat alatt újra lebannolja az összes már feloldott guid bannt, de persze erről én mit sem tudok, akinek van erre 5lete az ne tartsa magában. Én kérek elnézést, hogy ezek után nem nézek át több száz bejegyzést, pont erre van időm.

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#28994) marec1122 válasza Imi Csabi (#28993) üzenetére


marec1122
senior tag

ugyan már ne röhögtesd ki magad. attól hogy vacanton felfutva falat tunkolok csalok? ezért nem alkalmazzák lanon vacantot mert full átlőhető. agyat kéne növeszteni nem kibannolni mindenkit aki átlövi a falat vagy megüzenni az activisionnak hogy ne tervezzenek olyan játékot amibe át lehet lőni a falon.
már kb 6x lebannoltak arról a szerverről és még mindig full tiszta origim van.(3éves) sem a pb sem a ggc sem semmi nem mutat csalásra. wh screenshot volt van?? NINCS. akkor hogy csalok??? hmm??

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#28995) Imi Csabi válasza marec1122 (#28994) üzenetére


Imi Csabi
tag

Agyat növeszteni? Nem is rossz 5let, hajrá :)

Akkor kicsit részletezzük az ominózus jelenetet.

Vakkanton védőben 8asnál csücsülsz és lösz kifelé, majd hirtelen megfordulsz, hasra vágod magad. Mindeközben érkezik a támadó csapat egyik játékosa, aki guggolva kerül és épp megérkezik a papírnak becézett kis szobába. A te szemszögedből a papír jobboldali kis részébe.
Kint hasalva még nem láthattad hogy a csóka kijött (én sem láttam, csak a minimapon), de már rálőtted a falat. Ahhhaaa mondom, jó-jó a rutin meg az évek. Én nem bannoltalak, mert állítólag tiszta vagy. Te is tudod hogy a pb-shot sz@rt sem ér :)
Pattoghatsz ha akarsz de ez az igazság.

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#28996) marec1122 válasza Imi Csabi (#28995) üzenetére


marec1122
senior tag

Az igazság hogy hogy a figura akit előttem ha ugyan arra a szitura gondolunk csúnyán futott még kb 10 lépésre papírtól. És nem tudom ki milyen fülessel játszik de az enyémmel bizony ezt tisztán hallatszik. Nem beszélve arról hogy 1 v sok szituba feltételezhető vacanton hogy valaki kerülni fog.Igen ehhez kell agy,nem wh aim esp és nem is a sátán. Ennyit erről napi 15 ilyen szituba keveredek nem beszélve a sima mákokról.

Ettől eltekintve azt sem nagyon tudom hogy jelenleg a magyar scenebe mit kell letenni az asztalra ahhoz hogy valakiről elhiggyék hogy nem csal. Vannak bizonyos magyar pubserverek amiktől az ember nem is vár túl sokat, nem ismerik a "jobb" játékosokat csak pubról tudnak és lövöldöznek. De lassan az ibj jelen van annyi ideje hogy sejthetné hogy ki-ki csoda ebbe a játékba. Megjegyzem ha nem akarjátok hogy én vagy magamfajta játékos ott puboljon szólsz vagy szimplán nem veszed le a bant. DE már nem először levetted tehát valahol te is sejted hogy nem csalok.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#28997) Imi Csabi válasza marec1122 (#28996) üzenetére


Imi Csabi
tag

Én csupán elmeséltem mit láttam :) és mivel szólt a zene nem halottam semmit. Ennyivel el is intéztem a dolgot: Ahhhaaa mondom, jó-jó a rutin meg az évek. Occse meg egy huszáros mozdulattal lebannolt :D

Tudod, mi akik már elég hosszú ideje csináljuk már nem hiszünk a mesékben, sem csodákban. A napi több 10-20 csaló (plusz a sok privátos kis janigyerek, anyuci apuci kis kedvence) elveszi az ember életkedvét is, nem beszélve a rászánt időről, míg átnézek több száz pb shotot, pláne ha nem volt rá időm és a nap végére a nyakamba szakad több ezer, plusz hogy aznap épp hányan próbáltak rcon-t törni, kik floodolnak ésatöbbi, hát csinálja az akinek 7 anyja van.

Már jó párszor leakartam állítani a fenébe az egész hóbelebancot, semmi értelme bármit is csinálni ennek a magyar közösségnek, az intelligencia a hozzáállás a kultúra, mind-mind konvergál a nullához... Már próbáltam csinálni chat szűrőt is, a kritikán aluli kis 12 éves nokedlik kirohanásai ellen, de ehhez nincs erőforrásom, csak ezért nem fog menni éjjel nappal egy gép és nem fogom fizetni utána a villanyszámlát sem.

Arról nem is beszélve, hogy pl a ClanCore is próbálkozik, de a sok kis takony ott rúg beléjük ahol csak lehet. Kezdve ott hogy ha épp úgy döntenek, hogy rendeznek egy kupát valakiknek az a legjobb elfoglaltságuk, hogy ellehetetlenítik a kupa szerverek használatát (pl. rcon flood) és ha tudják még fel is törik őket, mint ahogy volt is rá példa. Kicsit vicces volt úgy kupát rendezni, hogy nekem kellett floodolnom az rcont ahhoz, hogy egy nyamvatt mapot tudjunk váltani.(a szerver egyszerre csak egy parancsot tud fogadni, ha én gyakrabban küldöm a parancsokat, mint a janigyerek, akkor az ő kérései nem érik el a szervert és még a sz@ros programja is lehal, ergó ha mapot kell váltani csak leállítom a programomat és van kb ~1 másodpercünk mapot váltani, mielőtt a nyomorult janigyerek programja újraindul --> aki érti érti, aki nem az nem)

Lehet rám haragudni, ez van.

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#28998) marec1122 válasza Imi Csabi (#28997) üzenetére


marec1122
senior tag

na itt a baj. bele vagy/tok fásulva és kirúgtok boldog boldogtalant. ráadásul az egész vitánkat személyeskedésnek veszed és úgy is reagálsz mint azok akiket elhallgattatnál. én tényleg tudom mennyi vesződség csak megpróbálni tisztán tartani egy cracked pubservert. de ha valamit csinálsz csináld jól alapon nem kéne mindenkit kirúgatni. én azt is értem hogy nehéz felismerni ki jó és ki csal de hát vazze összesen 2 névvel és 1 guiddal játszom azért ennyi még megjegyezhető. és már nem azért de pont occse rúgott ki "véletlenül" 1 órára amikor jól ment a pub másfél hete. Ezek után persze át lehet értelmezni a "véletlen" fogalmát. Nem beszélve arról hogy adtál nekem egy jogot amivel 1 órára kickelhetek és amit egyszer arra mertem használni hogy kirúgtam valakit aki késkörben a 10. secnél plantolt. Ez persze nem szabály hogy nem lehet ilyet tenni de konkrétan az 1v1 kés sem az. De mivel pont egy admin követte el a kis görénységet (persze álnéven) rögtön adott egy fél nap bant. Annyi gerince sem volt a csávónak hogy megmondja ki is ő valójában. Bezzeg amikor egy másik admin jogú (lehet ugyan ez a gerinc méretét tekintve) késkörbe menekülőre fogta és felém futott és lekéseltem, mondván hogy nem 1v1 szitu volt kikickelt és ha már úgy is ott járt hát felvette a csipát. tehát szerintem ha már modorról meg szabályokról van szó azért nem csak az átlag cheater-nek kéne változtatni.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#28999) Mukorka válasza Imi Csabi (#28997) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem olvastam végig mindent de marecot nyugodtan unbannolhatjátok. Én is itt kértelek meg téged s le is vettétek, ő meg aztán a tiszta játék atyja :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#29000) Imi Csabi válasza marec1122 (#28998) üzenetére


Imi Csabi
tag

Értem, de nem tarthatom mindenért én a hátamat.
Annó elmondtam occsének, hogy tiszta vagy, ámbár vannak érdekes húzásaid, erre valamelyik nap le bannolt. Arra az egy órás kick-re amit "véletlen" kaptál tőle, szintén nem tudok mit mondani, mint ahogyan arra sem hogy ki mit csinál késkörben. Igazán remek dolog mások miatt meghunyászkodni, holott idősebb tagokról, akik mögött több ezer óra játékidő áll. A lényegen nem változtat, mindig az én hátamon csattan az ostor, Szép napot :)

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.