Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Tin


Tin
veterán

én amúgy kaptam visszaigazolást 3 vásárlásról 3 különböző rendelésszámmal, ma reggel az egyiket kivették a rendeléseim közül:D

jófejek, így ez hatalmas akció.

(#502) tonyrulez válasza r3dsnake (#499) üzenetére


tonyrulez
őstag

Szintúgy, a rendelésemet már nem tudom visszanézni, és még emailt sem küldtek róla.

4 8 15 16 23 42

(#503) ceripapa


ceripapa
aktív tag

Gondolom akciót ,csak a netes rendelésbe lehet érvényesíteni ?:D

(#504) bepken válasza #65675776 (#500) üzenetére


bepken
veterán

már hajnal 3-kor is ez fogadott. több percig nyomkodtam az F5 billentyűt, mire beengedett.

itt jegyezném meg, hogy utána sokáig nézegettem az ajánlatokat, és normál sebességgel ment az oldal (rendelni mondjuk végül is nem rendeltem, mert nem találtam számomra érdekes ajánlatot)
de igazából még dicsértem is őket máshol, amiért ilyen limit megoldással akadályozzák meg az összeomlást.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#505) blaca83 válasza agabe (#463) üzenetére


blaca83
őstag

Ha 09 órától él elvileg az akció akkor hogy-hogy már éjjel is lehetett vásárolni? :F

Ha személyesen bemegy az ember az edigital-ba akkor ott is megkapja a kedvezményeket vagy csak online.?
Egyébként Nekem 1x-sem sikerült eddig belépnem a rendes oldalra. :N Az ajánlatok között néztem egy TV-t, de az akcióval annyi most az ára, mintha máshol megvenném akció nélkül. :C

Jól megszervezték, egy vicc ez az egész. :(((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#506) #65675776 válasza bepken (#504) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak reggel még volt egy link az alján a főoldalra. Most ha nyomogatod az F5-öt, akkor csak ezt frissítgeti, esze ágába sincs a főoldalra vinni.

(#507) tomi_x


tomi_x
tag

Nekem továbbra sem jön be az oldal.
Pedig az S5 mini -n erősen gondolkodom.
Igaz hogy inkább a Z1 Compactot akartam volna, de ha ennyiért sikerülne.....

na, nem adom fel.
Beszögeltem az F5 billentyűt.
:DD

(#508) spammer


spammer
veterán

Kevés termékre kevés kedvezmény, ráadásul az oldal csak néha-néha jövöget be, aztán gyorsan le is hal, vásárolni nem lehet. Igazi magyaros blekkfrájdéj. :W

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#509) lacy86


lacy86
addikt

Remelem az eMAG jovoheten jobb akciokat ad majd! :U

(#510) @rglaaf válasza lacy86 (#509) üzenetére


@rglaaf
veterán

bizom benne és remélem tanultak az edigital failból

PSN:BiZzare_0 ️

(#511) bepken válasza blaca83 (#505) üzenetére


bepken
veterán

erre az árjátékra igazából számítani lehetett :) minden nagy leárazáskor vannak termékek, amikre rányomják, hogy 30-40% kedvezmény, közben ezt valami listaárból számítják, ami az aktuális piaci ár duplája :D - de szoktak lenni jó ajánlatok is, konkrétan most is van/lenne.

olvastam egyébként olyat, hogy akciós áron már személyesen se tudnak adni egyes termékeket. arra hivatkozva, hogy mindet "lefoglalták" a webáruházból. (L530 pl ilyen kategória lehet)

(#509) lacy86!
nagyon nem tud szimpatikus lenni az a webáruház....félek, hogy csak "emag garanciát" adnának (mint pl. a mall.hu)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#512) Lokids


Lokids
addikt

Vajon ha személyesen megyek be, akkor laptopot lehet kapni, amit akcióznak?
Vagy azokat is elkapkodják?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#513) emiki6


emiki6
veterán

Csak úgy. :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#514) koxx


koxx
MODERÁTOR

"Sziasztok! Óriási az érdeklődés Black Friday akciónk iránt. A felkészülés során többszörös terhelésre számítottunk, de a jelenlegi adatok alapján még ezt is jóval meghaladja az érdeklődők száma. Az oldal elérhető, de a biztonságos működés érdekében csak adott mennyiségű vásárlót szolgálunk ki egyszerre. Érdemes többször próbálkozni, hiszen folyamatosan zajlik a vásárlók kiszolgálása. Türelmeteket és megértéseteket köszönjük! A túlterheltségből fakadó kellemetlenségekért elnézést kérünk!" szép

(#515) Bdanyy válasza lacy86 (#509) üzenetére


Bdanyy
addikt

meg hogy a román garival megéri e barmennyiert :F

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#516) spammer válasza koxx (#514) üzenetére


spammer
veterán

Sovány vigasz, ha az ember nem fér be, vagy ha igen, akkor majd azt írja, hogy a termék elfogyott. Mondjuk kb. erre számítottam.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#517) Dave920117


Dave920117
tag

Lesz az Emagon is BlackFriday? :O Mert azt hiszem ezt az edigitalt elfelejthetem...

(#518) T.Peter válasza koxx (#514) üzenetére


T.Peter
őstag

Csak neten keresztül él a black friday? Személyesen a boltban nem?

(#519) Malachi


Malachi
addikt

most jött hírlevél a Walmartos "pre-black friday"-ről: 40"-os FHD LCD 115 USD. :DD Retina iPad mini2 289 USD, iPad Air 2 389 USD, PS4 349 USD.

van még mit reszelni a mi kis piszkosszürkés-feketés péntekünkön.

[ Szerkesztve ]

(#520) blaca83 válasza bepken (#511) üzenetére


blaca83
őstag

Ha lenne értelme akkor küszködne és várna az ember az "esélyre" ,hogy vásárolni tudjon.!
DE ez megint egy nagy átb@szás. Itthon a listaárat veszi alapul ami egyáltalán nem a piaci ára a termékéknek.

Miért van az, hogy külföldön tényleg piszok olcsón tud az ember ilyenkor megszerezni magának dolgokat és itthon meg csak "hintába ültetik az embert".... :(((

Ugyan ez van a szezonvégi kiárusításoknál is. :C Külföldön arra törekednek,hogy ne maradjon az aktuális készletből és valóban le akciózzák és kisöprik a készletet.

Itthon= Írnak egy magasabb árat,vagy veszik a listaárat +melléírják, hogy X%-os akció és közel ugyan azon az áron megveheti az ember mint akció nélkül tehette volna pár nappal előtte.

BRAVO :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#521) Lokids


Lokids
addikt

Fasza. beengedett az oldal. Kezdtem örülni. Ahogy kattintottam egyet, máris connection error. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#522) GoZoL válasza Malachi (#519) üzenetére


GoZoL
senior tag

És 100 $-ért kipostázzák? :D

Más: Reggel fél 8 fele kosárba raktam az Xboxot és mostanra nagy kínlódások árán ami már a kosaramba volt sikerült a rendelést leadnom. Email-t még nem kaptam!
Rendelési státuszom: Beszállítás alatt....hm..

[ Szerkesztve ]

(#523) htc07


htc07
addikt

Na betöltött a főoldal, amiket legutóbb néztem tegnap (egy i3 és egy i5-ös proci, egy alaplap és egy táp), teljes áron mutatta őket, úgyhogy nem is stresszelem magam tovább.

(#524) ceripapa


ceripapa
aktív tag

T-comnál is van valami fekete péntek akcció szerü. Lumia 530 + hangszoró + smurf csomag 19990 Ft.

(#525) #81562624 válasza blaca83 (#520) üzenetére


#81562624
törölt tag

"Miért van az, hogy külföldön tényleg piszok olcsón tud az ember ilyenkor megszerezni magának dolgokat és itthon meg csak "hintába ültetik az embert"...."

mert a birka magyar így is ott tolong az ajtók előtt nyitáskor, vagy nyomogatja órákhosszat az f5-öt...

(#526) htc07 válasza #81562624 (#525) üzenetére


htc07
addikt

vártam már ezt a 'birka magyar' szöveget :C

(#527) #81562624 válasza htc07 (#526) üzenetére


#81562624
törölt tag

ha egyszer azok vagyunk... :U

(#528) Gedeon31 válasza ceripapa (#524) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az nem most akciós ,hanem napok óta kint van.

(#530) masterful87


masterful87
senior tag

Nézzük a jó oldalát a dolognak!

Az Edigital oldal lerohadás után fantasztikus érzés netezni, úgy hasítanak az oldalak, semmi hibaüzenet, igazán felemelő érzés!
Tisztára, mintha az 56k-s modemről átváltanék széles sávra, és olyan örömmel tölt el, hogy más oldal gond nélkül betölt!
Már egészen hozzászoktam, hogy egy oldal hol bejön, hol nem, hibaüzenetet dob.
Köszönet az EDigitalnak, hogy a segítségével most már az apró dolgoknak is tudok örülni! :DDD

(#531) student válasza Malachi (#519) üzenetére


student
őstag

azért azzal képbe vagy, hogy ez bevett szokásuk ahol ekkora akciót látsz az úgy szokott lenni hogy van belőle boltonként kb 10 db.
Ezzel csalogatják be a vevőt. "a készlet erejéig"
ezekért szokták egymást megtaposni mint az állatok ;]

(#532) ceripapa válasza Gedeon31 (#528) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Értem :D csak feltettem, ha valakinek nem dual simm kellene és független :]

(#533) gyuromoj válasza Malachi (#519) üzenetére


gyuromoj
veterán

:Y Ez nem rossz. Mi lesz akkor egy hét múlva? :C
243-as dollárral számolva sincs 30k a TV.
Retina Mini ~70k
Air 2 ~95k
PS4 ~85k

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#535) Dani Pécs


Dani Pécs
tag

Bejutottam, kiválasztottam a terméket, be a kosárba. Jaj de jó...

Megnéztem a kosarat, és ott nem a 14990Ft-os ár, hanem a teljes, 29900Ft-os ár jelent meg.

Most akkor hogy van ez? Nem írta a termékre, hogy elfogyott, de mégsem akciós?

Mekkora kamu ez az egész... :W

(#536) tjb007


tjb007
nagyúr

Van itt esetleg még olyan, akinek "saját kérésére" törölve lett a rendelése ?
Tegnap leadtam két rendelést is, gondoltam nem tökölök vele míg elfogynak a kinézett cuccok, aztán ha lesz még valami leadok még egyet. így is történt, aztán reggel jött az e-mail miszerint az én kérésemre törölték a később leadott rendelésemet (amiben amúgy volt nem "leárazott" termék is). :U

(#537) Tin válasza tjb007 (#536) üzenetére


Tin
veterán

nekem "csak úgy" törölték megrendelésem, amiről levél is volt, meg rendelésszám. visszaigazolták még az éjjel meg minden, reggelre meg látom hogy a státusza törölve.

[ Szerkesztve ]

(#538) kiszi07


kiszi07
senior tag

Hali. Valaki megnézné valaki nekem, hogy esetleg az edigitalban van-e ddr 3-as 4 GB-os modul és mennyibe kerül?:)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#539) ceripapa válasza kiszi07 (#538) üzenetére


ceripapa
aktív tag

Sztem hardverek nem lettek akciósak :D

(#540) kiszi07 válasza ceripapa (#539) üzenetére


kiszi07
senior tag

Jajj ne már :D amazonon tavaly volt hardverekre is akció

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#541) koxx válasza kiszi07 (#538) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egyik sincs akciózva.

(#542) student válasza gyuromoj (#533) üzenetére


student
őstag

sztem meg 650$-ért 65" led tv ~ 160e ezért még én is sorba állnék instant buy

itthon ekkora tv-k 500ezernél kezdődnek :D

[ Szerkesztve ]

(#543) CharlieDrop válasza Malachi (#519) üzenetére


CharlieDrop
veterán

US-s TV egyáltalán működne?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#544) #65675776 válasza CharlieDrop (#543) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az ATSC miatt nem igazán.

(#545) CharlieDrop válasza #65675776 (#544) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Akkor jó, gondolom érdemesebb DE-ben nézelődni jövő héten. Vagy ott nem jellemző a BF?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#546) w333


w333
félisten

Na mi a helyzet skacok vettetek már valami ... :DD

Félek bármit is megvenni, karácsony körül nagyobb akciók lesznek !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#547) bepken válasza #81562624 (#527) üzenetére


bepken
veterán

most már ezt is tudom... :DDD

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#548) koxx


koxx
MODERÁTOR

Szép kommentek vannak az ED facebook oldalán.

(#549) Flashback


Flashback
addikt

3,5 óra alatt sikerült feladnom a rendelést...
Vettem egy Nyomtatót és az állványt. Vissza igazóló emailt persze még nem kaptam. Kíváncsi leszek.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#550) Tin válasza koxx (#548) üzenetére


Tin
veterán

ezt nagyon csúnyán elcseszték...

egyrészt, volt kb 5 termék, ami tényleg akciós volt és érdeklődésre is számot tartott. na, ezekből pillanatok alatt, már az éjjel elkapkodták az összeset.

most többezer ember ideges, akik éjjel aludtak, hogy az hetek óta mindenhol reklámozott akcióban nem tudnak részt venni, a kosárba tett termékeket nem tudják megrendelni, a rendeléseiket önkényesen törlik, stb.

konkrétan az ED átverte a vásárlóit. pontosan ugyanolyan, mintha a multi meghirdetne egy akciót egy adott napra, majd aznap zárva lenne. valószínű nem lesz belőle semmi, de rájuk férne egy erős büntetés emiatt. egy büntetést már szereztek: ha csak 3-ból 1 emberrel utáltatták meg magukat, az már nagy érvágás lesz nekik.

ezt a szitut nem így kellett volna kezelni. a főoldalra egy statikus üzenet, hogy elnézést, elkalkuláltuk magunkat, mivel senkit nem tudunk kiszolgálni, így az akciót eltoljuk 1 héttel későbbre, és addig alárakunk 10x ennyi vasat.

dehát ez magyarország, itt ilyen nincs.

@Flashback: majd azért ne lepődj meg, ha a visszaigazolás ellenére holnapra "Törölt" státuszú lesz a megrendelésed, "csak úgy"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.