Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) mr.saint


mr.saint
tag

Hát vazzeg a tegnapi war demót megnézve igen csak úgy voltam mint a magyar focista a pályán ő se tudja hol van meg hát még a labda! Meg én se tudtam hol vagyok hát még az ellen! Főleg az első pálya :U Van még mit bepótolni :O

(#1202) Atomgeszi válasza Sirandrish (#1187) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi! Ment pü! ;)

(#1203) Napster01 válasza Sirandrish (#1199) üzenetére


Napster01
tag

hazaértem! - kösz am. reméltem van xfireöd - de mind1 akkor elküldöm mailbe (hopsz :B most ment el a mail a kb 6 sor szöveggel de elfelejtettem csatolni a file-t :DDD minnyá elküldöm külön :D

_.(-.-)._

(#1204) Sirandrish válasza mr.saint (#1201) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah énis azt néztem hogy a demon úgy néz ki mintha halál bambák lettük volna pedig igencsak jól ment:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1205) Sirandrish válasza Napster01 (#1203) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahj a szöveg eljött...oh azt küld el..felrakjuk jahj az nagyon ott volt:DDD
KÜGGYED!!!!:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1206) Napster01 válasza Sirandrish (#1205) üzenetére


Napster01
tag

kűdtem, annyi a probléma ts-el mint írtam h a pingek miatt a hangok csúsznak, van 1 kis visszhang is néha, emg én egyenesen üvöltök mivel elsődlegesnek veszi a mikrofonom, majd megpróbálok finomítani rajta :)

Átkonvertáltam MP4-be felraktam telóra ma vagy 10x meghallgattam :DDD

(fenntvok ts-en... ha gondolod feljöhetsz xD - megengedem :):) - am. lenne 5letem azé hívlaKK )

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#1207) Sirandrish válasza Napster01 (#1206) üzenetére


Sirandrish
legenda

megyek...:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1208) gyiku


gyiku
nagyúr

O F F
ki tudna vki okositani parabola ugyben? :R

hüllő

(#1209) kisa8800 válasza gyiku (#1208) üzenetére


kisa8800
tag

Az egy antenna :D

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#1210) Napster01


Napster01
tag

Közös megegyezés alapján a Klán oldalára feltöltöttem a felvételt, hangcsúszás van benne meg hangos vagyok mivel én vettem fel - hangos a mikrofon szal elég lesz a média pléjer 50%-os hangon... xD

_.(-.-)._

(#1211) Atomgeszi válasza Napster01 (#1210) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ezen belül hol van? :DDD Bocs lehet vak vok... :B

(#1212) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Andrish! Ez a progi ez nagyon durva! Hasznos kis cucc! Thx! :)

(#1213) Napster01 válasza Atomgeszi (#1211) üzenetére


Napster01
tag

Letöltéseknél van 1 kategória, ahova mostmár ehhez hasonló felvételeket megosztunk - de mindig megkérdezem h ki nem akarja esetleg a publikálást....

_.(-.-)._

(#1214) Tsunami73 válasza Atomgeszi (#1211) üzenetére


Tsunami73
tag

Be kell jelentkezni.

(#1215) Atomgeszi válasza Tsunami73 (#1214) üzenetére


Atomgeszi
veterán

:R

(#1216) Sirandrish válasza Atomgeszi (#1212) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..lehet gyorsitani lassitani kameranézetet variálni meg minden:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1217) mr.saint válasza Sirandrish (#1216) üzenetére


mr.saint
tag

Az a progi istenkirály szerintem is :C :C

(#1218) szabozeee válasza mr.saint (#1217) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Honnan tudom letölteni a progit??
Nincs egy linked??

Hala Madrid :)

(#1219) pilóta


pilóta
nagyúr

Vista 64 bit alá lehet valahogy TS-t varázsolni? Nekem legalábbis nem engedi, valami hvdi.dll-t hiányol...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#1220) dr.bubo válasza pilóta (#1219) üzenetére


dr.bubo
őstag

Telepitésnél engedélyezted a TS hangkodeket?

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1221) Napster01 válasza pilóta (#1219) üzenetére


Napster01
tag

nekem 32bites votl a gépemen de semmi baja nem volt [link], először próbáld meg az 1. fajtát, aztán töltsd rá a 2-kat :) | az 1. telepítő a 2. (update) újabb verzió - hátha bejön....

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#1222) Sirandrish válasza szabozeee (#1218) üzenetére


Sirandrish
legenda

linkeltem a demoval együtt van...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1223) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ismét Wart nyert a PH Team:)
ismét a SAS klán ellen:)

MI mapunk

Ő mapjuk

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1224) Boci_83 válasza Brook_L. (#1193) üzenetére


Boci_83
őstag

Ezt a PAm ot tettem fel legutoljára, de nem működik a fegyver választó menü... :F

**********

(#1225) gerus1981 válasza Sirandrish (#1223) üzenetére


gerus1981
csendes tag

Grat! Jól játszottatok.!
:R

[ Szerkesztve ]

(#1226) Sirandrish válasza gerus1981 (#1225) üzenetére


Sirandrish
legenda

te is ottvoltál vagy mi?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1227) gyiku válasza pilóta (#1219) üzenetére


gyiku
nagyúr

pedig lehet, nekem fenn volt.

hüllő

(#1228) Sirandrish válasza Boci_83 (#1224) üzenetére


Sirandrish
legenda

tegnap este felmentem a Sasokhoz még és azt mondták hogy próbáljuk meg ezt a 401et egy másik helyről leszedni hátha mert náluk is volt talán ilyen gond...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1229) Balinov


Balinov
félisten

Hi Srácok,

ki játszott tegnap délután,estefele Miki nick-kel közületek a ph!-s szerón?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1230) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Aki még nem tette meg az nyugodtan regizhet:)
Ide:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1231) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah ma is csináltam a cslenedzseket:)

Mini Uzi,Scorpio,P90...ezekkel megcsináltam a Marskman cslenedzseket:D

ugyhogy az összesel még cirka 200fejes és ezek is fullosak:DDD

jah meg közben csináltam valami Domino Csllendzset...az mi? mert megadta de hogy miaz azt nemtudom:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1232) szabozeee válasza Sirandrish (#1231) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Domino chellendzs :D : eldobsz egy granyót felrobbanik egy autó attól még egy autó és attól meghal az ellen..

Hala Madrid :)

(#1233) Sirandrish válasza szabozeee (#1232) üzenetére


Sirandrish
legenda

huu és ezt megtudtam csinálni?:D
de hogy? a SHipmenten nincs is felrobbantható verda! :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1234) szabozeee válasza Sirandrish (#1233) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Akkor talán valami claymore volt a ludas.. Vagy valami hasonló.. :D
pl.: granyó__c4__claymore__ellen

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#1235) Sirandrish válasza szabozeee (#1234) üzenetére


Sirandrish
legenda

lehet a granyom felrobbantott egy c4-et ami egy kléjmoret és bumm:DD
1v1? nem jössz?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1236) szabozeee válasza Sirandrish (#1235) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Munka, munka :O majd 4 után érek csak haza, 6-kor meg edzés.. :W

Hala Madrid :)

(#1237) Sirandrish válasza szabozeee (#1236) üzenetére


Sirandrish
legenda

okéka..asszony ugyis akar valamit most:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1238) szabozeee válasza Sirandrish (#1237) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Csak arra vigyázz ne hogy nagyon lefárasszon estére... Ne legyen annyi erőd sem hogy az egeret taszigáld... :D

Hala Madrid :)

(#1239) Sirandrish válasza szabozeee (#1238) üzenetére


Sirandrish
legenda

ááá nem ugy van az..este amugyse bizti hogy gamelek...ki tudja mi lesz még este:D

plussz kaki pingel kedvem sincs...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1240) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah a mini AK marksmanja is megvan:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1241) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nagy AK Marksmenja is kész:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1242) Balinov válasza Sirandrish (#1241) üzenetére


Balinov
félisten

pedig fenn se vagyok fraggyűjtés alanynak.. :B :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1243) Zin válasza Sirandrish (#1241) üzenetére


Zin
senior tag

Nekem 7 fejes hianyzik 100%-os nagy AK-hoz:)
Sajna a tobbit meg csinalom....

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1244) Sirandrish válasza Balinov (#1242) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát TDM szerora járok ilyesmiért...ha kell valami:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1245) Sirandrish válasza Zin (#1243) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem az M4,MP5,G36C meg mindkét Shoti fullos:)
a Scorpiohoz már kevés kell a többi meg féluton kb:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1246) BandiHUN válasza Sirandrish (#1245) üzenetére


BandiHUN
veterán

én még most kezdtem a g36c-t tegnap,azzal is csak az első 25ön vagyok túl,a többi még vegyesen marksman1-2 kész....de megvan a red M4 mint kedvenc :D szintén tegnap

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1247) Sirandrish válasza BandiHUN (#1246) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem a nagy ágyuk kivételével mindebe bele van kezdve:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1248) BandiHUN válasza Sirandrish (#1247) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem a csipa,az ami fehér folt...kábé 5 gyilok minddel összesen :D utálom használni,utálom,akik használják :DDD no meg az ilyen ak,meg gépágyú sem jön be.az uzi meg szerintem rémgyenge.a többivel azért ellőttem pár fejet már...valahogy annyira nem álltam még neki megnézni,mi fekszene nekem,az m4 bejött,az fullos is...de ki tudja,mi lesz a következő kedvenc?sajna az sd meccseken nehéz fejleszteni,challenge-ezni,bár lehet maradi vagyok,de a bomba a legfontosabb :D tök mindegy,ha frag nélkül kapnak le

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1249) mr.saint válasza BandiHUN (#1248) üzenetére


mr.saint
tag

Az uzi dupla trappal! Meg se mozdultál barátom hősi halott vagy :K

(#1250) Balinov


Balinov
félisten

war van srácok,vagy mér pass-os a ph!-s szerver?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.