Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Bencus88


Bencus88
nagyúr

lvl 29 :R

(#602) fpeter07 válasza Bencus88 (#601) üzenetére


fpeter07
veterán

Minjár meg lesz az 55 :) még pár hét és eléred ;]

[ Szerkesztve ]

(#603) Emanuel91 válasza S4m (#598) üzenetére


Emanuel91
csendes tag

megtaláltam a választ a kérdésemre/kérdéseinkre: a stat megőrzője a config_mp.cfg fájl ha ezt az egy fájlt írom felül akkor megmaradnak a statok viszont mikor mappástól próbáltam akkor nem működött!!!

(#604) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Üdv mindenkinek.
Olyan gondom lenne, hogy az ASE-ban nem lát egy szervert sem vagy mi fene a baja?
A moddolt filet, meg amit itt láttam megcsináltam, de így sem dob ki szervereket :S
mi lehet a gondja? A válaszokat előre is köszönöm.

(#605) Emanuel91


Emanuel91
csendes tag

viszont vmi nem stimmel mert a legfrissebb profilomat másoltam be a játékban viszont nem ezt látom vissza level18-22 között lehettem vhol és miután felismerte azután méár csak level4 volt szal lehet nem elég az a config_mp.cfg :(( :(

(#606) Sirandrish válasza snoopzkaaa (#579) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ugyanazt kell megcsinálni mintha cod2 lenne csak a cod1et kell kiválasztani..meg persze az exe-nek a cod4mp exet kell....normálisan válaszlotam...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#607) Sirandrish válasza Rabbitf_24 (#595) üzenetére


Sirandrish
legenda

bizony..

Balinov:sajnos a probléma még mindig fennáll...nemtudom mi a gáz...nekem is kb ugyanez volt..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#608) Sirandrish válasza Bencus88 (#558) üzenetére


Sirandrish
legenda

már meg is előztél ahogy láttam a másik topicba:)
gratula..mondjuk nekem ma egy percem sem volt mert átrendeztük a szobát..most végeztünk:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#609) Patrick


Patrick
addikt

Mikorra várható a pam?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#610) xEon1337 válasza Emanuel91 (#605) üzenetére


xEon1337
őstag

A stat megőrzője az mpdata file! És CD kulcshoz rendeli hozzá. Ha megváltoztatod a kulcsodat, kezdheted újra!

"Less but better" - Dieter Rams

(#611) Balinov válasza xEon1337 (#610) üzenetére


Balinov
félisten

az fasza,akkor olyasmi tool-ra kell várni,mint anno NFS Carbonnál a savegame validator.. :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#612) Bencus88 válasza fpeter07 (#602) üzenetére


Bencus88
nagyúr

kabbe ;] :DDD
Nem sietek mondjuk:)

(#613) ricsy888 válasza Bencus88 (#591) üzenetére


ricsy888
senior tag

Bocsi srácok de még egy OFF :D
Természetesen ez nem neked szólt.

(#614) Bencus88 válasza Sirandrish (#608) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Gondoltam mivel nem láttam a neved sehol sem:)
ricsy888:Köszi amúgy, már rendeződött a modival

[ Szerkesztve ]

(#615) Sirandrish válasza Bencus88 (#614) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát igen...elég sokat sz*ptunk vele:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#616) szabo01


szabo01
csendes tag

hello
az szereteném kérdezni,hogy aki tört játékkal játszik az mit csinált a cd kulcsal,mert én mikor be akarok lépni egy serverre azt írja ki,hogy a cd kulcs használatban van,próbálja meg később,aztán kipróbáltam üres serveren is,de ott is ugyan ezt írta ki.
Mit kell beállítani,vagy csinálni vele,hogy jó legyen,mert már nagyon sokat baszkodtam vele,hogy eljussák,hogy belépjen a játék a multiba,de most meg jött ez a cd kulcsos dolog.
Valaki segítsen ha tud,köszönöm előre is

(#617) ricsy888 válasza szabo01 (#616) üzenetére


ricsy888
senior tag

Azért mielőtt valaki regisztrál igazán elolvashatná az itteni szabályokat!
Neked is ajánlom![link]

Mod: sekit nem szeretnék megbántani evvel csak hát ez van. :)

[ Szerkesztve ]

(#618) ricsy888 válasza ricsy888 (#617) üzenetére


ricsy888
senior tag

De azért remélem privátban valaki fog segíteni neked :)

mod: Ez nem lehet igaz, én ide mindig csak OFF-ot tudok írni?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#619) Richter36 válasza szabo01 (#616) üzenetére


Richter36
őstag

Vedd meg a játékot és használd az eredeti kulcsot.

(#620) Pompi válasza szabo01 (#616) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Az eddigi 3 hozzászólásodból 2 tört játékhoz való segítségkérés. Ha így folytatod nem leszel hosszú életü a fórumon. Ahogy látom már felhívták a figyelmedet a fórum alapelveire, jó lesz áolvasod és azok szerint szólsz hozzá.

Feel Good Inc.

(#621) CséZé


CséZé
őstag

Lvl 46, megvan az M14, mától ezzel nyomulok :K Reszkessetek! :DD

(#622) Sirandrish válasza szabo01 (#616) üzenetére


Sirandrish
legenda

megkée venni eredetibe a gamet és nem lenne gond...de hamár nem veszed meg akkor ne panaszkodj..de ha mégis panaszkodsz akkor ne lyan helyen ahol nem lehet..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#623) Sirandrish válasza CséZé (#621) üzenetére


Sirandrish
legenda

az nem semmi...gratula...jó lenne márnekem is normális pingel tolni aztán jobban menne nekem is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#624) Balinov válasza Sirandrish (#623) üzenetére


Balinov
félisten

hamár ping,Sir,YesSir,jelentem megjavult a ping-em. Magyar és görög szerveren egyaránt 60-90 között (utóbbi a görög). lvl22,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#625) Sirandrish válasza Balinov (#624) üzenetére


Sirandrish
legenda

és hogy? mit csináltál? milyen szolgáltatód van?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#626) Balinov válasza Sirandrish (#625) üzenetére


Balinov
félisten

semmit nem csináltam.ez a legjobb a zegészbe. VidaNet Zrt.,Győri,kábelTV-s net,Motorola Surfboard kábelmodem USB-n összekötve.ma lelőttem az első helit,miután rájöttem,hogy van olyan választható perk-em,ami 2x RPG-t ad....waq voltam..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#627) szabo01


szabo01
csendes tag

Ha törölnek ez van :D
Kösz a jó tanácsot, de annyira nem érdekel, hogy megvegyem eredetibe! Ja mellesleg 80%-a tört játékkal játszik, mert csak a hülye veszi meg eredetibe :D
Jó szórakozást azoknak akik TÖRT játékkal játszanak :D :))

(#628) Sirandrish válasza Balinov (#626) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah félsiker..eddig 300as pingem volt mostmár csak 200...nagyon ugy néz ki hogy szolgáltató probléma..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#629) Pompi válasza szabo01 (#627) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha a helyesírásod lenne olyan, mint amilyen menőnek képzeled magad...

Feel Good Inc.

(#630) Sirandrish válasza szabo01 (#627) üzenetére


Sirandrish
legenda

te vagy hülye már ne haragudj....te nem vagy képes pénz kiadni egy játékért aztáán ha valami nem tökéletes még te kezdel el sírni hogy nem megy..
Miért hülye az aki igényes?
Miért hülye az aki nem akarja megröviditeni a fejlesztőket és kiadókat?
Miért hülye az aki nem sír mert használják a cd kulcsát?
Miért hülye az aki nem warezol?
Miért hülye az aki pénzt ad azért amit szeret?

egyébként abban igazad van hogy sokan tört verzióval játszanak de ők nem siránkoznak ha nem megy a game vagy ha nem indul...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#631) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ehez én már nem merek mit írni jó sok hülye létezik a világon mivel megvesznek egy szupi játékot ez van ez a sorsunk.Micsoda felfogás komolyan.Aki nem veszi meg eredetibe az vagy oldja meg magától vagy kussoljon

(#632) CséZé


CséZé
őstag

Sokat hallottam már arról a játékhoz kapcsolódóan h RPG, de mi ez? :DDD már több mint egy napot játszottam vele összesen de még nem tom :O :D

(#633) Sirandrish válasza CséZé (#632) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezt meg hogy érted? multiba van szintlépés vagy te most miről beszélsz?:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#634) Sirandrish válasza Bencus88 (#631) üzenetére


Sirandrish
legenda

de te mit ugatsz? hülye vagy mert megveszed:DDD:DDD
Oh mester bolnd vagy:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#635) Bencus88 válasza Sirandrish (#634) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hú neharagudj én barom:)

(#636) Sirandrish válasza Bencus88 (#635) üzenetére


Sirandrish
legenda

hgy vehetsz olyasmit amit szeretsz?hát mester csalódtam benned :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#637) CséZé válasza Sirandrish (#633) üzenetére


CséZé
őstag

Pl: Balinovtól idéznék :) "miután rájöttem,hogy van olyan választható perk-em,ami 2x RPG-t ad"
ez az RPG mi? Mert amikor fejlődsz ahoz XP kell, nem tom miről beszélsz :D

[ Szerkesztve ]

(#638) Bencus88 válasza CséZé (#637) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Megtaláltam neked:RPG-7 x2 - rakétavető, 2db rakétával

(#639) CséZé válasza Bencus88 (#638) üzenetére


CséZé
őstag

Azóta én is :DD de azért kösz a fáradozást :R

(#640) Bencus88 válasza CséZé (#639) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R Nagyon szívesen:)

(#641) fpeter07 válasza Sirandrish (#630) üzenetére


fpeter07
veterán

májstró ne tegyél fel hülye kérdéseket :D ;]

CséZé Sztem az ugyan az mint az m21, csak nincs rajta távcső :)
Jó fegyver, de nekem nemjönbe, a Skorpion a nekem való :)

(#642) wasdw


wasdw
csendes tag

Tudja valaki melyik file-ok mentik a multis statokat?

(#643) Bencus88 válasza wasdw (#642) üzenetére


Bencus88
nagyúr

gondolom a players/profilba teszi őket

(#644) Sirandrish válasza CséZé (#637) üzenetére


Sirandrish
legenda

jaaah ez raketyir:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#645) Sirandrish válasza fpeter07 (#641) üzenetére


Sirandrish
legenda

jóvan..én kérek elnézést:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#646) Patrick


Patrick
addikt

Én már 55-ös vagyok egy ideje, srácok 40 felett bár ez nem sokat jelent szal...max új fegyók és perkek. Minden nap este toljuk a warokat. Mosmá a pamot várjuk de nagyon. :) Kedvenc mapjaink, crash, pipeline, shipment :D már akinek, crossfire, backlot.

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#647) Bencus88 válasza Patrick (#646) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha esetleg kerestek valakit aki ellen játszanátok mi szerencsét probálnánk:)

Ja és grat az 55-höz :R

[ Szerkesztve ]

(#648) Patrick válasza Bencus88 (#647) üzenetére


Patrick
addikt

Hát ha a holnap megfelel, este 8 után. 3v3-tól 5v5-ig mehet. Magyarokal nem szoktunk játszani, de most kivételt teszünk :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#649) Bencus88 válasza Patrick (#648) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Engem ismersz nem vagyunk az az anyázok csíterezős klán:DSztem 8 után mehet egy lightos 3v3 :R

(#650) Patrick válasza Bencus88 (#649) üzenetére


Patrick
addikt

Nálunk azért vannak billentyű bajnokok :DDD

Úgy van beálítva, hogy 6 kör és automatice vált térfelet, 6-6 egy map (e felett szarakodik), na meg minden fegyó és perk. :D

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.