Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) n0rbert0 válasza w333 (#637) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Akkor hagyom az edigitalt és várok.

(#652) w333


w333
félisten

Nehogy félreértsetek, senkit sem akarok semmiről lebeszélni, mindenkinek szíve joga eldönteni hogy honnan vásárolja meg az adott terméket :R

Én is szerettem volna egy S4 Mini -t az Edigital -ból de nem tudom megrendelni annyira túlterhelt a szerver ... ezért is mondtam lehet érdemes lenne hogy várjak karácsonyig, bár az is lehet hogy erről már sajnos de lehet hogy lemaradtam :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#653) n0rbert0 válasza w333 (#652) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Azért nem vásárolok inkább az edigitáltól, mert az inkompetenciájuk és a hazudozások felbosszant. Az a baj ezzel, hogy így is, úgy is ők jönnek ki jól ebből...

[ Szerkesztve ]

(#654) w333


w333
félisten

Nehezen 10 perc alatt bejött, de széthullott a weboldal :O

Nálatok is ilyen Link :F

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#655) n0rbert0 válasza w333 (#654) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Jobb esetben... :D

(#656) agabe válasza w333 (#652) üzenetére


agabe
addikt

Nekem most benne van a kosárban, de a második lépésnél amikor a szállítási adatokat ellenőrzi megáll :S

[ Szerkesztve ]

(#657) Con Troll válasza agabe (#656) üzenetére


Con Troll
senior tag

Fb oldalukon is erre panaszkodik nagyon sok ember. Aztán meg arra, hogy a kosárból is eltűnik a termék, kezdhet mindent elölről. :(

(#658) Mercutio_ válasza w333 (#631) üzenetére


Mercutio_
félisten

Magyar oldalon rendelve hazai számlát adnak?
Gari hogy van, itteni márkaszervízben (pl. Samu, LG TV esetén) vagy ki kell valahova postázni/saját maguk biztosítják ilyen-olyan formában?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#659) vond


vond
MODERÁTOR

Megint hasít a cucc. Pöccre csinál mindent.
Szerintem mostanra adta fel úgy nagyjából párszázezer ember. :D

Kár, hogy nincsenek olyan őrületesen kihagyhatatlan akciók. Számomra legalábbis. Úgyhogy át is adom a helyet a többieknek, én végeztem az edigital-lal mára. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#660) w333 válasza Mercutio_ (#658) üzenetére


w333
félisten

Őszintén fogalmam nincs, még nem rendeltem tőlük ... :B

Több helyen azt olvastam hogy bolti garanciájuk van, szóval rajtuk keresztül működik, gondolom márkaszervizben szervizeltetnek ... :))

Weboldalon ez szerepel "Az eMAG garancia nagyon egyszerű és kényelmes! A “Pick-up & return” szolgáltatásunk keretében elhozzuk, megjavítjuk és visszavisszük a terméket, mindezt teljesen ingyen!"

(#659) vond

Nálam ... "Ez a weboldal nem elérhető" :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#661) n0rbert0 válasza w333 (#660) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Meg ez is:
Az eMAG által értékesített és kézbesített termékek garancia-tanúsítványa lehet:
- direkt a gyártó által kiállított (ha a gyártó rendelkezik országos szervizhálózattal), vagy
- az eMAG.hu által kiállított.
Az eMAG által kiállított garancia tanúsítványok esetében “Pick-up & Return” szolgáltatást kínálunk. Ez azt jelenti, hogy a garanciális feltételek teljesülése esetén a termék vásárlótól történő felvételét és szállítását mi vállaljuk.

Mod:
FAQ részben:
Gyártói vagy bolti garanciát biztosítanak?
Termékeink jelenleg bolti garanciával rendelkeznek; továbbá háztól-házig garanciát is biztosítunk.

[ Szerkesztve ]

(#662) @rglaaf válasza Mercutio_ (#658) üzenetére


@rglaaf
veterán

A garancia érvényesítése érdekében ki kell töltenie az úgynevezett “Termék visszaküldése” űrlapot. Ezt követően a futár 36 órán belül átveszi Öntől a meghibásodott készüléket, melyet szervizünkben leellenőrzünk és megjavítunk/kicserélünk.

PSN ID:BiZzare_0

(#663) jenei1994


jenei1994
addikt

Vicc az egész Edigital.

Tovább az átvételi módokhoz rámegyek meghal az oldal 2 órája szenvedek vele nem akar tovább menni. :W :W :W

(#664) w333 válasza jenei1994 (#663) üzenetére


w333
félisten

Átvételi módok ... nálam még a főoldal sem jön be :Y

(#661) n0rbert0

Akkor jól olvastam valahol hogy mégiscsak bolti az a garancia ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#665) bepken válasza n0rbert0 (#661) üzenetére


bepken
veterán

Az eMAG által értékesített és kézbesített termékek garancia-tanúsítványa lehet:
- direkt a gyártó által kiállított (ha a gyártó rendelkezik országos szervizhálózattal), vagy
- az eMAG.hu által kiállított.
Az eMAG által kiállított garancia tanúsítványok esetében “Pick-up & Return” szolgáltatást kínálunk. Ez azt jelenti, hogy a garanciális feltételek teljesülése esetén a termék vásárlótól történő felvételét és szállítását mi vállaljuk.

bár nem egy cég, de nálam egy kutya (kétlem, hogy tévesen) ... lényeg, hogy vagy 2 hónapja rendeltem mall.hu-ról. ott se garanciajegyet, se számlát nem raktak a termék dobozába.
előbbit még csak-csak meg is értem, írták, hogy "mall.hu garancia..." - de hogy számla se? ... természetesen utólagosan pótolták, na de akkor is.. :U

szerk.: mire leírtam, Te is leírtad a pontosítást :D

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#666) agabe válasza w333 (#664) üzenetére


agabe
addikt

most nálam sem.
Néha mintha ledobnának mindenkit a szerverről olyankor hasít kicsit, aztán beáll hamar megint.

(#667) n0rbert0 válasza bepken (#665) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Ezt figyelembe véve lehet jobb választás az edigitáltól vásárolni. Bár az is benne van a pakliban, hogy a vásárolt terméknek semmi baja nem lesz garancia időn belül.
De, hogy még mindig elérhetetlen az edigital....

(#663) jenei1994 Én is ezzel szenvedek.

(#669) bepken Igen, ezek nem éppen a kompromisszumképes árak.

[ Szerkesztve ]

(#668) w333 válasza agabe (#666) üzenetére


w333
félisten

Szuper ... a fekete S4 Mini "kifutott termék" La Fleur még elvileg van :DDD

Rákattintottam hogy hol elérhető, ere megint behalt az egész :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#669) bepken válasza n0rbert0 (#667) üzenetére


bepken
veterán

ebben igazad van, sokan vásárolnak külföldről jótállás nélkül (akár "szürke importos" cuccokat is) - de az említett két áruház egyelőre messze nem ennek megfelelő árakkal dolgozik, ha megnézed :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#670) jenei1994 válasza n0rbert0 (#667) üzenetére


jenei1994
addikt

... kivan az edigitálal.

Tegnap írta a Edigitálos gyerek,hogy készülnek a fekete péntekre. :C :W Úgy készültek,hogy ne lehessen vásárolni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#671) v!ct0y válasza jenei1994 (#670) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ők már biztos bevásároltak maguknak.

(#672) jenei1994 válasza v!ct0y (#671) üzenetére


jenei1994
addikt

Tovább az átvételi pontra megyek nagy fehér képernyő semmi más nincs. :W 2 órája ezt játssza velem .

Pedig csak egy pizzasütőt szeretnék venni meg egy tablet tokot. :D

(#673) n0rbert0 válasza jenei1994 (#672) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Tovább az átvételi pontra megyek nagy fehér képernyő semmi más nincs.
Itt is ugyan ez a helyzet.

(#674) v!ct0y válasza jenei1994 (#672) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azért előtte nézd meg, hogy máshol nem olcsóbb-e.:)

[ Szerkesztve ]

(#675) w333 válasza jenei1994 (#672) üzenetére


w333
félisten

Hát te ma este már biztosan nem fogsz pizzát sütni ! :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#676) viralmind


viralmind
aktív tag

Mondjuk az eleg erdekes , hogy facebookon azzal etetik a nepet , hogy folyamatosan engedi be a szerver a jonepet , es amig egy adott letszam nem fixalta a rendelest addig ugye a tobbieknek fatal error, nos ehhez kepest aki bent van az sem jut elorebb ahogy latom a checkout-on, aztan meg kileptet.Ezt raadasul ciklusban nyomja :DDD
Meg azt is kinezem beloluk , hogy a szemelyes atvet prioritast elvez, nehogyma nekik kelljen fizetni a szallitast :DD

[ Szerkesztve ]

(#677) smiti


smiti
addikt

Én majd arra leszek kíváncsi, hogy mennyire önti el a Hardveraprót a sok " olcsó " telefon, tablet és a többi. :B

(#678) jenei1994 válasza w333 (#675) üzenetére


jenei1994
addikt

Az lehet. Ebből már csak pizza rendelés lesz. :D

(#679) Cathy07


Cathy07
csendes tag

Asszem ez megáll :D

4. Az Fttv. mellékletében (ún. feketelista) meghatározott kereskedelmi gyakorlatok a törvény erejénél fogva tisztességtelenek, semmilyen további külön feltételnek nem kell teljesülnie, így az sem vizsgálandó, hogy a gyakorlat befolyásolta-e az ügyleti döntést, mivel ezt a jogalkotó már feltételezte e magatartások vonatkozásában. Ezekben az esetekben tehát a jogsértés megállapításához csak azt kell bizonyítani, hogy a magatartás megvalósult. Ilyen magatartások például az alábbiak:

kedvező áron történő vásárlás ígéretével csalogató reklám esetén, amikor a vállalkozás alapos okkal feltételezheti, hogy nem tudja majd a keresletet megfelelő ideig/mennyiségben a saját készletéből, vagy más vállalkozástól beszerzett áruval kielégíteni (Fttv, melléklet 5. pont).

(#680) ceripapa válasza smiti (#677) üzenetére


ceripapa
aktív tag

(#681) jenei1994


jenei1994
addikt

Este még úgyse lehet majd már elérni az oldalt. így hagyom a picsába a vásárlást. :(((

(#682) SUPREME7 válasza ceripapa (#680) üzenetére


SUPREME7
őstag

Problem? :) Nekem mázlim volt, hülye lennék nem kihasználni :) Még egy Dual simes alcatelt is megcsíptem 9990-ért, de az még nincs raktáron :)

[ Szerkesztve ]

(#683) ceripapa válasza SUPREME7 (#682) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Épp tárgyaltuk , hogy a kereslet/kínálat , hogy fog alakulni a fekete napok után itt a hardveren :D. Ha én is ilyen vállalkozó kedvű lennék biztos kihasználnám ^^ .

[ Szerkesztve ]

(#684) viralmind válasza SUPREME7 (#682) üzenetére


viralmind
aktív tag

A titkot wazze, de gyorsan :)

(#685) vape1


vape1
csendes tag

Nekem még reggel ugyan sikerült rendelnem pár dolgot, de visszaigazoló email-t még eddig nem kaptam róla. A rendelés menüpontomnál meg "Beszállításra vár" látható. Szóval most várhatom, hogy megkapom-e a rendelésem, miközben máshol meg fogynak ugyanúgy a dolgok...

Ha valaki ténylegesen kézhez kap valamit, az beírhatná, illetve az is írhatna, akinek a leadott rendelését visszamondták, pedig az "adatok ellenőrzése" akadályon is túljutott és úgy tűnt sikerült rendelnie.

[ Szerkesztve ]

(#686) po1son válasza SUPREME7 (#682) üzenetére


po1son
addikt

És azt 17.000 Ft-ért fogod felrakni?! :B

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#687) SUPREME7 válasza po1son (#686) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem, pofátlanul 20K-ért ;)

(#688) ceripapa válasza SUPREME7 (#687) üzenetére


ceripapa
aktív tag

XD :R :R :R :R :R :R :R

(#689) bepken válasza Cathy07 (#679) üzenetére


bepken
veterán

ez hogy függ össze azzal, hogy lehalt az oldal? nem értem, bocsi :U

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#690) w333 válasza SUPREME7 (#687) üzenetére


w333
félisten

Majd lehet rajtad marad az összes ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#691) viralmind válasza SUPREME7 (#687) üzenetére


viralmind
aktív tag

Dual simes alcatel 20k-ert elado, ugyanitt f5-gombot keresek megvetelre :DD

(#692) supreme7
en 7-tol nyomkodom ,mint suket a csengot, de egyszer sem tudtam tovabb jutni a fizetesi mod kivalasztasatol :W

[ Szerkesztve ]

(#692) SUPREME7 válasza w333 (#690) üzenetére


SUPREME7
őstag

Akkor még a macska is ezt kapja karácsonyra :DDD

(#691) viralmind: Reggel meglepően gyorsan sikerült rendelnem fél5 körül :) Még aludt a nép.

[ Szerkesztve ]

(#693) ceripapa válasza w333 (#690) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Ő dolga ,h kockáztat vagy sem. Bár ilyenkor szoktak limitálni, ez viszont az extreme hibája , hogy sok dologra nem figyel :D.

(#694) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Aki már belépett edigitalra, megmondaná, hogy van-e macbook leárazva...?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#695) bobooo válasza pocokxx (#694) üzenetére


bobooo
addikt

macbook air 13" 128gb. árat nem tudok sajnos

(#696) CrazyTomcsy válasza pocokxx (#694) üzenetére


CrazyTomcsy
csendes tag

Apple MacBook Air 13" 128GB (md760mg/b) notebook
319.900 Ft helyett
259.900 Ft

(#697) pocokxx válasza CrazyTomcsy (#696) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi, akkor talán éjfélig nem viszik el az összeset... :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#698) SUPREME7 válasza pocokxx (#697) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én most bent vagyok, személyes átvétellel meg tudom neked rendelni.

(#699) #65675776 válasza pocokxx (#697) üzenetére


#65675776
törölt tag

Media Markt-ban ugyan annyi, szóval felesleges amiatt az eDigitallal tökölnöd. [link]

[ Szerkesztve ]

(#700) w333


w333
félisten

Atyaúristen ... :DDD

[link]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.