Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) kavicssli válasza Sirandrish (#10000) üzenetére


kavicssli
addikt

képet csináltál? :U ja és 10001 :DDD ha ott lettem volna simán hozzuk! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10002) PyroS válasza Sirandrish (#10000) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Jaja tényleg jó kis warok voltak tegnap :DDD .Kissé furcsa volt az a Promod :U ,de ha az fog elterjedni akkor azt kellene gyakorolni.

(#10003) kavicssli válasza PyroS (#10002) üzenetére


kavicssli
addikt

Mert miből áll ez a Promod? CB-n is ez van? :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10004) PyroS válasza kavicssli (#10003) üzenetére


PyroS
senior tag

A Pam helyett lesz mivel azt ne fejlesztik tovább.Ha jól tudom már CB-én is használják.
Az újdonságok:[link]

(#10005) Sirandrish válasza PyroS (#10004) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát amin mi tegnap voltunk az nem egészen ilyen volt..ami nagyon szemetszurt az pl az hogy nincs hang indulásnál..tahát minden kör elején van ugye egy zene az nincs...a másik a csipa...nah a csipa egy kalap trágya lett...nem elég hogy nem mozog a célkereszt (bár lehet ez a másik modtol van) de minden egyes lövésnél leveszi a zoomot...mondjuk utánna automatikusan visszateszi de az a 1-2 sec bőven elég hogy az átfutók akármelyik pályán elérjék a védett helyet....a Spect bug tényleg nem jött elő...Bombalerakásnál a COD2-ből megszokott Plant hang van, és lehet a fegvyrekre skint rakni..tehát mehetsz Blue Tiger AK-val is akár...
Jah meg nincs Red Dot meg ilyesmi...van benne ujitás de nem mint a hasznára válik..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10006) Sirandrish válasza kavicssli (#10001) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem csináltam shototo..mégis miről? egyedüli BlizZarD-osként voltam.:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10007) kavicssli válasza Sirandrish (#10005) üzenetére


kavicssli
addikt

Gold AK rulezz :D
Mellesleg jól hangzik ez a mod...a szeróra mikor rakod fel? ha egyáltalán felrakjuk... :U :B

Mellesleg te milyen felbontásba nézted a weblapot? (blizzard) mert most melózok és itt 1024*768ban elvan csúszva a főoldalon a WAnted os kép és a 2 videó is! De ha hazamegyek kijavitom mert tudom mi a baja ennek a szarnak! :W

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10008) Sirandrish válasza kavicssli (#10007) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én egész biztos nem rakom fel..ha jól tudom Tomi meg már rajta van az ügyön:)

Jah Gold Ak...BOG-on 30 km-ről kilehet szurni ugy csillog:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10009) kavicssli


kavicssli
addikt

ja és a topic nevét is átirhatnánk valami másra! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10010) Sirandrish válasza kavicssli (#10009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mint például?
mondjuk majd valaki jelezze a kérelmet me mostanság olyan szinten komálnak a modik hogy lehet ezt se csinálnák meg nekem:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10011) kavicssli válasza Sirandrish (#10010) üzenetére


kavicssli
addikt

Rádbizom hogy mi legyen a neve a topicnak de szerintem ez a PH már ideját vesztette :( BlizZarD Clan és COD baráti társaság Topic :U

Mellesleg akkor most ki(k) vannak a klánban? jöhet privibe is! :U feltüntetném őket is a weblapon!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10012) Sirandrish válasza kavicssli (#10011) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó akkor legyen az a topic neve..kérvényezheted.
a Klánba én,tomi, te és Force vagyuk eddig...mondjuk Foce még nemtud róla de emiatt vett origit ugyhogy csak nem lesz ellenvetése:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10013) kavicssli válasza Sirandrish (#10012) üzenetére


kavicssli
addikt

:R ja és ment rePÜ!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10014) gyerpi válasza SpZ (#9966) üzenetére


gyerpi
aktív tag

akadáj :W :W :W
akadály az te

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#10015) kavicssli válasza gyerpi (#10014) üzenetére


kavicssli
addikt

jáááááááááááj :W kisegyere egyes! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10016) gyerpi válasza Sirandrish (#10005) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát mondjuk valóságban sem tudsz ilyen csipával zoomolni ha újra csőre töltesz csak utána :U
mondjuk nekem tetszett főleg az hogy az fps-em ezzel a géppel is 180 alá nem esett és sokszor volt 250 is úgy hogy a gyengébb configgal rendelkezők is jobban élvezhetik a játékot

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#10017) Sirandrish válasza gyerpi (#10016) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó ez mondjuk olyan hogy ha futás közbe oldalba lőlek egy ilyen csipával nem is futsz tovább fedezáket keresve :U

Me akkor vegye el a zoomot de haljon bele 1 lövésbe mindenki..valakit meglövök..eddig még elkaphattam a még egy lövéssel..most ha egybe nem hal bele már nemtudom lelőni..

a nagy fps növekedést én nem vettem észre mer fix 125ön vagyok...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10018) Boci_83 válasza Sirandrish (#10017) üzenetére


Boci_83
őstag

Na felraktam mostmár én is ezt a promod_final-t mostmár működik is elvileg. majd nézzétek meg plz és egy visszajelzért kérek. Köszi.

**********

(#10019) gyerpi válasza Sirandrish (#10017) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát ja ez mondjuk az fps teszi ( mert amíg nem volt 100 fölötti az fps-em addig én is belehaltam 1 csipa lövésbe most már van, hogy túlélem, persze ha nem felső testre kapom) és a bug - úgy vettem észre, hogy inkább nyakra kell célozni csipával, hogy fejes legyen - tudom futó embert nehéz el is találni nem még a nyakát keresni
az ugrásos dolog (nem lehet ugorva lőni) nem tudom működik vagy sem mert engem nem egyszer beugorva lőttek le igaz nem volt időm megfigyelni, hogy már akkor is lőtt mikor a levegőbe volt vagy csak mikor már földet ér, az tény hogy én ugorva csak akkor tudtam lőni ha már csak földet értem

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#10020) kavicssli válasza gyerpi (#10019) üzenetére


kavicssli
addikt

úgy vettem észre, hogy inkább nyakra kell célozni csipával, hogy fejes legyen én meg úgy tudtam hogy egy kicsit a feje felé kell lőnni! :F LEgalábbis ezt olvastam valami okos COD oldalon!

Átlett nevezve a topic!

gyerpi! A blizzard oldalon neked hogy jeleniti meg a képet és a videókat? ... :R ja és milyen felbontásba nyomod!? :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10021) Sirandrish válasza Boci_83 (#10018) üzenetére


Sirandrish
legenda

majd jól leteszteljük..akkor mindemelett hozzá kell szokni a csipa álló célkeresztjéhez is:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10022) Sirandrish válasza gyerpi (#10019) üzenetére


Sirandrish
legenda

van annak millió módja..van amikor ugrás közben osztom a fejet van amikor direkt felsőtestre célzok az ÁLLÓ csipásnak me ugye azt könyebb eltalálni..és semmi..a célkeresztem kellő közepén ÁLL és mégse találom el...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10023) Sirandrish válasza kavicssli (#10020) üzenetére


Sirandrish
legenda

kicsit hosszu is lett a neve:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10024) Boci_83 válasza kavicssli (#10020) üzenetére


Boci_83
őstag

Na csak annyit szeretnék mondani hogy nem tudok beregelni az oldalra.. és ha ez egy cb-s clán, cb-s eredményeknek kell majd csak felkerülni a warok közé, valamint ha megoldható hogy 2 nyelven legyenek a gombok, és a szövegek. Tudom nem egyszerű, de menni fog az neked. Köszi előre is!! :R

**********

(#10025) Boci_83 válasza Sirandrish (#10021) üzenetére


Boci_83
őstag

Ez a legnagyobb f@szság amit eddig csinálatk hogy fix csipa. Kurvára semmi köze nincs a valósághoz.... :W :(

**********

(#10026) Sirandrish válasza Boci_83 (#10025) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem mondod? áll a célkereszt de folyamatosan szuszogok ahogy tartom vissza a levegőt..nemtudom tegnap feltünt-e valakinek de én ugyanugy tartom vissza de minek?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10027) Sirandrish válasza kavicssli (#10020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Közben megvan miért csuszik el nekem a video meg a kép..az 1680*1050es felbontás miatt...1440*900ban tökéletes...
Ezen nem lehet valamit alakitani? :U

Jah és a Wantedes kép felé tehetnél egy képet vagy valamit amibe beleirhatnád az IP-nket:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10028) kavicssli válasza Boci_83 (#10024) üzenetére


kavicssli
addikt

oksa!Akkor csak CB-s Warok lesznek fent! (De pl külön szedhetjük CB-s illetve sima WARokat is) csak javaslat!.. :U
A fórum része az oldalnak az uccsó dolog lesz amit megfogok csinálni mert azt nem nagyon vágom...és oda nekem is elfog kelleni a segitség
Igen megoldahtó a 2 nyelv! :K
Első körben a menügombokat irom át a szöveg csak a 2. dolog lesz... :U

Amit tudok fél óra alatt megcsinálok ha hazamegyek!

Sirandrish nem a felbontás miatt lesz az de az is közrejátszik hanem rosszul formáztam a képet és a videót! :W meglesz az IP cim is! De bele a Wantedes képbe gondoltad?

Esetleg további javaslatokat várok a weblappal kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10029) Sirandrish válasza kavicssli (#10028) üzenetére


Sirandrish
legenda

mondom..1440*900ban nekem is középen van...
Mindjárt mondok javaslatokat csak gondolkodom:)

nem..egy másik képre..de most hogy így mondod akár abba is irhatod... :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10030) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah megpróbálom csokorba szedni hirtelen a javaslatokat aztán amikor ráérsz megcsinálgatod..persze amit tudsz:)

-2 nyelvü dolgok(kezdve a menügombokkal almenükkel stb)
-ez a képben lévő IP dolog
-regisztráció
-amit mondtam a videokkal kapcsolatban hogy 2 almenü kéne
-ez a war dolog nem rossz ötlet..lehetne PCW és CB war almenü (tominak a véleménye is kéne)
-Külön klántagok menü amin mindenki rajta lenne meg lenne egy profil ahol feltüntethetjük a gépünk alkatrészeit..kedvenceket(régi oldalunkon megnézheted mire gondolok)
- nem ártana valami klántörténet de a megirását másra biznám főleg hogy angolul kéne
-hirek menü...oda miket kéne rakni?
-képgaléria? oda miket kéne rakni? csináljunk bugos képeket vagy mit?

Hát így hirtelen ennyi..minden menü alatt legyen valami hogy ne legyen üres az a lényeg:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10031) gyerpi válasza kavicssli (#10011) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát mivel melóba vagyok itt nincs flash 9-es és meg sem tudom nézni a képeket videókat
ja és itt 1024x768 - ban van a felbontás
majd otthon megnézem ott 1400x900-as a felbontásom
ja és ez válasz a #10020-ra
csak válaszolok :W :W :W

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#10032) Sirandrish válasza gyerpi (#10031) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha nekeed/nektek lenne valami javaslatotok a honlappal kapcxslatban (ha már reklámozunk titeket legalább a fejeteket törjétek:) ) akkor mondhatod..ha már van egy ilyen buzgó emberünk aki szívesen megcsinálja akkor használjuk ki:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10033) kavicssli válasza Sirandrish (#10030) üzenetére


kavicssli
addikt

A menüpontokon is tudunk változtatni..sőt tuti hogy változtatunk csak mondjátok mire!
-Külön klántagok menü amin mindenki rajta lenne meg lenne egy profil ahol feltüntethetjük a gépünk alkatrészeit..kedvenceket(régi oldalunkon megnézheted mire gondolok) ez jó ötlet :R

Mindjárt utánnanézek hogy tudok 2 nyelvü weboldalt szerkeszteni mert valamelyik nap itt a cégnél láttam valami oldalon ahol levolt irva részletesen!

..és igen a NYEV klános emberkéktől is kérjük a visszajelzéseket a weblappal kapcsolatban!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10034) Sirandrish válasza kavicssli (#10033) üzenetére


Sirandrish
legenda

mittomén..
a nevét majd ki kell találni de az alábbiakat tartalmazza
-warok
-képek-videók
-Klántagok
-klántörténet(oda pl mehetne a cb-s szereplésünk..tehát hogy buktunk-e pontot és mennyi maradt avagy nyertünk és mennyi lett)
-a szabályok jó ötlet csak fingom sincs mi kerülhetne oda..."ne csalj":D ez szerintem egyértelmü
stb stb..de más is gondolkodhatna..meg akkor könyebb lenne me kiegészitenénk egymás gondolatait:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10035) CséZé


CséZé
őstag

Köszi a lehetőséget a volt PH! klánba, jó volt (már amikor, de többször) játszani veletek.

És sok sikert az újaknak és persze azoknak, akik maradnak az új klánba.

Még egyszer kösz mindent :R

(#10036) Sirandrish válasza CséZé (#10035) üzenetére


Sirandrish
legenda

továbbra se tervezed origi beszerzését? ha eljössz nyíregyre esetleg egy Media Marktos betörésbe is segitek csak legyen origid ;]

jah és mi köszönjük hogy jelenléteddel emelted a szinvonalat...csak sajnálom hogy így alakult...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10037) kavicssli


kavicssli
addikt

Utánna néztem ennek a 2 nyelvü weboldalnak! Úgy látszik akkor majd a forditást a kis fejecskémből fogom végezni! :D meg 1-2 külföldi klán weblapról fogok elcsenni 1-2 mondatott :DDD
De az biztos hogy először a magyar nyelvü weblapot szeretném teljesen megcsinálni és csak utánna fogok neki az angolnak!

A PH klánnak ki csinálta a weboldalt? Már kérdeztem de elfelejtettem! Na ő tudna nekem segiteni a fórum készitésbe mert ahogy láttam a régi honlapon megvolt frankón csinálva!

ja meg ezeket a fehér részeket fogom átszinezni (pl ahol bekell lépni a forumba) mert nagyon elüt a fehér és a sötétszürke egymástól!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10038) Sirandrish válasza kavicssli (#10037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Napster és Cucma volt a webmesterünk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10039) kavicssli válasza Sirandrish (#10038) üzenetére


kavicssli
addikt

na majd X-en megkeresem őket de egy elérést majd adhtanál nekem!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10040) Sirandrish válasza kavicssli (#10039) üzenetére


Sirandrish
legenda

Napster és Cucma

akár itt is felveheted a kpcsit valamelyikkel

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10041) kavicssli válasza Sirandrish (#10040) üzenetére


kavicssli
addikt

Irtam Napsternek remélem délután sikerül összehoznunk valamit! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10042) Sirandrish válasza kavicssli (#10041) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugylegyen :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10043) Boci_83 válasza CséZé (#10035) üzenetére


Boci_83
őstag

Hé! Ez most úgy hangzott, mintha temetésről jönnél... Nem kell ezt ennyire drasztikusan felfogni. Ezentúl is ha egy kis közös játékhoz van kedved ránkirsz, és szivesen látunk! :K :R

**********

(#10044) Sirandrish válasza Boci_83 (#10043) üzenetére


Sirandrish
legenda

én az elmult 1 hónapban kb 100szor irtam rá...és kb 2 wart nyomott velünk :U

Amugy kirpóbáltam a promodot...ugynézki hogy müködik..a csipa szar..siklok a levegőbe stb..megy:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10045) kavicssli válasza Sirandrish (#10044) üzenetére


kavicssli
addikt

most akkor mi pam vagy pro modon nyomjuk majd?! Este mindenféle képpen kellen valami WAR-t nyomni! :K

Csak egy ötlet! Mindenféle képpen csak olyan játékosok kellenek akiknek origi van? :U Esetleg pl a sima Clan War ba besegithetnének a virágbolti verzióval rendelkezők! Igy lenne egy CB illetve egy Clan WARos csapatunk is! :U Mondjuk az sosem baj ha többen vagyunk a klánban!
ez csak egy javaslat! :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10046) Sirandrish válasza kavicssli (#10045) üzenetére


Sirandrish
legenda

jelenleg PROMOD megy a szeron és este war is lesz.

a másik kérdésedre/javaslatodra nem tudok választ adni...nemtudom hogy megy ez..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10047) kavicssli válasza Sirandrish (#10046) üzenetére


kavicssli
addikt

Értem! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#10048) Sirandrish válasza kavicssli (#10047) üzenetére


Sirandrish
legenda

Voltam a Postán és közben kiötlöttem valamit.
Ezzel a 2 klán dologgal kapcsolatban..
Nah..vannak olya oldalak amik ugy kezdődnek hogy mondjuk egy kép vagy fekete háttér és csak 2-3 gomb van mint pl Angol,magyar,francia stb---

nah esetleg ha megtudnád azt csiálni hogy a miénk is ugy jöjjön be akkor fasza lenne mert akkor meglehetne adni hogy CB klán meg PCW klán pl...és természtesen csak a CB-s részét kéne akkor angolul is megcsinálni a másik maradhatna full magyar..

nah most nemtudom hogy ez túl nagy falat-e vagy kivitelezhető-e csk így hirtelen eszembe jutott :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10049) Sirandrish válasza Sirandrish (#10048) üzenetére


Sirandrish
legenda

most vagy nagy a meló..vagy épp hazafele mész..vagy épp a vudubabámat csinálod hogy jól megszurkáld:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10050) SipiBcs válasza Sirandrish (#10049) üzenetére


SipiBcs
őstag

Vadul döfködi már...... :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.