Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) n0rbert0 válasza SUPREME7 (#749) üzenetére


n0rbert0
senior tag

A francba, akkor nem kaszálok. :))
BTW, most írtam facebookon nekik, szerintetek még felveszik a rendelésem ott? Van esély rá, hogy valaki még ma elolvassa azt az üzenetet?

(#752) supreme7
Ott egy másik terméket szerettem volna megrendelni. Sorry, kicsit félreérthető voltam.

[ Szerkesztve ]

(#752) SUPREME7 válasza n0rbert0 (#751) üzenetére


SUPREME7
őstag

Mivel már elfogyott, nem rendelhető, gondolom facebookon se.

(#753) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Nos esélytelen hogy bármit rendeljek mert egyszerűen nem lehet normálisan körbe nézni. Fél perc használat után 5 percig semmi, se reggel nem volt jó se délután. Pedig egy monitort és telót is beszereztem volna ha találok vmi jó ajánlatot na mindegy legalább megmaradt a pénzem. Úgyis itt a karácsony majd elköltöm máshol. Ez főleg azért szomorú számomra mert rendszeres vásárló vagyok az ED-nél és eddig nem voltam csalódott. Sztem ez inkább negatív reklám lett mint jó.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#754) Mate válasza Balika23hun (#753) üzenetére


Mate
nagyúr

Itt van a lista. Persze lehet pár már elfogyott (elvitte az a 5 ember, aki tudott leadni rendelést neten)

[ Szerkesztve ]

(#755) whatnot válasza Balika23hun (#753) üzenetére


whatnot
őstag

Nekem a kosárban van a termék, de eme gyöngyszem teljesen elakasztott, akár működik éppen a honlap, akár nem. (Ez az ÁSZF elfogadásának gombja.)

<button class="acceptButton" style="background: none repeat scroll 0 0 #FF6600; border: 0 none; color: #FFFFFF; cursor: pointer; float: left; font-size: 11px; font-weight: bold; height: 22px; line-height: 22px; margin: 0; padding: 0 5px; text-decoration: none;" onclick="return false;">Elfogadás</button>

[ Szerkesztve ]

(#756) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Rendelésed összeállítottuk és átadtuk a Pick Pack Pont hálózatnak, melyet 2 nap múlva vehetsz át a kiválasztott Pick Pack Ponton, melynek pontos címét megtalálod alább, a rendelés adatai között. :C

Most jött a mail.

Reggel 7 és 8 között sikerült a Logitech Powershell + Battery kütyüt megcsípnem.
Most írtam nekik a Hama akku+töltő cucc miatt, kíváncsi vagyok mi lesz a válaszuk.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#757) Mate válasza gyuromoj (#756) üzenetére


Mate
nagyúr

Mit rendeltél? :) És hogy sikerült? :D

[ Szerkesztve ]

(#758) membrandj válasza gyuromoj (#756) üzenetére


membrandj
nagyúr

Hogy és mikor sikerült rendelned? :Y
Éjféltől hajnali 4-ig ültem gép előtt.. Utána déltől kb max 2-3 óra megszakítással.
Legtovább hajnalban jutottam el.
Az a minimum,hogy kitolják egész hétvégére ezt az akciót és akkor még mindig "szemetek" voltak, mert csomó termék már elfogyott, lásd s4 mini. Telefonos ügyfélszolgálat is 7-ig dolgozik.. 7-ig persze senki nem vette fel.

Ez az évtized netes vásárlásos szégyene volt kb.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#759) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Na mivan vége az akciónak ? Bejön az oldal :DDD

(#760) jenei1994 válasza v!ct0y (#759) üzenetére


jenei1994
addikt

Vásárolni továbbra sem lehet, :D

[ Szerkesztve ]

(#761) tjb007 válasza tjb007 (#536) üzenetére


tjb007
nagyúr

Közben rendeződött a helyzet.
Ha hússzor nem próbáltam őket ma hívni, akkor egyszer sem, de szerencsére a huszonegyedik próbálkozásnál sikerrel jártam, 15 perc zenehallgatás után felvették a telefont.
Az egyik termék elfogyott, azért törlődött az egész rendelésem, de arra, hogy emiatt miért törlődött az egész rendelés, illetve, hogy ha már a rendelés leadása előtt elfogyott az a bizonyos termék mégis miért volt még három órával később is rendelhető már nem tudott választ adni a telefon másik végén ülő. Mindegy is, nem akartam kötözködni, elnézést kért és kérdezte igény tartok-e a többi termékre. Mondtam igen, ő pedig módosította a rendelést. Nem sokkal később jött is az SMS, hogy hétfőn szállítják mindkét rendelést.
Az biztos, hogy megállás nélkül dolgoztak a telefonosok, elég nagy volt a zsongás a háttérben.

Tanulság: a következő ilyen alkalomkor sz@rni fogok az egészre, és az F5 nyomogatása helyett inkább aludni fogok.

(#762) Spuri2000 válasza membrandj (#758) üzenetére


Spuri2000
senior tag

Pont rosszkor mentél el aludni. Én 4:45-kor keltem és 6:30 fejeztem be! Amit akartam kb. sikerült! Ez idő alatt ment a legjobban a rendszer!
Nem baj srácok jövőhéten ugyanitt, ugyanekkor EMAG buli! :))

(#763) Zeki válasza v!ct0y (#759) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja bejön, erre az van, hogy camcung s5 87.9 helyett 124.9-ért
Akciósan felülárazva.

De rákattintva már jó az ár.

[ Szerkesztve ]

(#764) Zeki válasza Spuri2000 (#762) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bírja-e az emag oldal? Mert ha minden 10% mint a mediamarkt, akkor nem fogják szétkapni.

(#765) Rendo84 válasza Spuri2000 (#762) üzenetére


Rendo84
senior tag

Körülbelül 02-30 és 05-00 között szinte tökéletesen működött az oldal nálam, sem előtte sem pedig utána, szinte használhatatlan.

(#766) Mate


Mate
nagyúr

"Ezenkívül a Pénzcentrum érdeklődésére elmondták azt is, hogy:

amennyiben a túlterhelés megmarad, ügyfeleink érdekében partnereinkkel együtt megvizsgáljuk a Black Friday meghosszabbításának lehetőségét."

(#767) radi8tor válasza koxx (#739) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nem veszed át az is egy lemondás.
Amúgy emailben kell kérni. Kaptál visszaigazoló mailt gondolom.

⭐ Stella

(#768) Firestormhun válasza membrandj (#758) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Délelőtt 9 és 10 óra között nagy nehezen, de sikerült rendelnem egy Canon multifunkciós printert neten 36900 helyett 29800-ért, amiből további 7000Ft visszajár a gyártótól reg után. Kettőkor jött a visszaigazolás e-mailben, majd 6-kor az SMS hogy a futárnak átadták.

[ Szerkesztve ]

...

(#769) daniel2121 válasza Zeki (#763) üzenetére


daniel2121
senior tag

xar ez még mindig.

(#770) w333


w333
félisten

Áááá még most sem jó a weboldal ? :Y

Különben fogadni merek hogy 00:01 -kor már tökéletesen fog működni :W

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#771) po1son válasza Gedeon31 (#740) üzenetére


po1son
addikt

nem vagy egyedül vele... :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#772) agabe válasza w333 (#770) üzenetére


agabe
addikt

Szerintem mar 23:59-kor is, csak egy perc alatt nem lehetne vegezni :)
Felre a trefat ez eleg durvan nem ment a neten kersztul (persze lehett neha rendelni nekem is sikerult, de aranyaiban erzesre ugy 90%-ban egyaltalan nem ment)

(#773) r3dsnake válasza daniel2121 (#769) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Alig átlátszó dolog, hogy az egész oldal fürge, de a checkoutnál megdöglik. :U

(#774) radi8tor válasza r3dsnake (#773) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Adatbázis gond lesz akkor. Gondolom akkor kapcsolódik a számlázó részhez és ott van egy "kis" gond. :)

⭐ Stella

(#775) whatnot válasza r3dsnake (#773) üzenetére


whatnot
őstag

Egy frászt fürge.

(#776) r3dsnake válasza whatnot (#775) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az 502-höz képest az.

(#777) w333


w333
félisten

Végre elfogyott az összes S4 Mini, megnyugodtam várok karácsonyig ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#778) agabe válasza r3dsnake (#773) üzenetére


agabe
addikt

Nekem mar orak ota belepni sem sikerult...igaz nagyon mar nincs mit venni, mert amit ismerosok is kertek volna az elfogyott.

(#779) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Működött ez az edigital oldal ma egyáltalán? Reggel néztem rá, 8 után, targonca üzi. Aztán dél körül, be se jött az oldal. Délután 1-2 alkalommal targonca, most este 10 előtt a böngésző be se hozza az oldalt.
Egyébként általában nem jók az áraik, plusz most még egy csomó embert fel is bosszantottak, hát szerintem ez visszafelé fog elsülni. Csomóan megveszik máshol, amire most tartalékoltak, odaszoknak, stb. Amúgy is már többször is volt velük gondom, az üzletükbe bemenni elég fájdalmas, olyasmi miatt ami egy másik üzletben 10 perc, itt simán eltarthat fél órát, mert mindenért sorba kell állni, és mindenért 2x kell sorbaállni. Valami szervező géniusz dolgozik ennél a cégnél, na ;]

Van egy tippem, hogy a jövő pénteken a nemzetközi e-commerce oldalak bírni fogják-e a terhelést, eséllyel tippelek rájuk.

Amúgy kisebb lett volna az égés, ha nem nyomatták volna annyira a reklámjukat.

Mindenesetre ez kitűnő módszer volt arra, hogy a jövőre nézve is elhessegessék a webshopos vásárlókat.

(#780) balint82


balint82
senior tag

Botrány volt az egész Edigital: 0:00-0:45ig próbálkoztam, semmi. Aztán délelőtt és napközben folyamatosan, szintén semmi. Gyakorlatilag egész nap kosárban volt a termék, amit kinéztem (Whirlpool sütő, kb. fél áron).
Gondoltam meló után, ha még mindig nem megy, akkor boltban elintézem. Fél órát álltam sorban, mire bejutottam, mutatom a mobilomon az ügyintézőnek a weben elérhető terméket, megnézi ő is, sajnos már nem elérhető, elvitték az utolsót is... Ott mutattam neki, hogy még mindig elérhető több helyen, és még egy órával később is elérhető volt a honlapon, csak ugye a checkout-nál mindig behalt a rendelésem. Sőt még mindig a kosaramban van...
:O
Soha többet Edigital :W

Google Pixel 4a

(#781) whatnot


whatnot
őstag

Aki marketing területet szakdolgozat témát keres (hogyan kell akcióval lehúzni egy cég imázsát), szerintem csapjon le erre :)

[ Szerkesztve ]

(#782) w333 válasza balint82 (#780) üzenetére


w333
félisten

Ezt már sokkal korábban leírtam hogy így lesz ... Link ! :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#783) balint82 válasza w333 (#782) üzenetére


balint82
senior tag

Wow, és tényleg :).
Az a durva, hogy a srác még rá is klikkelt a telefonomon, hogy hol elérhető, és több helyet is mutatott a telefon.
Nálam elásták magukat.
Ez a cég elvileg egy webáruház pár személyes átvételi ponttal; Komolytalan egy olyan cég (főleg, akik ezzel foglalkoznak), amelyiknek több mint 22 (!) órája nem működik (rendesen) a honlapja.
A folyamatos reklámozás helyett gondolkodhattak volna azon, hogy bírni fogja-e a rendszerük ezt...
Szinte az egyetemen érzem magam tantárgy/vizsga felvétel előtt :D

Google Pixel 4a

(#784) crue


crue
őstag

Mekkora tróger banda már! A weboldal hellyel-közzel megy, lehet nézelődni, de a kosárba rakás után kakukk van. Remélem a fogyasztóvédelemtől kapnak a pofájukba akkorát, hogy nem térnek észhez tőle.

(#785) membrandj válasza crue (#784) üzenetére


membrandj
nagyúr

Szerintem is lesz bünti. Nem az itt a probléma,hogy nem volt elég termék,mert nyilván nem kínálhatnak mindenből 5000 db-ot akciósan, hanem gyakorlatilag aki pesti és szerencséje volt, az személyesen megvette. Aki meg abba bízott,hogy 24 óra alatt csak kezdenek a hibákkal valamit, azt beszívta.

Hirdették volna meg úgy,hogy csak személyesen, boltba lévő akció és akkor mindenki ezzel számol.

Nekem még mindig:
A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt.

Lesz itt szép kis bünti.. Délben le kellett volna zárni az egész oldalt,lévén,hogy bugos, nincs szerver stb és akkor elindítani, amikor már képesek a szerverek 2 kattintásnál többet kezelni..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#786) whatnot


whatnot
őstag

Hol jelenthetem fel őket és mire hivatkozva?
Képesek voltak most facebookra egy eléggé vérlázító üzenetet kiírni.

(#787) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

"Extreme Digital
28 minutes ago
Black Friday akciónk a végéhez közeleg, mozgalmas napon vagyunk túl. Mi is meglepődtünk, hogy ajánlataink ekkora népszerűségnek örvendenek és bár folyamatosan látjuk a sikeres vásárlásokat, akciónk pedig még éjfélig igénybe vehető, mégis tudjuk, hogy sokan csalódottnak érzitek magatokat itt az oldalon. Szeretnénk ugyanakkor minden sikertelenül próbálkozó felhasználót megnyugtatni, hogy rengeteg kedvezményes termékkel készülünk még az év folyamán, amelyek között, reméljük, mindenki megtalálja majd a számára megfelelőt. Igyekszünk mihamarabb tájékoztatni bennetek a Black Friday utáni akciók részleteiről!"

(#788) balint82 válasza r3dsnake (#787) üzenetére


balint82
senior tag

Ehhez aztán kell arc. Ilyenkor inkább akciót kellene hosszabbítani, vagy elnézést kérni :Y

Google Pixel 4a

(#789) Zjunior válasza r3dsnake (#787) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha nem kapom meg a rendelesemet amit leadtam go fogyasztovedelem!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#790) lacy86


lacy86
addikt

Osszefoglalva ezt a Black Friday-t!
Tobb volt a "panasz" ( nem toltott be az oldal ) , a Media Markt felhozatala az Edigitallal szemben egy nagy nulla volt , illetve ahogy elnezem nem sok mindeki vasarolt!

Edigital TOP reszeben is vagy 5-6 termek amit kinullaztak , pfff

Meg egy remenyunk van az eMAG jovoheten! :U

(#791) Mate válasza r3dsnake (#787) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezen én is nevettem :D Ehhez tényleg pofa kell.

(#792) Rick4 válasza membrandj (#785) üzenetére


Rick4
félisten

Este 8 körül nézegettem, mégpedig Szegedről, nem volt különösen lassú, 20 perc alatt 3x szakadt meg. Lehet, hogy mégse náluk volt a hiba?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#793) whatnot válasza Zjunior (#789) üzenetére


whatnot
őstag

Erre tessék.
Sajnos nekem nincs ügyfélkapus regisztrációm.

(#794) crue válasza Zjunior (#789) üzenetére


crue
őstag

Hajrá és erre buzdítok én is mindenkit, akit átvert az edigital.

(#795) membrandj válasza Rick4 (#792) üzenetére


membrandj
nagyúr

Vásárolni is tudtál? Mert a check outig eljutottam én is nem 1x..

Hajnalban még a megerősítésig is.. Onnan nem ment tovább.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#796) r3dsnake válasza Rick4 (#792) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem az oldal volt lassú (este), hanem a checkout egy nem létező helyre mutatott. Elvégre ott egy mindig töküres oldal jött be. (Semmi hibaüzenet, semmi timeout, hanem egyből.)

Délelőtt 10 körül sikerült vásárolnom egy apróságot, azt is 30 tab-on történő refresh-sel.

[ Szerkesztve ]

(#797) Motion_Blur válasza Zjunior (#789) üzenetére


Motion_Blur
félisten

És? Mi történik utána?

Elárulom: semmi :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#798) Rick4 válasza membrandj (#795) üzenetére


Rick4
félisten

Nem találtam semmit, amit meg akartam volna venni. :U De így már értem, hogy a checkout nem ment...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#799) Zjunior válasza Motion_Blur (#797) üzenetére


Zjunior
veterán

De, 1 vásárlóval biztos kevesebb, pedig 1 milkót már hagytam ott pár év alatt:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#800) tlac válasza r3dsnake (#796) üzenetére


tlac
nagyúr

és mi a helyes checkout url?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.