Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Telekomnál nincs semmi? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8952) madarasz92


madarasz92
őstag

iPad Mini 2 sikerült venni :)

(#8954) maestro87 válasza Vertigo18 (#8892) üzenetére


maestro87
őstag

Vagy esetleg mert windows-ra nem csinál mindenki alkalmazást. Én is csak azért kerülöm, mert például azokhoz a webshop-okhoz amikből vásárolok egyszerűen nincs windows-os alkalmazás. Pedig szerintem jobb, hatékonyabb a csempés felület egy érintős telefonra...

(#8955) fornettisuti válasza ittakary (#8936) üzenetére


fornettisuti
veterán

iphone 5s -ajándék
samsung s5 -ajándék
lg g4 -saját részre
fotomasina -saját részre
parker toll készlet -saját részre

megj.. az xboxra már nem jutott idő :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8956) huliganboy válasza Wajk (#8925) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem mondom hogy voltak sebesűltek... 4-5 rendőr jelenléte a raklapok körül megtette hatását, de zörgölődtek páran persze..... Így hó végén egyébként azt hittem nem lesz senki...

Volt aki a 6 órás nyitástól ott állt! :Y

(#8957) thomeef válasza updog (#8903) üzenetére


thomeef
őstag

Jah, hát így ebben a formában nem sok értelme van a topicnak, mindenki írja ami eszébe jut :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#8958) w333 válasza agabe (#8943) üzenetére


w333
félisten

Azért a Microsoft gyári garanciától valamivel rosszabb ... szóval ez eladásnál illetve vásárlásnál is elég nagy szempont :) gyári garancia vas gsm bolti garancia kategória :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8959) Sefter válasza Zola007 (#8894) üzenetére


Sefter
veterán

franciát ingyen se...:DDD

Psn ID: sefter_hun

(#8960) Xpredi01 válasza Sterilzona (#8923) üzenetére


Xpredi01
tag

én tavaly facebook üzenetben töröltettem.

(#8961) sayCet válasza Gergosz2 (#8951) üzenetére


sayCet
aktív tag

De!

@ittakary: 7.52 lesz az! :)

[ Szerkesztve ]

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#8962) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát gyerekek ez a BF... egy bullshit, ezek a 10-20%-os kedvezmények, meg VGA-kra 5%, ez olyan akár minden nap lehetne ennyi.

(#8963) libamajas


libamajas
tag

A 8"-os tablet jó a 10,1"-os billentyűzetes tokba?

(#8964) kissdani válasza maj-viktor (#8924) üzenetére


kissdani
senior tag

Van 100k-ért zsir uj bontatlan Xbox One Fifa 16 játékkal 14nap goldal Emag garanciával! Érdekel? :D :D

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#8965) JegesEmber20 válasza kissdani (#8964) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

atyaég :D

[ Szerkesztve ]

(#8966) agabe válasza Sefter (#8860) üzenetére


agabe
addikt

es romaniaban mikor voltak ezek az idoszakok amikor plusz mennyiseget tettek fel ?

(#8965) JegesEmber20:
En 72-ot is adok erte :D
Tuti nem veszek 90-ert hirdetettet...akkor inkabb varok es karira megkapom (persze az itthoni hivatalos beszerzes lesz afa-val csokkentett erteken mert nem en veszem magamnak :)) ), mert ugysem tud barinom kitalalni jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#8967) koxx válasza Exelsior24 (#8953) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez nem az adok veszek topik, szóval legyél szíves a vásárlási szándékodat az aprón vagy privátban intézni.

(#8968) rocket válasza huliganboy (#8956) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem zorgolodni kell ilyenkor a boltban, hanem beirni a vasarlok konyvebe, es elhagyni az uzletet.

Gondolom ezt nem sokan tettek meg, de jon majd a forumon az online szajkarate.

Az meg egyenesen vicc, hogy a bolt szandekos atvereses akcioja miatt adofizetok penzebol fenttartott rendoroket hiv a bolt.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8969) maestro87 válasza koxx (#8910) üzenetére


maestro87
őstag

Nem lehetetlen, csak kellene kb. 10 topic gazda. Én simán törölnék a 800 hsz-ből 750-et.:D Persze folyamatosan ahogy érkeznek.:D

(#8970) libamajas


libamajas
tag

(#8971) koxx válasza libamajas (#8970) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Menj a saját topikjába (ha van) ez tényleg nem az a hely ahol választ fogsz rá kapni. Ha kell vedd meg.

(#8972) Exelsior24 válasza koxx (#8967) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Rendben, bocsánat MOD bácsi. :B

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#8973) koxx válasza Exelsior24 (#8972) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Np :)

maestro87: áh semmi értelme, ez a pár nap ilyen

[ Szerkesztve ]

(#8974) werszomjas válasza libamajas (#8970) üzenetére


werszomjas
őstag

Mindenki tudja hogy, eladásra kell, járj utána megér e ennyit kicsit dolgozz is a penzedert.

üdv

(#8975) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Nem ide...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#8976) maj-viktor válasza kissdani (#8964) üzenetére


maj-viktor
őstag

Engem hidegen hagy az egész xbox mánia... múltheti edigit akcióba sikerült egyet 30E-ért megkaparintanom... de azzal is úgy leszek játszok vele 3-at, azt ha már sokat porosodik eladom... erre az xbox one-ra, csak ismerősnek mondtam az egész BF-es akciókat és mondta, hogy ha tudok - szerezzek (ő dolgozik - én ráértem most), én max eladásra vennék... mert 90E-ért tuti eladod karácsonyi időszak alatt...

(megkérdezem... de nem hiszem, hogy érdekli 100E-ért... de mondjuk kisebb "haszonkulccsal" lehet még érdekelheti 80E-ért)... bár sztem neki sem kell annyira - nem létszükség vagy nemtudom... összedől a világ ha nem lesz!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8977) bul07 válasza madgie (#8804) üzenetére


bul07
nagyúr

Ilyen ez

De nincs gond a héten vagy legkésőbb jövőhéten ugyan azt az apróról +20-30e Ft-ért megveheted és az eladó meg jót röhög míg várja hogy megérkezzen hozzá az utalás :P

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8978) smog86


smog86
senior tag

Sziasztok!

"Okos" mérleget keresek 10-ig.
Emag-on volt Xiaomi Mi Scale, csak elfogyott mire rákattintottam volna, máshol nem tudtok akcióban?

(#8979) HXY válasza smog86 (#8978) üzenetére


HXY
addikt

Lidl-ben volt, és majd lesz is olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#8980) Tin válasza kissdani (#8964) üzenetére


Tin
veterán

ne hergeljétek már a csalódott embereket plíz....

(#8981) vond válasza Lala6 (#8904) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Na, mindjárt hazaérek a tecsóból. Itt kb. 10 másodperc alatt elkapkodták az LG tv-ket. Ha kiosztottam volna pár komoly könyököst, akkor lehet, hogy sikerült volna, de kb. a harmadik vonalban voltam, így hagytam a csába. Volt egy faszi, fent feküdt a tv-k tetején, le kellett ráncigálni, mert széttaposta volna őket. Az volt a durva, hogy az infókkal ellentétben már 7 körül kitolták a raklapokat, így aki megfelelően korán ment, az rá tudott fogni a tv-kre. Mondjuk ha ezt tudom, lehet hogy bemegyek én is korábban. Mindegy, majd lesz másik valamikor. Sajnálom a dolgot, de azért a kardomba nem dőlök. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#8982) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Kecskeméti Iszáki úti teszkóban 15db tv-volt kezemből tépte ki a kedves hölgy az egyiket, mondtam hogy legyetek boldogok, úgyis csak kereskedésre vettem volna meg, így elb@tytam kb 40percet az életemből.

(#8983) Tin


Tin
veterán

éjjel már írtam, de ha valaki iphone 5s-t akar

inkább vegyen magyarországit a best byte-tól, 2e-el drágábban

(#8984) werszomjas válasza rocket (#8968) üzenetére


werszomjas
őstag

Miért kéne a vásárlók könyvébe írogatni?

Egyértelműen le volt írva hogy akció a készlet erejéig érvényes.

Elfogytak nem jutott, ez van. Felesleges verni a tamtamot.
A bf lényege nem az hogy millió embernek jusson.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#8985) TayRol válasza Tin (#8983) üzenetére


TayRol
veterán

azt hiszem nekem a 6-osnál marad az itteni apró.:)

(#8986) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ez mintha egyszer már elfogyott volna...
http://www.emag.hu/samsung-tab-a-tablet-quad-coretm-1-2-ghz-es-processzorral-9-7-1-5gb-ram-16gb-wi-fi-bluetooth-4-1-gps-android-5-0-lollipop-feher-sm-t550nzwarom/pd/DQ88LMBBM/?prod_CMP-59_498_4454

lehet tényleg van - jön "készlet újratöltés"!?
(tekintve milyen gyorsan elfogytak a dolgok nem is lenne hülyeség egy reggel - délutáni - esti "roham")

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8987) madgie


madgie
titán

Valami pofás gofrisütőt (vagy még inkább kombinált legyen, melegszendvics is) nem láttatok? Valami ilyesmire gondolok, de hát ez a kedvezmény nevetséges. Vagy vegyek egy filléres gofrisütőt külön oszt csók?

(#8988) atees


atees
őstag

Ha valaki 10 alatt lat ilyet jelezze, koszi!
Genius

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#8989) HXY válasza Fr3eWar (#8982) üzenetére


HXY
addikt

Mi lett volna, ha 90%-kal akcióznának, mint az USA-ban?

(#8990) IntelKiller7 válasza maj-viktor (#8976) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ausztriában játékkal meg 1 hónap EA Accessel kapsz 93 ezerért Media Marktban.
És mivel Eurépán belül vagyunk bárhol cserélik, ha kell.

Ha van ismerősöd kint vagy a közelben laksz, megéri átugrani érte :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#8991) Because válasza maj-viktor (#8976) üzenetére


Because
őstag

90000-ért majd a boltban veszik karácsonyi akció keretében, 80000 a reális magánembertől ha már valaki ezen nyerészkedne :)

(#8992) Sefter válasza agabe (#8966) üzenetére


Sefter
veterán

azt sajna nem tudja, csak ottani fórumon olvasta, hogy több körös volt

Psn ID: sefter_hun

(#8993) zsuha


zsuha
aktív tag

hát ez durva volt tényleg, sztem 30 sec alatt elfogyott, de sikerült xbox onet + ipad minit venni.
amúgy van razer egér + egérpad nagyon jó áron emagon, este kérdezte még valaki
Meg vegyetek oral-b d 16 elektromos fogkefét mert az is brutál áron van és mossatok rendesen fogat! :D

[ Szerkesztve ]

(#8995) rocket válasza werszomjas (#8984) üzenetére


rocket
nagyúr

100x le lett mar irva hiaba irjak oda, ez onmagaban nem mentesiti oket, es vizsgalhatja a GVH szamlak alpjan, hogy valos keszlet volt-e.

Persze, hogy nem az a lenyeg milliok jarjanak jol, de az se normalis, hogy 20-30 sorban allonak jut 8darab, egy olyan akcioban amit egy naposra hirdettek.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8996) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Román tapasztalatok alapján esetleg van vmi tipp arra, hogy du kb. mikor lesz következő kör?Egyáltalán tudja vki, hogy ott mikor volt? :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8997) hurenzon


hurenzon
senior tag

Tesco verekedés volt. Még az árufeltöltő fejét is beverték. Volt rendőr meg mentő is :XD

Kb 300 ember és 8 db tv

(#8998) w333 válasza fi:zi'k (#8996) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nem lesz, a sáskák már mindet felzabáltak :DDD

(#8997) hurenzon

Szerencsétlen hülyék :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#8999) Exelsior24 válasza Because (#8991) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Egyetértek, talán majd lesz még valahol 80-90 körül karácsonyi akcióban, külföldi oldalakon és más országokban ugyan így akciózzák ezt a Fifa-s csomagot.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#9000) maj-viktor válasza Because (#8991) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ezért mondtam én is, hogy 80E-ért valszeg még vevő lenne az ismerősöm, de aki "kivár és ráér", talán 90E-ért is eltudja passzolni karácsonyi időszak alatt... 80E-ért látod kapásból jelentkeznek rá!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.