Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) sptkyle


sptkyle
senior tag

Okés, akkor nem csak én nem találtam.
Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ. :R

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#1252) raziel01 válasza Zeki (#1248) üzenetére


raziel01
veterán

Tesco újságban péntektől lesz 40-ért.

De az edigitalban 50-ért kaptál kinec-et is mellé meg játékokat.

(#1253) Nayrobi válasza Spuri2000 (#1230) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én is vettem 360-at mégpedig azért, mert az összes sony konzol megvan és 1-2 nintendo kütyün kívül mindig ps-em volt, ki akarom próbálni a forzákat, a halokat, a gowokat, a pgreket, aztán ha bejön a dolog, akkor váltok x1-re, ilyen egyszerű. Ráadásul tovább is lehet passzolni jó áron.

(#1254) Boond válasza gyuromoj (#1228) üzenetére


Boond
addikt

9-10 körül láttam okos körtéket,talán leárazás nélkül, edigitalon hétvégén. Amúgy max pár ezerért vennék mondjuk min 50% kipróbálásra :D

#1230) Spuri2000, fel van törve, lehet "kalózkodni", míg az one, még nincs elvileg. Bár nekem egyik sincs, max Sega még régről ::D

[ Szerkesztve ]

(#1255) attiati válasza szakalistvan (#1192) üzenetére


attiati
veterán

az a minitor milyen lehet? ph-n nem sűrűn volt említve, és külföldi tesztet se találok nagyon

(#1256) membrandj válasza attiati (#1255) üzenetére


membrandj
nagyúr

Ez komoly kérdés? Egy 20" 1600* 900-as monitor 2014-ben 20 ezerért, amikor 33-ért 22 colos full hd, IPS paneles monitort kapsz?:?:D Sza* vétel.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#1257) Boond válasza membrandj (#1229) üzenetére


Boond
addikt

volt telefon+email+ talán még facebook, és egyéb mód is, a weboldalon kívül (kitudja mennyi jött abból össze még így is), plussz egy ember rendelhetett többet is. Persze az igazság odaát van :P

(#1234) lm83, Lehet csak a működési időt adták össze, és úgy jött ki a másfél óra :) Ami a valóságban akár 8-12 óra is lehet így. De nem rég olvastam vissza, és reggelre már elfogyott szóval kb.reálisan kb 4-6 órájuk volt min. erre a trükkre.

[ Szerkesztve ]

(#1258) dkpisti


dkpisti
tag

Hello 28.-án a black fridayba melyek azok a boltok,amelyek részt vesznek ?

(#1259) menyhartlevi válasza dkpisti (#1258) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Legfelül jobboldalt. ;)

(#1260) Motion_Blur válasza membrandj (#1229) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Honlapon nem lehetett rendelni boltba meg erősnek tartom a 17 ezret..Inkább hihetetlen, az boltonként több ezer rendelés lenne."

Ez nem így működik. A rendelések nagy része nem a boltokból megy ki hanem egy központi raktárból. Ott feldolgozzák és kapja a futár. Boltnak ehhez köze sincs.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1261) membrandj válasza Motion_Blur (#1260) üzenetére


membrandj
nagyúr

Rendelés az is, ha bemész a boltba és megveszed az ott árult terméket. Gondolod 17 ezer online rendelést kaptak? Kizárt.
Kicsit félreértetted, amit írtam. A lényege az lett volna,hogy online 100 emberből 1 tudott vásárolni, a többinek a boltba kellett személyesen megvenni, ott pedig kizártnak tartom,hogy 17 ezer vásárlás volt.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#1262) Motion_Blur válasza membrandj (#1261) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez a szám a teljes hétvégére vonatkozik, p-sz-v.

pénteken 600e, szombaton 1millió lekérdezés volt a honlapra
több mint 30e új regisztráció

ezek valós számok

Nem akarlak meggyőzni semmiről, de lehet kicsit több infóval rendelkezem (nem a fentebb írtak) mint Te :B

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1263) #81562624


#81562624
törölt tag

Ez a magyar 'blekk frájdéj' egy nagy átcseszés, avagy parasztvakítás? :U

(#1264) Schizoka


Schizoka
aktív tag

sziasztok!

valaki írta itt hogy rendelt kitvision hdmi kábelt az ED -töl és nokia n8-as zacsiban kapta meg.
nos én is rendeltem de nekem bontatlan átlátszó saját dobozban jött meg a kábel.
rendeltem még egy hama 3 órás töltöt is de az viszont tuti nem az eredeti dobozában jött meg,viszont nem volt használva.rendeltem még egy rapoo e9080-at de azt gyorsan el kellett rakni mert ajándék lesz így holnap tudom megvizsgálni,de szerintem ki volt már bontva.

(#1265) Plutor válasza membrandj (#1261) üzenetére


Plutor
aktív tag

Öcséméknek sem sikerült online rendelni,ezért felhívták a boltot,ahol simán leadták a rendeléseket. :C
Hétfőn már ki is szállították nekik. :R
Még dugig volt a kocsi a fekete pénteki rendelésekkel.
Székesfehérvári bolt.

(#1266) Boond válasza Tin (#1238) üzenetére


Boond
addikt

Persze, mert mint kiderül addigra feladták, és lehetett normálisan használni, 2 utántól kezdett javulni, és vált használhatóvá az oldal. Itteni kommentekből pedig pont az derült ki, addigra adták fel jó sokan :D És kezdték újra reggeltől, estig kb :D

Én mondjuk délután rendeltem végül, telefonon, így nincs ilyen rendelés számom, bár lehet telefonban van, majd megnézem :)

hm ez érdekes, ami elérte volna az ingyenes házhoz szállítás, díját az Royal-Sprint-el érkezett. Ami nem, az meg Trans-o-flex Futáral fog, bár lehet előbbi már fullon van holnapra/többel állnak szerződésben... Ami tetszett a Royalban, hogy belőttek egy időpontot, és azon belül ide is értek :) Erről meg sms-ben értesítettek...

A Trans-tól még nem kaptam ilyen üzenetet, mikorra várhatóak... Bár látom náluk meg elvileg lehet követni az eseményeket. hol merre járnak :)

(#1267) htc07 válasza Schizoka (#1264) üzenetére


htc07
addikt

nem én írtam, de most nézem, nekem is ilyen átlátszós dobozban van, és alkoholos filccel le van húzva rajta a nokia n8 rész :DDD [link]
szerk, ja közben meglettek a hsz-ek is.

Tőlem aztán csokispapírban is jöhet ha működik, főleg ennyiért. :D jó kis masszív kábelnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#1268) Boond válasza spammer (#1244) üzenetére


Boond
addikt

Úgy látom nagyon pesszimisták itt sokan :D Anno 2001 környékén a pcguru hirdetett egy akciót, mivel cd-ről dvd mellékletre váltottak volt, vagy 50, ha jól emlékszem, de lehet több dvd amit egy akció keretén belül meg lehetett rendelni, kedvező áron, mondanom sem kell elég nagy volt a túl jelentkezés, én sem kerültem már be. Aztán azt hiszem, emiatt tartottak még egy akciót/ volt vmi kompenzáció, de szintén csak limitált szériával.
Így kb 2003 körül lett véve egy nec dvd ami kb 10 évig tökéletesen is ment :)

Na de amiért elmeséltem, simán elképzelhető, hogy a készlet még ha az 500 db is lett volna elfogyjon, mert gondolom volt rá kereslet bőven. Hajnalban meg már rendelni/használni is lehetett az oldalt egy idő után, teljesen normálisan... Persze nem tudhatom mi történt valójában :) De azért nem kellene mindig összeesküvés-elméleteket gyártani, mi is alul becsülhetjük a dolgokat, mert nincs átfogó tapasztalatunk, csak egy szeletét láttuk/érzékeltük a dolognak. Lehetett olyan is aki pl emailben rendelte meg/ küldte el megrendelését, és ha egész éjjel ügyködtek, na nem is a szerveren, de legalább a rendelések feldolgozásán, akkor miért ne fogyhatott volna akár ennyi is?

Azért 10-20 darab szerintem pillanatok alatt elfogyhatott volna, ha vki gyors. és szerencsésen elküldi a rendelést, ennél nagyság rendekkel több kellett, hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1269) Schizoka válasza htc07 (#1267) üzenetére


Schizoka
aktív tag

most hogy a fényképet látom nekem is ilyen dobozba van csak nekem úgy van lehúzva hogy nem látszik mit akartak eltüntetni a filcel.mindegy szerintem jó minőségű.

(#1270) Mate válasza Motion_Blur (#1262) üzenetére


Mate
nagyúr

Aha. Csak én csináltam 5 fiókot, melyből 4 használhatatlan volt. Úgyhogy a 30e új fiók az égvilágon semmit nem jelent :D

(#1271) Schizoka válasza Boond (#1268) üzenetére


Schizoka
aktív tag

nem tudom mi történhetett de én nem tudtam péntek déltől éjfélig azaz 12 órán keresztül leadni a rendelésemet amit megrendeltem azt szombat reggel tudtam csak(azért nem ültem ott egyfolytában de majdnem :D )ha a rendszer jó akkor ez nem történt volna így!!!vagy direkt történt ami történt!

(#1272) Boond válasza Schizoka (#1271) üzenetére


Boond
addikt

Nem azt mondtam, hogy tökéletes volt, nyilván sok volt a baki, felkészületlenség de érdekes összefüggés, hogy mindenki, az itt olvasottak alapján 1-2 körül adta fel, és érdekes mód pont akkor kezdett éledezni az oldal. " után egész használhatóvá vált, amíg nem mentem aludni, persze akkor is még voltak hibák, de ezek elég jól le redukálódtak :)

Vagyis ebből azt is lelehet vonni, hogy akkor volt egy nyugalmi időszak, mert sokan elvonultak aludni, nappal meg értelemszerűen, folyamos rohamok voltak, különösen ha jól emlékszem dél-1 körül volt igen rossz a helyzet, na már most ez megint jellegzetes időpont. DE tény jobb összeesküvést látni mindig mindenben minden mértékben :)

"Nem tudtam péntek déltől éjfélig"
Hát nem véletlen, nappal még nagyobb lehetett a roham, érdeklődés, mint hajnalban, akár többszöröse, használhatatlan is volt szinte az oldal. Egyébként azt nem értem miért nem vmi normálisabb rendszer alapján szűrték a vásárlókat, pl ip vagy bejelentkezés alapján, vagy beengednek x látogatót, és nekik prioritást biztosítanak mondjuk fél-1 órára vagy amíg ki nem lépnek/nem végeznek, ha az korábbi időpont, és akkor jöhetnének újabb delikvensek.

Ilyen szempontból tény, hogy nem kezelték jól, finoman szólva.

[ Szerkesztve ]

(#1273) dkpisti válasza menyhartlevi (#1259) üzenetére


dkpisti
tag

Kössz látom frissült közben :D

(#1274) radi8tor válasza dkpisti (#1273) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, frissítgetem. :B

⭐ Stella

(#1275) Spuri2000 válasza Nayrobi (#1253) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Jó áron biztos nem tudod továbbadni! Ha 30-at kapsz érte összeteheted a kezed-lábad!

(#1276) Schizoka válasza Boond (#1272) üzenetére


Schizoka
aktív tag

Szerintem amit el akartak adni el is adták,nem kell őket félteni! :)

(#1277) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Hali fiuk/lányok!

Emag-nál van utánvételes fizetés? Sose rendeltem még onnan, de lehet pénteken vásárolgatnék kicsit...

(#1278) torma1981 válasza B-L-A-C-K (#1277) üzenetére


torma1981
veterán

Szia. Van igen.

(#1279) jenei1994 válasza B-L-A-C-K (#1277) üzenetére


jenei1994
addikt

Van :K

(#1280) B-L-A-C-K válasza torma1981 (#1278) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az jó, akkor nem kell a bánkártyámat feltöltenem (mindig leveszem a pénzt róla)...:)

(#1281) regener


regener
veterán

eBay is BF-ezik pénteken, bár már mostis van pár szebb ár: [link]

(#1282) membrandj válasza Motion_Blur (#1262) üzenetére


membrandj
nagyúr

A lényege:
Pénteken iszonyat szerencsésnek kellett lenned, ha rendelni tudtál. Kritikán aluli volt a felkészültségük.
Akkora voltak a normális " akciók".

Mint írtam már:
"A, Hozzá nem értők és felkészületlenek voltak.
B, Teljesen megfelelt ez neki,hogy 100 emberből 1 tud vásárolni, ha éppen olyan kedve van a rendszernek."

rocket
+1.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#1283) rocket


rocket
nagyúr

Emag-al azert ovatosan, Roman ceg Magyarorszagi szekhely nelkul, garancia problema lehet. egyszer ugy gondoljak majd nem kuldik a gari futart, akkor lehet menni a fejeket a falba verni.

#1282:Sajnos a Magyarorszagi Black Fridayrol kezd kirajzolodni, hogy egy humbuk komoly akciok nelkul.
Persze beleraknak par olyan termeket ami siker termek alapbol, es jonak tunik az ara, de aztan kiderul, hogy szepen felnyomtak az akcio elott az arat, es kis keresessel mashol hasonlo arban (sokszor meg olcsobban is)meglehet venni akcio nelkul is.
Az akciok nagy resze keszleten ragadt, alapbol tularazott, meg az akcios arat se megero termek.
Ami meg nem tenyleg akcios es meg is eri az arat abbol meg van nehany darab, amit percek alatt eladnak, ez ugye a marketing reszet kepezo keszlet, amit sok esetben bukoban arulnak, de mivel veges a keszlet kalkulalhato a koltsege.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1284) Mate válasza rocket (#1283) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha Romániában élnék és magyar cég lenne jobban aggódnék.

(#1285) B-L-A-C-K válasza Mate (#1284) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó lenne a Román árakon lennének itt is, de drágább az itteni netes felület, mint az ottani, gondolom az ÁFA miatt...

(#1286) r3dsnake válasza Mate (#1284) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

:D

(#1287) matyi19 válasza B-L-A-C-K (#1285) üzenetére


matyi19
őstag

Nem tudom, én ahogy néztem nagy különbséget nem latok arák tekintetében :)

(#1288) matyi19 válasza rocket (#1283) üzenetére


matyi19
őstag

Ezen szerintem, ne izgul nagyon rendesek :)

hoppá, szerkeszthettem volna az előzőt

[ Szerkesztve ]

(#1289) Boond válasza Mate (#1284) üzenetére


Boond
addikt

Itt szerintem nem az a legnagyobb gond, milyen nemzetiségű. Hanem, hogy "csak" egy magyar webfelülete van, képviselete, jogszabályi kötelezettsége nincs.

(#1290) B-L-A-C-K válasza matyi19 (#1287) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én csak ráböktem egy notira annyit néztem meg, itthon 138, kint 122, azért ez több mint 10%-os difi.

(#1291) matyi19 válasza B-L-A-C-K (#1290) üzenetére


matyi19
őstag

Igen én is megnéztem pár dolgot, ott nem volt nagy eltérés :)

(#1292) rocket válasza szakalistvan (#1192) üzenetére


rocket
nagyúr

En szorolappal talalkoztam csak nem hoztam magammal, jopar oldal, osszesen 3 black friday termek akcio volt benne, az egyik laptop amit te is linkeltel, a masik egy kulso merevlemez (jol remlik 750GB-os volt), harmadikat meg mar el is felejtettem :DDD (az biztos nem a monitor volt, meg a mobil telefon ami itt szerepel.)

#1288:Latszik nem vagy jartas a kereskedelemben, egyik naprol a masikra megszunhet a "rendesseg", a garanciak evekre szolnak, kulfoldi ceg eseteben meg megnagyobb a riziko, hogy lelepnek/megszunnek stb.

Persze mindenki eltudja maga donteni megeri.e rizikozni, en csak felhivtam arra a figyelmet, hogy ovatosan, mert nincs Magyarorszagi telephelye a cegnek, amivel sokan a rendelik kozul biztosan nincsenek tisztaban, mert csak az akcios arig meg a megrendeles gombig jut el a tudatuk ha meglatnak valami jonak tuno akciot :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1293) matyi19


matyi19
őstag

Amúgy a Black Friday-t követő napon, volt egy ilyen is :)
Sajnos csak utólag értesültem róla én is...:(

(#1294) bobooo válasza matyi19 (#1293) üzenetére


bobooo
addikt

Most szombaton figyelni kell majd nálunk is ;]

(#1295) Boond válasza rocket (#1292) üzenetére


Boond
addikt

Pont ma este hallottam a híradóban, hogy valaki telefonokat adott el jó áron, de a vételár után nem el a telefont. Sokan reklamáltak, nekik meg annyit mondót, így jár aki a neten vásárol, és nem figyel oda :D
Jah az illetőt elkapták már...

Igaz ez nem cég hanem személy volt, de cégek is hipp-hopp eltüntetnek, ezért sem nagyon szeretek neten komolyabb dolgokat vásárolni, ha nem muszáj. És lehetőleg akkor is legyen elérhetőségük, komolyabb oldaluk, esetleg üzletük is, vhol az országban, pl Bp.

[ Szerkesztve ]

(#1296) matyi19 válasza bobooo (#1294) üzenetére


matyi19
őstag

Ja, nem hétfőn volt :)

(#1297) matyi19 válasza rocket (#1292) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, en ertem :)
De az itteni eMAG sem javít, hanem szervizekkel dolgozik. Szerintem ott is így van, szóval a garanciával nem lesz gond...
Nekem mind1, mindenki onnan renden ahonnan jónak látja!

(#1298) whatnot válasza B-L-A-C-K (#1290) üzenetére


whatnot
őstag

Az áfán kívül lehet még sok más tényező. Kérdéses még, hogy az emagnak milyen költségei vannak itt. Mert tudomásom szerint itthon nem csak az áfa magas.

@Boond: azt azért vedd figyelembe, hogy ha az emag itthon pikk-pakk eltűnne, átverve így jó sok embert, akkor jó eséllyel Romániában is tönkretenné magát (kivéve ha a románok úgy fognák fel, hogy jól megszívatták a magyarokat, ebben az esetben még jobban meg is szerethetik, de azért ezt nem nézem ki belőlük).

[ Szerkesztve ]

(#1299) gyurkikrisz válasza rocket (#1292) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mivel nem egy utolso ceg Romaniaban, ezer nem fognak felszivodni. Nem vetne ott jo fenyt rajuk, ha eltunnnenek mo-rol, sok ezer vasarloval.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1300) Monya78


Monya78
veterán

Ezek is mehetnek a résztvevő listába:

Bluechip: [link]
Tripont: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.