Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Sirandrish válasza Rabbitf_24 (#550) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugyanugy mint ahogy a cod2-ben csak itt a cod1et választod ki..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#552) Sirandrish válasza snoopzkaaa (#549) üzenetére


Sirandrish
legenda

és azt hgy gondolod? fél óra levegő nélkül vagy mi?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#553) Balinov válasza Sirandrish (#525) üzenetére


Balinov
félisten

Sirandrish,jutottál vmire tegnap ezzel a magas ping problémával? szombat este 3 órát játszottam azon a 2-3 szerveren,ahova tegnap este is fel akartam menni (codwars.gr szervere),de hiába volt szabad slot,only for low ping players,mint neked is. böngészés,meg cod2 faszán ment,de sehova nem tudtam becsatlakozni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#554) Boci_83 válasza Napster (#540) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát próbálkozom, de nekem még a fegyvereket kellene rendbe rakni, mert még nem érzem melyik pályára melyik jön be...
Sokat még nem játszottam, de egyre jobban tetszik, és haladok a szintekkel is, 32-es szinten vagyok, a 7en jó lenne elérni a plafont! :DDD

**********

(#555) tothm


tothm
őstag

Arix!Ha ilyen megnyílvánulásaid vannak megkérünk hogy nem írj be! :F

(#558) Bencus88 válasza Sirandrish (#499) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Beértelek én is level 26:)

(#571) Bencus88 válasza #77397504 (#569) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem leszel hosszú életű a ph-n haver meg kímélj meg a sértő hsz-eidtől köszi

Amúgy tuti összetévesztesz valakivel a nevem zeusz nem ripper lehet keversz valakivel senkinek sem szóltam be pá

[ Szerkesztve ]

(#572) Atlantis


Atlantis
veterán

Takarítva. arix véglegesen kitiltva. 0 konstruktív hozzászólás, volt 1-2 szabad órája, amit nem tudott hasznosan eltölteni...Legyen ez intő jel a hozzá hasonlóknak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#574) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Hi!

Bocs ha már volt: 1.1 patch

Hala Madrid :)

(#579) snoopzkaaa válasza Sirandrish (#551) üzenetére


snoopzkaaa
csendes tag

sirandis en ertelmes valaszt kertem nem ezt,,,
ha egy forumba irsz(foleg valaszolsz) akkor mer a belekotok az elo faba modszer az alap?
sztem k*rvara egyeretelmu mire gondolok, ha nem tod ne irj, de ne jatszd itt meg magad te tulintegralt....
kosz
Értelmes valaszokat tovabbra is varom
thx :P

(#581) fpeter07 válasza snoopzkaaa (#579) üzenetére


fpeter07
veterán

ezt valahol régebben olvastam, megnézem, hátha meglesz

(#582) pilóta


pilóta
nagyúr

Szerintem egy kicsit el lett cseszve ez a szintlépéses téma. Mármint túl gyorsan lehet szintet lépni. Már tele vannak a szerverek hadseregtábornokokkal ezer csillaggal, pedig két hete sincs kint a játék. Egy hónap múlva csak generálisok lesznek és elveszíti az értelmét az egész fejlődősdi. Én is két nap játszottam igazán, és már harmincvalahanyas vagyok.
Nyílván kiadnak majd kieget, és lehet menni 100-as szintig, de akkor is...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#583) snoopzkaaa


snoopzkaaa
csendes tag

Hát sztem semmi gond ezzel a szintesdivel, hiszen ha vegtelen lenne vagy nehezebb lenne szintet lépni(bar szintenkent egyre tobb xp kell igy is), akkor soha nem erned utol azokat akik fanon egesznap megtehetik h otthon nyomjak only 24-be, és ez nagy elonyhoz juttatna oket, es eselyed is kevesebb lenne egy nalad lowobb ellen, ez csak ezert kellett sztem h 1 kis plusz varazst adjon az egesznek, akik ujonnan megveszik lehessen versenyezni a fegyokert es a perkekert, ez igy sztem teljesen jo, otletes h nem egybol all weapon meg minden ilyenek, hanem kicsit meg kell kuzdeni erte, eltelik 1 honap es mindenki lvl 55 lec es egyenlo eselyek, mindenkinek meg lec minden fegyo, egyenlo eselyek, amik kellenek egy lovoldozoshoz sztem(igy is eleget karogok ha ha vmikor lelonek, és fogom mindenre, ha meg a szintkulonbsegre is foghatnam az meg jobban idegesitene, ilyenkor marad csak a szokasos indok: lassu vok, gepem lassu, kapcsolat lassu, lama vok stb. :) ) :))

(#587) Bencus88 válasza #05031936 (#585) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha rám célzol fogalmam sincs mikor szóltam be, de ezzel a hsz-el megint bannoltatni fogod magad

(#589) fpeter07 válasza pilóta (#582) üzenetére


fpeter07
veterán

Sztem majd valamelyik patch-be lesz ilyen + szint

snoopzkaaa láma vagyok, ez jó indok :D

[ Szerkesztve ]

(#590) ricsy888 válasza fpeter07 (#588) üzenetére


ricsy888
senior tag

Jaja, igaza van fpeter07-nek :) , nem azért jönnek ide a forumozók, hogy azt olvassák, hogy ti mit problémáztok azon hogy ki, kinek, mikor szólt be.. hanem, hogy a COD4multiról dumáljunk. :K
Az ilyeneket szerintem privátba... :(

(#591) Bencus88 válasza ricsy888 (#590) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Remélem ez a probléma csak egyirányú engem nem kell felvilágosítani miről szól ez a topik

(#592) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Sziasztok! :)

Teljes mértékben egyet értek az elöttem szóló fórumtársakkal. :R Ezért ellnézést is kérek, de már nem bírtam megállni ezt a hozzáállást. :B

Végre én is elkezdtem "keményen" :D játszani a COD4-el. Kemény 10-es szintű vagyok. :B Bár még szokatlan egy kicsit mert hozzászoktam a COD UO-hoz. A COD UO-val elég sokat játszottam LAN-on. És azt is nagyon megszerettem. Ez is elég feeling-es és nagyon jó vele játszani. :D Ugyhogy harcra fel. :R

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#595) Rabbitf_24 válasza Sirandrish (#551) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

cod1-et? :F

[ Szerkesztve ]

(#596) Atlantis válasza Bencus88 (#587) üzenetére


Atlantis
veterán

Bizonyám...és felhívnám a figyelmét arra, hogy akárhányszor újraregisztrál, ki lesz rakva. Ez a stílus nem megengedett, néha elnézzük esetleg azoknak, akik már valamit leraktak az asztalra, de nekik se ajánlott.
Senki nem szólt be neked, te kötöttél bele Ripper03-ba, bár nem igazán értem miért.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#597) Emanuel91


Emanuel91
csendes tag

üdv!
nekem van egy olyan problémám h ledob pár szerverről pb init failure szöveggel. mit tudok ez ellen tenni? és még azt is meg szeretném tudni h melyik az a fálj amelyik a create a class meg a challanges cucockat menti? mer gondoltam ha reinstalálom a játékot nem lesz pb init ehelyett csak a statomat vesztettem el level 22-ről és most kezdhetem előröl. ugyanis reinstall után vmi oylasmit írt ki h nem tudta olvasni és reset-elte a statomat. ezután kiléptem és bemmásoltam a profilomat (reinstall előtt csináltam a profile mappából egy biztonsági másolatot) de ezek után se működött. vároma segítséget előre is köszönöm!!!

(#598) S4m válasza Emanuel91 (#597) üzenetére


S4m
csendes tag

a 2. kérdésedre a válasz engem is érdekelne! :)

Houston, we have a problem!

(#599) Mr Manson


Mr Manson
tag

HELL all!
Tudna valaki segiteni az FPS-es növelésében? 1024-be tolom neten de elég lassúcska (20-50fps :( !
Elsimítás kivan kapcsolva meg minden felesleges cucc! Ezt a meghajtót használom mert a korábbival voltak gondok (fekete emberek fegyverek tereptárgyak stb) 169.04_forceware_winxp_32bit_english_beta
Ha valaki tudna valami megoldást vagy jobb drivert az írjon!
Köszi előre is! :R

This world rejects me - this world threw me away -this world never gave me a chance - this world gonna have to pay!!!

(#600) xEon1337 válasza Mr Manson (#599) üzenetére


xEon1337
őstag

Nagyon durva ezzel a géppel ilyen kevés FPS :Y

"Less but better" - Dieter Rams

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.