Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) gyerpi válasza Boci_83 (#1446) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ja csak hogy ha támadó rájön hogy nem kell támadnia akkor be áll és lekempel már ha tud mert elég gyorsak vagytok :DD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1452) szabozeee válasza ent (#1450) üzenetére


szabozeee
aktív tag

"2. szentem nem csak cunamit kellene kiemelni Andris, tegnap érezhető volt, hogy elején vagyunk nagyon, mindenkinél." ezt én nem érteni, mire tetszik gondolni, legyenszíves magyarázni.. :D

Hala Madrid :)

(#1453) Boci_83 válasza gyerpi (#1451) üzenetére


Boci_83
őstag

Persze. De semmi mást nem csináltak csak a kukkert lesték, mi meg lerohantuk. Jó poén volt, nekem tetszett. :DDD

**********

(#1454) gyerpi válasza Boci_83 (#1453) üzenetére


gyerpi
aktív tag

a játék erről szól poénról és élvezni kell ha kikaptok is

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1455) Sirandrish válasza ent (#1450) üzenetére


Sirandrish
legenda

én Tsunat figyeltem a mi mapunkon is mert ketten voltunk az A ponton...én szépel beálltam egy sarokba de Tsuna helyzetjelző nyilát sose láttam állni 2 secnél tovább:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1456) pilóta válasza Sirandrish (#1455) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát Tsunami sose volt az a kifejezett kemper :D

Jól lealáztak minket tegnap a "saját pályánkon" :D
Tényleg az a saját pályánk egyébként?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1457) ent válasza pilóta (#1456) üzenetére


ent
őstag

Hátte? Este egy practic war?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1458) Sirandrish válasza pilóta (#1456) üzenetére


Sirandrish
legenda

én tudom hogy Tsuna nem kemper de WARokon ideje lesz megtanulni a védekezés csinyját binyját is:D

AMugy még képlékeny a saját mapunk téma:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1459) Sirandrish válasza ent (#1457) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tegnap ő is volt WARon..kemény volt:DDD
Lőtt...lőtt de mit sem ért..megfordulétak és csatt...már feküdt...mint mindannyian:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1460) pilóta válasza ent (#1457) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ma nem jó, holnap este jobb lenne.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1461) pilóta válasza Sirandrish (#1459) üzenetére


pilóta
nagyúr

Egy kicsit vicces volt az biztos. A legérdekesebb a flashgránát volt. Egyszerre dobtuk egymásra, én elvakultam, ő meg jött és lekéselt. De többször is volt ugyanilyen, hogy amit én dobtam vakító az semmit nem ért, amit ők dobtak, az 100m-es körzetben elvakított :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1462) Napster


Napster
tag

A waroknal altalaban senki nem szeret a sajat mapján kezdeni,hanem az ellenségén...ott pedig az választ oldalt akié a map ... Egyebkent bash(kès) körrel döntik el ! Pl ha az ellenség mapjan 20:0 ra verik oket akkor mar ertelme sincs a sajatnak, ha forditva pedig a sajaton be lehet hozni a lemaradast.. Ui: èn a helyetekben megfontolnap Ent tanàcsait mert nem mond hülyesègeket

...N@PsTeR***

(#1463) gyerpi


gyerpi
aktív tag

nézhettek mondjuk demókat cb warokról a cb oldalról sokat lehet belőle tanulni [link]
főleg ha csúcs klántól néztek demót és utánna kivesézitek

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1464) Balinov válasza gyerpi (#1463) üzenetére


Balinov
félisten

ez hasznos link,köszönöm! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1465) Boci_83 válasza Napster (#1462) üzenetére


Boci_83
őstag

Megfogadjuk mi a tanácsát, :R csak kicsit kötöszködünk, ez egy ilyan nap... ;]
Viszont én épphogy a saját mapomon kezdenék, épp azért amit 3nt is mond, hogy ha jól kezdünk az az ellenséget megtöri.
A hordásokkal az ő mapjukon kezdtünk, meg is volt az eredménye.. :DDD
De persze hozzáteszem én nem értek hozzá, csak megfigyelő voltam eddig a warokon... :B

[ Szerkesztve ]

**********

(#1466) gyerpi válasza Balinov (#1464) üzenetére


gyerpi
aktív tag

sok cod 2 demót néztem itt a nade dobásokat itt tanultam meg stb. stb.

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1467) Balinov válasza gyerpi (#1466) üzenetére


Balinov
félisten

gondolom ezeket a demokat csak feltelepitett cod4-el lehet lejátszani?
ja.megtaláltam a cod4player-t,ami mindjárt a cod4 multi indítófájlt keresi.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1468) gyerpi válasza Balinov (#1467) üzenetére


gyerpi
aktív tag

igen a cod4 -ben azt hiszem console-/demo és a pontos neve

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1469) ent


ent
őstag

Kifli: képkép2
szerk: E meg Andris a gé előtt:

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1470) Boci_83 válasza ent (#1469) üzenetére


Boci_83
őstag

Most utálsz, vagy mi?
Lehánysz?? :O

[ Szerkesztve ]

**********

(#1471) szabozeee válasza ent (#1469) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ez nagyon jó.. Andris a nagy bagós loool.. szíjlyja ezerrel:C

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1472) Sirandrish válasza ent (#1469) üzenetére


Sirandrish
legenda

én egyetértettem veled he:DD
nah de erre már rá kell gyujtanom:D
jah és holnaptól leszokok..legalábbis megpróbálom :B
te meg ez vagy beeee:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1473) szabozeee válasza Sirandrish (#1472) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Csak, hogy fojtassuk a sort... Boci és a COD4 első találkozása: :DDD

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1474) Boci_83 válasza szabozeee (#1473) üzenetére


Boci_83
őstag

:Y :C :DD :R Ez nagyon nagyon jó!!!

**********

(#1475) ent válasza Boci_83 (#1470) üzenetére


ent
őstag

Neeem, te vagy a kék smiley. Épp leszúrsz vkit és má elég sokat csináltad és felfordult a gyomrod. A sárga smiley meg mondjuk, ki is legyen, Bagi, úgy sincs itt most :DDD .

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1476) Balinov válasza szabozeee (#1473) üzenetére


Balinov
félisten

Zéé

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1477) szabozeee válasza Balinov (#1476) üzenetére


szabozeee
aktív tag

:DDD

helyesen: Zeee 3 db e :D

Bocs ez nem ide tartozik, de feküdtem:
Sötétedés után egy férfi beállít az orvosi rendelőbe, közben a karjaival csapkod.
- Elnézést uram, miben segíthetek? - kérdi az orvos.
- Én egy molylepke vagyok!
- Értem...de ez egy fogorvosi rendelő, miért jött ide?
- Mert itt égett a villany.

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1478) Balinov válasza szabozeee (#1477) üzenetére


Balinov
félisten

Bot-sáska :B :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1479) pilóta válasza ent (#1475) üzenetére


pilóta
nagyúr

De itt vagyok!

Bosszú!

Nesze neked egy ent asszony:

Nem jó a kép, de itt egy link akkor: entasszony
:D

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1480) szabozeee válasza pilóta (#1479) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Ez nem jött be.. :( Én nem látom a képet... :(

A link már jó.. :D

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1481) kisa8800 válasza szabozeee (#1473) üzenetére


kisa8800
tag

Aza picsa :DDD :DDD :DDD :C

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#1482) ent válasza pilóta (#1479) üzenetére


ent
őstag

:P

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1483) Sirandrish válasza szabozeee (#1473) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez már majdnem üti a csattogós lepkét:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1484) Sirandrish válasza kisa8800 (#1481) üzenetére


Sirandrish
legenda

te is egyből a seggét nézed..pff:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1485) Tsunami73


Tsunami73
tag

Andrish remélem nem haragudtál meg rám?
Ha mégis akkor sajnálom,bocsi !!!!! :R

(#1486) Sirandrish válasza Tsunami73 (#1485) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem haragudtam meg...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1487) ovecs


ovecs
senior tag

Ha ma este lesz vmi jelszavas buli, akkor dobjatok privit...... :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1488) Sirandrish


Sirandrish
legenda

War hegyek voltak..és elnézést mindenkitől aki emiatt nemtudott játszani a PH szeron de ünnepélyesen bejelentem hogy jövőhéten berendeljük a WAR szerot így WARok miatt ez ami most van sose lesz lepasszozva:)

Remélem sokan örülnek mert mi nagyon:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1489) BandiHUN válasza Sirandrish (#1488) üzenetére


BandiHUN
veterán

de néha mehetne a PAM,mint ma....egész jól ment ma,ritkán vagyok első....

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1490) Sirandrish válasza BandiHUN (#1489) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó majd keritünk rá alkalmat:)

amugy jóreggelt mindenkinek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1491) mr.saint válasza Sirandrish (#1490) üzenetére


mr.saint
tag

Ja neked is! Rámentem az arany ak-ra de az nem egyszerű feladat :(

(#1492) Sirandrish válasza mr.saint (#1491) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem még a P90el van mit csinálni az arany UZI-hoz:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1493) mr.saint válasza Sirandrish (#1492) üzenetére


mr.saint
tag

Ja meg probáltam a sotit de ..... :( én ahoz láma vagyok :O

(#1494) Sirandrish válasza mr.saint (#1493) üzenetére


Sirandrish
legenda

a SHoti nekem kész van...
Nekem még a Csipával lesznek komoly gondok...bár kettő már azzal is kész van de van még bőven:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1495) mr.saint válasza Sirandrish (#1494) üzenetére


mr.saint
tag

Hát a csipát már nem is mondom :U Nekem nem lessz golden dragunov :F szer

(#1496) ent


ent
őstag

Szerintem a war szerver pam modba kellene hagyni és eleve passzozni, amit minden tag tud!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1497) mr.saint válasza ent (#1496) üzenetére


mr.saint
tag

Igen az jó lenne :C De a pass :F csak mi mennénk? És ha nem jön sennki egyedül rohangálok? :U Nem baj majd rakok bele botokat :K

[ Szerkesztve ]

(#1498) Sirandrish válasza mr.saint (#1495) üzenetére


Sirandrish
legenda

dehogynem...FULLra kell:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1499) Sirandrish válasza ent (#1496) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt énis így gondoltam..de azthittem ez evidens.. :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1500) Sirandrish válasza mr.saint (#1497) üzenetére


Sirandrish
legenda

a WAR szero ugyis WAR-ra van kihegyezve. most ha innen rudjuk ki az embereket WAR miatt mé lenne jó? direkt azért lesz hogy nyugodtan lehessen WARozni anélkül hogy ki kéne rugni akárkit...a PUB-on játszunk szvsz majd csak WAR-ra meg taktika kidolgozásra megyünk amarra..vagy ha 6an 8an vagyunk PH-sok akkor egymás ellen Gyakwarolhatunk rajta...én így gondoltam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.