Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Amúgy miért kell a két topik?? Most kettő kell olvasnom hogy tudjam mi a helyzet.. Mindkettőbe írtok ugyanúgy.. :(

Hala Madrid :)

(#852) Sirandrish válasza szabozeee (#851) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem is felesleges de Boci ugy találta ki hogy ide jönnek a klánnal kapcsolatos cuccok meg gondolom a szeron történtek plussz maga a multi a másikba meg csak a szakmai része a cod-nak..ha nemindul stb ott lehet segitséget kérni és nem tünik el a sok klános hsz között:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#853) Napster válasza Boci_83 (#848) üzenetére


Napster
tag

Annak hogy kifagy nemfeltétlen a VGA a baja ... ! Lap memó stb...

800Mhz@960Mhz 4-4-4-12-2T <<< lehet ez :D mert nekem is ilyen memóm van de 960 on csak CL5 öt viszi ...
Jah meg próbáltad már hogy alapon tolod nem tuningolt VGA stb vel ? mert Én ha huzom a cuccokat pl VGA .. megy megy .. de van amikor 10 perc van amikor 2 óra után fagy ki ... lejjebb vettem és azóta semmi baja

[ Szerkesztve ]

...N@PsTeR***

(#854) Sirandrish


Sirandrish
legenda

azért nem vagytok kicsit pofátlanok hogy egész délelőtt üres a szeró? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#855) pilóta válasza Sirandrish (#854) üzenetére


pilóta
nagyúr

Dógozni is köll valamikor :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#856) Sirandrish válasza pilóta (#855) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát jó de lehetne valaki délutános vagy valami..érted:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#857) szabozeee válasza Sirandrish (#856) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ezen csodálkozol??? A hétvégén szombat és vasárnap délelőtt is tök üres volt a szerver.. :(

Hala Madrid :)

(#858) Sirandrish válasza szabozeee (#857) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azért szoktak lenni..1-2 ember felkukkant...szinte minden délelőtt vagyok...ha csak 1v1 de akkoris...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#859) gyerpi válasza Sirandrish (#858) üzenetére


gyerpi
aktív tag

te jó helyen dolgozol :DD , hogy tudsz játszani :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#860) Sirandrish válasza gyerpi (#859) üzenetére


Sirandrish
legenda

sajna én nem melózol...nem publéikus az ok de a lényeget elmondtam:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#861) Boci_83 válasza Napster (#853) üzenetére


Boci_83
őstag

Igezából alapon használom már jóideje, és igy is befagy. A memó 4-4-4-12-2Tben megy 2,1 V al és 800 mhz-en. Most adtam neki 2,2 -t mert én is másra gyanakszom nem vga-a, igy majd megnézem mit megy. A procinak tuti elég az 1,3 alapon, mert 3150-et megy ennyi fesszel, 1,5V al meg 3500 mhz-et. Ezeknek a végét már többnyire nézegettem.

**********

(#862) Boci_83 válasza Sirandrish (#854) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát én megmondom őszintén én délelőtt HC szervereket látogatok, nekem nagyon bejön.. Itt elég jól is ment.. :B

**********

(#863) gyerpi válasza Napster (#853) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Napster :1 ASUS P5N-E SLI olyan bajom van vele, hogy bekapcsolom a gépet és elsőre nem bootol be soha szval felfut minden stb, stb de mikor a windows bejelentkezne újra indul. Ez csak akkor ha bekapcsolom a gépet már ha restartolom akkor nem - memória előírt az asus oldalróll szval olyan van benne. Amúgy működik minden utánna csak idegesítő meg persze lehet további meghibásodásnak a jele is vagy nem? azért kérdezem mert látalak abban a topicban és neked is ilyen lapod van vagy az nem te vagy?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#864) gyiku válasza Boci_83 (#862) üzenetére


gyiku
nagyúr

hc nekem is bejon. :K lehetne neha ph-n is.
ja bazze, en nem is irhatok ide :(

hüllő

(#865) Sirandrish válasza Boci_83 (#862) üzenetére


Sirandrish
legenda

tegnap énis felnéztem egy HC szerora...2 mapon voltam és mindkettőn jól szerepeltem..egyszer első egyszer második voltam..de nekem nem jön be...minden fegyó ugy öl mintha csipa lenne...nem tetszik :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#866) gyerpi válasza Boci_83 (#862) üzenetére


gyerpi
aktív tag

jó a HC csak nem reális mert uzival vagy skorpival pálya végéről simán leszednek ami enyhén szólva furcsa habár nem annyira mint m4-se vagy mp5-tel egész tár és semmi - mondjuk ez nem HC-modban volt - bocsi

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#867) Sirandrish válasza gyiku (#864) üzenetére


Sirandrish
legenda

miért ne irhatnál ide?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#868) Sirandrish válasza gyerpi (#866) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem is volt hasonló élményem..pont Boci meg Napster csalt fel egy HC szerora..sd volt..rakja a csóka a bombát én meg full közelről hátba lövöm Shotival erre feláll és elkezd lőni...jó leszedtem de azért 1 méterről hátba Shotival HC módba és még leakar lőni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#869) gyerpi válasza Sirandrish (#868) üzenetére


gyerpi
aktív tag

modjuk neztem tegnap az al mos-t és simán clay mort + csipát + sotit is igaz mesziről túl élt ott lehet fps vagy csak tisztán bug vagy szerencse nmtudom

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#870) gyiku válasza Sirandrish (#867) üzenetére


gyiku
nagyúr

#838

hüllő

(#871) pilóta válasza gyerpi (#866) üzenetére


pilóta
nagyúr

Pedig a valóságban akkora távolságból, mint a legnagyobb pálya, simán öl az uzi is. A AK-nak pl. másfél kilóméter az ölési távolsága, szóval elég reális az...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#872) nanocry


nanocry
tag

Szevasztok!

Beakarok lépni 1 szeróra és ezt dobja ki nekem...

" 'name' punkbuster pernament ban issued out his game server for player "name"... Global punkbuster GUID ban 50a15a0a. Nah ez mi a jó franc?:D Pedig már belépett a szerverre.... :DDD :C

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#873) Boci_83 válasza nanocry (#872) üzenetére


Boci_83
őstag

Ez azt jelenti hogy warezolsz és az álltalad használt cd-kulcs bannolva van PB álltal. :U

**********

(#874) nanocry


nanocry
tag

És ilyenkor mi a teendő? Mivel tört szeróra mennék fel... Használjak más cd kulcsot vagy mi?! :DDD

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#875) Blaise válasza nanocry (#874) üzenetére


Blaise
veterán

eredeti játék megvásárlása

(#876) gyiku válasza nanocry (#874) üzenetére


gyiku
nagyúr

jah, de akkor lehet gyurni megint lvl1-rol :)

hüllő

(#877) Sirandrish válasza gyiku (#870) üzenetére


Sirandrish
legenda

az poén volt sztem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#878) pilóta válasza gyiku (#876) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az nem baj szerintem. Én most az új gépre felraktam a játékot, direkt nem raktam át a régi profilt, legalább van egy kis izgalom a fejlesztéssel. Mondjuk tegnap pár órát játszottam és már 11-es vagyok, szóval pár nap és újra meglesz az 55...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#879) gyiku válasza Sirandrish (#877) üzenetére


gyiku
nagyúr

remelem is, de meg nem nyilatkozott rola, pedig mar irt ide :U

hüllő

(#880) gyiku válasza pilóta (#878) üzenetére


gyiku
nagyúr

vmejik nap nekem is megfordult a fejemben, hogy mokas lenne elolrol kezdeni.

hüllő

(#881) gyerpi válasza pilóta (#871) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát igazad van de attól is függ milyen hosszú a pálya mert ha jól tudom a a uzi úgy 300 méterig pontos habár skorpiobol mar löttem és 50 méterre sem pontos de az nem uzi, pisztolyból is lőttem az max 50 méterig pontos és az igaz nem sivatagi sas hanem glock volt és végül az AK -val is lőtterm 100 méteres célra hát van mit csinálni, hogy 1 ember formájú célt el tálálj, ha jól tudom az AK az egész röpp pályán halálos ami 2800 méter.

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#882) ent


ent
őstag

Na hali, végre találtam egy fórumot ami az arculatomat tükrözi :DDD .

Lényeget szeretném mondani és szeretném ha mindenki aki a klánban van gondolkozna rajta és megbeszélnénk, fontos dolgok:

- ki melyik mapot (max. 3db) szeretné a klán sajátjának
- ki legyen az állandó csipásunk
- kinek milyen fegyverei legyenek waron, fontosnak tartom itt a füst grnát stb haszánlatát!!!
- majdani kiválasztott mapokra tud e segíteni a taktika kialakításában!
- legyen e állandó warozós csapat (ugye sokan vagyunk, tehát 2-3 csapat, akik össze fognak szokni, össze kell hogy szokjanak. Ezekkel a felállásokkal fontos a hétvégi összejövetel megszervezése, én látom értelmét, de saját véleményem. Innen adódik a következő bekezdés.)
- Ha most vagyunk vmennyien és ez a szám páratlan, akkor meghívás kellene 1-3 embernek küldeni!!!! Fontos, hogy 1 vagy 3 ember, hiszen a páros számmal érdemes játszani ha klánról beszélünk!
- ha meghívás lesz, akkor hogyan történjen a meghívás. Tehát minden tag ad le vmennyi nevet, vagy legyen 1-2 ember a klánban aki viszi emiatt a hátát, hiszen nem biztos, hogym indenki a személyt választaná. Ezzel fel fogja vállalni a konfliktust! Tehát én a mindenkire szavaznék, mindenki szóljon hozzá.
- ötlet a PH! klán oldalával kacsolatosan: ha neki fogunk a warozásnak, ami szerintem 1-2 hónapon belül el kell hogy jöjjön, sok-sok ok miatt, akkor kell egy war naptár/eredmények menü (ebben vezetnénk, hogy melyik csapat milyen eredményeket zárt és melyik klánnal, stb.)

Ezeket MEG KELL beszélnünk. Mindenkinek aki KLÁNTAG várom értelmes hozzászólását. A hozzászólását kezdje ÖTLET MEGBESZÉLÉS címmel!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#883) gyiku válasza ent (#882) üzenetére


gyiku
nagyúr

ÖTLET MEGBESZÉLÉS
pl engem nyugodtan meg lehet hivni. :))
a 8 meg paratlan. :D

hüllő

(#884) mr.saint válasza ent (#882) üzenetére


mr.saint
tag

ÖTLET MEGBESZÉLÉS
Na én személy szerint amit irtál azt támogatnám! :C
Ha a dolog a többi csapattárs részéröl is támogatott lesz akkor kéne a többi dolgot megbeszélni. Gondolok itt a map fegyo stb stb. Kiváncsian várok ;)

[ Szerkesztve ]

(#885) Boci_83 válasza gyiku (#879) üzenetére


Boci_83
őstag

Hülyültem te okos. ;) :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#886) gyiku válasza Boci_83 (#885) üzenetére


gyiku
nagyúr

tudom, de miert ne kotekedjek? :D

OTLET MEGBESZELES
"Tehát minden tag ad le vmennyi nevet". helyes. :K
hanyan meritek leirni, hogy gyik? :U

hüllő

(#887) Boci_83 válasza ent (#882) üzenetére


Boci_83
őstag

Az a véleményem hogy... ja Ötlet megbezélés :DDD izé hol is tartottam...
Szóval én úgy gondolom hogy 2-3 ütőképes csapatot nem lehet csinálni, nekem az a véleményem hogy egy csapatként kell gondolkoznunk, és egy csapatra kell koncentrálni. Mindenképpen kell egy csipás, és kérdésem az hogy ki vállalja a klántagok közül hogy felveszi a csipát? Úgylátom a dolgot hogy a csapat nagyobbik része rusholós inkább, én speciel utálok kempelni, és nem is tudok egyhelyben állni, inkább 2x körbeszaladom a pályát mint 1 percet egyhelyben kuksoljak egy bokorban. Szóval első körben azt kell letisztázni hogy ki az aki a csipával jól boldogul, mert hát én próbálkoztam vele, de nekem nem megy, szintúgy mint a shoti sem, ha már messzire kell lőni akkor inkább g3. :DDD
Nagy taktikusnak nem mondanám magam, de kiveszem a részem a csapat taktika kidolgozásában ha igényt tartotok rám. Szerintem a 8 az páros, és annak semmi köze sincs hozzá hogy a war hány fővel megy, mert 5v5 war is war, és olyan igen ritkán lesz hogy mindenki ráér éppen akkor. Ha arra szerettél volna kitérni hogy bővítsük a klán létszámát akkor ok, részemről nincs ellenvetésem, és ha erről van szó akkor szerintem inkább halgassuk meg mindenki véleményét... én még 2 főt javasolnék, igy lennénk 10-en, de ugye akkor meg mindenki nem fog beleférni a war-os csapatba... Akkor most hogy?
Az első az hogy kiválasszuk azokat a mapokat amik nekünk mennek a legjobban, ezekre taktikákat dolgozni, és próbálni élesben, amelyik a legjobban megy az lenne a mi mapunk, és ugye nem kell elfelejteni hogy van az ellenségnbek is egy mapja, amire meg nekik lesz kidolgozva egy taktika, ahol nekünk is jól kellene szerepelni, hogy eredményesek legyünk... :U

Várom a többiek véleményét is...

Mod: Kis helyesírás javítás itt-ott.

[ Szerkesztve ]

**********

(#888) gyiku válasza Boci_83 (#887) üzenetére


gyiku
nagyúr

tehat a 8 lehet eppen 9 is.

hüllő

(#889) pilóta válasza Boci_83 (#887) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát nem is tudom, csipás nagyon kéne, de én nem leszek :D
Mostani kedvencem a skorpió, lehet, hogy ennél maradok...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#890) Boci_83 válasza gyiku (#888) üzenetére


Boci_83
őstag

Úgylátom Gyiku nagyon szeretne klántag lenni, úgyhogy vedd fel az R700-at és lölj ki mindenkit a fal mögül is és lehet a nyolc kilenc is úgy gondolom.... persze ezt nem én egyedül fogom eldönteni. :U
Pilóta: Új gép hogy is néz ki?? 3dMark 06ban mit teljesít? Azért kérdezem mert én is vga cserén gondolkodom, aztán szemezgetek 3780-al is...

[ Szerkesztve ]

**********

(#891) ent válasza Boci_83 (#887) üzenetére


ent
őstag

A war mennyire tartozik az elképzeléseid közé? Kérdem azért, mert általában nem 8v8 9v9 et szoktak játszani, hanem inkább 4v4 5v5, ritka eset 6v6.

Ezért szentem mindenképp 2-3 csapat szüükséges. Sokan vagyunk.

Ha nincs a te / ti elképzeléseitek között a war téma, akkor hanyagolható az összes felmerült kérdés.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#892) pilóta válasza Boci_83 (#890) üzenetére


pilóta
nagyúr

A gép egy szörnyeteg, csak még nincs itt a proci. 8400-as lesz benne, de amíg nem jön meg, addig valami picike egyhatos van benne, de azért hasít így is. Egyedül a vinyók a lassúak, mert hiába 10000-es fordulatú a raptor, eddig 15000-es scsi-t használtam, azért érződik a különbség.
Abit IX38 QuadGT alaplap, Powercolor HD 3870, 4 giga ram (1066-os 2x2 giga), 74 gigás raptor meg egy 500 gigás sima WD vinyó, Samsung 244t monitor, Vista Business 64 bit.

Modnjuk a COD4 szerintem CPU limitált, mert full grafikán 4x-es AA 1600x1200-ban eléggé ugrál az fps 30-90 között :D Kár, hogy nem enged 1920x1200-at a játék :D
De így is nagyon szépen mutat a 24"-on :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#893) Boci_83 válasza ent (#891) üzenetére


Boci_83
őstag

Nekem elég sok hiányosságom van, nem waroztam még, elvétve 1X-2X cod2ben, akkor sem jól szerepeltem, és hajlamos vgayok a saját fejem után menni, meg egyébként sem nagyon lehet elmondani hogy rendelkezem a kellő mennyiségű tudással játék és pálya ismerettel, egyébként is elég hullámzó a teljesítményem úgy érzem, nem vagyok benne biztos hogy megálnám a helyem egy erős mezőnyben... :F ezek ellenére azért megpróbálnám. :B
Pilóta: Én ebbe a gépbe tuti hogy raid0-át tennék, sokkat gyorsulna, mert a proci hiába gyors, ha a winyó lassú.

[ Szerkesztve ]

**********

(#894) pilóta válasza Boci_83 (#893) üzenetére


pilóta
nagyúr

Próbáltam már régebben raid0-át, de kis fájloknál inkább ront a helyzeten, mint javít, és hát az adatbiztonsága ugye eléggé gáz. Munkagép, szóval nem árt, ha stabil...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#895) Sirandrish válasza gyiku (#879) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát az agyába én nem látok bele:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#896) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ÖTLET MEGBESZÉLÉS

én nem mondok semmit!!!:D
én már elmondtam párszor a véleményem az egészről...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#897) Boci_83 válasza Sirandrish (#896) üzenetére


Boci_83
őstag

Azért tedd meg légyszives! Téged érdekel a dolog, egyáltalán vagy sem? Mert nem nagyon vagy oda magáért a PAM modért sem.

**********

(#898) szabozeee válasza Boci_83 (#897) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Szerintem először a PAM módot ekll begyakorolni..
És egy kis idő után újra fel lehet tenni ezeket a kérdéseket.. :D
Szeintem..

Hala Madrid :)

(#899) Sirandrish válasza Boci_83 (#897) üzenetére


Sirandrish
legenda

a PAM modot megtudnám szokni...ha nagyon muszáj.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#900) mr.saint válasza Sirandrish (#899) üzenetére


mr.saint
tag

Igen muszáááj :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.