- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bambano: Bambanő háza tája
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
carl18
addikt
válasz
<Adamsky> #14365 üzenetére
Tisztában vagyok régóta valahol minden kompromiszumot kell kötnöm.
Bár láttam a Tribit Blastot belülről, na ahhoz házilag akku packot csinálni nem kis challenge.
Sajnos jelenleg mindegy melyik márkáról beszélünk, egyik se bíztosan fent tartható hosszú távon. Egyik gyártó se forgalmaz régi hangszóróihoz pótalkatrészt, 3-5 év után kifutott elavult darabnak minősül.
Még nem olyan rég írt egy srác hogy a Doss SOUND XL alaplapja meghalt, és azt se lehet házilag javítani, javíthatatlan.De mikor valami ilyen rövid életű az meg olyan mint ha bérelnéd, és ha valóban javíthatatlan néhány darab akkor meg csak több szemetet csinál ezekkel az emberiség.
Sajnos ezeknél akkor az lehet a forgatókönyv, megveszed ameddig garanciás hajtod aztán ha lejárt és véletlen megpurcan dobhatod ki.
Vagy talán találsz embert aki megtudja javítani de az majd nem annyiba lesz mint a hanszóró új ára. És még utána sincs garancia a következö alkatrész nem mondja fel a szolgálatot.Azért jelenleg még egy hangszórón sincs feltüntetve a dobozán a várható élet tartalom.
Pedig a következő vásárlását sok embernek megkönyitené, de jó volna már a fent tarthatóság írányába elindulni. És nem lespórólni a gyártásból fél dollárt csak azért olcsóbb legyen....A Valóban hosszú távú élet tartalmat meg nem igazán lehet tudni, például 20 év múlva hol lesznek az általunk használt hangszórók. De gondoljunk bele, nem is nagyon sűrűn látni használt JBL Charge 1/2-őt vagy Xtreme 1-et. Nagy részük szerintem a gazdája mellet pusztul meg. Csak az meg valahogy kiábrándító mikor egy nagyobb márka se produkál jobb élet tartalmat mint 5 év.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Dell Latitude E5550 - i5-5GEN I 8GB I 128GB SSD I 15,6" FHD I W10 I HDMI I Cam I Gari!
- Bomba ár! Dell Precision 5530 - i7-8850H I 16GB I 512SSD I 15,6" FHD I P1000 I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U757 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia
- Asus TUF Gaming F16 (2024) FX607JV Grey - 16" - és Lenovo Legion Slim 5 RYZEN 7 8845HS
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest