Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) agabe válasza hazalaca (#1049) üzenetére


agabe
addikt

Azt a reszet tuti nem aki majd a december elejen kapott fizetesbol fog vasarolni ajandekot,es tuti sokan vannak.

(#1050) mate3553:
Csomoan masnap / harmadnap szemelyesen boltokban, vagy akar a neten azert eleg rendes forgalmat generaltak.

[ Szerkesztve ]

(#1052) Mate válasza agabe (#1051) üzenetére


Mate
nagyúr

Össze-vissza hazudozták a napot. Ezek után én nem hiszem el nekik amit mondtak a forgalomról.

(#1053) radi8tor válasza Mate (#1052) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem is mondtak semmi konkrétumot a forgalomról, csak hogy 1 millió látogatójuk volt.
Meg ilyen tízezres nagyságrendű eladásokat mondtak.

⭐ Stella

(#1054) Mate válasza radi8tor (#1053) üzenetére


Mate
nagyúr

"A Fekete Péntekből származó egyetlen napi bevételünk megegyezik két átlagos hetünk forgalmával."

Mondjuk lehet, hogy átlagos héten *ar a forgalmuk.

[ Szerkesztve ]

(#1055) Traxx válasza menyhartlevi (#1045) üzenetére


Traxx
őstag

Maradj, legalább csütörtökön kellően álmos leszel, és eggyel nagyobb esélyem lesz SSD-t venni ;]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#1056) agabe válasza Mate (#1052) üzenetére


agabe
addikt

Az akcios dolgok (mar ameliyk slager termek mint a tablet, telefon, tv, konzol) azert nagyreszt elfogytak. Van amibol azota ujra van, de a raktarkeszlet kiurult azokbol.

Mas:
A kiszallitas lehet, hogy holnap tortenik, ha most az az allapota a rendelesemnek, hogy szallitas alatt?
Reggel meg fizetes alatt statuszu volt (banki utalas miatt), kora delutanra lekonyveltek, es kellett valasztanom idopontot ami utan osszekeszites alatt-ra valtozott a statusz, most meg a kiszallitas alatt.

(#1057) radi8tor válasza Mate (#1054) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha ilyen nagy biznisz, akkor miért nem ennyiért adják mindig?! Félnek, hogy az emberek csak az akciósat veszik?

⭐ Stella

(#1058) Boond válasza menyhartlevi (#1045) üzenetére


Boond
addikt

Nekem már van nyáron vettem samsungot :P (120 gb) és remek :)

(#1059) Boond válasza hazalaca (#1049) üzenetére


Boond
addikt

Aki nagyon akart az tudott :)

Én pl már előre kinéztem pár dolgot mert számítottam rá, hogy komolyabb terhelés lehet :) Hajnalban meg is tudtam volna rendelni, de úgy döntöttem alszok még rá egyet :D Másnap persze már nem működöt a kosár rendesen, de feltalálták már a telefont ma meg is jött, szóval aki akart az tudott aki meg nyavalyog, az szerintem annyira nem is akart :P

plusz utána tartottak még egy utószezont is. Egyesek szerint pedig még 28.-án is lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1060) Mate válasza Boond (#1059) üzenetére


Mate
nagyúr

A gond ott van, hogy érdekesen terhelődött túl az oldal....

Facebook-al nem lehetett bejelentkezni. Egy idő után paypal bejelentkezés is meghalt. Régi felhasználók kaptak a képükbe egy módosított szabályzatot, amit lehetetlen volt elérni.

Jó pár órán keresztül regisztrálni se lehetett, illetve nem lehetett leadni a kosárból a rendelést.

Telefonon elérhetetlenek voltak elég sok ember számára. Szerencse kellet hozzá.

Este kiraktak egy listát a cuccokról. Boltok nemsokkal később zártak, telefon továbbra is elérhetetlen. Facebook-on azt mondták nem tudnak segíteni, emailre meg jó pár érdekes válasz érkezett.

(#1061) Boond válasza radi8tor (#1057) üzenetére


Boond
addikt

Biztos kell némi haszon is, hova gondolsz :P Egyébként az akciót is meglehet unni...

"Régi felhasználók kaptak a képükbe egy módosított szabályzatot, amit lehetetlen volt elérni."

Ilyen nekem is volt még vagy nyáron, lehet azóta sem jártak erre, így jártak. Egyébként hajnaltájban volt a leghasználhatóbb az oldal, nappal szinte egyáltalán nem, ha még nézelődni tudtál is, kosárba rakáson túl nem jutottál... (holott hajnalban még ment). Ezért hívtam fel az ügyfélszolgálatot, ahol normálisan, kedvesen fogadtak kb 5-6 perc után és pikk-pakk meg volt a rendelés :)

De ahogy hallom akik e-mail írtak, azokkal is kezdtek valami, mondjuk én inkább a telefont részesítettem előnybe, mert vagy 50+ km-re van a legközelebbi üzlet :) És sorba állni sem volt kedvem :D

Ahhoz képest, hogy azt gondoltam sokkal tovább kell várni, telefonon, egész gyorsan sorra kerültem :)

[ Szerkesztve ]

(#1062) radi8tor válasza Boond (#1061) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az biztos, de az emberek sokkal jobban szeretik az akciós cuccokat a simáknál, még akkor is ha nincs rá szükségük.

Micsoda sorállás lehetett az üzletben, juj :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#1063) Boond válasza Mate (#1060) üzenetére


Boond
addikt

Egyébként én 3-4 között telefonáltam, szóval elégé csúcsidőben mondhatni.

Összességében azért az elmondható, hogy nem volt az extrem digital sem a helyzet magaslatán, sokkal jobban is kezelhették volna a helyzetet.

"Micsoda sorállás lehetett az üzletben, juj :)"

Egyszer karácsony környékén voltam, neten rendeltem, de személyes átvétellel, a fizetési mód miatt is. És vagy 20-30percet biztos vártunk. A családból meg nem mindenkinek van türelme ehhez :D (máshova is mentünk, ide csak beugrottunk...

[ Szerkesztve ]

(#1064) Boond válasza radi8tor (#1062) üzenetére


Boond
addikt

Másrészt meg minek autózzak kb 1 órát min ha másképp is megoldható, ráadásul elvileg nem is volt készleten ebben az üzletben...

(#1065) whatnot válasza Boond (#1061) üzenetére


whatnot
őstag

Az email címüket leszedték az oldalról. Miért?

(#1066) radi8tor válasza Boond (#1064) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Készleten nem volt, de megrendelheted. :K
Mind1, túl van tárgyalva.

⭐ Stella

(#1067) Boond válasza whatnot (#1065) üzenetére


Boond
addikt

Pasz, gondolok sok volt a spam :P

(na jó, tényleg nem tudom.) És az is tény, hogy nem vizsgáztak túl jól.

radi8tor1, azt tettem telefonon 5-6 perces várakozás után :) Több mint 1 óra autózás helyett (csak oda). Másrészt meg mi van ha odaérsz, és elfogy a készlet? dupla szívás...

[ Szerkesztve ]

(#1068) Crytek


Crytek
veterán

SSD- HDD nekem is kellene de ahogy eddig néztem kökemény kártelezés megy és nem hinném hogy lesz bárhol is alár -10%off bármelyikből is :W

Next PC Upgrade: 2022

(#1069) agabe válasza agabe (#1056) üzenetére


agabe
addikt

Royal Sprint küldött sms-t. Kiszállítás ma 10 - 14 óra között.
Jó, hogy át tudja venni valaki, mert különben a holnapi napot jelöltem meg (mivel a mait nem lehetett) az edigital rendszerében.

[ Szerkesztve ]

(#1070) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Reggel megjött a Pick Pack Pontra a pénteki ill. A tegnapi rendelésem is.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1071) koxx válasza gyuromoj (#1070) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem még mindig nem jeleztek vissza semmit a pénteki lumia rendeléssel kapcsolatban, de írtam nekik egy mailt.

(#1072) dragonfx


dragonfx
veterán

ha valaki tud jo akciót nyomja már be pestről.
;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1073) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Érdekes ez a KitVision HDMI kábel, az előlapi borítóról "For Nokia N8 Smartphone" levágva, hátul alkoholos filccel áthúzva. N8-on pedig tudtommal miniHDMI csatlakozó van, szóval ez egy újracsomagolt termék, nem hiába akarják kisöpörni a raktárból.

Közben a boltokból küldözgetik el az embereket, hiába tudták leadni a rendelést pénteken, de a rendszer nem látja, valószínűleg nekik is törölve lett, már a megrendelésük után.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#1074) *Tata*


*Tata*
senior tag

Nagy a készülődés:[eMAG] :)

(#1075) pelenka35


pelenka35
őstag

enelopp ,
szerintetek ez megéri az árat ?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#1076) madgie válasza pelenka35 (#1075) üzenetére


madgie
titán

Jó lenne valami világosabb infó a termékről. Ha ez nyolc Eneloop akku meg még egy cellánként tölteni képes töltő, akkor beza nem rossz ár, sőt.

[ Szerkesztve ]

(#1077) xtevo válasza *Tata* (#1074) üzenetére


xtevo
őstag

Vajon sikerül hasonló összeomlás produkálni mint ED-nek? :DDD

(#1078) agabe válasza tonyrulez (#1073) üzenetére


agabe
addikt

Küldözgetik el ?
Ha belépnek az oldalon a fiókjukban és benne van a rendelés akkor van valami állapota, és ha átvehető akkor érdemes menni a boltba. Általában sms-t is küldenek.

(#1079) gyuromoj válasza *Tata* (#1074) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kész a regisztráció és a feliratkozás a hírlevélre. Csütörtök este most fent fogok maradni a kezdésig.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#1080) tonyrulez válasza agabe (#1078) üzenetére


tonyrulez
őstag

Persze, de csakazértis alapon bemennek, hátha. Nyilván értesítőt nem kaphattak az átvételről, de próbálkoznak.

4 8 15 16 23 42

(#1081) *Tata* válasza gyuromoj (#1079) üzenetére


*Tata*
senior tag

Én is ránézek majd, hátha lesz valami érdemes. :K

[ Szerkesztve ]

(#1082) Spuri2000 válasza xtevo (#1077) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Nézzük hogy ebbe is jobbak-e a románok?

(#1083) koxx válasza Spuri2000 (#1082) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Edigi bf akciójánál nem lesz nehéz jobbnak lenni...

(#1084) Boond válasza Crytek (#1068) üzenetére


Boond
addikt

Hdd-n, mondjuk egy 3 tb Seage-n még el is gondolkoztam volna extrem digitál esetében :D De annyira nem sürgős van 3 tb helyem, fele kb szabad, de már csak adatmentés szempontjából jól jön egy újabb 3 tb :D

De videó kártyák lettek volna az első számú célpontok...sajnos abból sem volt akció/értelmes akció :(
Mind1 ráér az is :)

agabe, remélem nálam nem így lesz :D

(#1085) Boond válasza xtevo (#1077) üzenetére


Boond
addikt

Ha igen akkor ott tényleg nem lesz vásárlás, mivel csak online :D

(#1078), nekem a telefonos rendelésről nincs infó a weboldalon, de sms-t még az nap (pénteken) kaptam, mikor várható a kiszállítás...

[ Szerkesztve ]

(#1086) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

Bestbyte is akciózik pénteken.

[ Szerkesztve ]

(#1087) WayneGace


WayneGace
őstag

Kíváncsi vagyok vajon tényleg lesznek jó akciók és elérhető is lesz belőle olyan mennyiség, hogy ne csak az első 10-20 embernek jusson.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#1088) Luser2000 válasza pelenka35 (#1075) üzenetére


Luser2000
addikt

Elég sok "szamár" mondat van a leírásban.
Talán ez tetszik a legjobban:
"... Használhatóságában megegyezik egy 2700 mAh-s akkumulátorral ..."

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1089) tPedro_ válasza -Nemtom- (#1086) üzenetére


tPedro_
őstag

Jol hangzik, de pl. kivancsisagbol raneztem a Kingston V300 240GB-os SSD arara:

eMag: 30900,-
Hardverker: 28900,-
PCX: 26354,-
Bestbyte: 36099,-

Ezek utan kivancsi leszek az akciokra... de lehet mar elkezdtek az akcio elotti felarazast. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1090) Mate


Mate
nagyúr

Remek, hogy ma kellet volna hozni a csomagot 8-12 között, de nem jöttek... Legalább küldtek volna egy rohadt sms-t, hogy nem jön a csomag.

(#1091) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Az eMAG-nál ezt a választ adták mikor kezdődik a black friday náluk.

Nem órához kötött, de mindenképp reggel indul a kampány, hogy mindenki fel legyen készülve az eseményre mi megbizonyosodunk róla, hogy az oldal működik, vásárlóink pedig kipihenhetik magukat az eseményig.

Üdvözlettel, az eMAG csapat

(#1092) agabe válasza Mate (#1090) üzenetére


agabe
addikt

Futárszolgálat küldött sms-t ?

(#1093) regener válasza tPedro_ (#1089) üzenetére


regener
veterán

A 120-as samu jó áron van mindbe és reméljük sokat csökken majd :D

(#1094) Mate válasza agabe (#1092) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem. Viszont kb. 6 perce voltak. A fuvarlevélszám meg nem él.... Ahogy telefonon se lehetett őket elérni.

(#1095) agabe válasza Mate (#1094) üzenetére


agabe
addikt

Akkor kivitték ?
Fuvarlevélszám nekem sem él, telefonon tudtam velük beszélni és email-re nagyon gyorsan reagáltak (Royal Sprint).
Már ma kihozták volna a TV-m, de edigital azt adta meg nekik, hogy 26.-a (miközben mást meg ma hoztak ki, és arra is csak 26.-át lehetett váálasztani edigi oldalán) ezért nem rakták fel a kocsira és majd holnap hozzák.

(#1096) Mate válasza agabe (#1095) üzenetére


Mate
nagyúr

Kihozták igen.

(#1097) radi8tor válasza Gedeon31 (#1091) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

eMag javaslatok BF-re: [link]

⭐ Stella

(#1098) xtevo válasza Gedeon31 (#1091) üzenetére


xtevo
őstag

Diszkrét sav ED felé... :DDD

(#1099) htc07 válasza tPedro_ (#1089) üzenetére


htc07
addikt

i3-4160 BOX:

edigital 33900.-
bestbyte: 43199.-

szerintem nálam sem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#1100) w333


w333
félisten

Telekomnál is lesz fekete péntek ... Link :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.