Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) szabozeee válasza Sirandrish (#1050) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Jah.. Hát az új kombonációkat is meg kell tanulni.. Te is csak tegnapra jöttél bele igazán.. :D

Milyenek az új pályák?? Már kipróbáltátok öket??

Hala Madrid :)

(#1052) Sirandrish válasza szabozeee (#1051) üzenetére


Sirandrish
legenda

á még csak akkor tudtam nagyon ha mázlim volt..mellékeltek itt nekem egy csitgombkonbinációkat tartalmazó kis könyvet de még nagyon bonyolult nekem:D

amugy én nem láttam a matmatan kivül még egyet se...tegnap mikor szeron voltam nem szólt senki hogy map figyelő tura lesz így nem is tudtam...majd keresek képeket róluk aztán kiderül hogy kb milyen:)

amugy az ablakonbehányós/lopós képet nagy felbontásban majd küld már el:D
mega a csoportképeket is:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1053) szabozeee válasza Sirandrish (#1052) üzenetére


szabozeee
aktív tag

OK majd elküldöm (1600*1200-ban jó lesz?)ha hazaérek kb 3/4 2 körül.. Remélem akkor nem lesz üres a szerver, mert ma csak 3/4 4-ig érek rá gémezni :D

Hala Madrid :)

(#1054) Sirandrish válasza szabozeee (#1053) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem az picit nagy de legalább jó lesz a minősége:)
bár ha 1280*1024be lennének az lenne csak az igazi:)

amugy a tegnapi napból kiindulva üres lesz...majd ha legfeljebb eszembe lesz felmegyek én hozzád:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1055) szabozeee válasza Sirandrish (#1054) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Akkor úgy küldöm őket (1280*1024).. Várlak 1 v 1 ...
Csíte bill ellen nincs sok esélyem.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1056) Sirandrish válasza szabozeee (#1055) üzenetére


Sirandrish
legenda

majd addig hanyagolom a kombókat:)
de akkor meg nekem nem lesz sok esélyem..nah majd kitalálok valamit..van egy telszámom megadva...csörögj rám vagy küldj SuMSust és akkor 99% hogy megyek:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1057) szabozeee válasza Sirandrish (#1056) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ok! Küldök esemest.. Most mennek fel a csoportképek (e-mail), azok itt voltak nálam a munkahelyen.. :D

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1058) ent


ent
őstag

Az erő legyen veletek, is!

Még az új csíteket meg kell szokni :DDD , nekem is fura, hogy eddig négzetek voltak, most meg teljes alakú körvonalak. A kib*szott invitel meg elmehet a pecsba. Eddig a pinggel és sebességgel voltak gondok, most meg, hogy este állandó vonalszakadások vannak, ez már sok... Áttérek kábelnetre...

És mindig a legizgulósabb résznél kapcsolják le, ez szívás.

Este gyüvök azt ölök. Azé elég sokat számít, hogy mennyi napot hagy ki az ember!!!

Andris: az alt+F4 et kipróbáltad már, állat, csak fejeseket tudsz majd osztani... :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1059) szabozeee válasza ent (#1058) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ifjú PADAVAN testvérem, most elárultad a titkos kombinációt Alt+F4.. :D Délután én is kipróbálom.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1060) Sirandrish válasza ent (#1058) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor azért villogott a jobb felső sarokba egy pisor körben hogy "alt+f4"...ahha...nem tudtam mire vélni de majd kipróbálom:D

és a teljes körvonalba oda van irva az is hogy az adott fegyverből hány lövés kell testre meg fejre meg ilyenek? ugy hallottam a legujabb billekbe ilyet épitenek be:DD
amugy jó már neked hogy csak így szolgáltatót tudsz váltani..én ugy tervezem hogy ma vagy holnap felhívom őket reklamálni aztán közlöm velük hogy 3 napot vagy max egy hetet kapnak (ezt még kitalálom) aztán azért fogom hívni őket hogy hogy és hol lehet kártéritést követelni....benne van a szerzősésbe hogy ha jelzem a hibát és nem javitják akkor lehet...hát én meg nem fogok havi 9K-t kiperkálni egy olyan netért ami 80%ban esténként és hétvégén egy edges telo sebességével sem ér fel...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1061) Sirandrish válasza szabozeee (#1059) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez csak a csites billekkel jön be...a tied is ilyen? :Y

a képek megjöttek..köszi :R

most nézem..zsír lett ilyen nagyba:) csak Saintet ne kéne védeni:DDD
amugy az a régi kép állat lett..szépia? :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1062) szabozeee válasza Sirandrish (#1061) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Sajnos az én bill nem csíítes.. Csak egy sima döntött, osztott bill.. :(
De azért kipróbálom, hátha..... ;]

Jaja szépia..

Pedig kiabáltam hogy a bombát senki ne vegye fel.. Csak hát Saint túl gyors volt.. :D

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1063) Sirandrish válasza szabozeee (#1062) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennyi erővel a resetet is kipróbálhatod hátha ;]

amugy Saint szereti ha védik..szvsz ezért vette fel a pukit:D
nehogy megvakuljon a vakutól:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1064) szabozeee válasza Sirandrish (#1063) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Jah.. Annó a fősulin a gépterembe minden reset gomb fölé oda volt vésve HELP! felirat, igy ha valaki nem tudott valamit akkor csak annyit mondtunk neki hogy nyomj egy helpet.. :D

Amúgy sikerült lefényképeznem egy csítedet.. Nézd meg a 003.jpg képet a lábad között van egy furcsa füst... Szerintem a mustárgázot nyomatod kifele... ;]

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1065) Sirandrish válasza szabozeee (#1064) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD
és bevették?
ez kb olyan hogy én ugye Informatikai Hálózati Rendszer telepitőnek tanultam (vagyis meg is van a szakma) és volt egy osztálytársam aki hackelte a windowst meg minden tehát ő volt az isten...a saját bevallása szerint:DD
aztán ő 3 év alatt nem vizsgázott le aztán 2 éves volt a szakma...de volt egy gyeró aki ugy vizsgázott le hogy a vizsgán a vizsgaanyagot a tanár másolta fel neki a gépre mert még annyit se tudott hogy hogy kell másolni:DDD

áá csak szimplán befingtam:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1066) szabozeee válasza Sirandrish (#1065) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Bevették-e?? Mint a szél... Nálunk is volt egy-két sötét gyerek aki addig még szgépet sem látott nagyon..

"áá csak szimplán befingtam :DDD " nem bírod a stresszt?? Vagy csak a fotóstól rezeltél be?? ;]

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1067) Sirandrish válasza szabozeee (#1066) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát sokat nem láthattak azok se szgépet akik a resetet nyokodnák és várták a segitséget:DDD

nem...csak gondoltam eleresztek egy békegalambot így csapat közt aztán rotty..már kinnt is volt:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1068) szabozeee válasza Sirandrish (#1067) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Nézegettem a honlapunkat.. Nem lehetne azt megcsinálni, hogy a képgalériánál nekem is az avatarom lenne kint úgy mint neked?? :DDD

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1069) mr.saint válasza Sirandrish (#1063) üzenetére


mr.saint
tag

Még jó hogy szereti ő a legkisebb a leggyengébb és amúgy is olyan kis elesett :DD
Na majd este mert tegnap hama leléptem mert sík ideg voltam és a drágám már nem bÍrta elnézni ezért segített rajtam :Y
Úgy hogy reszkess sir mert ma odaba...unk ha más nem a billentyŰnek :C

(#1070) kisa8800 válasza mr.saint (#1069) üzenetére


kisa8800
tag

Elötte volt ilyen a fejed? :Y Vagy utána? Vagy estleg közbe? :DD

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#1071) mr.saint válasza kisa8800 (#1070) üzenetére


mr.saint
tag

Végig szerintem :K

[ Szerkesztve ]

(#1072) Sirandrish válasza szabozeee (#1068) üzenetére


Sirandrish
legenda

mé ott mi az avatarod? amugy meglehet:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1073) Sirandrish válasza mr.saint (#1069) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahj persze..mostmár ugy fogunk menni hogy téged körbeveszünk és elviszünk oda ahova akarod:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1074) Napster01 válasza szabozeee (#1068) üzenetére


Napster01
tag

megcsináltam neked, ha arra a képre gondoltál ;)

_.(-.-)._

(#1075) mr.saint válasza Sirandrish (#1073) üzenetére


mr.saint
tag

Hát gondoltam ez a minimum amit az ember elvárhat a klán társaitól :B

(#1076) szabozeee válasza Napster01 (#1074) üzenetére


szabozeee
aktív tag

:R Arra gondoltam... :D

Hala Madrid :)

(#1077) szabozeee válasza Sirandrish (#1073) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ahogy délután leléptél volt egy kis balhé az eggyik arccal..
TDM pálya kezdődött, kiválasztottam a P90-et mert a piros színűt is meg akarom szerezni belőle...
Ekkor kezdődött hogy ChorSB@kt3r elkezdett anyázni, lámázni, hogy de köcsög láma vagyok P90-en a szerveren..
Montam neki ha nem tetszik menjen át másik szerverre, erre azt mondja, HA ITT LENNE ANDRISH AKKOR KIVÁGNA mármint engem... Erre írtam neki hogy mindjárt szólok neked sms-ben hogy gyere és vágj ki.. Azt mondta OK... Erre kilépett...

Ugye az nem baj ha mégegyszer mewglátom a csávót fent a szerveren akkor azonnal átváltok P90-re???? :D

Hala Madrid :)

(#1078) Sirandrish válasza mr.saint (#1075) üzenetére


Sirandrish
legenda

természetesen...bárhova elkisérlek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1079) Sirandrish válasza szabozeee (#1077) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem baj...persze...nyugodtan szedd le néhányszor:)
amugy ennyire ismernek már a szeron? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1080) MaciG válasza knbs (#8) üzenetére


MaciG
addikt

Bocsi, de valahol le van írva hogy ez a cfg pontosan mit állít be?

BANZAII

(#1081) csana


csana
senior tag

Látom néhány PH-s klán tag jó korán kezdi a mai napot :DD . Vagy későn fejezte be az előzőt? ;)

(#1082) Napster


Napster
tag

Izzéé jóestét ... vagy inkább reggelt ? :DDD

...N@PsTeR***

(#1083) kisa8800 válasza Napster (#1082) üzenetére


kisa8800
tag

Jó volt most játszani, és mellé jól eldumáltunk. :)
Na ezt nem fogja soha megérteni az asszony :(

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#1084) mr.saint válasza Napster (#1082) üzenetére


mr.saint
tag

Nem mindegy ez nagyon nagy buli volt :C :C :C :C

(#1085) mr.saint válasza kisa8800 (#1083) üzenetére


mr.saint
tag

Egy megértené ha őt vennéd le feleségűl :DD Hogy is hivják? megvan Virág :DD

(#1086) Napster01


Napster01
tag

Este lesz valami? Remélem csináltok :)

_.(-.-)._

(#1087) Boci_83 válasza mr.saint (#1085) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát ez hatalmas volt.a tegnap esti. Szakadtam a röhögéstől...! :C :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#1088) mr.saint válasza Boci_83 (#1087) üzenetére


mr.saint
tag

Hát még egy ilyen este azt mehetek a lakásból is szerintem :D Felröhögtem mindenkit csak az volt a baj hogy hajnali 2 volt :DD De ennyit megért!

(#1089) szabozeee válasza mr.saint (#1088) üzenetére


szabozeee
aktív tag

És ilyenkor mért nincs senki fenn a szerveren???

Hala Madrid :)

(#1090) Sirandrish válasza szabozeee (#1089) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert 200as a pinge...legalábbis én ezé:D
meg fáradt is vagyok..korán van még:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1091) szabozeee válasza Sirandrish (#1090) üzenetére


szabozeee
aktív tag

ellenem az is megteszi nem???

Korán?? Lool .. Te is fent voltál 3-ig??

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1092) Sirandrish válasza szabozeee (#1091) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha beenged ám legyen:)
ott tali:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1093) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali srácok!
Estére lesz valami banzáj? Jó vóna' ha vóna' :DDD

(#1094) ent


ent
őstag

Csall

Egy érdekes üzenetet kaptam Andris kollegától!!!

Szerintem, ezt a "kényes" kérdést nem PÜkben hanem ts en kellene megbeszélni. Este 21 órakkor ha tudtok gyertek fel!

Aki este tud 21 óra után maradni az lökjön egy PÜ-t 18 óráig nekem!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1095) Napster01 válasza ent (#1094) üzenetére


Napster01
tag

nem tom mit küldött, de ha már összegyűltök 9 körül akkor 1 találkozót is össze lehetne hozni - megvárjuk még társalogtok :)

_.(-.-)._

(#1096) Sirandrish válasza ent (#1094) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem olyan kényes...a válasz is egyszerü

igen vagy nem
yes or no
ja oder nein
:DDD:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1097) Atomgeszi válasza Napster01 (#1095) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja kéne egy jót gamelni mint múlthéten zárt szerón! :)
Persze ők döntik ezt el.. :B

[ Szerkesztve ]

(#1098) BandiHUN


BandiHUN
veterán

üdv mindenki

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1099) kisa8800 válasza ent (#1094) üzenetére


kisa8800
tag

elcsesztem, bocs

[ Szerkesztve ]

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#1100) BandiHUN


BandiHUN
veterán

este lesz valami?látom,még a szeró is üres,itt sincs valami nagy mozgás :Y

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.