Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) mr.saint válasza Sirandrish (#1500) üzenetére


mr.saint
tag

Jó vágom! :P Taktika ügyben mi a helyzet? nem küldesz valamit már? Most akkor melyik is a mi mapunk az új? :B

(#1502) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Hány slotos lesz a war szerver??? :Y

Hala Madrid :)

(#1503) kisa8800 válasza szabozeee (#1502) üzenetére


kisa8800
tag

Én ugy tudom 12

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#1504) Sirandrish válasza mr.saint (#1501) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem küldök semmit:)
most még biztos nem..viszont arra gondoltam hogy fejben kidolgozom a dolgokat és amint meglesz az UJ szeró felmegyünk rá és felvázolom a helyzetet 5v5-re...annál többen ugyse nagyon warozunk meg ha mégis akkor az az 1 ember segit valakinek..mondjuk annak a helyére áll be akit elsőnek kiszednek..felesleges minden számra külön taktikát kidolgozni:)

Nos mit gondoltok erről?

nem azért gondolom így mert lusta vagyok de minek rajzolgassak...szerintem így gyorsabban és egyszerübben ellehet magyarázni ráadásul mindenki látja pontosan hogy mire gondolok és megtudom mutatni pontosan a helyzeteket...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1505) Sirandrish válasza kisa8800 (#1503) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah...nekem is úgy rémlik:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1506) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát gyerekek ha ma lesz valami rám ne száőmitsatok..a szerora se tudok bemenni olyan pingem van..egy másodpercre se megy 150alá.

Kisa ideje lenne kicsit keményebben megnyilvánulnunk mert ez így egy forintot sem ér..

Mondom nah megnézek már néhány beállitást ami még nem megy a graf rovására de több lesz az FPS-em..hát erre be se tudok menni:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1507) CséZé


CséZé
őstag

Akkor csinálj egy szerót a multiba, úgyis meg lehet nézni h több-e az fps-ed :)

(#1508) Sirandrish válasza CséZé (#1507) üzenetére


Sirandrish
legenda

mindegy..majd megnézem:)
most nem foglalkozom vele:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1509) ent


ent
őstag

18 30 kor lenne egy kihívónk. Ki lenne? 5v5 6v6...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1510) Napster01


Napster01
tag

Este lesz vmi buli? Sztem jó lenne így gyakorolni a PAM-ot... ez is warnak tekinthető, csak nem összeszokott emberek ellen

_.(-.-)._

(#1511) -conrad-


-conrad-
addikt

Óóóó, Andrismenyét barátunk megint hichetetlenül szigorú volt, jaj még pityergek....
Elnézést, nem tudtam, kedves andriska, hogy nem lehet nagyobb pontja senkinek mint neked. Gondolom megint screenshotot akartál csinálni, mert mikor bementem a mapra akkor éppen első voltál, és gondolom dagadt a fejed.. őő.. a melled a büszkeségtől.
Aztán indult a map, kb. 3x annyi pontom volt, mint neked, és elengedtem egy helit, amiért megint szokásodhoz híven kickeléssel fenyegettél.. aztán le lehet hülyézni meg köcsögözni, én meg menyétezhetek, nekem okom is van rá, láttam ezeket a képeket...

Ui:
A PH-s emberekkel semmi bajom, de te nem illesz közéjük. Egy húszforintos kis pancser vagy barátom, csak leégeted őket. Most írhatod, hogy úú Te, a nagy admin majd jól bannolsz, de igazából tojok rá. De ha van egy kis eszed, akkor végigolvasod a fórumot, és rájössz, hogy CSAK TÉGED fikázott mindenki ha probléma volt, CSAK TE voltál a főfasz aki folyton hisztériát gerjesztett.

Ui2:
Az ötszáz forintos billentyűzet mellé küldök majd neked szappant...

(#1512) Sirandrish válasza -conrad- (#1511) üzenetére


Sirandrish
legenda

istenem...nem a heli miatt vágtalak ki..a dumázás miatt...tudtommal azt irtam hogy mégegy és bye de mindegy...persze vártam a nagy okosságokkal teli hsz-edet.
3szor annyi pont 2vel több killel? jól tudsz számolni...akkor is volt helim..előtte való mapon 2 de Shipmentre helit hívni? pfff
többet nemis kivánok hozzáfüzni...

jah és köszi a képeket...régen néztem meg őket...szép emlékek:)

jah és Ent (volt) billje nemis 500ft bibiiii

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1513) athomi válasza Sirandrish (#1512) üzenetére


athomi
veterán

Ha beírod, hogy "Mégeygszer nem szólok vagy kick!!!", akkor legalább tedd utánna kinek írod, mert így nem tudni.

[ Szerkesztve ]

(#1514) Sirandrish válasza athomi (#1513) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem személynek szóltam..nemis tudtam ki kérte a helit..csak irtam hogy mégegy heli és bye...erre ő elkezdett emberkedni...
Én se szoktam SHipmentre más se csak néhány nagyon vagány...10ember (főleg ha több) már amugyse nagyon tud megmozdulni azon a mapon..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1515) szabozeee válasza -conrad- (#1511) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Apám!! Ez nem igaz... -conrad- légyszives ha valakivel bajod van akkor priviben beszéld meg vele, vagy hívd fel telefonon, mert én személy szerint nem vagyok kiváncsi olyan mindennapi dolgokra hogy ki vágott ki kit, és miért.. Nem a forumot kellene megint teleszemetelni...

Andrisról meg annyit, hogy nem Ő az az ember aki hamar felkapja a vizet, gondolom nem csak egyszer szóltál be neki...

Hala Madrid :)

(#1516) -conrad- válasza szabozeee (#1515) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem, tényleg nem ... mert egyszer sem szóltam be, de már nyomatta a kickes szövegét. Bemegyek, elfogadtam, hogy nincs GL, stb. Azonnal vége a mapnak, megy az újabb darálás, elengedek egy helit az elején, jön a "ha mégegy helit elenged valaki kickelem" én megkédeztem mi van? Meg, hogy mi van félsz, hogy nem leszel első? Erre jött a hülyézés, stb. Én meg menyéteztem az igaz, mert olyan a feje.. főleg azzal a szánalmas pin@szőrrel az orra alatt. :D Aztán meg a ban jött, "te sem leszel első, köcsög" felirattal. Na akkor most ki is vergődik a pontjain?

Az meg a másik, hogy eltelt kb. 20 perc, de már kaptam privátokat, hogy igazam van tényleg egy véglény Andris. Csak ide nem írják le, mert a többi ember normális, velük lehet együtt játszani, így inkább nem szólnak.
Nem baj, legközelebb majd előbb megnézem ki van a szerveren, és ha az "aljanép" nincs fenn (nem codozik, hanem pl. celluxozott pokolgép feliratok előtt feszít) akkor lépek csak be.

(#1517) Napster01 válasza -conrad- (#1516) üzenetére


Napster01
tag

sztem mielőtt kirúgott volna előtte nem 1x beírhatta, hogy nem kell se airstrike, se heli., mikor én fennt vagyok és pl. shipment ffa/tdm van + kevesen vagyunk nem kell ez a két segédeszköz, és andrish ezt mindig elmondja, de te használtad, tehát nincs min felháborodni, ha pedig személyes bajod van vele intézd el vele 4szemAmonitoron-közt, nem kell mindig nyílvánosan *fikázni* a másikat, régebben is nem 1x szóltál már be, ha nem tetszik a klán stílusa, vagy valamelyik tagja akkor nem kell ide járni, van még pár szerver az országban, vagy akár saját... de a szabályokat a vezetők döntik el, betartani meg mindenkinek kötelező

Am nekem semmi bajom veled, csak megjegyeztem pár dolgot, nem is megyek bele a vitába

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#1518) Boci_83


Boci_83
őstag

Jó akkor most a témát itt be lehet fejezni, ha valakinek valakivel gondja van akkor azt plz privátban intézzétek, ez szól a -=PH!=- tagoknak is!!

**********

(#1519) Sirandrish válasza -conrad- (#1516) üzenetére


Sirandrish
legenda

egy hatalmas LOL vagy....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1520) -conrad- válasza Sirandrish (#1519) üzenetére


-conrad-
addikt

Mivel nem fogadod meg boci tanácsát ezért erre reagálok.
Nem az én mondataim, privátban kaptam, rólad szól:
"Pancser, munkanélküli, igénytelen lúzer gyerek, csak az ország hulladéka."

Elgondolkodtató. Bár igaz. Pancser, ez egyértelmű, munkanélküli, ha egy billentyűzetet is a ph-s ismerősök küldenek akkor szintén (megjegyzem persze 1-2 kori sörre van pénz a képek alapján, vagy arra is csak meghívattad magad? hmm...)

Lehet lol-ozni vakondpofa.

(#1521) cucmalajmc


cucmalajmc
tag

Mindenki maradjon csöndben! Játszatok normálisan és a harcmezőn mutasd meg ki a jobb. ennyi. tudom, hogy egy low player szájából furán hangzik, de hát akkor is :U

[ Szerkesztve ]

(#1522) -conrad- válasza cucmalajmc (#1521) üzenetére


-conrad-
addikt

Úgy nem lehet mert kickelve vagy. :D

(#1523) BandiHUN


BandiHUN
veterán

b+ ezt nem hiszem el....gyerekek,JÁTÉK,nem vérre megy,és főleg nem tartozik senki másra,ki milyen a való életben,ha igaz,ha rágalom.meg az ilyen dolgok miatt nehéz egy normális csapatjátékot is játszani,el se hiszem,hogy képesek emberek marakodni olyan játékban,ami elvileg 2 csapatról,nomeg egy nagyon sokszor hanyagolt bombáról szólna...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1524) Richard válasza -conrad- (#1511) üzenetére


Richard
őstag

:D

Jol kened. És teljesen egyetértek mert tudom miről van szó.

(#1525) Sirandrish válasza -conrad- (#1520) üzenetére


Sirandrish
legenda

valóban?
Nah akkor elmondok egy két dolgot..mikor melóztam havi 30-40K-t költöttem ruhára...
Apám Infarktust kapott ami következményeként agylágyulást kapott és itthon vagyok vele ápolásin..(ezért nem melózok jelenleg...annyit hozzáteszek hogy 22évesen már min 5 évet melóztam)..nem mintha rád vagy akárkire tartozna de ne keménykedjünk már a szavakkal mikor messze nem ismered a történetemet.

Ma meghalt asszony anyjának élettársa..kicsit ideges is voltam te meg még elkezdel emberkedni..ennyi.

Ezért nem melózok ezért küldtek nekem billt...megjegyzem billt tudtam volna magamnak venni csak Ent felajánlotta..

Kb ennyi...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1526) Napster


Napster
tag

PEACE !

egyik fél részéről sem kellene ez a gyerekes viselkedés ...

Ja am köszi a mai WAR-t, jóvolt ;) majd játszhatunk még ..

[ Szerkesztve ]

...N@PsTeR***

(#1527) Atomgeszi válasza Napster (#1526) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Eredmények? :)

(#1528) Sirandrish válasza Atomgeszi (#1527) üzenetére


Sirandrish
legenda

nyertek nyertek nyertek és nyertek:DDD
én csak a 2. maptól mentem ha jól tudom de még nyomtunk 3at..elég hosszu volt:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1529) $pY válasza Sirandrish (#1528) üzenetére


$pY
csendes tag

Szerintem nem az volt a lényeg, hogy ki nyert, hanem az, hogy marha jó volt.Gyakorlásnak tökéletes volt, meg legalább ismerős arcokkal foly t a játék.Nekem tetszett.Remélem lesz jövőhéten is egy ilyen party, és akkor többen kéne játszani, úgy mégjobb :DD :)

(#1530) Sirandrish válasza $pY (#1529) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah...nekem is tetszett...meg tényleg jó hosszu volt...nemis tudom 9körül mentem fel már javában ment és 11kor fejeztük be:)

MI lettünk volna akár 5en is..ti voltatok kevesen:)

AMugy kit vettetek fel? mert tegnap kérdeztük csak nem mondtátok...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1531) szabozeee válasza Sirandrish (#1530) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Nem csak öten... Akár heten is..

Kiflee: Megvan a FLY parancs??? Tegnap állat volt.. :C

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1532) Sirandrish válasza szabozeee (#1531) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor meg mégjobb:)

mi ez fly izé?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1533) $pY válasza Sirandrish (#1530) üzenetére


$pY
csendes tag

FuckOFF a neve annak akit felvettünk.

(#1534) Sirandrish válasza $pY (#1533) üzenetére


Sirandrish
legenda

szép:D
még nem taliztam vele de biztos jól gamel ha felvettétek:)

Spidi akkor nem kell? szólok neki ha gondoljátok. ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1535) $pY válasza Sirandrish (#1534) üzenetére


$pY
csendes tag

Nah biztos is, ha őt felvennék én mennék az holtziher. :F ;]

(#1536) Sirandrish válasza $pY (#1535) üzenetére


Sirandrish
legenda

pedig amugy jól játszik...csipával főleg...csak tényleg az a gáz hogy elbohóckodja...
MEg könnyü megtalálni mert mindig a legmagasabb ponton van ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1537) $pY válasza Sirandrish (#1536) üzenetére


$pY
csendes tag

Ja, az igaz, meg elég fiatal.

(#1538) Sirandrish válasza $pY (#1537) üzenetére


Sirandrish
legenda

gondolom azért bohóckodik annyit...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1539) Tsunami73 válasza szabozeee (#1531) üzenetére


Tsunami73
tag

Itt van a fly,és a speed parancs
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1540) Sirandrish válasza Tsunami73 (#1539) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez dekomoly...és ezt akármikor elő lehet hívni?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1541) Boci_83


Boci_83
őstag

Na ma reggel voltam minden, csak rendes ember nem, még szegény anyukámat is emlegették... :O Pedig ő aztán igazán nem tehet róla... :(

[link][link]
[link]

**********

(#1542) Sirandrish válasza Boci_83 (#1541) üzenetére


Sirandrish
legenda

PB fotót küldtél már a sasoknak vagy már nem kell nekik?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1543) Tsunami73 válasza Boci_83 (#1541) üzenetére


Tsunami73
tag

Hú vazze!
Átküldöd nekem is ezt a progit? :D

(#1544) Tsunami73 válasza Sirandrish (#1540) üzenetére


Tsunami73
tag

Ja, tegnap ezzel toltuk!
Vagy repültük :D

[ Szerkesztve ]

(#1545) ent válasza Tsunami73 (#1539) üzenetére


ent
őstag

De ezt ugye szerver nem engedi?!?!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1546) szabozeee válasza Sirandrish (#1540) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Nagyon állat volt... Csipával írottuk egymást a levegőben.. :D

Hala Madrid :)

(#1547) szabozeee válasza ent (#1545) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Dehogynem engedi, tegnap azt hiszem spydeeék szerverén toltuk ezt..

Hala Madrid :)

(#1548) Sirandrish válasza Tsunami73 (#1544) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah akkor már arra is lehet figyelni hogy ki milyen gyors meg ilyesmi:D
k*rvajó:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1549) Sirandrish válasza szabozeee (#1547) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezen meg se lepődök..hát hol máshol?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1550) szabozeee válasza Sirandrish (#1549) üzenetére


szabozeee
aktív tag

1 v 1 ??

Hala Madrid :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.