Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) Gergello


Gergello
addikt

Próbálgatni kell. Crosson nagyon gyöngén játszunk, ott hatalmasat kellene fejlődni.

(#13002) Sirandrish válasza Gergello (#13001) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah..hát akkor Cross kiesik..ennyi..
Marad Még akkor Crash,Backlot meg Strike...
Backloton és hanyagolnám..a másik kettővel nincs bajom...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13003) Boci_83 válasza Sirandrish (#13002) üzenetére


Boci_83
őstag

Egyébként Backlot-al csak neked van bajod... :DDD

**********

(#13004) Sirandrish válasza Boci_83 (#13003) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát evan...eztet kell szeretni:DD
2 lehetőség van..
vagy Nem megyek Warra csak mikor nem Backlot a mapunk vagy nem Backlot a mapunk:DDD

Én rühellem..nemtudok ezzel mit kezdeni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13005) horyk


horyk
senior tag

Hi !

Legyen Bloc a mapotok oszt jóvan. :DD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#13006) forceberg válasza horyk (#13005) üzenetére


forceberg
veterán

Bog jó lenne, csak sok csapat arra nem jön el...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13007) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ilyen Unalmas Wart már rég játszottam:D
vacanton 18:2...
Backlot: 15:5...de ott azért lett 5 az ellenek mert 2szer elaludtunk:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13008) Sirandrish válasza Sirandrish (#13007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vacant

Backlot

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13009) kavicssli válasza Sirandrish (#13007) üzenetére


kavicssli
addikt

szépen hoztuk le az 1v3-kat! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13010) Sirandrish válasza kavicssli (#13009) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát hallod mindegy lett volna ha ellen sincs...hát oda mentünk ahova akartunk..8as hordótol 10kör alatt 2szer tudtak kiszedni pedig mindig ott voltam...de a Nadem ott volt a toppon mi?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13011) Gergello válasza forceberg (#13006) üzenetére


Gergello
addikt

Kinek lenne jó?

(#13012) forceberg válasza Gergello (#13011) üzenetére


forceberg
veterán

Neked tudom nem, de nekem ugyanúgy jó, mint vacant.
Neked a mai ajánlatom, a mixerverseny győztes koktélja ;] :
Tonikumba(tonik+unikum) ágyazott grapefruit gerezdek, sarkvidéki napon érlelt citromkarikákkal... :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13013) Gergello válasza forceberg (#13012) üzenetére


Gergello
addikt

Ez már húzza a számat :DDD

(#13014) kavicssli válasza forceberg (#13012) üzenetére


kavicssli
addikt

sarkvidéki napon érlelt citromkarikákkal... :DDD :C

Többiek! Hétvégén a HES# klán ellen?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13015) forceberg válasza kavicssli (#13014) üzenetére


forceberg
veterán

Ők kik is?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13016) kavicssli válasza forceberg (#13015) üzenetére


kavicssli
addikt

Én nem voltam akkor WARozni de állítólag kikaptunk tőlük! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13017) kavicssli


kavicssli
addikt

Na milyen fotó?! A Kölcsey Hotel előtt lett fotózva! Haveromé a járgány! Megy mint a mérgezett egér!

Ja és mellesleg eladó a motor! :U :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13018) kavicssli válasza kavicssli (#13017) üzenetére


kavicssli
addikt

A kép lemaradt! :DDD :W

[link]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13019) Gergello válasza kavicssli (#13018) üzenetére


Gergello
addikt

Hangulatos kép nagyon. Kicsit feljebb én is linkeltem egy benzin kutas képet, az is üt.

(#13020) athomi válasza Gergello (#13019) üzenetére


athomi
veterán

a kuka teszi igazán hangulatossá a háttérben :DDD

(#13021) kavicssli válasza athomi (#13020) üzenetére


kavicssli
addikt

na igen! :W Gondolkoztam hogy PS-al kivegyem e de így a legjobb!

Ger1: az a kép is nagyon jó!

Mellesleg kurva jó reggelt! :DD

Este nyomunk valami WAR-t pl a HES ellen!? :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13022) horyk válasza kavicssli (#13021) üzenetére


horyk
senior tag

Tegnap elég jól elpicsáztak minket. :((
Igaz demo vagy 5x kifagyott meg jane és seffi 2x :W

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#13023) kavicssli válasza horyk (#13022) üzenetére


kavicssli
addikt

:W
na hallgass egy kis zenét!

Faithless Insomnia V2006 LIVE KONCERT :C :C

Faithless - insomnia Mega Long Radio Edit

egy örök klasszikus

CJ Stone - Infinity :C :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13024) Boci_83 válasza kavicssli (#13023) üzenetére


Boci_83
őstag

Ezek nem mai zenék, de voltak vagy huszan a Faithless koncerten... :DDD

[ Szerkesztve ]

**********

(#13025) forceberg válasza kavicssli (#13023) üzenetére


forceberg
veterán

Az Infinity nem épp egy klasszikus...
De ez:
[link] :C
Bónusz track:
[link] :C

Mindkettőhöz mélyhangok használata kötelező!

Szerk: A Plastic Dreams-t játszották a magyar-kazah hokimeccsen a "Kavicsban". Akkor még nem lett A csoport, mert 4-1-re kikaptunk. Akkor vettem a meccs előtt piásan 22k-ért Colorado mezt magamnak! :))

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13026) forceberg válasza Boci_83 (#13024) üzenetére


forceberg
veterán

Majd jön Andris :)) , aztán megmondja, hogy mind a huszan ízlésficamosak... :Y

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13027) Sirandrish válasza forceberg (#13026) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hallod ...95ben Londonban Bon Jovi koncerten ennyien voltak egy négyzetméteren ;] hagyjuk már ezt a 200embert:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13028) ovecs válasza forceberg (#13025) üzenetére


ovecs
senior tag

Nem is tudtam, hogy te is jégkorongrajongó vagy :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#13029) forceberg válasza ovecs (#13028) üzenetére


forceberg
veterán

Mé', még ki az? :U

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13030) Sirandrish válasza forceberg (#13029) üzenetére


Sirandrish
legenda

hűt gangszta lali és a mitaKartál:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13031) kavicssli válasza Sirandrish (#13030) üzenetére


kavicssli
addikt

Ő a Finneket szereti! :D meg Argentínát!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13032) Sirandrish válasza kavicssli (#13031) üzenetére


Sirandrish
legenda

meg a Jéghokit...meg gondolom a zsebhokit is:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13033) kavicssli


kavicssli
addikt

CB Wins :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13034) Sirandrish válasza kavicssli (#13033) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem kicsit:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13035) Boci_83


Boci_83
őstag

Hey Sehol senki..?
Nyomhatnánk valami wart.! :U

**********

(#13036) booz


booz
senior tag

na jóóóóó reggelt vietnám

(#13037) Sirandrish válasza Boci_83 (#13035) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah mivót? megérte kihagyni a wart?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13038) kavicssli válasza Sirandrish (#13037) üzenetére


kavicssli
addikt

Jó reggelt all! Ma is nyomhatunk valami WARt!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#13039) Sirandrish válasza kavicssli (#13038) üzenetére


Sirandrish
legenda

majd nyomhatunk...bár én ugy gondoltam hogy a CB-t itt és most befejezzük mivel épp nyerő szériában vagyunk (1 nyert war) és akkor a csucson hagyjuk abba:DDD
Nah?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13040) Boci_83 válasza Sirandrish (#13037) üzenetére


Boci_83
őstag

1 v 1 -et nyomtunk, simán hoztam az első köröket, de meg kell hagyni a végén kibuktam, és kegyelmet kértem. Ma leszámolás lesz azt mondta. :DDD Aztán meg jön a skillesedés.... :))

Amúgy Isten éltesse a SzörAndrish-okat! ;)

**********

(#13041) Sirandrish válasza Boci_83 (#13040) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah..akkor megérte:)
Mapod mi volt? mp_paplanalattikommandó?:D

Nagyon szépen köszönöm :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13042) Gergello


Gergello
addikt

Lesztek kora délután? Warozhatnánk ...

(#13043) Sirandrish válasza Gergello (#13042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mit jelent az a kora délután? lehet 2-3 körül fenntleszek X-en de nemtudom érdemes-e waroznom ilyen korán:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13044) athomi


athomi
veterán

Itt CoD4-ben még nagyon jó a warhelyzet. CoD2-ben lassan már nem lehet játszani egy normális wart. :(
Pénteken és szombaton végigtoltunk 9 wart, abból egy sem volt jó. 9 warból 7 csapatot már az első map után ki kellett basznunk a szerverről, mert flameltek és még csak pariban sem voltak velünk (pedig volt velünk egy low). Egy war szoros volt, de az egyik játékosuk mindentudó volt. Egy war pedig régi ismerősök ellen volt (véletlen). Nem meglepő módon a közöst teleflamelték, mert gyaláztuk őket. :)

[ Szerkesztve ]

(#13045) booz válasza Sirandrish (#13041) üzenetére


booz
senior tag

legalabb most mosd meg a labad isten eltessen :C

(#13046) athomi válasza Sirandrish (#13043) üzenetére


athomi
veterán

éltessen, éltessen :C

(#13047) Sirandrish válasza booz (#13045) üzenetére


Sirandrish
legenda

pont most nem mosom meg há nehogymá:DD

Köszönöm szépen!
Hunci neked is!!!
:R :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13048) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Névnapom alkalmából megdöntöttem a rekordom:)

Eddig 30 volt egy Waron a max:)

New Record

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13049) forceberg válasza Sirandrish (#13048) üzenetére


forceberg
veterán

Grat mindkét alkalomból! Boozzal egyetértek, ideje lenne! ;] :K :DDD
De kb. én ezért nem szeretem, mikor csípa nélküli lowokat viszünk Bogra, mert akkor senki más nem játszik... Csak azt nem tudom, hogy kaptatok ki??? :U

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13050) kavicssli


kavicssli
addikt

Nah! A nagyúrnak sok bódogat még vagy 100 évig!ennek örömére este CB WAR! :DDD

33 kill!? és a többieknek mi maradt? ;] :U

Hoppá! Tényleg hogy kaptatok ki!?

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.