Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) pilóta válasza ent (#949) üzenetére


pilóta
nagyúr

Na azé! :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#952) ent válasza pilóta (#951) üzenetére


ent
őstag

Baszki, most esett le, hogy te vagy az akiről beszélek mint Bagarja...ááááááááá :W

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#953) Boci_83 válasza ent (#952) üzenetére


Boci_83
őstag

LoOoL! :DDD :C :Y :C Ez nagyot ütött!! :R :K

[ Szerkesztve ]

**********

(#954) Sirandrish


Sirandrish
legenda

pámpámrám...van egy ötletem.

báreljünk (én, Boci, Pilóta) 50 darab 50 slotos szerot (van lé, kiizzadunk annyit) és minden embert aki valaha hozzá szólt a cod4 topichoz vegyük fel klántagnak...így nem lesz balhééé....mindenki kklántag mindenki admin jog és jee..lehet küldeni.

ÉN CSAKAZÉRTSE engedek a terrornak..NEM KELL UJ TAG!!:D
...nehogymár majd mindig amikor jön valaki aki PH-s és elkezd itt hőbörögni majd mi sunnyogva csak bólogatni fogunk...mi döntsünk már ne más..

ha felveszünk most embert akkor egyel többet keresettek mert én kilépek!!!

trátátátátá...lekaksizom..nehogymár én legyek itt a szar mert ugy szeretnék csinálni valamit(azzal ami többek közt az enyém) amit akarok!!!

pámpárááám...ennyi:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#955) CséZé


CséZé
őstag

Na ha nem nagy probléma reagálnék itt az előzőkben olvasottakra. Nem meggyőző és nem valakit támogató szándékkal.
Tehát, ugye én CoD2-be aktívabb vagyok sokkal mint CoD4-be. Klánom is van már 1.5 éve. Tehát jól megvagyunk mééég :DD Nyáron az a szitu állt elő, hogy egyik klántársunk csak 7végenként ért rá suli-koli miatt. Addig voltunk 7-en a klánba. Erre mi még felvetünk 2 havert, Így vagyunk nyár óta 9-en a klánba, ééééés hétköznaponta ha online vagyunk egyszerre 4-en az már sok. Így hétköznaponként max 3v3 4v4 warokat játszunk. Hétvégén tudunk 5v5 esetleg 6v6 warokat nyomni. Tehát nem olyan sok az a 9 ember nekünk. És ha valakinek warozni támad kedve rámír xfire-n és ha van kedv akkor mehet is. Naponta nem egyet warozunk hiába nincs ott a fél csapat. Na OFF vége.

[ Szerkesztve ]

(#956) pilóta válasza ent (#952) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát lehet, hogy átírom a nevem -=Ph!=- Pilóta -ra, mert így senki se tud beazonosítani :D
Azért nem pilótaként vagyok egyébként, mert még COD2-es időkben volt már egy pilóta valamelyik kedvenc szerón, és azért választottam másik nevet, így lett Bagarja. Aztán meg megszoktam...

Más: Neked Zalman 5.1-es fülesed van ugye? Meg vagy vele elégedve? Akarok én is venni valamit, csak nem tudom melyik legyen, a zalman vagy sharkoon. MIt javasolsz?

Vagy bárki más, aki használ ilyesmit...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#957) Boci_83 válasza Sirandrish (#954) üzenetére


Boci_83
őstag

Végülis, ez is megoldás, de nem hiszem hogy kellene le reagálni... :(

**********

(#958) Sirandrish válasza Boci_83 (#957) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemérdekel..én alkazmazkdojak mindenkihez akinek eszébe jut hogy jönne? hát menjen..a g*ci bánja...

először 3 ember felvételéről volt szó...felvettünk 5öt...ezis kevés?
LOL 5v5 warnál több szvsz sose lenne de tuti kevés...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#959) Sirandrish


Sirandrish
legenda

egy kárpátia dal pindur változással:D

Népmesékbe beleillő
Dús lankákon termő szőlő
Borral teli gönci hordó
A PH SZERÓ nem eladó!

Soha nem lesz alku tárgya
Édes népünk szép hazája
Ezüst pénzre nem váltható
A PH SZERÓ nem eladó!

LoOoOoOoL:DDD

szerk: ez a "LOL" ent nélkül nem jöhetett volna össze...Köszönöm Mester!!!:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#960) mr.saint


mr.saint
tag

Tisztelt uraim!
1 Én támogatom a wart! Szerintem beletudnánk rázodni (még ha 15 éves az ellen akkor is)
2 Tagfelvételhez annyit füznék hozzá hogy nem lehet mindenki tag aki a ph-ra jár! Ha megsértődik ha nem! Na most szerintem 8 vagy 10 mindeggy mert warra a jók mennek!! Én felvenném a két tagot! De nem én döntök! Gyakorolni kell és azt a saját szerveren szokták általában na most ha levan zárva 3-4 órára az nem azt jelnti hogy mindenki le van szarva mert a PH KLÁN edzeget! Én már a lorenzónál se értettem ezt a dumát! Én nem olyan régen járok ide vannak olyan játékosok akik nálam sokkal de sokkal régebben járnak a szerverre és jobban játszanak nálam! De szeretek ide járni máshova csak akkor megyek már ha nem férek be mert előfordul!
3 Ha nem megyek warra akkor mi van elfogadom azt hogy a klánt az képviseli aki jól játszik!
meg még amugy se voltam soha :F
4 Sajnos akkor még nem voltam itt mikor tagot kerestetek!
5 A szerverért meg fizetni kell mint manapság mindenért de mégegyszer mondom már nem 3-an vagytok vagyunk!

(#961) gyiku


gyiku
nagyúr

1-2 ph komment, azt ph-s akar lenni. lol. no comment.

az az 5 uj felvetele hogy volt? puszira kb. arrol igaz lemaradtam, mikor serverberles volt a tema, de ha latom idoben, tuti beszalltam volna. viszont miota megvan a server, a legelsok kozt jartam ra rendszeresen, forumra is. ekkor meg sehol nem volt az 5 uj, csak kesobb kerultek kepbe. tgf-nel ha jol tudom csak 3an jeleztek, hogy szeretnenek belepni, tehat masik 2 csak ugy tag lett. ezek utan sztem nem fair, hogy 8, es kesz.

hüllő

(#962) ent válasza Sirandrish (#958) üzenetére


ent
őstag

Teljesen igazad van!!! Ez azért szentem minden eddigi tagnak agyában van, ha a 3 líder nemet mond akkor hiába nyomjuk hogy jöjjenek az újak... A döntő szó náluk van. Egyébként is, hogy jövök ahhoz, hogy egyáltalán a ti megbeszéléseteken kívül ilyen témát hozok fel a fórumra!!!

Aláírom a felháborodásodat, helyt adok neki és szánom bánom, hogy előtte nem veletek beszéltem meg PÜben!!! Szorri, tényleg!

Mindenkitől elnézést kérek, akik tagok, hogy ilyennel kellett foglalkoznotok! Majd akkor lesz jogunk ilyennel foglalkozni, ha már mi is líderek leszünk! Az meg nem is biztos hogy bekövetkezik!

Andris: MEAKULPA :R :R :R

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#963) Sirandrish válasza ent (#962) üzenetére


Sirandrish
legenda

nincsen semmilyen probléma...nem a tagfelvétellel van a baj...vegyünk fel 1 embert...vegyünk fel 2t...de ne azért mert síránkpozik 2 hónapja hanem azért mert kell a csapatnak...csipás kell? Napster...mi más kell még?

nem értem...lehet velem van a baj de nem birom felfogni miért jó az nekünk hogy majd 3-4 vagy akár 5 PH-s is rostokolva várja a map végét hogy beférjen aztán azért jön a rinya..

tegnap pl én se fértem be..aztán megjött Ovecs és már ketten dekkoltunk TS-en hogy dejólesz mindjárt vége...és ha 34- klántag vár majd...én jöttem előbb én megyek te még várj...

butus vagyok de miért jó ez nekünk?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#964) Boci_83 válasza Sirandrish (#958) üzenetére


Boci_83
őstag

Rohadtul nem értem mi bajod van, és rohadtul nem tetszik a hozzá állásod a dolgokhoz. Igen rendesen lehúzod a csapat többi tagját is ezzel a viselkedéssel, ez nem jó igy. Rajtad kívül szinte mindenki kompotens mindenben, te pedig eléggé ellenálló vagy szinte mindenben, már kezdődött azzal hogy te nem akarsz csak 3 tagot. Nem tudom mit féltesz, vagy mitől lenne neked rosszabb azért mert még 2 taggal bővülnénk. Mint láthatod nem neked kellene "eltartanod őket," kivennék a részüket a többiek is az anyagi vonzatából.
Lehet hogy csak nekem kezd teli lenni a hócipőm, de ez sokáig nem fog igy menni az biztos, előbb vagy utóbb egyre többen elfordulnak ez végett, amire nem kapok magyarázatot hogy miért is ez a nagy ellenálás részedről???

#963: Na ezt aztán végleg nem értem mi köze van ahoz hogy valaki klántag-e vagy sem hogy teli a szeró. Azok közül az emberek közül lenne a 2 plusz fő akik anyúgy is a szerveren vannak...

[ Szerkesztve ]

**********

(#965) gyiku válasza Sirandrish (#963) üzenetére


gyiku
nagyúr

"mert síránkpozik 2 hónapja" <--- ezt ram erted?

hüllő

(#966) Sirandrish válasza gyiku (#961) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah elmondom a storyt...TGF-et hírdettünk...jelentkeztek 3an...a többiek(kisa,saint) azért nem mert "ugyis gyengék vagyunk stb szöveget elengedtek...3 embernek tartsunk TGF-et? NEM! legyen meghívásos...nah akkor ki jár legtöbbször szerora? ki az aki TS-en is gyakran van?
Ki az akivel a játék játék nem véresen komoly hadjárat?
hm...Kisa,Saint,Ent,Zeee,Tsunami...OK akkor hívjuk meg őket..ennyi volt..

az meg hogy mi fair ne te döntsd már el pliz...ha te benne lennél abban az 5ben és mondjuk Kisa siránkozna itt magasból telesz*rnád az egészet..

meg miaz hogy Fair?
miért kötelességünk nekünk téged bevenni? miért?
1értelmes okot mondj...csak 1et!!!

hogy PH-s vagy? hogy jársz a szerora? nah nézzük csak....

szóval.

Link
nah itt skubizd meg ki mennyit van a szeron és kinek mennyi a Score/Min aránya.

neked magasan a leggyengébb...
nem ellened vagyok de a TGFen is elcsusztál volna nem értem mire ez a nagy durca...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#967) Sirandrish válasza Boci_83 (#964) üzenetére


Sirandrish
legenda

kérdeztem..hány embert akartok (te és bagi) te mondtad max 3at...utánna magadtól kitaláltad legyen 5...

de tudod mit? nemérdekel.
vegyél fel azt akit akarsz..unom hogy mindig én vagyok a szemétláda...
forduljatok ellenem...nemérdekel...

tied a szero azt csinálsz vele amit akarsz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#968) ent válasza Boci_83 (#964) üzenetére


ent
őstag

Kicsit sarkosan látod szerintem, Andrisnak igaza van vmilyen szinten. Ő ellenkezik vmi / vki miatt, amitől / akitől nem érezné jól magát a későbbiekben. Nektek hármótoknak kell először megbeszélni legyen e bővítés (elszurtam), utána megkérdeztek minket is... Utána nyitunk nagyközönség felé.

Sajnos vannak olyan emberek akik nem fognak bekerülni a csapatba, hiába akarják nagyon. Vannak olyan emberek akik meg be fognak jutni megmagyarázható okok miatt. Az ok: szimpátia, első benyomás. Ezt mindenkinek tudomásul kell vennie!!!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#969) Napster01 válasza Sirandrish (#963) üzenetére


Napster01
tag

kivételesen elolvasgattam kb 30-40 hsz-t :K
huhh emberek először is NYUGI azután meg nem hiszem hogy olyan jól csipáznék, mindenki meg tudja csinálni azt amit én - ráadásul van fps-etek, ami elvileg követelmény lenne távcsőbe nézéskor :DDD - nekem viszont nincs, rekord minimum asszem 3/4 FPS volt nem tom melyik mapon, mondjuk nemsoká meg kéne már rendelenma 8800GT-t de még mindig várok - nem tom mé, max akkor derülnek ki rólam dolgok, pl.: "Nézd má' ez tud lőni is. :DD " de per pillanat csipával próbálkozom csak - vagy eltalálom vagy nem | szal nem vok én pro sniper, csak az a Primary Weapon -

jelenleg adatvisszaállítás van 160-as winyómról, aztán holnap - vagy utána vistát cserélem vissza XP-re 1 kicsit, és csak aztán játszok....

Andrish nyugi, a szervert lehet bővíteni :P pl. 20 slotosra :B

jah és azt kikérem magamnak h nem siránkozom klántagnak, 1x 2x felvetettem, meg kérdeztétek hogy állok a klánommal, de már inkább csak cod2-znek, cod4-re kevesen vagyunk, tehát azért tartottam esélyesnek h cod4 klánom más legyen :U

- Nap$ter

_.(-.-)._

(#970) ent válasza Sirandrish (#966) üzenetére


ent
őstag

Ne menjetek el a bodzsba. Te és gyík soha nem fogtok kijönni. Nem is kell. Vagytok ph.hu n és kész. A többi tényleg a 3 líderen múlik!!!!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#971) Sirandrish válasza ent (#968) üzenetére


Sirandrish
legenda

ééés valaki értelmezni is tudja amit irok..furcsa..te elis olvastad?

Boci:
olvastad amiket irtam...mondtam..csipás kell?
Napster jöhet...
de mond el ki és minek kell még?
és igen Gyik rád gondolok..azért kell nekünk behuzni fülünket farkunkat mert te itt sirsz 2 hónapja...
nemtudom veled mivel lenne előlrébb a klán...nemtudom...Napster valóban jó csipás..támogatom is...téged NEM...
ha már annyira a Klán érdekét nézzünk...
de mondtam...Boci majd eldönti..ő a főnök...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#972) Boci_83 válasza Sirandrish (#967) üzenetére


Boci_83
őstag

Andrish! Kapjál már a fejedhez! A szerver nem az enyém! A szerven a miénk, ezt itt letiztázottnak tekintem!

**********

(#973) Sirandrish válasza Napster01 (#969) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemis rád gondoltam siránkozás cimszó alatt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#974) Sirandrish válasza Boci_83 (#972) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem úgy néz ki....
hopp a fejemhez kaptam..
még most se...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#975) gyiku válasza Sirandrish (#966) üzenetére


gyiku
nagyúr

a linked szart se er, mar boccs. vagy neked az a fajacsavo, aki sokat van, es sok a pontja? lol. mi ez a stat, szentiras? akkor elmondom neked, amit te sem vettel eszre, es a st stat sem, hogy ez bizony qrvara szubjektiv valami. alig van scoreom? es? miota figyel ez? jan 15? miota bohockodok barrettel? hm? szerinted erdekel engem mennyi pontot ad ez? tunkolhatnek en is, mint egy hulyegyerek, gyarthatnek olyan statot, hogy elso 5ben lennek. ha ez alapjan alakul ki a velemenyed, akkor reszvetem, azt hittem nem vagy hulyegyerek.
ts-t is ezer eve megbeszeltuk. ki mennyit van fennt? amennyi ideje van. nem er ra mindenki egesz nap a tokeit vakargatni.

na, en ezzel befejeztem, szart se er az egesz. egy dolgot sajnalok csak, a tobbi jo arcot.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#976) mr.saint válasza Sirandrish (#966) üzenetére


mr.saint
tag

Bocsi de én jelentkeztem a tgf-re ;)

(#977) Sirandrish válasza gyiku (#975) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem a pontokat mondtam ember...ááá..
mindegy...

az viszont szerencse hogy már van ilye Klán topic:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#978) Sirandrish válasza mr.saint (#976) üzenetére


Sirandrish
legenda

veled voltak 3an:DDD
sőt 2en mert egyvalaki visszalépett...de Tsuna pl még bocinak is mondta hogy ugye lenne elég jó...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#979) ent válasza mr.saint (#976) üzenetére


ent
őstag

Én inkognyitóba jelentkeztem, úgy, hogy a többiek ne tudják. Ez komoly. Voltak rendesek Andris meg boc meg pilóta, hogy nem sértődtek meg, hogy így jelentkeztem. :DD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#980) Sirandrish válasza ent (#979) üzenetére


Sirandrish
legenda

Voltak......

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#981) mr.saint válasza ent (#925) üzenetére


mr.saint
tag

Erőszak erőszakot szűl :DD A mi meg már kezd itt is kialakulni :( igen mostanság nem nyomom csipával nem tudom miért csak ha néha nagyon leakarok vadászni valakit :K Pedig az m21-es az első ami piros lett nekem :C

(#982) Boci_83 válasza Sirandrish (#974) üzenetére


Boci_83
őstag

Ezt egy picit magyarázd meg nekem, mert lehet hogy nem értem mi alapján jelented ezt ki... Mások is igy gondolják ezt?

Kár hogy a többi tag nem olvassa ezt a fórumot, én a többiek véleményére is kiváncsi lennék!

Ezen hsz-edben pedig nem vélem felfedezni hogy egyértelműen támogatod a tagfelvételt.

[ Szerkesztve ]

**********

(#983) mr.saint válasza ent (#979) üzenetére


mr.saint
tag

Pedig példát vehettél volna cunárol :K AHMM-AHMM miért is lépett vissz :C :C :C :C :C

(#984) Sirandrish válasza Boci_83 (#982) üzenetére


Sirandrish
legenda

a többi tag ugy gondolja hogy neked,nekem meg Baginak kéne dönteni...
én viszont ugy érzem hogy itt nekem nem sok beleszólásom van....
Bagit meg annyira nem foglalkoztatja mivel sokat dolgozik ideje sincs nagyon...így maradsz te....nagy fehér főnök!

noh de nem baj...lesz ez még ígyse...

ezt
olvasd el akkor pliz...ez volt a véleményem...az hogy közben a fél forum MEGINT nekem esett és kicsit durvábban reagáltam le az az én dolgom...
a multkor se nagyon állt melettem senki pedig akkor a NÉP szava voltam...

Ent az egyedüli aki megért...nemis az hogy megért mert persze neki is más a véleménye csak ő legalább veszi a fáradságot hogy elolvassa és megpróbálja értelmezni azt amit írok...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#985) mr.saint válasza Sirandrish (#984) üzenetére


mr.saint
tag

Igen én azért is mondtam nem én mi döntünk! És fogja fel mindenki!
TISZTELT ANDRIS ÉS BOCI Nem lehetne ezt pü-n vagy telon vagy ts-en megbeszélnetek? Jobb lenne nektek szerintem ez csak egy vélemény!

(#986) Boci_83 válasza Sirandrish (#984) üzenetére


Boci_83
őstag

Hozzátenném Te ezt biztos jobban csinálnád mint én, bár úgy emlékszem Te voltál aki elősször kezdett embereket toborozni, és pénzt szedni egy szerverre, de abból valamiért nem lett semmi sem... Hhmmm.

Lezártnak tekintem részemről a dolgot! Ha te igy gondolod rendben. Nem muszály nekünk beszélni sem ha ez igy jobbnak látod.

Üdv.: A Nagy Fehér Főnök!

**********

(#987) Sirandrish válasza mr.saint (#985) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem beszélek én meg semmit...igaza van...nekem kuss van mert végülis csak minden sz*rt én szervezek meg...minden képet én rakok fel mindenkinek a klán oldalára...ha bannolni kell én bannolok aztán tartom a hátam nem baj...

ezt érdemeltem...köszönöm....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#988) Sirandrish válasza Boci_83 (#986) üzenetére


Sirandrish
legenda

én kezdtem el igen csak akkor 8 emberrel kelett a kpcsolatot tartani a fele nem volt elérhető a másik fele elutazott stb..persze ez is az én hibám...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#989) mr.saint válasza Sirandrish (#984) üzenetére


mr.saint
tag

ˇ"Ent az egyedüli aki megért...nemis az hogy megért mert persze neki is más a véleménye csak ő legalább veszi a fáradságot hogy elolvassa és megpróbálja értelmezni azt amit írok..."
EZ NEM IGAZ :( :( :( SZOMORÚ VAGYOK HOGY ÍGY GONDOLOD :( :( :(

(#990) Napster01


Napster01
tag

sztem meg abbahagyhatnátok már.... :U

Nem kell egymást hergelni, és nektek kell dönteni közösen, andrish embereket toborzott meg szervezte a talikat - kiflee meg a szervert álligatta - ts stb. ha nem lenne egyikőtök akkor a másiknak kéne vki - de most van, szal nem kéne összeveszni
higgyétek el, ez így állt össze - így is kéne maradnia

_.(-.-)._

(#991) Sirandrish válasza mr.saint (#989) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem igaz? tényleg...valóban...hány ember állt mellettem akárhányszor elvittem a balhét valami miatt?
SOHA SENKI!!!
amikor kirugtam valakit azért hogy gyik beférjen?
senki egy szót nem szólt az érdekemben csak jöttek hogy "huu köcsög admin" stb.

amikor kivágtam valakit azért mert TS-en 5 ember kórusban kántálta hogy csiter...ki állt mellém?
SENKI!!!
tarthattam a hátam egyedül ISMÉT!!!

és most? Ent elolvassa és értelmezi amit irok nem egyből nekem esik...
a többiek? kaksiznak az arcomba jó-jó magasról...de persze biztos ezt érdemeltem...
ezt osztotta a gép...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#992) Boci_83 válasza Sirandrish (#984) üzenetére


Boci_83
őstag

Biztos vagyok benne Bagarja nem fog érte megharagudni ha bemásolom az egyik privát üzenetének egy részét.

"Egyetértek a tagokkal, jó lesz így. Persze később szerintem még max 2-3 fővel bővülhet a csapat...."

Úgy érzem Baginak nincs ellenére, magammal tisztáztam a dolgot, igy nem maradt más mint megkérdezni téged. Számomra nem derült ki egyértelműen hogy támodatod vagy sem, mert egyik hsz-ben azt irod lehet új tag, másik hsz-ben meg elzárkózol. Erre jösz hogy téged mindenki semmibe néz, meg hogy nem azt kapod amit vársz, mert nem ezt érdemled.
Úgytűnik kicsit elbeszélünk lehet egymás mellet, mi ketten biztosan, és teszek arra hogy én most alapító tag vagyok-e vagy sem, nekem igenis fontos az hogy a többi tag hogy gondolja ezt a dolgot, mármint a tagbővítős részét, és többen támogatnák az ötletet.
Nevek szerint 3nt, Kisa, Saint, mint a fentiekből kiderült Bagi is minden bizonnyal, bár ő is elég keveset ir a témával kapcsolatban, de de biztos megvan az oka, feltételezem eléggé elfoglalt, azt hiszem ide irhatom az én nevem is. A többiek véleményét egyenlőre nem hallottam, de kiváncsian várom. Persze ha ez ekkora feszültséggel jár akkor nem tudom mit várjak az elkövetkező időszaktól, lehet szarok az egészbe bele, és azt csináltok amit akartok, igen el fogok rajta gondolkozni hogy ér-e ez nekem ennyit vagy sem.!?

**********

(#993) kisa8800 válasza Sirandrish (#988) üzenetére


kisa8800
tag

Andris............szuuuuuuuuuuuuuuszáááááááááááááááá :)
Egyébként mind a két felvetésre igen(mármint az Entére)
Sőt javaslom egy10-12 slotos war szerver beinditását is, ill. a mostani szerot bőviteni 4 privát slotal. Nyilván ezeket megbeszélésre dobtam fel nem a szakadék mélyitésére :R

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#994) Sirandrish válasza Boci_83 (#992) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha mindenki melette van rajtam kivül nem tök de k*rva mindegy hogy mi a véleményem?

és mi ez a mártir duma?
"lehet szarok az egészbe bele, és azt csináltok amit akartok, igen el fogok rajta gondolkozni hogy ér-e ez nekem ennyit vagy sem.!?"

hát engem baszogat mindenki nem téged!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#995) Napster01 válasza kisa8800 (#993) üzenetére


Napster01
tag

ajjaj, mintha ásót dobtál volna a topicba :DDD

am. andrish azért 'Jézus él'-es ügyben pl. nem voltál 1edül, boci ugyanúgy beszólt annak a RicharD-nak ha jól emlékszem :B

[ Szerkesztve ]

_.(-.-)._

(#996) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Ne veszekedjetek, inkább gyertek játszani a szerverre. Most is nagy a kavarodás.. Megy az anyázás és a GL-ezés egyfolytában.... :(

Hala Madrid :)

(#997) Atomgeszi válasza szabozeee (#996) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja! Hiába szóltunk a gyereknek, tegye le, ne káromkodjon, xarik bele! :(

(#998) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Helló!!!
Bocsi, hogy beleszólok: 1-2 hozzászólás vagy tanácsnak is vehetitek ha úgy tetszik.
Szóval el kéne dönteni hogy ütős kis klán akartok lenni vagy nagy klán erős maggal. meg van 1 meg a 2 az előnye. Kis klán mindenki warozik - lesz sikerélmény de lesz égés is de akkor is sztem 10 ember kell/ több nem nagyon/.
A nagy klánnál kell lenni 1 listának játék tudás alapján és a legjobbaknak kell warozniuk a fontos warokon persze nem azt jelenti hogy a többiek nem warozhatnak de pl cb helyekért a warrokat a legjobbaknak kell megvivniuk itt nincs helye siránkozásoknak hogy én is akarok ha nincs rá akkor nincs rá.
Ha nem akartok warozni vagy csak hobbi warokat akartok vivni akkor meg pláne mindegy hányan vagytok mert minél többen annál jobb kevesebb pénz szerverre stb.stb.
Más - én helyetekben /ha nagyobb klán mellett dönntenétek/ bérelnék és 1 másik 12 slotos szervert warra ezt pedig bőviteném pl. 20 vagy többre privát slotokkal és nem történhet meg hogy PH-s nem fér fel.
U.I. Ne gondoljétok hogy mindig lesztek mondjuk 5 warra, eleinte lehet de később nem hiszem - de ne legyen igazam.

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#999) Boci_83 válasza gyerpi (#998) üzenetére


Boci_83
őstag

Nézd meg majd mikor kitavaszodik, jön a jóidő, vetköznek a lányok, melegszik a tavakban a viz, egyre több sör fogy majd a délutáni és esti órákban, jön a buli szezon mennyien lesznek akik warozni akarnak majd.
Én már alig várom a tavaszt meg a jóidőt. Nem fogok a négy fal között bújkálni az tuti.

**********

(#1000) gyerpi válasza Boci_83 (#999) üzenetére


gyerpi
aktív tag

:K :C

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.