Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) Sirandrish válasza Napster01 (#14000) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jelenleg egy doboz Pirosmultinak is örülnék me nincs kedvem lemenni a boltba:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14002) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ideje lenne ujra bevezetni a körmösöket az iskolába....engem nemsok minden borit ki de amit a mai kölykök csinálnak..hát a pofám leszakad...

[link]

a kis takonynak egérfogót nyomatnék a pöcörőjére oszt had szoljon...ecsém és még mi voltunk rosszak..pfff

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14003) sK0t válasza Sirandrish (#14002) üzenetére


sK0t
tag

Üdv. mindenkinek.

Én erre csak egy képet linkelnék, ami a mi sulinkban történt:
Klotyo
Ja magyartanár mondta, az ablakpárkányon is találtak már. :C

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint birkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi.

(#14004) Gergello válasza Sirandrish (#14002) üzenetére


Gergello
addikt

:( sajátos nevelési igényű tanuló, be szép szó

(#14005) Sirandrish


Sirandrish
legenda

de egyre hülyébbek a kölykök..mi elsős másodikos korunkban micsináltunk? semmit..TV-t is csak 8ig néztünk..ezek már lennt bandáznak és a suliban ilyen idiotaságokat csinálnak...ááá...kegyetlenül felbassza az agyam az ilyen..7-8évesen..hát..beszarok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14006) Sirandrish válasza sK0t (#14003) üzenetére


Sirandrish
legenda

remélem otthon a hűtőbe szarik az ilyen paraszt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14007) Gergello válasza Sirandrish (#14005) üzenetére


Gergello
addikt

Te, öregek vagyunk már mi ehhez. Nem értjük. :(

(#14008) Sirandrish válasza Gergello (#14007) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem gondoltam hogy ennyire sok az a 20-25év de bazzeg...eszünkbe sem jutott anno ilyesmi...de ha még eszünkbe is jutott volna...senki se merte volna megcsinálni...mindegy..a lényeg hogy jolenne kezdeni valamit az oktatással mert ahol a diákot ilyeneket csinálnak meg a tanáraikra köpködnek és megfenyegetik őket az minden csak nem jó...szerintem..

bár nyugaton meg sorozatos a mészárlás..ez talán még mindig jobb...váá..nemértem a mai kölyköket...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14009) Gergello


Gergello
addikt

(#14010) Sirandrish válasza Gergello (#14009) üzenetére


Sirandrish
legenda

e mán veteránnak számit?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14011) Gergello válasza Sirandrish (#14010) üzenetére


Gergello
addikt

szerintem annak, nem kerestem meg a magyar leírást, de úgy emlékszem

(#14012) Sirandrish válasza Gergello (#14011) üzenetére


Sirandrish
legenda

arra kuvadrága a bizti nem?

egyébként a belseje fasza:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14013) Gergello válasza Sirandrish (#14012) üzenetére


Gergello
addikt

Azt nem tudom, ki kellene próbálni online kalkulátorokkal, de adó kedvezményt kap (lehet csak akkor, ha van ot vizsgája :F ).

(#14014) Sirandrish válasza Gergello (#14013) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem értek hozzá szoval tőlem ilyeneket ne kérdezz:)
csak azt tudom hogy az ilyen verdáknak nem az ára a kemény hanem a fentartása...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14015) Gergello válasza Sirandrish (#14014) üzenetére


Gergello
addikt

nem kérdeztem :N , amúgy kétségtelen

(#14016) mr.saint


mr.saint
tag

Na amúgy ezért utálom a nagyfalut ma ez állt a piros lámpánál melletünk :Y Kedvenc kocsim :B Ja és kb 25 éves volt a csávó :U [link]

[ Szerkesztve ]

(#14017) Gergello


Gergello
addikt

mekkora szóvicc :DDD

(#14018) forceberg


forceberg
veterán

CoD4 topikban volt, ide is beteszem. Nagy királyok... :))
[link]
Azt hiszem, CséZével elbújhatunk ezek mellett! ;] ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#14019) Boci_83


Boci_83
őstag

Csa all!

Mi legyen a német szerverrel...? Nem nagyon tudok velük mit kezdeni. Ezt az e-mailt kaptam ma...

[I]Szia!

A német szolgáltató békés úton nem tudjuk megoldani a helyzetet. Ők nem akarják még most sem kiadni a gépet, hiába ki van fizetve minden. Pechükre nekem van német jogász ismerősöm. Viszont nem tudom meddig fog még elhúzodni, lehet jövőhét, de lehet több hónap. Nem fogom csak úgy otthagyni a gépet, mert ők hülye magyarnak néznek engem.. kb erről van szó.

Amennyiben neked megfelel, a szervered át tudom rakni magyar szervergépre, és amint lesz újra német szerverünk - ha még jövőhéten se tisztázódik a helyzet, akkor bérlünk egy gépet egy másik szolgáltatótól - visszarakom arra a szervered. Természetesen a magyar szerver használat díjtalan illetve minden kiesett időt visszaírok ahogy régen is ígértem.

Várom a válaszod!

üdv:
Raid[/I]

:F

[ Szerkesztve ]

**********

(#14020) Sirandrish válasza Boci_83 (#14019) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát akkor tegye át...és akkor amint lesz majd ártakja és lesz vagy 2 honapig német...nem jut jobb esezmbe...vagy bérelni kell másikat...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14021) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Amennyire én tudom, a veteránozásban a legkevesebb a biztosítás. Az viszonylag forintos tétel, ha meg van a OT XX-XX rendszám. Hogy addig eljuss és eredeti alkatrészekből legyen meg a jó állagú autód, az kerül marha sokba és időbe!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#14022) CséZé válasza forceberg (#14018) üzenetére


CséZé
őstag

kösz szépen :((( :DDD azért korántsem vagyok olyan mint voltam :K

(#14023) Boci_83 válasza CséZé (#14022) üzenetére


Boci_83
őstag

Néhány napig ezen is el lehetne vitatkozni...!! :K :P :DDD

**********

(#14024) CséZé válasza Boci_83 (#14023) üzenetére


CséZé
őstag

na de most komolyan mióta nincs fps-laggom nem vagyok őrült :N
mostanában nem kellett rám szólni ;]

(#14025) Boci_83 válasza CséZé (#14024) üzenetére


Boci_83
őstag

Csak rád van hagyva. Tegnap is adtad szépen, még azon az 1 waron is amit játszottam... :C :(

**********

(#14026) Sirandrish válasza CséZé (#14022) üzenetére


Sirandrish
legenda

mééééé rángat az ááákáááááá??:DDD :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14027) CséZé válasza Boci_83 (#14025) üzenetére


CséZé
őstag

basszus nem hiszem el h megjegyzem kicsit nagyobb hangerővel h szarul lövök ak-val és én már olyan vagyok mint a Force által linkelt hülyék, hát grat.
Egyébként meg: ne sebzőggyé cigánygyerek ne sebzőggyéé
ismerős?

(#14028) Sirandrish válasza CséZé (#14027) üzenetére


Sirandrish
legenda

dehogy vagytok olyanok...ezt szvsz senki sem mondta...

Milyen cégánygyerek sebződik?:DDD
Ez is valami hülyeségből van...egyébként pont a linkelt cuccból:)

"onnan jön az összes...ketten" :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14029) tpramses


tpramses
újonc

Sziasztok

Azért irok , hogy tudassam veletek egy új multigaming clan van megalakulóban. Egy kedves barátom Spyy mondta, hogy kérdezzelek meg titeket, mivel jól játszotok és összeszokott társaság vagytok. Az új multigaming neve eNerGet!c# Multigaming Clan. A célunk, hogy létrhozzunk egy nagyobb közösséget ami megállja a helyét a magyr E-sport-ban. A klán mögött a Synhosting.eu szerverhosting áll. Ők szponzorálják a klánt weboldallal és komunikációs szerverrel. Egyelőre a játékszervereket minden csapatnak magának kell biztositani, viszont ha a vezetőség fogja látni, hoy komolyan gondoljuk, játékszerverrel is szponzorálnak majd.

A klán cod1,2,4,5 és Counter Strike 1.6 játékokban szeretne tevékenykedni. A cod2 és a cs csapat már megvan.

Feltételek: origi on, 16+, med+

Ha ezekkel a feltételekkel össze tudtok hozni egy 6 tagú csapatot várjuk jelentkezéseteket! :D

xf: thepharaonsramses
msn: pharaonsramses@windowslive.com

(#14030) forceberg válasza CséZé (#14027) üzenetére


forceberg
veterán

És a nagyobb hangerődet ugye csak a mikrofon túlvezérlés-védelme fogta le? ;] :DD

Amúgy azt írtam, hgoy elbújhatunk! Észrevehetted volna a hsz-ban a két smileyt is...
De ezért az lehet, hogy jelent valamit,hogy már erre is elkezdett buborékolni a hűtővized... :)) :DDD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#14031) CséZé válasza forceberg (#14030) üzenetére


CséZé
őstag

teljesen nyugodt vagyok, csak nem szeretem ha velem példálóznak...

(#14032) Sirandrish válasza CséZé (#14031) üzenetére


Sirandrish
legenda

miért is? nem szereted gyüjteni a hsz-t laggos AK? ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14033) CséZé válasza Sirandrish (#14032) üzenetére


CséZé
őstag

nem, már vagy 2 hete nem írtam szakmai hsz-t...
csak ápolom a közösségi kapcsolataimat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14034) Sirandrish válasza CséZé (#14033) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak azért mert most sejtheted milyen jo nekem mikor ezzel baszogatsz FPS LAGG:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14035) CséZé válasza Sirandrish (#14034) üzenetére


CséZé
őstag

de én nem gondolom komolyan, még akkor sem ha igazam van ;]

(#14036) Sirandrish válasza CséZé (#14035) üzenetére


Sirandrish
legenda

én sem gondolom komolyan..csak tudnám MÉ RÁNGAT AZ ÁÁÁÁKÁÁÁÁÁ:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14037) CséZé válasza Sirandrish (#14036) üzenetére


CséZé
őstag

főleg h normál hangerőn kérdeztem meg...

(#14038) Csyppa


Csyppa
senior tag

Menjetek má szobára vazze :DDD

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#14039) Sirandrish válasza CséZé (#14037) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah hogy nálad a 130decibel a normális hangerő?:DD ;]

nemis tudtam:DDD :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14040) CséZé válasza Sirandrish (#14039) üzenetére


CséZé
őstag

menj a faszba, ugyanolyan hangerővel mondtam ahogy beszélni szoktam...

(#14041) Sirandrish válasza CséZé (#14040) üzenetére


Sirandrish
legenda

enyje benyje....mivel érdemeltem ezt ki? tán belaggoltál mikor irtad?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14042) Gergello


Gergello
addikt

(#14043) mobiles24


mobiles24
újonc

Üdv!
A módoláshoz nemkell mindenféle kacat program!Elég egyedül a Total Commander is.Csak anyi kell hogy megnyitod a C:/Programfiles/Activision/Call of Duty4/mods mappát abból kiválasztassz egy módot ami lelett teljesen töltve.Total Comanderrel kell ijenkor már haladni,mert csak aztudja megnyitni az iwd-s fájlokat.Ezt most Killer3(k3) módnál tudom elmagyarázni.A mod.ff -et nemlehet megnyitni sehogysem.Ha más pályákat is beraktak,zz_mp-vel vagy mp-vel fog kezdődni a neve.Ezeket semi értelme megnyitni.Nyissuk meg a zz_k3mod-al kezdődőmappát(2van belőle)ami .IWD fájl és nempedig .TMP.Ha megvan benne jópár mappát találunk.Ha egy kicsit értünk angolul jóljön.Ha zz_weapons IWD-s fájlt találsz akkor nyisd meg,majd a benne lévő mappát is,majd választassz egy fegyvert,és azt f4-el szerkeszted,és ha kész ujracsomagolod(ezt ajánlatosabb kimásolni,majdcsak azután átcsomagolni,mert különben akkor nemfogsz tudni visszamenni a szerverre letöltés nélkül,mert átírtad a mappában lévő dolgokat).Persze nemojan könnyü...Csakis a pontosan angol,hibátlan szövegeket ismeri fel...Deh énsemértek nagyon angolt,deh simán kilehet következtetni hogy milehet a displayname...sajna nemmindeggyik ijen könnyü,kb 400körüli szöveg van,és ezt megérteni nemkönnyü :O :O :O deh csak arra mész hogy a csipa Autómatán lőjjön akkor a firetipnél vagy minél ahol singleshot van,azt kitörlöd,majd átirod erre: FuLL Auto pontosan így.Aki szeretné kipróbálni de egy mukkot sem ért belőle,az irjon az e-mailcímemre.
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#14044) mobiles24


mobiles24
újonc

Üdv!
A módoláshoz nemkell mindenféle kacat program!Elég egyedül a Total Commander is.Csak anyi kell hogy megnyitod a C:/Programfiles/Activision/Call of Duty4/mods mappát abból kiválasztassz egy módot ami lelett teljesen töltve.Total Comanderrel kell ijenkor már haladni,mert csak aztudja megnyitni az iwd-s fájlokat.Ezt most Killer3(k3) módnál tudom elmagyarázni.A mod.ff -et nemlehet megnyitni sehogysem.Ha más pályákat is beraktak,zz_mp-vel vagy mp-vel fog kezdődni a neve.Ezeket semi értelme megnyitni.Nyissuk meg a zz_k3mod-al kezdődőmappát(2van belőle)ami .IWD fájl és nempedig .TMP.Ha megvan benne jópár mappát találunk.Ha egy kicsit értünk angolul jóljön.Ha zz_weapons IWD-s fájlt találsz akkor nyisd meg,majd a benne lévő mappát is,majd választassz egy fegyvert,és azt f4-el szerkeszted,és ha kész ujracsomagolod(ezt ajánlatosabb kimásolni,majdcsak azután átcsomagolni,mert különben akkor nemfogsz tudni visszamenni a szerverre letöltés nélkül,mert átírtad a mappában lévő dolgokat).Persze nemojan könnyü...Csakis a pontosan angol,hibátlan szövegeket ismeri fel...Deh énsemértek nagyon angolt,deh simán kilehet következtetni hogy milehet a displayname...sajna nemmindeggyik ijen könnyü,kb 400körüli szöveg van,és ezt megérteni nemkönnyü deh csak arra mész hogy a csipa Autómatán lőjjön akkor a firetipnél vagy minél ahol singleshot van,azt kitörlöd,majd átirod erre: FuLL Auto pontosan így.Aki szeretné kipróbálni de egy mukkot sem ért belőle,az irjon az e-mailcímemre.
Üdv!

(#14045) horyk válasza mobiles24 (#14044) üzenetére


horyk
senior tag

Hát szerintem ezt a hozzászólásodat igen eltévesztetted ! Ők nem "ilyen" moddolós csapat, szerintem keresd Pitbullos-t vele biztos megértitek egymást ! :K

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#14046) SystemRoot válasza mobiles24 (#14044) üzenetére


SystemRoot
őstag

Miféle undorító cheatelés ez?
Amúgy miért lenne bárkinek is szüksége erre, itt nem 10 éves kölykök vannak akik ebben élik ki magukat hogy cheatel idegesítenek halálra másokat.

szerk:

mellesleg egy rendes pb úgy kirak sztem egy ilyennel mint állat.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#14047) Napster01 válasza SystemRoot (#14046) üzenetére


Napster01
tag

Ez nem csít, hanem mod készítés akar lenni, szerintem, bár mi inkább warozunk, mint modolunk :DDD

_.(-.-)._

(#14048) horyk válasza Napster01 (#14047) üzenetére


horyk
senior tag

Ezért is mondtam, hogy Pitbullossal barátjára lel ! :C

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#14049) Gergello válasza SystemRoot (#14046) üzenetére


Gergello
addikt

+ amilyen gusztustalanul lett megírva a szöveg

(#14050) horyk válasza Gergello (#14049) üzenetére


horyk
senior tag

"Hejesírás" POWA ! :D

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.