Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) f27 válasza KillHates (#1947) üzenetére


f27
aktív tag

En 15 ft fizetek percenket feltoltos karival.
Nem cserelgetek semmit. 20x eve westeles vagyok.altalaban nekem nincs idom senkit felhivni mert mikor nemcsorog a tellam dolgozok,ha dolgozok meg nincs idom telefonalni.
Kb 2 havonta fogy le 5k a telefonomrol,viszont bejovo hivaskent ( mivel van elofizus karim is)
Havi szinten kozel 100 ora bejovo hivasom van :)) ezt nekem dupla platinaval honoralja az en cegem kereteben :))

(#1952) Benji77


Benji77
tag

Akkor most egy picit belerondítok a telefon percdíjjakba (hogy legyen mivel dicsekednem :D
Én T-s vagyok. 30-ast és vezetékest ingyen hívok, más szolgáltatókat 15ft/perc.
Ehhez jár még 3GB netcsomag és nincs előfizetési díj.
És mivel havi bruttó 20eFt-ot oszthatok telefon/internet szolgáltatásra, így 6 éve nem fizettem még a szolgáltatásokért.
Na..... lehet utálni :DD

(#1953) KillHates válasza f27 (#1951) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát erős kétségek gyötörnek, hogy ne lenne ennél jobb percdíj a trágyamobilnál; én is ott vagyok, 5.60,- Ft-ot fizetek percenkét (fél perc után másodperc alapú) , 1GB adatforgalmam van, 3.000,- Ft az előfizetés ami 100%-ban lebeszélhető... Sajnos el is fogy :U :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1954) Benji77


Benji77
tag

tessék....lehet fokozni :DDD

(#1955) robick5 válasza KillHates (#1953) üzenetére


robick5
tag

Nekem meg foggalmam sincs mennyi a percdíjam,de átlag havi szinten 20-30k közt van a számlám,telenor havidíjam 12500,.,kb 6 óra lebeszélhetőség 2gb adatforgalom van benne !

06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

(#1956) KillHates válasza Benji77 (#1954) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon durva, hogy hivatalosan kínai állampolgár vagyok a T-nél, mert a kínaiak jobb tarifát kapnak mint a magyar előfizetők. Ez tipikus hungaricum; idejön az országunkba egy külföldi (német) cég és pofátlanul szarabb áron szolgáltat annak az országnak az állampolgárainak ahol nyereséget termel :Y :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1957) Benji77 válasza KillHates (#1956) üzenetére


Benji77
tag

Nekem a nevemen 2db mobil előfizetés, 2db vezetékes vonal van voip szolgáltatással+ADSL.
Szerencsére ingyééé.

(#1958) ielektros válasza KillHates (#1956) üzenetére


ielektros
senior tag

Ebben a durva, hogy meg nemetben is igy van!

Ennek ellenere akkor fokozom: :Y

[ Szerkesztve ]

(#1959) KillHates válasza ielektros (#1958) üzenetére


KillHates
nagyúr

162 ójrós telefonszámla :Y Azt hiszem Dunának mennék; egy hónapig élünk ennyi pénzből, hárman... :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1960) ielektros válasza KillHates (#1959) üzenetére


ielektros
senior tag

mocsok sok a kulfoldre telefonalasom vagy a kulfoldrol inditott hivasom (ez nyomja meg)... Az alap csomagom 39€ Egesz orszagban ebben minden benne van plussz 2GB net egy honapra. A tobbi az roaming. Szoval ha valaki orulne az olcsobb roaming dijaknak az en vagyok.

Mellesleg februarban a szamla lattan en nem a Dunanak mentem de az Elba-n elgondolkodtam :Y

Kint voltam A Parizsi Le Buerget repternel levo csarnokban a TexWorld-on 2 hetig. Na az megnyomta rendesen.

De hidd el nekem is sok volt.... :K A tobbi is sok ha egy atlag (nagyon atlag) embert kerdezel itt. De vallalkozokent normalis.

[ Szerkesztve ]

(#1961) f27 válasza KillHates (#1953) üzenetére


f27
aktív tag

Lebeszelheted de elvagy kotelezve havi 3 k ba amit siman atleped,vagyis nem jobb mint enyem.
Nekem 1 k a netem korlatlan,igaz lassu de korlatlan.
Az ipadomon van 30 gb net havi 5 k ert amin atlag 20 megabitel jon a net es a nevetseges az hogy vagy 40 megas a feltoltesi sebeseg ilyenkor :DDD
Egy masik tellamon elofizu van de sokkal roszabb azon minden pedig ceges tella olcso tarifakkalm4 gb nettel 20 ft percdijal havi 7 k az alapdija :W
Ezt is lebeszelhetem nade akkor is bakker 7 k

[ Szerkesztve ]

(#1962) KillHates válasza Benji77 (#1954) üzenetére


KillHates
nagyúr

És igen, és igen, és igen!!! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1963) f27


f27
aktív tag

Na en megyek borszekre,timeg addig dolgozzatok :P

(#1964) ielektros válasza f27 (#1963) üzenetére


ielektros
senior tag

Jogos meg fel kell dolgoznom a maradek fel liter besztercei szilvat a mai napon. Nem lesz egyszeru. :Y

(#1965) KillHates válasza ielektros (#1964) üzenetére


KillHates
nagyúr

Alkoholcsempész!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1966) ielektros válasza KillHates (#1965) üzenetére


ielektros
senior tag

Gyomorban nem TILOS! :K

(#1967) KillHates válasza ielektros (#1966) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az oké, de Te májban viszed! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1968) ielektros válasza KillHates (#1967) üzenetére


ielektros
senior tag

Ahh, lebontom mint a huzat :DDD

(#1969) Formaster


Formaster
addikt

Ahogy olvasom elég sokat költötök telefonra :C Itt van ez a freevoipdeal.com. Fél éve töltöttem fel 10 euroval, beszéltem róla rengeteg órát haza magyarba is meg más országokba is, most az egyenlegem 4,8 euro. Androidon és iOS-en egyaránt működik a mobilevoip app-al, természetesen internethálózat szükséges hozzá. A minőség tökéletesen egyenértékű a normál telefonnal, persze illik hozzá 3g minimum, de az alatt is elmegy. Viszont 3g-vel, senki nem mondja meg, hogy voip-al hívtad az illetőt vagy nem, a számodat is kiírja. 100% minőség.

szerk. svájcból magyart 0,01 euroért hívom, vezetékest ingyenesen. Na ezt tessék überölni ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1970) f27 válasza Formaster (#1969) üzenetére


f27
aktív tag

Viber tok ingyenes :DDD
Aztan ott a tango is.
Ezeket hasznalom en is mert ingyenes es fel sem tunik senkinek.

(#1971) robick5 válasza f27 (#1970) üzenetére


robick5
tag

A viber egy rakat k.k. ,hangminőség hulladék,nem kapcsol,szétkapcsol,mondjuk egy előnye van,hogy ingyen lehet használni. :W

06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

(#1972) Formaster válasza f27 (#1970) üzenetére


Formaster
addikt

A kettőnek köze nincs egymáshoz. Tudtommal viberrel csak vibert hívhatsz, ezzel pedig bárkit úgy, mintha telefonálnál, számkijelzéssel. Ha valakinek nincs vibere akkor szívás, a hangminőségről nem is beszélve. Én elég sokat telefonálok haza cégeknek, hivataloknak, ott bizony nincs viber, de akinek van, azt is inkább voip-al hívom, mert öreg vagyok már a sok halózáshoz. Haló-hallasz-recseg-pattog-MIVAN-HE? :C

(#1973) mobileman válasza Formaster (#1972) üzenetére


mobileman
aktív tag

viberrrel csak vibert lehet hívni, ez így van!

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1974) moonguru


moonguru
őstag

Nem tudom hogy itt kérdezhetek?

Van egy HD 5970 kártyám most volt reballozva, valaki (lehetőleg Budapesten) megtudná röntgenezni hogy milyen munkát végeztek? (nekem nem tetszik amit látok, de pénzt nem kértek érte)

Egyébként javíttatni szeretném, ha érdemes... (most csak a ventilátorja pörög a kártyát nem látja semmi)

Köszönöm!

Monitor Guru!

(#1975) ielektros


ielektros
senior tag

Nekem csak az a bajom ezekkel, hogy mindig akkor szarakodik amikor kell. Es egyszeruen pont amikor fontos telefonalni akkor nincs ido tokoreszni. De ezt embere valogatja. Viszont a nemet szolgaltatok a kisebb csomagoknal es nemelyik prepaid szolgaltatasnal mar tiltjak a VOIP-ot. Gondolom ezt a magyarokat ismerve bomba gyorsan atveszik majd sajnos.

(#1976) ielektros válasza moonguru (#1974) üzenetére


ielektros
senior tag

Miert mit latsz? Fotozd le.

(#1977) mobileman válasza moonguru (#1974) üzenetére


mobileman
aktív tag

Szabad szemmel mit látni, ami nem tetszene?

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1978) moonguru válasza mobileman (#1977) üzenetére


moonguru
őstag

Flux maradványok, meg óncsöppek...

Fotó később...

Monitor Guru!

(#1979) Formaster válasza ielektros (#1975) üzenetére


Formaster
addikt

Vannak törekvések a tiltásra, de otthon még működik a t-vel, állítolag pannonnal már nem annyira, csak komolyabb csomagoknál. Viszont ezt meg lehet oldani a port átállításával, valamint wifin nincs gond. Egyébként ezzel a voip szolgáltatoval sosem csalodtam még. Mindig lehet vele telefonálni, tökéletes minőségben.

(#1980) f27 válasza robick5 (#1971) üzenetére


f27
aktív tag

3G vel illetve LTE vel vagy wifi vel hibatlan mindig.
Ha valakinek van vibere azt automatikusan jelzi
Hameg tangoval hivnak vagy hivok eszre sem venni hogy nem rendes tellan hivok.
Persze ahoz telepitve kell legyen tango itt is.

(#1981) KillHates válasza moonguru (#1974) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szia, egy vagyon a röntgenezés

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1982) ielektros válasza Formaster (#1979) üzenetére


ielektros
senior tag

Jah ertem, bar peldaul nalam a nagy szamla az a roaming. Meg a roaming net. Ha VOIP-ot hasznalok kulfoldon akkor meg dragabbra jonne ki :F

[ Szerkesztve ]

(#1983) Formaster válasza ielektros (#1982) üzenetére


Formaster
addikt

Nem hiszem. Adatforgalomban nem olyan sok és ha van wifid akkor semmi. De bármelyik országban beugrasz egy aldi-lidl-tesco akármibe és veszel egy prepaid netet és máris le vagy tudva. De ha veszel egy lebarás netet, akkor a világon bárhol netezhetsz olcsón és telefonálni is. Nézd meg a linkelt oldalt, mindig a fogadó fél országa szerint számláznak, magyarország még drága is, németbe 0,001 euró, míg magyarba 0,01 euró. De lehet nem német, hanem valamivel keverem, de a magyarba telezés az ennyi, akárhonnan hívod a világon.

(#1984) ielektros válasza Formaster (#1983) üzenetére


ielektros
senior tag

A WiFi-t felejtsuk el.... Ha nincs nincs. De tobbynire utkozben nem nagyon van es autoban plane felejtos. Az nem mukodik, hogy minden orszagban masik szamom legyen. Ez nem jarhato ut. Nem a legkomfortosabb megoldas tobb szammal tokoreszni. Ez a fo gond. Egy telefon egy elofozetessel nem megy jobban ezt mondogatom csak folyamatosan. Nem akarok en rabeszelni senkit semmire. Sot igazabol en nem panaszkodtam a szamlam miatt csak viccelodtunk es megmutattam a 6 honap termeset. Ha terepen vagyok tobbynire ott semmi sincs nem hogy wifi.

Mivel az nem megoldas, hogy ha kulfoldre megyek mindenfele szamrol hivogatok mindenkit, egyszer az egyiken vagyok elerheto egyszer a masikon. Meg ket telefon stb. Ez nem valami komoly kisugarzast gerjeszt. :N

Ertem en ezt a lebara cuccot, csak hat jah. Van egy telefonszamom, nekem az a vilaggal az osszekottetesem. Nem akarok melle masikat meg harmadikat. Valtani fogok ha lesz jobb, de nekem a jo halozati lefedettseg, jo minoseg, atomgyors net mindenhol ami fontos. Az ar ugyanugy ugy erdekel csak nem szivasert cserebe. Havi atlag 25-45€ roaming meg nem a vilag mivel ugyis tobbynire munka miatt telefonal az ember. A csaladra ott a skype.

Te meg raadasul a vilag leggazdagabb orszagabol ne sporolj mar ennyire. :Y :C :DDD

(#1985) nahunn válasza ielektros (#1984) üzenetére


nahunn
tag

Vállalkozói Fix 16200 Plusz
Ha szeretne belföldön korlátlanul telefonálni, SMS-ezni, internetezni telefonon, továbbá külföldön nagyon kedvezményesen beszélgetni és internetezni
3 000 perc a Vodafone hálózatán belül.
1 000 SMS a Vodafone hálózatán belül.
1 000 perc vezetékes irányba.
1 000 perc más mobilhálózaton belül belföldön.
1 000 SMS más mobilhálózaton belül belföldön.
2 GB/hó internet, túlforgalmazási díj nélkül.
Extra roaming keret (érvényes: EU országok, Svájc, Horvátország, Törökország):
Napi 50 MB adatmennyiség, majd 60 Ft / 100 KB (érvényes: EU országok, Svájc, Horvátország, Törökország)
1000 percnyi beszélgetés hazai percdíjakon, kapcsolási díj nélkül (érvényes: EU országok, Svájc, Horvátország, Törökország)
Díjmentes egymás közötti beszélgetés.

Nekem ilyen van és szerintem ez mindent visz...

(#1986) nahunn


nahunn
tag

Abban kérném a segítségeteket, hogy egy ASUS x72 cserélhető VGA-ra raktam egy új chipet és
1 baja van, hogy saját kijelzően a fehér színekben van egy kis kékes csíkozás, más minden OK külső monitoron pedig a fehér is OK.
ez lehet amiatt,mert 1 db pad feljött a kártyáról vagy a chip lenne szar?

(#1987) moonguru válasza KillHates (#1981) üzenetére


moonguru
őstag

Na igen a Nokiában csak odamentem a röntgenhez. (bevinni persze OTT nem tudtam volna)

Igaz munkaköri feladatom is volt... :)

Ui:

Csak a kis BGA-kat cseréltem, a nagyokat géppel a BGA-sok!

Monitor Guru!

(#1988) robick5 válasza moonguru (#1987) üzenetére


robick5
tag

Szerintem itt senkinek nincs röntgenje, baromi drága beruházás,nem valószínű hogy egyhamar visszajönne az ára,de próba szerencse. :)

06206262041>BGA (VGA,NOTI,ALAPLAP) REWORK,REFLOW,REBALL,VGA-NB-SB-VRAM chip csere< 06206262041 >Egyre kevesebb időm van sajnos belépni,ezért inkább HÍVJ,szinte bármikor elérhető vagyok telefonon! 06206262041

(#1989) KillHates válasza moonguru (#1987) üzenetére


KillHates
nagyúr

Így könnyű. Azt hiszem 30.000,- Ft + ÁFA / chip a röntgenezés a KFKI-ban.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1990) Formaster válasza ielektros (#1984) üzenetére


Formaster
addikt

Bármilyen számot hozzá rendelhetsz egy hitelesítő sms-el. Nem akarlak rábeszélni, nekem elég jó szolgálatot tesz. Minek fizessek több száz frankot, ha fél éve élek 5€-ból :DD Azért itt sincs kolbászból a kerítés. Egy kiló szüzérme 120chf + csak a lakásra kifizetek 2000 frankot/hó.... sorolhatnám még... itt sem könnyű az élet.

(#1991) ielektros válasza nahunn (#1985) üzenetére


ielektros
senior tag

De igy nagyjabol ha megnezed, hogy mit irtam akkor ugyan ott vagyok arban.
Nekem 39€ az alap csomag.
- Orszagon belul (Nemetorszag) korlatlan MINDEN, mas szolgaltatok, vonalas szamok etc.
- SMS korlatlan

Az extra roaming keret az micsoda? Mert peldaul nemetbol olcson hivom magyarorszagot ez ok, es van 3 magyar telefonszamom amit helyi tarifaval hivhatok. De ha kulfoldre megyek akkor ugye indul a roaming, de en nem kapcsolom ki a netet meg mittudomen azert mert roaming. Altalaban ezek csinaljak a 60-70 euros szamlakat. De ilyen hasznalat mellett szerintem az sem sok. Az alap dijak azok kecsegtetok sok helyen, csak mi jon meg a tetejere az a kerdes sokszor.

(#1992) ielektros válasza Formaster (#1990) üzenetére


ielektros
senior tag

Baze. Vicceltem, ne menjunk le a kilo husig mert mindjart jon valaki azzal, hogy nemetben olcsobb a biotej mint otthon. :Y

Ha mondom, hogy jo az elet 2000chf az kb 1600€ kecora? Vaze mekkora a medenced? Hany haloszobad van? Veled el JayLo is vagy mi? En 600€ alatt megvagyok egy gyonyoru 80m2-es kis lakasban. De meg Frankfurt-ban is van 1000€ korul zsir lakas. :Y Voltam parszor svajcban, nagyon szep orszag igazabol szerintem olyan mint egy modellvasut terepasztal :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1993) f27


f27
aktív tag

1600€ kecora havonta?
En egy honapra kolthetek enyit basszus.
Na ki a gazdag akkor? :DDD
Meg hogy en vagyok a milliomos ;) ;]

(#1994) mobileman válasza f27 (#1993) üzenetére


mobileman
aktív tag

Azé' ne hasonlítsuk össze Svejcot Magyarországgal! :DDD

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1995) ielektros válasza mobileman (#1994) üzenetére


ielektros
senior tag

Mondom en mindjart jon a liter tej ara. De az 1600€-on en is megremegtem kicsit... :Y De varjuk meg, hogy hany kobmeteres futott medence jar hozza :C

[ Szerkesztve ]

(#1996) KillHates válasza f27 (#1993) üzenetére


KillHates
nagyúr

"1600€ kecora havonta?
En egy honapra kolthetek enyit basszus."

480 ezer Forintból élsz havonta? :Y
"Meg hogy en vagyok a milliomos"
Ez oké, csak azt nem értem igazán, hogy miért vagy néha annyira garasos? :U
(Pl.: Beni esete)

Mi a Gergővel, kb havi 150 ezres büdzsét termelünk ki (per fő) de nekünk simán belefér, hogy elküldjünk egy-egy chip-et ingyen az itteni kollégáknak, vagy becsület-kasszára horrorisztikus 3.000,- Ft-ért...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1997) kyle_


kyle_
tag

Sziasztok!

Nem pont ide illő a kérdés, de csak megkérdezem:)
Van itt vagy 2 asus k50-51sorozatú noti
mindkét gép bios frissitésen esett át
utána 1 bekapcsolásig adott képet, de a következő bekapcsolás után kép nuku, illetve a venti iszonyatosan pörög
próbáltunk régebbi biost rátenni de a helyzet változatlan:(
Ötlet valakinek?
köszi előre is a segítséget

Ha már írok neked, ne legyél már bunkó és tisztelj meg egy válasszal hogy te paraszt, már nem aktuális!!!

(#1998) f27 válasza KillHates (#1996) üzenetére


f27
aktív tag

Lehet azert mert epitkezek,es nekem millios tetelbe alnak az alkatreszek keszleten? ;)
Nekem szamlak havi 100 k
Konyhara valo havi 150 k
Vallalkozas havi 80 k
Hirdetesek reklamdijak havi 30 k
Az ha jol szamolom 360 k/ ho es nem vettem semmit magamnak :U

De 1600€ csak egy fedelert hogy aludj valahol az joknak tartom.
Egy evi berbol hazat vehetsz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1999) ielektros válasza f27 (#1998) üzenetére


ielektros
senior tag

:Y :C :DDD UUUUUgyis te vagy a kiraly. :Y :R :C :DD :DDD

(#2000) ielektros válasza kyle_ (#1997) üzenetére


ielektros
senior tag

Gondolom az 1 bekapcsolasig azert volt kep mert csak restart volt. Nem volt aramtalanitva. Vagy nemtom ezeknek mifan terem a BIOS-a. De nagyon ugy tunik, hogy mind a ket BIOS flash hibadzott vagy hibas image lett beirva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.