Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) gyiku válasza Sirandrish (#2000) üzenetére


gyiku
nagyúr

jol is teszed, hogy mar elore keresed a kibuvokat, meg a mentsegeket :)

hüllő

(#2002) Sirandrish válasza gyiku (#2001) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért nem félek én annyira:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2003) mr.saint válasza Richard (#1992) üzenetére


mr.saint
tag

Én is kipróbáltam cfg-t de le is töröltem!
Az csak egy dolog! van olyan cfg ami nem annyira durva de van olyan ami szerintem CSALÁS!! ezt mondom hogy hétvégén uttánna jártam a témának
És az én véleményem az hogy cfg igy cfg ugy ha nincs mögötte a megfelelő tapasztalat tudás akkor basz...... od a cfg-t
De ez az én véleményem! És nem akarok senkivel vitatkozni!

(#2004) Richard válasza mr.saint (#2003) üzenetére


Richard
őstag

Na ja. Ha valaki nem tud jatszani semmit nem ér az egész:) Csak hiába nem tud játszani ha te előbb kezded el lőni, majd feléd fordul, 3mp mire meglát és lelő. Persze közben te lövöd folymatosan. Ráment fél tár, neked pedig elég 3 golyo:) Persze utána meg keménykedik hogy ennyit érsz meg hasonlok:)

mod. ha ilyenek ellen veszít az ember akkor kicsit csalódott ugye. Én pl elég nehezen tűröm ha ilyen dolgok miatt lesz a meccs szoros, vagy éppen vesztett.

Vannak akik sokkal jobbak nálunk azoktol viszont nem bánom ha kikapunk, mert egyenlőek az esélyeink.:)

[ Szerkesztve ]

(#2005) Richard válasza Richard (#2004) üzenetére


Richard
őstag

Olyan mintha elmennél paintballozni és az ellenfélen 9 réteg ruha lenne. mikor eltalálod mindig levesz egyet. Majd mikor az utolsót is eltalálod, és nincs mit levennie akkor nagynehezen kiáll..

[ Szerkesztve ]

(#2006) Sirandrish válasza mr.saint (#2003) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azért ez nem ilyen egyszerü szerintem.

Lehet nemtud játszani valaki de ha 2szer annyi élete van mint neked meg 2szer olyan erős a lövése akkor azért nem hiszem hogy b*szhatja a cfg-jét....
az a baj hogy cfg-be mindent át lehet írni...
és ha mondjuk az élet gyárilag monduk 100as ha csak 110re írja át sose mondod meg de már előnyben van...vagy az M4 erejét mondjuk AK erejüre heggeszti akkor azért megintcsak nem b*szhatja...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2007) gyiku válasza Sirandrish (#2006) üzenetére


gyiku
nagyúr

pb ilyenre nem bax ki?
q2ben volt nekem ilyen athegesztett cfg-m, de csak az emberek skinjei. pl a csapattag feher volt, az ellen meg neonzold :) jo, meg rocketjump a space-ra bindelve, meg ien aprosagok.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#2008) Sirandrish válasza gyiku (#2007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ha nagyon durván át van heggyesztve akkor biztos kib*sz de ha csak 1-2 dolgot csak egy picit nyomat feljebb akkor nem...érted a maxpacketet is átirja rengeteg ember arra se vágja ki pedig módositott cfg azis...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2009) gyiku válasza Sirandrish (#2008) üzenetére


gyiku
nagyúr

jo, de az nem olyan, mint pl a fov

hüllő

(#2010) mr.saint válasza Richard (#2004) üzenetére


mr.saint
tag

Igen ilyet is tapasztaltam már :( Ahoz képest hogy most kezdtem cod-ozni.De cs-ben nagyon sok ilyet láttam és mit mondjak nem vagyok fiatal szánom bánom az ilyen embert mert ez nem TISZTA JÁTÉK!! aki ilyen dologhoz folyamodik annak nem az a fontos hogy kikapcsolodjon a mindenapi munka után a stresszből :(
Hanem az ő neve legyen legfellül :(
A többi meg ...... most nem is tudom mit irjak!!!

(#2011) eclipse006


eclipse006
őstag

Sziasztok!!!

segítésget szeretnék kérni,hogy hogy tudnám rábirni a Cod4-et hogy elinduljon egyáltalán! mert amikor felrakom, és crackelem,elindítom és a windows kiír egy hibaüzenetet és kész!
próbáltam már patchelni de úgy sem,jó! szerintem a gépemmel nincs sok gond,a proci egy 3000+ os AMD,2Gb ram ,6800 GS agp!...

aki tud segítsen!!!!

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#2012) mr.saint válasza mr.saint (#2010) üzenetére


mr.saint
tag

JA ÉS CSAK KIPRÓBÁLTAM!!!!!!!!
MINT IRTAM LE IS SZEDTEM ÉS AZ ERDETI VANN FENT!!!!
ENNYI!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#2013) gyiku válasza mr.saint (#2012) üzenetére


gyiku
nagyúr

ja, egyszer kiprobaltad, es azota az van :DD

hüllő

(#2014) mr.saint válasza gyiku (#2013) üzenetére


mr.saint
tag

Nem! Komolyan mondom! Csak megnéztem! De már azt is bánom :(

(#2015) Sirandrish válasza gyiku (#2009) üzenetére


Sirandrish
legenda

fov?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2016) Sirandrish válasza mr.saint (#2014) üzenetére


Sirandrish
legenda

bánhatod is mert mostmár örökre cfgmaster leszel:DDD
oszt amugy "bekapod-e?":DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2017) Tsunami73 válasza mr.saint (#2012) üzenetére


Tsunami73
tag

Gyanús is volt nekem a hirtelen fejlődésed,most már akkor értem. :DD :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2018) ovecs


ovecs
senior tag

Aki 9 kor tőlünk bizots itt lesz: Balinov, Gyerpi, Pyros , Ovecs,

Lorenzo és Yako még kérdéses, mindenesetre számítsatok rá, hogy legalább 4en leszünk, de inkább 5vagy 6

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2019) Sirandrish válasza ovecs (#2018) üzenetére


Sirandrish
legenda

4en tuti leszünk mert : Én,Ent,Kiflee,Saint tuti lesz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2020) mr.saint válasza Tsunami73 (#2017) üzenetére


mr.saint
tag

HE HE HE :DD
De már nincs bent és még mindig fejlődök :DD
Vagy nem :U
Amugy cirka 2-órát ha bent volt az a cfg és nem is annyira durván tuningolt de már mondtam hogy mik vannak benne! Szerintem ezektől ne várj csodát! Ugyanis szerintem mint mondottam igenis kell hozzá a rutin meg a sok sok tapasztalat!!

(#2021) gyerpi válasza mr.saint (#2020) üzenetére


gyerpi
aktív tag

privi ment

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2022) mr.saint válasza gyerpi (#2021) üzenetére


mr.saint
tag

Thx :K

(#2023) ovecs válasza Sirandrish (#2016) üzenetére


ovecs
senior tag

na eddig nálunk 5 fő mondta tutira, lorenzoval nemtom mi van, de szerintem ő is jönne, szal lehetnétek hatan is akár(ha más nem beugró hozzátok???)
Valahogy majd megoldjuk.....

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2024) mr.saint válasza ovecs (#2023) üzenetére


mr.saint
tag

Te ha jól emlékszem az te szoktál lenni :DD

(#2025) ovecs válasza mr.saint (#2024) üzenetére


ovecs
senior tag

Na majd megoldjuk valahogy ha tul sokan lennénk, végülis csak lorenzo nem mondta 100%ra, de ha jön akkor összesen 10en leszünk, ami 5-5

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2026) gyerpi válasza ovecs (#2025) üzenetére


gyerpi
aktív tag

a ph war szerverén lesz?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2027) Balinov válasza gyerpi (#2026) üzenetére


Balinov
félisten

hát ezt kérdeztem én is,mivel fingom nincs a warszerver ip ciméről.. :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2028) mr.saint


mr.saint
tag

Igen ott
az ip 62.112.194.111:29029
A past ovecs tudni fogja gondolom ts -en lesztek :K

(#2029) Napster01


Napster01
tag

húú ez nagy volt gya're'kek! :) tetszett...
ne azt nézzétek h elvertünk titeket, hanem h mennyit tanultatok a warból / 'taktikánkból' (3nT: minden kör elején: BAL/JOBB!, FÜST & GRÁNÁT + GRÁNÁT & FÜST!) szal ennyi a taktikánk nagy része, többit kitaláljuk map alatt, hogy ki hova álljon....
crashbe védő csipásnak 1szerűen rossz lenni :) mivel B fele utat nehéz belátni :) a makkolásokért SRY, ma vmiért nagyon ment, a balszerencse után h küldtek 1 hét után mail-t h nincs raktáron alaplap... szal máshonnan kellett megrendelnem (rem. péntekig megjön) kellett a szerencse nekem is, az RPD nagyon állat volt countdownba, meg a KP powa is az volt

na szal sok rizsa után mondom h majd kitaláltok taktikát mindenhova és lesz 1 szerveretek - még mi se tudunk nagyon de sokat kell warozni, hogy szokjátok, pl. ovecs crashbe most nem tudott claymoreozni :):) meg kell szokni a PAM-ot, meg ami nagyon nehezen ment most nekünk meg kell szokni a seggen maradást, hamár 1x leplanteltünk

sztem így többször is warozhatnánk lehet tanulni mindenkinek pl.: hova kéne állni ha esetleg arról jön vki...... - nah elsőre ez jött le nekem ez után a nagy élmény után (jah és a késelés l0l volt) THX a wart!

Crash | Countdown

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#2030) gyiku válasza Napster01 (#2029) üzenetére


gyiku
nagyúr

koszi, jo volt, tobbit holnap :)

hüllő

(#2031) ovecs válasza gyiku (#2030) üzenetére


ovecs
senior tag

király volt, nekünk még van mit tanultunk egymástól, és egymásról is, csiszolni kell a csapatot :DDD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2032) Balinov válasza Napster01 (#2029) üzenetére


Balinov
félisten

Köszönöm a lehetőséget.Crash sokkal jobban bejön,mint a countdown.Meg is látszik még az én gyenge statomon is.Jóccakát mindenkinek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2033) Balinov válasza ovecs (#2031) üzenetére


Balinov
félisten

te,ovecs mester.valami nem ok ts-SZEL. mikor még a ph pubon játszottunkfaszán hallottam mindenkit,war-on meg csak gyerpi-t,meg még valakit tisztán,meg a háttérből valami iszonyat sistergősen valakinek a távoli hagnját.tippre a tied volt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2034) PyroS válasza Napster01 (#2029) üzenetére


PyroS
senior tag

Mi köszönjük a lehetőség az első NYEV-es War-ra.Kemény volt nagyon,egyszerűen mindenütt ott voltatok :D .Kicsit olyanok voltunk mint az első bálozó kislányok de aztán csak sikerült összeszednünk magunkat.Legközelebb jobbak leszünk :DDD .

(#2035) Balinov válasza PyroS (#2034) üzenetére


Balinov
félisten

meg talán megkapjuk a hogyan fussunk kurva gyorsan pam módban perket.Jó volt,fiuk,na,kipics ide vagy oda.ezt elkell ismerni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2036) BandiHUN


BandiHUN
veterán

köszi az invitet,sajnos közbejöttek dolgok,de ez van....no majd legközelebb! :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2037) ovecs válasza Balinov (#2033) üzenetére


ovecs
senior tag

Mi szerintem elég jól hallottuk egymást 4en, furcsa is volt, hogy ordibálok neked ezerrel hol az ellen te meg a füled botját se mozdítod, holnap majd megnézzük mi a hiba, de szerintem nálad lesz vmi :F beállítás

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2038) Sirandrish


Sirandrish
legenda

köszi mindenkinek a WAR-t..az utolsó map-on azért kár hogy emberhátrányban játszottunk de így se volt rossz..
Jók voltatok és ennél csak jobb lesz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2039) szabozeee válasza Sirandrish (#2038) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Igen meglátszott hogy nem volt az utolsó körben ent, mert így nem 2 hanem 3 kört vesztettünk.. :DDD Azt nem tudom, hogy a főnök nélkül hogy tudtuk ezt így megcsinálni, nem volt aki írányított volna minket, taktikát talált volna ki.. :D

Amúgy jó lesz ez csak még egy kicsit gyakorolnotok kell, de volt 1-2 olyan kör ahol elég csúnyán gyorsan megfogyatkoztunk... :R

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#2040) gyerpi


gyerpi
aktív tag

no helló!!!

jók vagytok mese nem van :R :R :R
sok hibák voltak amire nagy hirtelen nem is tudtunk(am) reagálni pl. a csipát coutdow-non már rég le kellett volna hogy tegyem méghozzá 1 körben én meg ott saszéztam 20 körön keresztül csak kóvályogtam mint gólyafos a levegőbe :W :W :W no de mind1
amúgy jó volt csak mondjuk néha ts-től nem hallottam :( hogy hol van az ellenfél majd segítsetek beállítani - mert nem tudom ki de nagyon hangos volt és mintha recsegett is volna de mid1 majd megszokom :K
no de meg kell, hogy mondjam nagyon gyorsak vagytok - habár nagy előny ha előre tudjátok mit akartok
ja és kérdés van az egészről demóm ha kell ja és ha demót szedsz akkor az van kihatással az fps-re mert kb a fele volt tegnap :W :W :W mint a pub-on szokott lenni

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#2041) Balinov válasza ovecs (#2037) üzenetére


Balinov
félisten

nemtom,bennvoltam a nyögdíjasklub ts szobában,war előtt beszéltünk is,rendben,én utána semmit nem variáltam,előtte sem. War közben mégis csak Gyerpi mester folyamatos szentségelését hallottam.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2042) ovecs válasza Balinov (#2041) üzenetére


ovecs
senior tag

Nem tudom, majd megnézzük :F

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#2043) Balinov válasza ovecs (#2042) üzenetére


Balinov
félisten

nemtom,az lehet-e gáz,hogy közben be voltam az xfire-ba jelentkezve? mert más minden ugyanaz maradt a multkori TS-es móka óta. Szegény gyiku-nak is voltak gondjai. hiába látszódott a szobában mégse hallottam. Kéremszépen,nem értek én a lovakhoz,kéremszépen. :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2044) PyroS válasza gyerpi (#2040) üzenetére


PyroS
senior tag

Szia.

Mekkora méretű lett a demo?Szivesen vissza nézném a bénázásaimat.

(#2045) szabozeee válasza gyerpi (#2040) üzenetére


szabozeee
aktív tag

Én is megnézném a demot.. Legalább ellesnénk a taktikátokat.. Fel kéne tölteni valahova ahonnan le tudjuk szedni..

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#2046) PyroS válasza Balinov (#2043) üzenetére


PyroS
senior tag

Gyiku-t sajnos nem hallotuk TS-en de a beírásaitól néha majdnem lefordultam a székről :DDD .Nagyon jókat írt :C .

(#2047) PyroS válasza ovecs (#2042) üzenetére


PyroS
senior tag

Ha meg lesz a szeró rá kell állnunk a gyakorlásra és a taktikára.Ezt talán már linkelte valaki:[Cod4 maps]

[ Szerkesztve ]

(#2048) Sirandrish válasza gyerpi (#2040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor mit mondanál azokról akik minket vernek el 18:2re meg hasonlókra...megmozdulni se tudunk:DDD
Szép volt jó volt...lesz ez még így se nyugi..TS-en nálunk is vannak még gondok mert ha meghalunk előszerettel kezdünk el beszélgetni amitől ugye az élők nem hallanak semmit:DD

a Demo semmi fps ingadozást nem okoz...amugy énis vettem fel max 30mega...ha érdekel valakit átküldhetem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2049) Sirandrish válasza PyroS (#2044) üzenetére


Sirandrish
legenda

az nem fog menni ugyanis a Demo azt veszi fel aki felveszi...azaz Gyeroi demoja azt mutatja amit gyerpi látott:)

Az enyém kell esetleg?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2050) Sirandrish válasza PyroS (#2047) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hidd el kifejezett taktikát nem lehet kidolgozni..próbáltuk mi is...de ugye akkor belekell számolni a Granyodobás esetleges áldozatatit meg minden egyéb veszteséget...

azt kell kitalálni hogy ki mikor merre megy..ott ahol tud megbujik vagy valami és kész:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.