Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) PyroS válasza Balinov (#5000) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Igen az erősebb ellen fejlődik de nem az ennyire erős ellen akit alig tudsz lelőni.Itt most nem csak az X-Teamről van szó :R .DE mivel én csak egy low---- játékos vagyok ezért a Prok ellen nem sok esélyem van.És az embernek elmegy a kedve ha mindig csak meghal a kör első perceiben.

(#5002) Balinov válasza PyroS (#5001) üzenetére


Balinov
félisten

Piros,ezért mondtam,hogy árnyaltabb a kép..

Cod2-be csomó szervert kipróbáltam,magyart főleg,mert volt..aztán egy haveri ajánlásra kiköttötem a puszulánál.Na,aztán scak oda jártam..Az a baj,hogy durván nincs rá időm,hogy tizensok magyar szervert kipróbáljak,ami kevés időm van,azt inkábbb nyev-en és UnoffPH-n töltöm.Ott tudom,hogy rendben vagyok.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5003) Balinov


Balinov
félisten

amúgy engem az sem érdekel,ha kikapok,ha tudom,hogy jobbtól,nem pedig manipulálótól kapok ki...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5004) PyroS válasza Balinov (#5003) üzenetére


PyroS
senior tag

Ezzel én is így vagyok,egy pár wart végig toltunk már együtt úgy,hogy nem sok esélyünk volt :DDD .Én csak azt nem szeretem amikor egy kicsit Pubozni van kedve az embernek és akkor végig csak arról szól,hogy minidg meghalok.Bár ez az én low tudásomnak is köszönhető. :DDD :DD

(#5005) gyiku


gyiku
nagyúr

tegnap pyrossal talaltunk 1 fasza servert, leesett az allam, olyan mapok voltak :K
bloody klan, vagy mi volt.

hüllő

(#5006) Balinov válasza PyroS (#5004) üzenetére


Balinov
félisten

valakinek az ágyugolyótöltelék szerepet is el kell vinnie

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5007) PyroS válasza gyiku (#5005) üzenetére


PyroS
senior tag

Csókolom Gyik Bácsi :DDD .Tényleg király az a szeró.Remélem sikerül a miénkre is felvarázsolni az új mapokat.

(#5008) PyroS válasza Balinov (#5006) üzenetére


PyroS
senior tag

Igen ezért élek :DD

(#5009) gyiku válasza PyroS (#5007) üzenetére


gyiku
nagyúr

lol :D ja, az uberfaxa lenne :K

hüllő

(#5010) yako válasza Balinov (#5006) üzenetére


yako
tag

...abban jó vagyok!

By Demons Be Driven

(#5011) Balinov válasza yako (#5010) üzenetére


Balinov
félisten

erősek vagyunk,mint fagyottegér!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5012) gyiku válasza Balinov (#5011) üzenetére


gyiku
nagyúr

jovunk fel, mint a budosviz :U

hüllő

(#5013) kerlac


kerlac
senior tag

tegnap egész jó volt az SD a DS szerveren is. volt fenn több DS klántag is. mondjuk cserélődött a társaság és néha elég gáz volt, mikor mindenki tett a bombára és ment öldösni, de még így is egész korrekt játék volt, legalábbis mikor fennt voltam.
de amiket írkáltok a magyar szerókról, nagyrészt egyetértek. sokat megyek német szerókra, ill. 1-2-re, amiken teljesen korrektul játszanak, ha jól szerepelek nem lecsítereznek, hanem megdicsérnek. :))

(#5014) gyerpi válasza PyroS (#5004) üzenetére


gyerpi
aktív tag

volt amikor volt esélyünk sőt, csak akkor jött a mi mapunk ahol csodálatos módon mindig szívunk, 1-2 még elmegy de mindig és itt áll fenn az amit Ent írt szóval elég, ha 1 ember nem játszik tisztán,
a szombati war-nál is voltak furcsa dolgok
az utolsó körnél már nem tudom ki maradt talán Yako 1vs1 volt, HunorraL tisztán hallottuk hogy jön az ellenf.
Yako elkezdett plantolni de csak csörgette szval nem plantolt az kis csákó az helyett hogy lerohanta volna és plant közben lelövi csak várt a sarkon ahonnan nem láthatta hogy Yako igazából nem plantol utána furcsa mód mikor osonva elindult Yako hogy becserkéssze a kis csákó ugrik és lő, talál
itt már felmerülnek bizonyos kérdések :F
mert az első 3 kört hoztuk utána furcsa mód nagyon bele jöttek :O

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5015) Boci_83 válasza gyerpi (#5014) üzenetére


Boci_83
őstag

Az első 3 körből szinte semmilyen következtetést nem lehet levonni! Voltunk már jópárszor úgy hogy a kör első 3-4 körét úgy hozta az ellenség hogy kill-ünk is alig volt, aztán meg összerázódott a csapat és végülis nyertünk nem is kis fölénynel.
Nekem mindig kell 4-5 kör egy adott pályán hogy egyáltalán tudjam merrre kell menjek, álltalában az első körök számomra gyorsan véget érnek..! :DDD

[ Szerkesztve ]

**********

(#5016) athomi válasza gyerpi (#5014) üzenetére


athomi
veterán

Végül is Showdown-on elég jók voltunk ellenük (9-11), látszott az ellenen hogy csak a saját mapját tudja(Strike), a többihez meg nem sok köze lehet. Balinov teljesítményén viszont látszódott, hogy nagyon nem komálja showdown-t, meg régebben mint ha említette is volna.

Mondjuk abban nem találok semmi furát, hogy vki ellen hozunk 4-5 kört, aztán meg ők hoznak. Pár kör alatt kiismernek és alkalmazkodnak, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#5017) Balinov válasza athomi (#5016) üzenetére


Balinov
félisten

igazából azóta kezdem megszeretni már a Bloc-kal együtt... :B :B :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5018) athomi


athomi
veterán

Annak, hogy SD-n szinte soha nem megy a plantolás van egy fő oka. Sajnos vmi idióta kitalálta ezt a hatalmas aktatáskát, amit plantoláskor magunk elé tartunk. Jóformán semmit nem lehet látni tőle, így ha ellenség van a közelben nem is vesszük észre vagy már csak későn.

Pam módban nincs táska, de egy kezemen meg tudnám számolni hány szerver megy pam módban. Én palntolnék szívesen, mert taktikázni is lehet vele, de nem egy képernyőt betakaró táskával!

[ Szerkesztve ]

(#5019) gyerpi válasza athomi (#5016) üzenetére


gyerpi
aktív tag

más amúgy azért fagyott a maprotation mert valaki felrakta a a winter crash-t és elfelejtette a crash_snow elé írni az mp-t /gametype sd map crash_snow - csak így volt /"már megcsináltam már mennie kéne

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5020) gyerpi válasza athomi (#5018) üzenetére


gyerpi
aktív tag

a miénk én legszívesebben így hagynám :U perkek nélkül csak félő elpártolnak az emberkék tőlünk :((
habár a Booz szerverét hagyhatnánk pam modban a 20 slotoson pedig beindítom a extrem modot ha tudom

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5021) PyroS válasza gyerpi (#5019) üzenetére


PyroS
senior tag

Az Extreme modot remélem sikerül beállítani :C .Bár az új mapok szerintem PAM modban is jók lesznek.Csak azt nem tudom,hogy a miniadminban hogyan lehetne megoldani,hogy lássa az új mapokat.

Ki kellene próbálni,hogy ha marad a PAM mod akkor mennyien jönnének játszani.Vagy esetleg más mod-aá megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#5022) Balinov válasza gyerpi (#5020) üzenetére


Balinov
félisten

én benne lennék a PAM only mód állandóra tételében,de mivel kevesebb mint 1 hónapom van,ezért személyszerint nem hoznék hosszabbtávra szóló döntést.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5023) athomi válasza PyroS (#5021) üzenetére


athomi
veterán

Sztem kevesebben, sokak azt élvezik ha a claymore-jukban robbannak fel és a kempelésükkel megszerzett helikopterrel ölnek...

gyerpi: Az sem rossz ötlet, ha egyik szeró pam-ba megy a másik meg csak simán.

[ Szerkesztve ]

(#5024) kerlac válasza athomi (#5018) üzenetére


kerlac
senior tag

hát meg azért sem, mert gyak. az ellen teljes megsemmisítésével is lehet győzelmet elérni. ami nem baj, csak vhol a bomba értelmét megkérdőjelezi.

(#5025) gyerpi válasza Boci_83 (#5015) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ebben igazad van :R

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5026) Balinov válasza kerlac (#5024) üzenetére


Balinov
félisten

ugyugy...szombat este volt,hogy én mentem vissza a tatyóért...pedig nem vagyok az az "imádok plantolni,meg táskát cipelni" fajta..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5027) PyroS válasza athomi (#5023) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja ez jó ötlet.Az egyik menjen rendesen PUB moban.A másik szerún meg mehetnének a custom mapok valamilyen modban.

(#5028) athomi válasza Balinov (#5026) üzenetére


athomi
veterán

Múlkor waron azt figyeltem, hogy egy-két körben a táskás emberke előrerushol. Hiba!

(#5029) Balinov válasza athomi (#5028) üzenetére


Balinov
félisten

ha a wombat estére gondolsz,akkor sanszos,hogyy az én voltam.. :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5030) athomi válasza PyroS (#5027) üzenetére


athomi
veterán

Inkább menjen a custom mapos szeró pam mód nélkül! Nekem az a célom, hogy rendes pam módban ismerjem meg a mapokat, tanuljak rá nade-kat, és kitapasztaljam melyik pontra melyik fél ér hamarabb, stb. :)
Egyelőre csak waron futkosok a mapokon, tudom hol mi van, de csak ennyi.

(#5031) gyerpi válasza Balinov (#5026) üzenetére


gyerpi
aktív tag

én is strike-n úgy mentem vissza érte :W :DDD csipával hát nem a legjobb ötlet mondtam is utána
amúgy Pyros a szatyor felelős általában ő viszi csak most szombaton az agysejtjeit ölte :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5032) PyroS válasza athomi (#5030) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajnos a custom mapok csak valamilyen modban futnak.

(#5033) athomi válasza PyroS (#5032) üzenetére


athomi
veterán

Akkor tegyetek fel rá HC modot. Az olyan mint a sima mod, csak más a sebzés. Én úgy sem járnék rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5034) PyroS válasza gyerpi (#5031) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát igen általában én vagyok a bevásárlós szatyor vivő :DDD .De már annyi agysejtem volt,hogy szombaton egy kis irtás kellett :DD .

(#5035) gyiku válasza Balinov (#5022) üzenetére


gyiku
nagyúr

tartostejet mar ne vegyel :DDD

hüllő

(#5036) kerlac válasza Balinov (#5026) üzenetére


kerlac
senior tag

én is úgyszintén. de legjobban az idegesítet fel, hoyg megyek fedezni a bombacipelőt, erre az mit csinál? felmegy kempelni csipással a tetőre. aztán persze lelövik, ráadásul vmi lehetetlen kiálló helyen, én meg másszak fel utána? pofám leszakad az ilyentől. :((

és a gáz, hogy egy idő után én is elkezdek tojni a bombára és megyek egyedül rambozni, mert a többiek pont tesznek a csapatmunkára.

(#5037) gyerpi válasza athomi (#5033) üzenetére


gyerpi
aktív tag

a HC az nem mod csak játék fajta no ezt jól megmondtam :W :W :W szóval azt a cfg-ben kapcsolod ki be
csak pam, damn, extreme stb. szval ne legyen alapjáték

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5038) gyiku válasza gyerpi (#5037) üzenetére


gyiku
nagyúr

booz servere lehetne extreme modos a faxa mapokkal, csak at kene irni a nevet NYEV custom maps / war serora, mienk meg sima lotyogos pub, megszokott lammaperkekkel, stb. :) ez kell a nepnek :D

hüllő

(#5039) PyroS válasza athomi (#5033) üzenetére


PyroS
senior tag

Pedig ilyen profi mapokat találtunk. :DDD

(#5040) gyerpi válasza athomi (#5033) üzenetére


gyerpi
aktív tag

sztem ez lesz a megoldás extreme a 20 slot-oson + custom mapok
sima pam mod perkek nélkül a Booz szerverén az 12 slotos vagy fordítva ahogy akarjátok

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5041) PyroS válasza Balinov (#5022) üzenetére


PyroS
senior tag

Elég baj,hogy el mész :O .Remélem minél előbb tudsz majd újra csatlakozni hozzánk a neten keresztül :C .

(#5042) gyerpi válasza PyroS (#5039) üzenetére


gyerpi
aktív tag

no ez se nekem való lenne rajta vagy 35 fps-em

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5043) gyiku válasza gyerpi (#5042) üzenetére


gyiku
nagyúr

tegnap utolso mapomon, ilyen nagyon zold erdos. telleg nagyon szep volt, mondja piros, hogy van neki vagy 70 fps-e. mondom az jo, mert nekem vagy 50. booz benyogi, hogy kell kiirati fps-t. drawfps stb. berakja, kussol. mondjuk, mennyi ocsi? 180. nakabbe :DDD

hüllő

(#5044) Balinov válasza PyroS (#5039) üzenetére


Balinov
félisten

ez nagyom ottvan!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5045) athomi válasza PyroS (#5039) üzenetére


athomi
veterán

Tegyük zombi modba. ;]
Az extreme mod amúgy mit takar?

[ Szerkesztve ]

(#5046) gyiku válasza athomi (#5045) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak 1-2 dolog, ami megmaradt bennem:
-osszes perket hasznalhatod
-spawn vedelem 2 sec
-hud kozepen kis piros pont, allandoan ottvan, tehat zoom nelkul is egyszeru loni
-muxik air+heli
-muxik minimap
-bemondja, ha vki joinol, lelep
-unreales beszolasok, mint headshot, killing spree, humanilation (ezek nagyon bejottek)
-kiirja fent, ha uavt, vagy airt szedtel ossze
kb ennyi, igy hirtelen.

summa summarum nagyon bejott. plane a mapok. :K

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#5047) gyerpi válasza gyiku (#5043) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát már én is nagyon megszoktam az 1440:900 felbontást általában maptól függően úgy 80-90 fps-em van kivéve bloc, overgrown szval ahol sok a fű fa stb. ott leesik úgy 50 körülre de már megszoktam
pam modban pedig több ha warozunk

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5048) athomi válasza gyerpi (#5047) üzenetére


athomi
veterán

Az a baj, TFT-n meg nagyon csúnya lenne a kép, ha nem natívba játszanál.

(#5049) PyroS válasza gyiku (#5043) üzenetére


PyroS
senior tag

Na igen az nagyon durva map,tele van bokrokkal meg erdővel.Hangulatos de eszi az Fps-t.

(#5050) Balinov válasza PyroS (#5041) üzenetére


Balinov
félisten

én is,hidd el..jó lenne minél előbb egy asztalit is beujitani,meg valami épkézláb netet..sajna ahogy Övecs is mondta nemrég,hiába van wireless broadbanc 300k-s letöltéssel,ha a ping 100+.sebaj,majd én leszek az ugrándozó nyugdíjas!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.