Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) agabe válasza vwpolopg (#849) üzenetére


agabe
addikt

Igen akcios meg sok, bar a foto reszbol a jobbak mar hianyoznak (K-50-es Pentax 130ezerert Obival)
Koszi a linket!

(#848) zsolt19900:
Koszi neked is, ezek is akciosak, es vannak.

[ Szerkesztve ]

(#852) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Na nekem is sikerült BF áron venni egy külső akksit.

A boltban azt nézték, hogy ki ment érte? Kértek személyi, vagy a családból akárki átveheti?

(#853) SUPREME7 válasza Vasinger! (#852) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem kérnek semmit. Mondod a nevet vagy a rendelésszámot. Rendeltem már úgy is, hogy előre fizettem, asszony ment érte és akkor se kértek semmit.

(#854) torma1981 válasza vwpolopg (#849) üzenetére


torma1981
veterán

Szerintem csomó már előtte is akciós volt. Nem a péntek miatt.

(#855) vwpolopg válasza vwpolopg (#849) üzenetére


vwpolopg
őstag

Kifutottam a szerkesztési időből, bocsi. Még egy kategória, sport egyéb, illetve a police órák se mentek vissza eredeti árra még :

[óra]

szabadidő

(#854) torma1981: lehetséges, de azért vannak jó áron dolgok még így is :)

[ Szerkesztve ]

(#856) whatnot


whatnot
őstag

A porszívó, amit meg akartam venni tegnap, az természetesen nem akciós már.

(#857) Csapoati válasza Vasinger! (#852) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Személyi csak akkor kell, ha bankkártyával fizetsz a helyszínen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#858) htc07


htc07
addikt

na, rendelten egy hdmi kábelt, 590 forintért ingyen szállítással simán megéri. :D

(#859) agabe válasza agabe (#826) üzenetére


agabe
addikt

Ezek kozul pl. hajnal ota minden elfogyott..a tv meg az akksi egy oraja meg pl. tuti volt keszleten.
Nekem pont egy tv, meg egy kulso akku van rendelve es atutalassal kifizetve, de annak konyvelese csak a het kozepere varhato, es csak utana valamikor a kiszallitas :(
Bankkartyas fizetessel mar hetfon hoznak, de atutalasnal (hiaba van mar tegnap delutan ota bankszamlajukon a penz azt tenyleg ossze kell parositani a rendelesekkel) sokkal hosszabb az atfutas.

A lenyeg, hogy lehetoleg bankkartyasan vasaroljatok ha nem szemelyesen boltban, es akkor gyorsan megerkezik ;)

[ Szerkesztve ]

(#860) Blaise válasza agabe (#859) üzenetére


Blaise
veterán

Miért nem jó a futárnál kp-s fizetés?

Én is rendeltem egyébként egy 590 Ft-os HDMI kábelt.

(#861) Zeki


Zeki
nagyúr

Én tegnap kora reggel vettem egy lumia 530-ast 15-ért, 40 perc próbálkozással. Ma meg nem tudom kifizetni bankkátyával, nem dob át arra az oldalra.... király. :(

(#862) agabe válasza Blaise (#860) üzenetére


agabe
addikt

Mert kp-bol nem tartok 300-400ezret otthon allandoan, es kivenni sem akartam...bar igy visszatekintve lehet az lett volna a jobb es gyorsabb :))
Ja es altalnos esetben kissebb osszegnel persze nekem is johetett volna, bar leginkabb csokkentem a kp-s fizetest amennyire lehet, es kartyaval vasarolok, de most mar mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#863) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Akkor itt sokan sokkal többet láttak edigi oldalából mint én egész nap összesen :(
Gyakorlatilag
- nem érkezett adat
- teljesen fehér üres lap
- karakteres "25 méter" hosszú oldal, ahol nem volt egyetlen gomb sem és a szövegek is egymásra úsztatva olvashatatlanul

oldalakkal találkoztam csak. Bejelentkezés? Ugyan már....nem is tudtam volna, mivel semmit nem töltött be.

Szerencsére nem volt semmi vásárlás előtérbe helyezve, így nincs rossz szájízem emiatt, de hátha beleszaladtam volna valami akcióba, ami megtetszik. Így viszont az itt berakott elmentett tartalmú linkeken kívül nem láttam semmi tartalmat, ráadásul bejelentkezés nélkül esélytelen is lett volna vásárolnom is.

Szóval részemről a tegnapi akció edigis kivitelezése: -10 pont

read-only mode on the forum

(#864) Kar07 válasza Zeki (#861) üzenetére


Kar07
tag

Én is most fizetnék kártyával, de nekem sem megy, már kezdtem azt hinni hogy nálam van a hiba amikor olvastam hogy te sem tudsz fizetni. Remek...

(#865) Schizoka


Schizoka
aktív tag

na rendeltem Én is egy hdmi kábelt ennyiért nem hagyhatom ott kell az majd úgy is :D

(#866) agabe válasza Kar07 (#864) üzenetére


agabe
addikt

Telefonaljatok be, es modosittasatok kp-s fizetesre.
Ha nem utaltam volna mar el tegnap reggel, akkor en is modositanam az enyemet, de igy varok.

[ Szerkesztve ]

(#867) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Megint nagyon jól működik :D az Edigital weboldala . Többször a mobiloknál a tegnapi akciós árat mutatja ,de sikerül megrendelni ott a visszaigazoló e-mailben már nem az akciós ár jelenik meg.

(#868) Kar07 válasza agabe (#866) üzenetére


Kar07
tag

Igen-igen, szerintem majd már csak hétfőn hívom őket, mert most próbáltam de nem sikerült...

(#869) Gedeon31 válasza Gedeon31 (#867) üzenetére


Gedeon31
addikt

A Lg G2 engedi megrendelni 89900 FT-ért.

(#870) torma1981 válasza Gedeon31 (#869) üzenetére


torma1981
veterán

Annyiért máshol is van.

(#871) agabe válasza torma1981 (#870) üzenetére


agabe
addikt

Meg olcsobban is, de milyen garival es tartozekokkal?

(#872) koxx válasza zsolt19900 (#848) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Thx, le is csaptam egy B&D ütvefúróra.

torma1981: lehet, de azok sztem bolti garisak

[ Szerkesztve ]

(#873) Zeki válasza Gedeon31 (#869) üzenetére


Zeki
nagyúr

Máshol 32 gigás van olcsóban.

(#874) Motion_Blur válasza Zeki (#873) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Maláj régiókóddal :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#875) SUPREME7 válasza Motion_Blur (#874) üzenetére


SUPREME7
őstag

Meg "ha éppen úgy alakul/van kedvünk/netán ha esetleg talán neadjisten rárünk" garanciával. :) (Megfelelő rész aláhúzandó)

[ Szerkesztve ]

(#876) membrandj válasza SUPREME7 (#875) üzenetére


membrandj
nagyúr

Bolti garis dolgokat is meg kell válogatni.. Nyilván aki mindenkinél olcsóbban adja, ott valami nem okés..
Nem 1 korrekt gsm bolt van.

Emag jóval problémásabb szerintem, lévén,hogy román cég.. Az se gyári gari, mégis sokan rendelnek.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#877) agabe


agabe
addikt

Kinek van energiaja, penze, ideje vegigprobalni a kis boltokat? Raadasul ami ma jo az holnap akar be is zarhat.
Emagban sem biznek.
Hiaba van magyar weboldaluk nem hazai torvenyek szerint mukodnek, ezert garira sem kotelezhetok az itthoni szabalyozas szerint, ha meg problema van akkor egyeztetni intezkedni nem tudom mennyire korulmenyes meg ha maga a ceg nem is akar elzarkozni, de nincs sok tapasztalat szerintem errol meg.
Ha vennek ott barmit akkor ugy vennem mintha hasznalt aru lenne gari nelkul max pozitivan csalodok :D

[ Szerkesztve ]

(#878) membrandj válasza agabe (#877) üzenetére


membrandj
nagyúr

Erre találták ki a fórumokat,hogy érdeklődj. :D Én is sokáig óckodtam ettől a bolti gari dologtól,de amikor egy nexus 4 hivatalos garival ~ 110-120k volt itthon, akkor én megvettem bolti garival, rendes számlával 74-ért egy olyan boltból, ahonnan előttem rengetegen vásároltak és csak pozitívat írtak.
Azóta se bántam meg. Nyilván jobb lett volna, ha kapható itthon is hivatalosan a google-től,de nálunk ez még nem működik.

Ez akárhogy számolom ~ 36k különbség alaphangon, ami nem kevés.
Nyilván pl egy tegnapi s4 mini esetén nincs kérdés, mert bolti garival mennek ~ 60k felett, ez meg 56 lett volna gyárival.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#879) w333 válasza membrandj (#878) üzenetére


w333
félisten

Ugyan így vettem én is ... :))

Csak annyi különbséggel hogy nekem 47k -val volt olcsóbb ! :DD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#880) Tibee86 válasza membrandj (#878) üzenetére


Tibee86
veterán

Soha nem vennék gsm bolti garanciával telefont. Amíg nem kell garanciáztatni, persze hogy jobb az olcsóbb ár. Viszont amikor elromlik, akkor kezdődnek a gondok.

[ Szerkesztve ]

(#881) SUPREME7 válasza membrandj (#878) üzenetére


SUPREME7
őstag

És kellett valaha gariztatnod? Attól még nem megbízható egy bolt, hogy van nekik olcsóbban valami és sokan vásárolnak...

[ Szerkesztve ]

(#882) membrandj válasza SUPREME7 (#881) üzenetére


membrandj
nagyúr

Akkor mitől lesz megbízható?:D Ha nem vásárolnak ott?!
Volt fórumon aki írta,hogy gariztatta és újat kapott kapásból, volt olyan is, akinek 1hétig ott volt és kész lett.
Hivatalos lg garira meg a napokba írta valaki h 3 hétig volt ott a telója..
Értem én,hogy jobb a gyári gari,de nem minden áron.
Ha szerinted 30 ezerrel többet ér egy gyártói gari, akkor hajrá.

Szépen végig kell nézni az értékeléseiket árukereső,facebook stb. Nyilván a fele ezeknek adócsaló,sufni gsm, ahonna még fóliát se vennék,de vannak korrektek is.

Tibee86
Milyen gondra gondolsz? Pont most írtam,hogy lg hivatalos márkaszerviz 3 hét volt valakinek.. Ők se gyorsabbak.
Ha az árukereső legolcsóbb boltjától veszed, aminek 3 értékelése van, akkor nyilván benne van a pakliba,hogy pórul jársz. Ha kicsit utánanézel a dolgoknak, akkor minimális az esélye.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#883) w333 válasza Tibee86 (#880) üzenetére


w333
félisten

De ha nem lesz soha semmi baja a telefonnak akkor megspórolt 36k -t ami nem kis pénz, viszont ha valami gond van akkor ott a GSM garancia amit egy megbízható bolt gyári szervizben javíttat, de ha mégsem akkor még mindég ott a kezében a +36k amiből már simán kijön a javítás ! :K

Nekem 1.5 éves a telefonom és kopp -kopp semmi baja (a gyári garancia már rég lejárt volna) és így maradt a zsebemben 47k ... :D

Szóval ha árban kis különbség van pl. 10-20k a gyári és bolti garancia között akkor persze inkább a gyári garancia mert sokkal jobb, na de majdnem 50k árkülönbségnél már érdemes elgondolkodni a bolti garancián ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#884) Tibee86 válasza w333 (#883) üzenetére


Tibee86
veterán

Persze, ha nem lesz baja a garancia lejártáig, akkor megérte, de ezt írtam is. Eladásnál (még garancia ideje alatt) viszont annyival kevesebbet is kapsz érte.

" amit egy megbízható bolt gyári szervizben javíttat"
Maximum azt mondja, aztán hátul a sarokban utángyártott alkatrészekkel próbál valamit összehozni. :)

Mondjuk én leginkább iPhone-ba gondolkozom, ott mondjuk elég nagy jelentősége van a hivatalos beszerzésnek, mivel garanciáztatáskor csak azoknál indul újra az 1 év.

membrandj: Bármilyen garanciális hiba. Lehet, hogy a hivatalos LG szervizben 3 hét (ezért is maradok az Apple-nél), de legalább biztosan tudod, hogy gyári alkatrészekkel, hozzáértők végzik a javítás, egy mobilos boltban pedig ki tudja..

[ Szerkesztve ]

(#885) membrandj válasza Tibee86 (#884) üzenetére


membrandj
nagyúr

iphone esetén nem igazán láttam még bolti garisat. Ott meg aztán tényleg nem számít,hogy most éppen 290 ezer vagy 270..:D

"" amit egy megbízható bolt gyári szervizben javíttat"
Maximum azt mondja, aztán hátul a sarokban utángyártott alkatrészekkel próbál valamit összehozni. :)"
Ezt hol tapasztaltad? Vagy csak tipp?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#886) SUPREME7 válasza membrandj (#882) üzenetére


SUPREME7
őstag

Hát attól pont nem lesz semelyik sufnigsm megbízható, hogy sokan vásárolnak ott. Sokan nem gondolkodnak, hogy vajon miért-hogyan olcsóbb annyival és ha már neki sikerült 5 forinttal olcsóbban venni már terjeszti is, hogy mekkora király bolt. A sok birka megy utána aztán ha a sufnibolt lehúzza a rolót mert mondjuk túl sokan akarnak náluk javíttatni és nincs kedvük pénzt bukni akkor hétfőn bezárnak, kedden új néven kinyitnak máshol.

(#887) Tibee86 válasza membrandj (#885) üzenetére


Tibee86
veterán

Régebben munkából kifolyólag elég sokban megfordultam, nem feltételezem, hogy most jobb lenne a helyzet.
De a kérdést megfordítva te honnan tudod, hogy elküldik hivatalos szervizbe?

iPhone-t is lehet venni 40-50 ezerrel olcsóbban a hivatalos árnál, csak ne lepődjön meg az ember, ha garanciáztatáskor visszadobják, hogy vigye a szolgáltatóhoz, ahonnan származik a telefon. (A legtöbben külföldi szolgáltató független telefonját adják el gyári függetlenként, tisztelet a nagyon kevés kivételnek.)

[ Szerkesztve ]

(#888) membrandj válasza Tibee86 (#884) üzenetére


membrandj
nagyúr

Én azzal nem vitatkozok,hogy nyugodtabban alszik az ember, ha gyári gari van. (remélhetőleg nem szórakoznak utángyártott dolgokkal)
Viszont baromira nem mindegy,hogy milyen áron. Ha neked,nektek ez 30-40-50k-t megér, azt is megértem. Számomra nem ér ennyivel többet.

"De a kérdést megfordítva te honnan tudod, hogy elküldik hivatalos szervizbe?"
Én nem állítottam ilyet, az w333 volt. Ettől függetlenül ugyan akkora az esélye,mint annak,hogy nem küldik el.

supreme7
Pontosan ezeket kell kiszűrni egy kis olvasgatással. Ezek a legolcsóbbak általában. Én nem ezekről beszéltem.
Normál boltnál azt is meg tudod nézni,hogy mikro lett alapítva stb.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#889) Tibee86 válasza membrandj (#888) üzenetére


Tibee86
veterán

Persze, van az ár, de szerintem akinek már volt negatív tapasztalata, az nem szórakozik bolti garanciával.

"Ettől függetlenül ugyan akkora az esélye,mint annak,hogy nem küldik el"
Sajnos Magyarországon vagyunk, mindenki lehazudja a csillagos eget is némi pluszért. Gondolom az egyértelmű mindenkinek, hogy melyik verzió olcsóbb a gsm boltnak, és melyik hangzik jobban, amikor az ügyfél rákérdez.
Mindegy, remélhetőleg soha nem kell a saját bőrödön megtapasztalnod, hogy milyen pofátlanságokra képes néhány gsm boltos.

[ Szerkesztve ]

(#890) crue


crue
őstag

Ez az utolsó ~20 hozzászólás hogyan is kapcsolódik a black friday-hoz? :F

(#891) membrandj válasza Tibee86 (#889) üzenetére


membrandj
nagyúr

Próbálom megszűrni , minimalizálni a kockázatot. :)

crue
Sehogy, topic zárható. Tegnapig volt aktuális.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#892) torma1981


torma1981
veterán

A PH-n nem egy megbízható ember ad 100k-ért G3-at.Rendes garis,stb. Akkor már mindjárt drága a G2.

(#893) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Edigital hétvégi akciók: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#894) radi8tor válasza koxx (#872) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fúróra vagy készletre? :)
Amúgy készletben nem olyan ász ez a márka. De jobb, mint a kínai noname.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#895) CoolBoy323 válasza radi8tor (#894) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Gagyesz cuccok!

(#896) crue


crue
őstag

Mocskos ... edigital banda. A tegnapi fiaskó ellenére ma megrendeltem egy készleten lévő terméket. 1 munkanapos szállítást jelzett a webshop egész nap. Most meg felmegyek és látom, elérhetőség: december 1.

[ Módosította: radi8tor ]

(#897) Zeki


Zeki
nagyúr

Mivel az online kifizetés továbbra sem ment, így mivel házhozszállítás volt kiválasztva a telóra, a készpénz fizetés lett választva. Máris jó lett minden. Jön utánvéttel.

(#898) Feketesz


Feketesz
csendes tag

Sziasztok!

Amennyiben az információim helyesek, a jövő héten az Emag is tart Black Friday-t (reméljük nagyobb sikerrel, mint Edigi), esetleg valaki nem figyelte most pénteken a romániai oldaukat, hogy ott milyen mértékű kedvezmények voltak? Érdemes várni rá?

(#899) bobooo válasza Feketesz (#898) üzenetére


bobooo
addikt

48k iPad mini, 100k iPhone 5s. ezt a kettőt tudom :)) mármint Romániában ezek voltak tegnap amikre emlékszem

[ Szerkesztve ]

(#900) Vasinger! válasza bobooo (#899) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát kétlem, hogy Mo.-n ilyen árakat csinálnának, mert ha igen keményebb terheltség lesz mint neptun tf-nél... Mondjuk iCuccokat érdemes csak onnan venni gariztatás miatt, mert az nem baj, ha megszűnik a cég, vagy hasonlók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.