Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Sirandrish válasza BandiHUN (#1248) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem az R700 már fullos..a többivel én se sokmindent csináltam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1252) Sirandrish válasza Balinov (#1250) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen war volt...SAS-ok ellen megint...nyertünk..igaz hogy az ő Mapjukon nyertek de összességében mi voltunk a jobbak:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1253) Balinov válasza Sirandrish (#1252) üzenetére


Balinov
félisten

akkor végre vége,lehet menni public?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1254) BandiHUN válasza Balinov (#1253) üzenetére


BandiHUN
veterán

ja,lehetett menni,csak a kutya nem ment... :( de végre egy másik szerón igy kipróbáltam az ój mapokat,bár fura,hogy én leirás alapján rendben bemásoltam mindent,mégis ójra letöltötte...de legalább full sebességen jött.hát ritka vackak szerintem,max a vacant night ami érdekes,bár ott meg csuma éjszaka van,csak goggle-val látni.sokkal hangulatosabb lenne némi holdvilág :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1255) BandiHUN válasza mr.saint (#1249) üzenetére


BandiHUN
veterán

no,majd akkor tesztelem....bár ma a csipákat próbálgattam az új sniperes mapon...nem lesz soha kedvenc,inkább valami rifle+acog,valahogy nem jön be ez a dolog nekem,akit meg ki tudok szedni csipával az átlag mapokon,az m4+acoggal is ment annyira...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1256) Balinov válasza BandiHUN (#1254) üzenetére


Balinov
félisten

hát,szégyenlem magam,de annála PAM módos pályánál csak kamilláztam.hiába nyomtam F-et a bypass-hoz a büdös életbe nem jártam még pam-os szerón,szal ezúton is elnézést az értetlenkedésemért. Mi ennek a pam-nak a lényege,valaki lenne oly drága és összefoglalná nekem? :R :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1257) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah mivel senki sem irta így rám marad...Este nyomtunk egy Wart a Horda Klán ellen és kikaptunk:)

Minden tiszteletem az övék..nagyon jó kis meccs volt...
Mapjuk a Vacant ott 14-6ra kaptunk ki a mi mapunk a City ott 12-8ra talán:)

örülök hogy végre összekerültünk egy ilyen Klánnal...sokat tanulhatunk tőlük:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1258) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jah és ünnepéjesen bejelentem hogy a Klán megtalálta Csipását!

Napster mától -=PH!=- Napster!

Gratula! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1259) szabozeee válasza Sirandrish (#1258) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Gratula neki... :C
Jah, és azért van ! jel a neve mögött mert ő a csipás?? :D

Nincs képed a teganp esti warról??

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1260) Sirandrish válasza szabozeee (#1259) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem az csak a Mondtat végét jelenti:)

Sajna csak az Ő mapukról csináltam..pedig akartam a miénkről is..nemértem:(
demom viszont van:D
nah mindegy az övékről itt van-->[link]

remélem más csinált képet a mi mapunkról is aztán felrakja..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1261) Boscorelli


Boscorelli
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segitségért fordulnék hozzátok....szerintem itt többen is vannak akik jártasak a témában.
Rcon parancsokról lenne szó...nekem sajna valahogy nem nagyon akar sikerülni.. :((
leírom lépésröl lépésre hogy mit is csináltam..
consol: connect szerverünk ip címe majd enter....kapcsolodás...ez idáig ok..
consol:/rcon_password (jelszó)map_restart.....enter.....és nem történik semmi :F
A jelszó tutira stimmel mert webcontrolon is ez a jelszó...és ott mükszik..
Próbáltam mindenféle variációval írni..pl.szóköz...egybe...jelszó elé és mögé idéző jel...de semmi..
Ha valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék :R
Ha lehet .."szájbarágosan" lépésröl lépésre...
Esetleg nem valami szerverbeállítási probléma lehet?..
A segitségeket elöre is köszönöm... :R

(#1262) Balinov válasza Sirandrish (#1260) üzenetére


Balinov
félisten

Juteszembe,ph! vs. nick kérdés: használhatom úgy a nickemet,hogy:

" Balinov Ph!"?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1263) Sirandrish válasza Boscorelli (#1261) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát először is be kell jelentkezni rconba..ezt nem irtad..azaz map betölt aztán /rcon login "pass"

utánna kell figuzni..viszont szerintem egyszerübb a Miniadmin nevü progival...csak egyszer beirod a pass-t aztán elég elinditani és mindent 1-2 gombnyomással megcsinálsz..map váltás..mod váltás..bann stb...nem kell parancsozni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1264) Sirandrish válasza Balinov (#1262) üzenetére


Sirandrish
legenda

természetesen...vannak aki ugy irják hogy PH Nick ugyhogy nincs akadája:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1265) Balinov válasza Sirandrish (#1264) üzenetére


Balinov
félisten

:R köszi.Még egy kérdés. extra.hu-s klánoldalon a szerverstatnál látom magam,hogy 12x.-ik vagyok. Ez ugye nem a ph!-s szeró megalakulásától van logolva? Új Player name-nél előrőlkezdődik a stat,jól gondolom?

Még 1 kérdés: PAM módról valami összefoglalót,hol találok? A fegyóválasztás az egyértelmü,csak a szabályok nem.Tegnap kicsit lámának éreztem magam,nem akarok mégegyszer hülyét csinálni magamból.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1266) Sirandrish válasza Balinov (#1265) üzenetére


Sirandrish
legenda

[link]

Itt tudod megnézni hanyadik vagy milyen lövési pontossággal játszol meg ilyenek...
ez nem a szero inditásakor lett beüzemelve és ha a neved után írod hogy PH akkor előlröl kezdi.

PAM összefoglalót nemtudok de mi az amire kiváncsi vagy? hátha tudok segiteni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1267) Balinov válasza Sirandrish (#1266) üzenetére


Balinov
félisten

993-an játszottak már a PH!-s szerón? Gratula!

PAM-ról: hány nyert körig megy,van-e valami spéci szabály,ami pölö az általam ismert TDM,FFA,S&D módoktól eltér. Mi ez a press "F" to bypass az elején.ovecsHUN miért szólt rám,hogy Balinov "F"....szal ennyi,nagy vonalakba ami így melóból eszembejut.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1268) kisa8800 válasza Sirandrish (#1257) üzenetére


kisa8800
tag

A mi mapunk végeredménye 9-11 lett. Az utolsó körben volt az a jelenet, amikor Kiflee 3 az 1 ellen helyzetben üvöltve rájuk rontott és 2-t lekéselt, majd a 3. állitotta meg örjöngését egy rövid sorozatal :DDD :C Tehát elmondatjuk, hogy 1 métere voltunk a döntetlentől :C

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#1269) Sirandrish válasza Balinov (#1267) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen 933an voltak:)
20Körös az SD...abból aki többet nyer az nyer:)
Nincs benne eltérés csak itt nincsenek perkek(vagyis van 2 sozt cső) meg pár fegyo sincs.

az F-et azért kell nyomni hogy tudja mindenki készel álsz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1270) Sirandrish válasza kisa8800 (#1268) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen az kemény volt...kár hogy a 3. muksó nem ilyedt meg picit hogy beszaladjon a házba mert akkor azt is lekéselte volna:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1271) kisa8800 válasza Sirandrish (#1269) üzenetére


kisa8800
tag

Azaz: készen állsz :D

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#1272) Balinov válasza Sirandrish (#1269) üzenetére


Balinov
félisten

ok,akkor már mindent értek.Megyjegyzem nem rossz mód,de kevesen voltunk hozzá a war-otok után..talán 4v4 a végén meg már 1v1-be voltunk

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1273) Sirandrish válasza kisa8800 (#1271) üzenetére


Sirandrish
legenda

jóvan nah....kómás vagyok még:D
MA lesz valami WAR?
Sasok nem akarnak kihívni megint hogy aztán leanyázzanak minket,csitereket?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1274) Sirandrish válasza Balinov (#1272) üzenetére


Sirandrish
legenda

4v4 v 5v5 a legjobb szvsz WARba PAM modon...ha többewn vagyunk már sok helyre kell figyelni..1v1-be meg mindegy milyen MOD, uncsi..Shipmnet DM még elviselhető...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1275) Boscorelli


Boscorelli
csendes tag

Hát kipróbáltam.../rcon login "jelszó".....semmi csak kitörli a sort amit beírtam....
Modernrcon-om van...csak azt szerettem volna elkerülni hogy játék közben ne keljen lerakni a futó cod4-et a tálcára a game konfigózáshoz...
Esetleg még valami ötlet?...

(#1276) Sirandrish válasza Boscorelli (#1275) üzenetére


Sirandrish
legenda

még tálcára való lerakással is gyorsabb mint parancsozva...mióta van szeronk én így csinálom uugyhogy sajnos már ötletem nincs:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1277) Boscorelli


Boscorelli
csendes tag

Akkor marad a tálca......
Köszönöm...
További jó napot... :)

(#1278) Sirandrish válasza Boscorelli (#1277) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát igazán nincs mit:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1279) Boci_83 válasza Boscorelli (#1275) üzenetére


Boci_83
őstag

Hali. Igazából nem nagyon értem mi a gond, és mi nem megy, de sd crach a köv képpen..

/rcon login *******
/rcon g_gametype sd
/rcon map mp_crash

Próba.. ;)

**********

(#1280) BandiHUN válasza Sirandrish (#1274) üzenetére


BandiHUN
veterán

lehet lejárt lemez,de nem lehetne a szerón is néha PAM mod?énnekem bejövős a dolog,nektek gyakorlás,meg szerintem mindenkinek jó a változatosság.meg talán buta észrevétel,de néha azért lehetne hagyni,hogy lemenjen 1-1 FFA vagy TDM meccs is,amit épp bead a szeró,mert ha fentvagytok,akkor SD-re rakjátok,amúgy meg mostanában nincs senki a szerón,amikor nincs PH!-s :( és végülis ez lehet attól is,hogy a semmilyen modos SD azért megunható,főleghogy az új mapok is sehol :( azok se annyira jók igaz,de legalább mások),gyakorlatilag estig a kutya nem jár arra...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1281) ent


ent
őstag

Sry skacok, de asszony tegnap pörgött és nem tudtam maradni. Na de ma...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1282) Napster


Napster
tag

Látom elkezdtetek warozni ... tökjó :) Grat az eddigi eredményeitekhez, majd hétvégén ha otthon leszek tolhatunk egy PH vs. KLT -t is ... valamikor szombat körül ... :)

...N@PsTeR***

(#1283) Sirandrish válasza BandiHUN (#1280) üzenetére


Sirandrish
legenda

napközben sok DM megy...szerinted hogy csináltam meg tegnap vagy 5 fegyo Marksman Challenget 3. szintre?:)

este viszont valóban SD megy...szeressük:)
PAM mod teghnap is volt a szeron..TS-en meg is kért minket (már sajna nemtudom ki) valaki hogy rakjuk vissza a Normalt..tehát megint ottvagyunk ahol eddig...5 embernek jó 5nek rossz...aztán lehet mérlegelni:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1284) Sirandrish válasza ent (#1281) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem is bepörgött mikor Kisa hívott hogy war van:D
de adtam neki egyyet balról egyet szemből oszt megbékélt:DDD

AMugy szépen előadtam mennyire imádom és már nem is haragudott annyira:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1285) Sirandrish válasza Napster (#1282) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem szvsz nem fog menni...hétköznap jobb lenne..vagy szombat 21körül..sajna 200as pingel nemigen tudok játszani..PUB-on még elszórakozok vele de WAR-on azért ha le is gyaláz valaki legalább ugy gyalázzon le hogy rajtam mult nem a szolgáéltatóm szerencsétlenségén:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1286) szabozeee válasza Sirandrish (#1283) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Akkor legyenek olyan napok amikor a PAM mód megy.. Mert személy szerint talán ha összesen 1 órát játszottam PAM mód alatt, az meg édes keveés akár egy gyenge war-hoz is.. SZVSZ :D

Hala Madrid :)

(#1287) BandiHUN válasza Sirandrish (#1283) üzenetére


BandiHUN
veterán

nappal a kutya sincs,este 6-7ig semmi mozgás,sőt néha később is alig indul be....én 32-es HQ szeróra járok,ha sok áldozat kell ;) fene egye meg,a piros M4 utolsó 4 fejesét rátok tartogatta,erre waroztok a szerón...nem is birtam magammal,no majd a G36c-nél :DDD szerintem egyébként mindig lesz,akinek nem tetszik a PAM,mint ahogy a sima is,kár ezt ógy venni,hogy 1ember miatt vissza,akit talán a szerón se látsz többet,de talán kompromisszum a heti mondjuk 2 nap PAM próbaképp.bár ez ugye képlékeny az éppen fentlévők függvényében,nem élet-halál,járok másik PAM szerókra,de én pl.kivi vagyok,mit tudtok waros környezetben :D de ezért nem lépek be valamielyik klánba,hozzátok nem kellettem,nincs más mód...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1288) BandiHUN válasza Sirandrish (#1285) üzenetére


BandiHUN
veterán

piszok sokat számit a ping....tegnap éjszaka toltam 30as pinggel PAM szerón,hihetetlen élmény...ha jól lősz,nincs mese,akár szinte sniperként hat minden fegyó,mondjuk inkább kempelősen ment a meccs,tdm.ráadásul a max8fős meccs is jót tesz a gémnek,nincs amúgysem csak 4/1-s netem...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1289) Balinov válasza BandiHUN (#1287) üzenetére


Balinov
félisten

ajánlhatnál hq szerókat...arra az esetre,ha nem férek fel a PH!-sra..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1290) Sirandrish válasza szabozeee (#1286) üzenetére


Sirandrish
legenda

tőlem aztán mehet...heti 1-2 nap simán belefér...több nem kell szvsz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1291) Sirandrish válasza BandiHUN (#1287) üzenetére


Sirandrish
legenda

én tegnap 11-14-15 között szinte végig a PH szeron voltam és DM-eztem a Shipmenten..menj fel legyél ott 10 percet...99%hogy mire letellik a 10 perc már 3an lesztek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1292) Sirandrish válasza BandiHUN (#1288) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem mondod? hát mikor isten is ugy akarja hogy 30as pingem legyen 10ből 9szer ugy hasitok hjogy öröm nézni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1293) MaciG


MaciG
addikt

Hali

A CoD4 multinál, valahogy lehet betenni bot-okat???

BANZAII

(#1294) magi20


magi20
senior tag

eladó cod4-et keresek...........--köszönöm,hátha van valakinek

Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

(#1295) BandiHUN válasza Balinov (#1289) üzenetére


BandiHUN
veterán

pl.: 62.112.194.111:29065 itt vannak új mapok,viszont AWE4mod,level 1,stb...de jó szeró.korrekt manusok.vagy: 84.2.39.213:28965 ,195.56.55.114:28961 itt fegyótuning,vagy csak simán ha nagyon lelőhetnéked van,ha épp a shipment vancsak a reflexeiden és a szerencsén múlik,teszel-e 1 lépést is a spawnról :D gránátvisszadobás betanulásához is jó,itt van mit visszadobni :DDD 193.202.63.176:28968 ezt meg mittudomén mért szeretem,favok között van,ki tudja...84.2.39.215:28967 ők is jók valamiért...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1296) Balinov válasza BandiHUN (#1295) üzenetére


Balinov
félisten

hú,köszi a tippekért.

ha a reflexeimen múlik,akkor már rég rossz....igaz fiuk.. :B ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1297) BandiHUN válasza Sirandrish (#1291) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát igen,csak még 5 is sokszor alig több a semminél,nem méghogy 3...idegenekre meg minek várni,amikor más szerón vannak is...ha meg beugrik ph-s akkor meg lőttek a tdm-nek is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1298) Sirandrish válasza BandiHUN (#1297) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát jó ezzel most így híretelen nem tudok mit kezdeni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1299) Sirandrish válasza BandiHUN (#1295) üzenetére


Sirandrish
legenda

ennek a fele nem is jó:)
legalábbis én favnak 4et próbáltam felvenni és egyet sikerült...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1300) BandiHUN válasza Sirandrish (#1299) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem mind aktiv... :D xfireból másoltam eleve,volt,amelyik épp üres volt,de mindnek volt visszajelzése,infója.de fura,most nézem az xfire oldalon a profilomat,aszerint 1(!) szeró él,például a ph szeró sem! valami gondjuk lehet...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.