Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) mobileman válasza #81556480 (#850) üzenetére


mobileman
aktív tag

Magyarországon igen, de nézőpont kérdése, mint ahogy elkérsz Te f27 haver 2e forintot egy standard csomagért, mikor ennek postai díja pontosan 1190 forint :D :D
Ezt nem én találtam ki, ezt írtad ki a honlapodra...

[ Szerkesztve ]

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#852) Hunter2 válasza mobileman (#851) üzenetére


Hunter2
addikt

azért van csomagoló anyag is ami nagyrészt nincs ingyen. De mondjuk vaterán van pár arc aki elkér 4000-et ugyanezért.

(#853) mobileman válasza Hunter2 (#852) üzenetére


mobileman
aktív tag

Milyen csomagoló anyag? Amiben elküldik a javítandó cuccot, azt számolja fel újra csomagolásnak?? :D
Momentán, ha én postán kapok valamit, abban küldöm vissza, nincs csomagolóanyag pluszban..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#854) nahunn


nahunn
tag

Nem akartam ebbe beleszólni, de azért azt ne vegyük már piaci árképző tényezőnek alapul, hogy 1 valaki egy darab ki tudja milyen (de mondjuk legyen hibátlan is akár) MXM kártyát 15-ért ad itt.Saját magával is kibabrál mert ha valakinek szüksége van ilyen kártyára úgyis kifizeti érte a (ph-n) reális mondjuk 25 k-t ha Ebayen 3x újonnan. Hiába árulja 15-ért ha épp nem kell senkinek, hacsak nem egy szervizes megveszi, hogy betárazzon egy ilyet is.
Ilyen alapon a BGA-zásért se illik 8 ezernél többet kérni mert van aki itt annyiért megcsinálja...

(#855) f27 válasza mobileman (#851) üzenetére


f27
aktív tag

Bocs az futárdíj értékbiztosítva a legfullosabb küldeményként!
Netéveszen meg!
én egy borítékot is futárszolgálattal küldök már :) :DDD :P

(#856) KillHates válasza nahunn (#854) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Ilyen alapon a BGA-zásért se illik 8 ezernél többet kérni mert van aki itt annyiért megcsinálja.."

És ez így is van. Sajnos pont azon megy a szájtépés legtöbbször itt a topic-ban, hogy jön egy-két hőlégfúvós kontár és ily módon lenyomja az árakat. Sajnos nem tudunk mit tenni, követnünk kell. Mert ha hagyjuk, hogy "elszívja" a munkákat előlünk (attól nem félünk, hogy szakmai konkurenciát jelentene) és utána meg megkapjuk a barnára sütött IC-s alaplapokat az ügyfelektől akkor már nem lesz mit javítanunk. Így inkább megcsináljuk olcsóbban az egyszerűbb munkákat és próbáljuk elégedett ügyfelekkel/sikeres javításokkal lefedni a piacot .

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#857) Hunter2 válasza mobileman (#853) üzenetére


Hunter2
addikt

ja mondjuk az igaz, én sima csomagküldésre gondoltam. Egyébként a hőlégfúvós "Józsikákkal" már nekünk is kivan a fa**unkj. :((

(#858) KillHates válasza Hunter2 (#857) üzenetére


KillHates
nagyúr

És nem lehet mit csinálni. Sőt az a legrosszabb, hogy már márkaszervizből hozzám került gép is úgy meg volt pörkölve, mint a szilveszteri malac :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#859) f27 válasza KillHates (#858) üzenetére


f27
aktív tag

Hogyne lehetne mit csinálni!?
Szerintetek miért tűnik el egy egy kontár innend a PH-rol miután kiderül kontár?
Lehet ám segíteni a NAV-nak hogy a feketéző kontáros hőlégfúvósókra lecsapjanak. :DDD

(#860) KillHates válasza f27 (#859) üzenetére


KillHates
nagyúr

Remélem elég rájuk ijeszteni. Felnyomni valakit elég gerinctelen dolog.
Nehogy egyszer valakinek tényleg kellemetlenséget csinálj, aztán ráfázz...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#861) mobileman válasza f27 (#855) üzenetére


mobileman
aktív tag

Akkor írd ki, mert így megtévesztő lehet...
:O

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#862) KillHates


KillHates
nagyúr

Na itt egy jó konkurencia: [link]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#863) Hunter2 válasza KillHates (#862) üzenetére


Hunter2
addikt

mondjuk erre kíváncsi lennék merthogy mi Pécsen dolgozunk.

" 1 hosszú 2 rövid jellel fogad,az pedig SMD kondenzátor hiányára utal."

ez tök hülye?

[ Szerkesztve ]

(#864) KillHates válasza Hunter2 (#863) üzenetére


KillHates
nagyúr

Annyi nektek! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#865) nahunn válasza Hunter2 (#863) üzenetére


nahunn
tag

Már a fogalmazás stílusából is látszik, hogy amatőr.
Azt viszont nem értem, hogy mernek ezek szolgáltatást hirdetni és kiírják, hogy számlaadás nincs.
Ez meg még azt is leiírja, hogy 200 kártyán túl van, tehát a NAV-nak nem lesz nehéz bizonyítani, hogy
mennyi adót csalt el. :)

(#866) mobileman válasza Hunter2 (#863) üzenetére


mobileman
aktív tag

Na, hajrá, aztán az élménybeszámolót meg megosztani velünk! :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#867) KillHates


KillHates
nagyúr

Mi az az SMD-ző gép?
És a BIOS-t biosz-nak írni :U :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#868) mobileman válasza KillHates (#867) üzenetére


mobileman
aktív tag

Ebből látszik, hogy azt se tudja, milyen gépek vannak, bár ahogy nézem, az értékelések alapján dicsérik a munkáját..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#869) KillHates válasza mobileman (#868) üzenetére


KillHates
nagyúr

"bár ahogy nézem, az értékelések alapján dicsérik a munkáját.."

Kénytelenek leszünk venni egy SMD-ző gépet, hogy a mi munkánkat is dicsérjék! :K :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#870) Mosuka válasza mobileman (#868) üzenetére


Mosuka
tag

Most gyűjthetek SMD gépre is? Végre jön a Honton, még ez is? Ezt senki nem mondta. :DDD :DDD

(#871) f27 válasza KillHates (#862) üzenetére


f27
aktív tag

Nézük csak... 9800GX2 nél szinte kizárt a ramhiba,vagyis a közel 40 ből 1 ramhibás sem tlált? én nemtudom menyit javítottam nemfirtatnám,de kb mind ramos volt? :DDD
4k számlásan persze számla nincs,nav utánna néz mi kb ezeket a kártyákat 6ezerbe csináljuk számlásan,vagyis a nav ehez mérte már most csalt a gyerek 100k-t?

Pécsre rohatsokat javítok,említették a gyereket hogy milyen kontár,álítólag van egy levegős forrsztópákája.
SMD-ző gép....
Nos a név ismerős évekig dolgoztam rajta az ára a legkisebnek hozzávetőleg 20-25 millió ft használtan.
Vagyis ha hozzá veszem hogy ezt az egész reballozást én keztem el magyarba elsősorban,én fejlesztek a legjobban de a mai napig a béka segge alatt vagyok,akkor ha valaki tegnap kezte és most ismerkedik a ramhiba nemlétezik szóval SMD-ző gépet vesz..
De mondjuk megnyerte a lottót és vesz egy gépet mihez is kezd? elkéri a gyártotól a kordinátás vezérlőprogramot és ujra ülteti a nyákot?
Én aszem mi ezt egyszerübben megldjuk,egy SMD-ző weller levegős forrasztópákával vissza teszük :W :DDD

Hogy csak játszok e ill ráilyesztek az illetőkre a NAV-al?
Így van,nálam már 3x voltak kint ellenőrzésen úgy hogy ebből 2x rámkülték őket mivel van kapcsolatom arrafelé is így utolag ugyan de megtudtam hogy bejelentésre jöttek ki. :B Azóta töbször is bejelentettek engem,de már a címemhez oda van írva számlás hivatalos ügyfél.

:))

(#872) KillHates válasza f27 (#871) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csak egyet árulj el nekem; mi az az SMD-ző gép? :R :O

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#873) mobileman válasza KillHates (#872) üzenetére


mobileman
aktív tag

Ez: [link]

Azt se tudják, mi a pontos megnevezése ezeknek a gépeknek.. :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#874) f27 válasza mobileman (#873) üzenetére


f27
aktív tag

Azért nelegyetek ti is buták basszus :)

[link]

[link]

Ilyeneken dolgoztam évekig egy ilyen gépsor anyira nemlátszik de 30méter hosszú.
összetevődi egy betárazoból-egy ragasztobol-SMD beültető -kettes ragasztó-ketes beültető-minőség ellenőrző (operátor) forrasztó emence-kitárazó.
Így készül el 1-1 alaplap.

[ Szerkesztve ]

(#875) mobileman válasza f27 (#874) üzenetére


mobileman
aktív tag

És majd gondolod, ilyet akar venni a vaterás csóka?

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#876) f27 válasza mobileman (#875) üzenetére


f27
aktív tag

Nézd én tudom hogy egy szaros állomása nincs ,vagyis nemhogy ilyent nem akar venni,de egy 80ezres IR6000 se tellik neki ráadásul aztsem tudja mi az az SMD-ző gép. :W

Előbb hívtak hogy lenne egy notebook alaplap javítása menyi lenne mondom 10k-tol ..
Áááááááá akkor elküldi PÉCS-re inkább ott azt monták 3k ba megvan.
Mondom zsír küüld oda aztán szólj ha piritost kaptál vissza :DDD
Kérdi miért mondo majd rájösz kispajtás.
Erre válasza... Megondoltam magam inkáb neked küldöm,tul íronikus volt a válaszom és meggyöző :DDD

(#877) mobileman válasza f27 (#876) üzenetére


mobileman
aktív tag

Milyen pirítóst, a vaterán nem úgy tűnik, ha pirítós lenne, sok negatív is lenne..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#878) KillHates válasza f27 (#874) üzenetére


KillHates
nagyúr

A lényeget te is leírtad; ezt úgy hívják, hogy beültetőgép, semmiféle SMD-zőgép vagy ilyesmi :K :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#879) KillHates válasza mobileman (#873) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ott a pont!!! :R :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#880) KillHates válasza mobileman (#877) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igazad van :K SzuperT is mekkora spíler az Einhell festékégetőjével :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#881) mobileman válasza f27 (#876) üzenetére


mobileman
aktív tag

Amúgy Te is 80e ért vetted anno az IR6000 gépedet? Hol annyi, muti már, veszek rögtön 5- öt is!

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#882) KillHates


KillHates
nagyúr

Nem fikázzuk az IR6000-est, jó! :P

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#883) f27 válasza mobileman (#881) üzenetére


f27
aktív tag

Akkor szólj a beszálítónknak 300$ a gép + posta most a postát nemszámoltam sehova :)

(#884) f27 válasza KillHates (#882) üzenetére


f27
aktív tag

Netúlozunk nem a gép jó ,hanem te vagy ügyes :P ;]

Mellesleg az hogy vidkarikat beveri a sütőbe és elindul 1-1 db nemjelent semmit.
ismertünk pár szakit itt is aki sütőzgetett és nemvolt rosz híre!
sőt közel 300 pirospontja volt itt 0 fekete igaz a végén most atomnagy rendőrségi ügye van és keresik a fejét,de nemvolt roszhíre :DD

(#885) KillHates válasza f27 (#884) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem jó gép az IR6000, Gergő is néz, hogy miket megcsinálok vele. Most, hogy kaptam tőle két sokkal intelligensebb mikrokontrollert már tudja az alsó fűtést is profil szerint szabályozni és a másikat beprogramoztam oldalhiszterézisre. Így már tiszta űrtechnika!

Hengeanabol jól nyomta, nem is munkájával volt baj, hanem hogy nagyon "éhes" lett a végére; sok embernek azt mondta, hogy rossz a kártyája és megvette tőlük bagóért, aztán pár nap múlva megjelent a Vaterán, Expressz-en... Persze működő állapotban :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#886) f27 válasza KillHates (#885) üzenetére


f27
aktív tag

Van ez így... :)

Más akár mindenkit érdekelhet..
Most rendelnék Nvidiátol G84-603-A2 2012 év végi új chipeket.
460$ 10db az az 46$/db lenne
valaki átvenné legalább felét? Akárt többen is de legalább 5db elkéne paszolni a 10 ből...

Hacsak 5db veszek 58$/db ra jönne ki :(

[ Szerkesztve ]

(#887) mobileman válasza f27 (#883) üzenetére


mobileman
aktív tag

Nem szólni kell, linket kell adni, mellesleg a postával már nem 80e a gép..
Kínából plusz vám, plusz áfa, elfelejtetted?

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#888) mobileman válasza f27 (#886) üzenetére


mobileman
aktív tag

Úgy tudom, neked nem pénz a plusz 10 dollár... :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#889) f27 válasza mobileman (#887) üzenetére


f27
aktív tag

Mindegy nem is ez volt a fő kérdés :)

Azmár nem +10$ hanem 5x 12$ :)

(#890) mobileman válasza f27 (#889) üzenetére


mobileman
aktív tag

Akkor 12, pláne :D

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#891) f27 válasza mobileman (#890) üzenetére


f27
aktív tag

Az már 60$ :D

Na akkor nemkell senkinek? Hihetetlen,holnap meg mindenki sír hogy jajj mégis kellene :K ;]

(#892) mobileman válasza f27 (#891) üzenetére


mobileman
aktív tag

Ja, így szokott lenni, sajnálják a pénzt beruházni..

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#893) f27 válasza mobileman (#892) üzenetére


f27
aktív tag

Mindegy akkor veszek 5db sokan ugysem fizetik meg a legujabb modelt,de most 3db almába ezt kérték.

(#894) f27


f27
aktív tag

Hogy megszivatott egy ps3....
Vettem egy ps3 mat túlmelegedési problémávan (nem a paszta végett melegednek túl)

Kijavítom hibát erre sárgaledes lett :W
Reballozom marad a hiba.
Ráteszek egy új GPU-t elindul de nemtetszik neki a GPU és képet nemad sehol de hallani hogy megy a gép.
Leveszem teszek rá másmilyen típusu GPU-t elindul.
Há mondom anyád szivasd :DDD

(#895) ZeN973


ZeN973
tag

Lezárták a fórumot , vagy most tényleg mindenki dolgozik? :C :C :C

"to punish and enslave"

(#896) f27 válasza ZeN973 (#895) üzenetére


f27
aktív tag

Látod mindenki fullon van melóval :DD

Ma nálam asztali vidkari nap van,össze gyűlt egy kazallal kénytelen vagyok lenyomni őket :DD

(#897) opel8v válasza KillHates (#862) üzenetére


opel8v
tag

Szerintem ez a tag hegeanabol. Mikor először feltette a hirdetést, még Zalaegerszeg volt megadva.

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#898) KillHates válasza opel8v (#897) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vele volt valami gond itt a PH-n. Bannolták is, ha jól emlékszem.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#899) f27 válasza opel8v (#897) üzenetére


f27
aktív tag

Sebaj nyomoznak útánna most erősen,nekem is tartozik 20k-al még. :))

(#900) f27


f27
aktív tag

Használ itt valaki fóliaszakadás javító tollat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.