Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Szerintem lassan mehettek aludni, mert mint a vekgerek, úgyse látjuk be, hogy kanyu, mondvacsinált akciók miatt virrasztunk...
Ráadásul arra is fogadni mernék, hogy az itt lézengők 90% nem is konkrét termékra ácsingózik itt, hanem csak várja a csodát, ami egyértelmű, hogy a tavalyi szintet sem fogja megütni..
Aztán majd a végén mindenki berendel pár tök fölösleges, sokadrangú hülyeséget, az átlagnál alig olcsóbban, mert nehogy már ne vegyünk semmit...

Tudjátok, mi volt az igazi Black Friday.

Jópár éve (2003 környékén) a nyíregyi tescoban egy haverommal toronyszámra hordtuk haza a sárgacímkés, kiszórásra ítélt DVD-ket. Akkor, mikor a DVD őrület még javában égett. 150-250 forintokért vettem csomó spéci, díszdobozos, digipakkos premierfilmet, amik akkor 10-15 ezrekért mentek. Na, azt mai napig visszasírom:)

(#8452) Fr0z3n válasza Laca1212 (#8445) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Hát ez nagyon nem sok. Lehet tényleg kell az a focis cucc, bár így is elég nagy vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#8453) Vangelis válasza lupus_l (#8448) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah de legalább már be is csomagolták, nem kell összeválogatnom :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8454) Taci válasza V.Stryker (#8399) üzenetére


Taci
addikt

Ez a 128 GB-os iPhone 6-os eléggé jó vételnek tűnik.

(#8455) maggi1886076 válasza biccent (#8449) üzenetére


maggi1886076
addikt

Vicc...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8456) fornettisuti válasza fahrii (#8444) üzenetére


fornettisuti
veterán

egészségetekre

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8457) 01andris válasza fahrii (#8444) üzenetére


01andris
tag

Linket.köszi

(#8458) OrangeBud


OrangeBud
tag

playersroom behalt :D

(#8459) JegesEmber20


JegesEmber20
aktív tag

Csak ne olyan legyen az emag start mit éjfélkor az euronics :DD :DD

(#8460) adrenalinluv


adrenalinluv
csendes tag

5:50 óta percenként frissítem az emag oldalát, kezdődhetne már... :D

(#8461) devil-k válasza HagaNRG (#8451) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jól hangzik! :) 2003-ban még iszonyú durván tartott a DVD láz. Szép idők! Számomra nagyobb volt a varázsa, mint most a Blu-ray "őrületnek".

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#8462) goodboy007 válasza fahrii (#8444) üzenetére


goodboy007
senior tag

Hát ez egy jó nagy 0.
Talán a HTC M9 134-ért, de arra is még rájön a 2 év rabság :/. Sehol sincs a tavalyi 50k-s S4-hez képest most a T.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#8463) ittakary válasza Laca1212 (#8445) üzenetére


ittakary
nagyúr

Sor van? Hanyan varnak, ~letszam?

(#8464) tope válasza ittakary (#8463) üzenetére


tope
addikt

Meg ez hol van :)

Én is még megyek majd, csak előtte venni kell neten mást, csak még nem él az oldal. (Kb. 7-re várom a nyitást)

[ Szerkesztve ]

(#8465) maj-viktor válasza adrenalinluv (#8460) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nehogy agyvérzést kapj... még a végén egy emberrel kevesebb ellen kell "harcolnunk"! :D
(én mondjuk "csak" 06:30-ra óta terveztem... de azért remélhetőleg egy 07:15 körül kinyitnak)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8466) Tin válasza adrenalinluv (#8460) üzenetére


Tin
veterán

románoknál 8 után kezdődött, és tavaly is egyezett a két kezdés. persze ez nem jelent semmit...

(#8467) Wisdome


Wisdome
tag

Azért azt meg kell jegyezni, hogy némelyik cég/webshop szerintem totál nevetségessé teszi magát ezekkel a nagy beharangozókkal, amik a bitang akciókról szólnak, rányomják hogy BF mert milyen jól hangzik, és nagylelkűen odadobnak pár ezer forint kedvezményt :DDD Jelenlegi állás szerint a telekom-ra tudnám azt mondani, hogy tényleg kedvező ajánlatokkal álltak elő, de ez is inkább a hűségidővel együtt érvényes.
Mindenesetre kíváncsian várom az emagot :)

(#8468) qfm


qfm
senior tag

Deichmann küldött BF hírlevelet: [link]

Nem láttam még kiírva.

[ Szerkesztve ]

(#8469) imcsoo válasza storm3 (#8428) üzenetére


imcsoo
aktív tag

Szerintem csak ami meg volt hirdetve, és az ország legkeletibb áruházba vagyok és már vagyunk jó páran szóval aki kapja marja! :D

[ Szerkesztve ]

(#8470) Silent77 válasza Tin (#8466) üzenetére


Silent77
veterán

7:10-kor már ment tavaly.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8471) 66zio


66zio
aktív tag

Azért Telekomnál igazán lehetett volna 1-2 dominós ajánlat is. Na mind1 akkor várunk a karácsonyi kalendáriumos akcióra, ha az se jön be akkor jön Kína.

(#8472) olta válasza imcsoo (#8469) üzenetére


olta
aktív tag

Mátészalka?

[ Szerkesztve ]

(#8473) 4ron válasza Tin (#8466) üzenetére


4ron
senior tag

Az időeltolódás miatt az nem ~7 óra volt véletlenül?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8474) -secret- válasza 4ron (#8473) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

8

(#8475) Tin válasza 4ron (#8473) üzenetére


Tin
veterán

hát, hacsak a romániában élő fórumtársunk órája nem volt +1 órára állítva, akkor nem hiszem...

de amúgy azért a riogatásért :( :((

[ Szerkesztve ]

(#8476) envagyok válasza 4ron (#8473) üzenetére


envagyok
veterán

Tescoban mik lesznek?
Van értelme odamenni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#8477) agabe


agabe
addikt

jó reggelt!
remélem nemsokára kezdődik emag ha már felkeltem :))

(#8475) Tin:
Ott egy órával előrébb vannak.
Tavaly is 7 után valamivel kezdődött
Talán belövik a legkevésbé terhelt reggeli időpontra...az meg nem 8 óra. Meglátjuk, de fölösleges is találgatni.
7 után valamikor a legvalószínűbb aztán kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#8478) Tin válasza envagyok (#8476) üzenetére


Tin
veterán

testedzés... :D

kis készlet lesz elvileg, helyi erővel kell majd harcolni

(#8479) arn


arn
félisten

Itt europaban nem nagyon fogjak az egesz lenyeget... X napig hirdetgetnek vmit, amit eddig is meg tudtal venni hasonlo arban.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8480) goodboy007 válasza envagyok (#8476) üzenetére


goodboy007
senior tag

Játékok, meg gyerekruhák.
Ha csak nem vagy gyerekes, nem érdemes odamenni.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#8481) madgie válasza Tin (#8475) üzenetére


madgie
titán

GMT +2 Románia, mi meg 1, de kösz a riogatásért.

(#8482) rgranc


rgranc
aktív tag

Valaki korábban kérdezte a OnePlus BF akciót: a fórumukban hirdették meg korábban, a következő az akció: november 27-30 között meghívó-mentesen megvehető a OnePlus 2 és a OnePlus X is (azaz nincs rá kedvezmény, csak nem kell meghívó). Emellett a OnePlus One kiegészítőkre van 90% kedvezmény, a OnePlus 2 kiegészítőkre 10%, és valami kedvezmény van az új fülesükre, az Icons-ra is.

(#8483) Ryder1


Ryder1
senior tag

Nem tudjátok, hogy pl emagon lehet-e úgy rendelni, hogy későbbre kérném a kiszállítást, mondjuk dec 10 körül? Mostani fizuból már csak pár apróság jönne ki, de következőből tudnék venni komolyabbat is. :DDD

(#8484) ***ANDRÁS*** válasza envagyok (#8476) üzenetére


***ANDRÁS***
aktív tag

én auchan-ban voltam tegnap, ott volt pár értelmes akció

(#8485) libamajas válasza Silent77 (#8470) üzenetére


libamajas
tag

és tavaly előtt?

(#8486) lupus_l válasza Ryder1 (#8483) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Van emagon Pick Pack Pont. Kérd oda a csomagod, az 10 nap átvételi időt jelent + kártyával is fizethetsz.

(#8487) Silent77 válasza libamajas (#8485) üzenetére


Silent77
veterán

nem volt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8488) agabe válasza madgie (#8481) üzenetére


agabe
addikt

lehet, hogy csökkenteni akarja a versenyzők számát a 7körüli kezdéskor...különben miért nem 8 előtt jött ? :)

(#8489) hurenzon


hurenzon
senior tag

Hoppá. .. apa kezdődik :DD

(#8490) maj-viktor válasza Wisdome (#8387) üzenetére


maj-viktor
őstag

eMag-os Dell i5 175E helyett 125E-ért!?
[link]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8491) Con Troll válasza Ryder1 (#8483) üzenetére


Con Troll
senior tag

Szerintem a futárral simán meg lehet majd beszélni. Ha mást nem, akkor sajnos épp "elutazol", emiatt később kéred a kiszállítást. :DDD
Én is a kövi fizumat költöm... :B

(#8492) Taci válasza Ryder1 (#8483) üzenetére


Taci
addikt

Egészen biztosan nem lehet. Ők vállalnak egy időtartamot a kiszállításra, és azon belül ki is szállítják.

(#8493) thomeef


thomeef
őstag

Laptopszalonon elég jók az árak ha valaki most akar lapost venni, nem 70%-os leárazások, de legalább minőségi gépeket is akcióznak, nem csak a trágyákat. Én be is húztam egy Dell 5558-at.

(#8486) lupus_l Ha eberendelek egy 55-ös tv-t egy cipőboltba az nagy pofátlanság? xD

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#8494) qfm


qfm
senior tag

Nekem még semmi nem jött be emagon.. Csak a videó

(#8495) Newyorker


Newyorker
addikt

lassan 7:10, már verejtékezek :DDD

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8496) agabe válasza lupus_l (#8486) üzenetére


agabe
addikt

csak amig pick-pack pontot beállítod lehet, hogy elfogy a nagyon kurrens termékek közül ami kellene.

(#8497) fornettisuti válasza Ryder1 (#8483) üzenetére


fornettisuti
veterán

idén már ne vegyél semmit, jövőre törd fel a malacperselyed :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8498) XtremLor válasza Newyorker (#8495) üzenetére


XtremLor
őstag

Ne is mond, este fel orat aludtam, de mindegy is betoltam egy kavet, es varjuk a nyitast! ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#8499) Ryder1 válasza Taci (#8492) üzenetére


Ryder1
senior tag

Az addig oké, hogy vállalják, de ha én külön kérem akkor attól nem térhetnek el?

(#8500) gerii


gerii
addikt

T-től 2k-ért a bt hangszórót behúztam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.