Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#882) ent


ent
őstag

Na hali, végre találtam egy fórumot ami az arculatomat tükrözi :DDD .

Lényeget szeretném mondani és szeretném ha mindenki aki a klánban van gondolkozna rajta és megbeszélnénk, fontos dolgok:

- ki melyik mapot (max. 3db) szeretné a klán sajátjának
- ki legyen az állandó csipásunk
- kinek milyen fegyverei legyenek waron, fontosnak tartom itt a füst grnát stb haszánlatát!!!
- majdani kiválasztott mapokra tud e segíteni a taktika kialakításában!
- legyen e állandó warozós csapat (ugye sokan vagyunk, tehát 2-3 csapat, akik össze fognak szokni, össze kell hogy szokjanak. Ezekkel a felállásokkal fontos a hétvégi összejövetel megszervezése, én látom értelmét, de saját véleményem. Innen adódik a következő bekezdés.)
- Ha most vagyunk vmennyien és ez a szám páratlan, akkor meghívás kellene 1-3 embernek küldeni!!!! Fontos, hogy 1 vagy 3 ember, hiszen a páros számmal érdemes játszani ha klánról beszélünk!
- ha meghívás lesz, akkor hogyan történjen a meghívás. Tehát minden tag ad le vmennyi nevet, vagy legyen 1-2 ember a klánban aki viszi emiatt a hátát, hiszen nem biztos, hogym indenki a személyt választaná. Ezzel fel fogja vállalni a konfliktust! Tehát én a mindenkire szavaznék, mindenki szóljon hozzá.
- ötlet a PH! klán oldalával kacsolatosan: ha neki fogunk a warozásnak, ami szerintem 1-2 hónapon belül el kell hogy jöjjön, sok-sok ok miatt, akkor kell egy war naptár/eredmények menü (ebben vezetnénk, hogy melyik csapat milyen eredményeket zárt és melyik klánnal, stb.)

Ezeket MEG KELL beszélnünk. Mindenkinek aki KLÁNTAG várom értelmes hozzászólását. A hozzászólását kezdje ÖTLET MEGBESZÉLÉS címmel!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.