Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#4951) gingerbalm válasza Mercutio_ (#4950) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Tommy Hilfiger és a márka égetné magát, és kamuból hirdeti meg írja bele, hogy genuine leather? Plusz ellátja bőrillattal is? Nem akarom szétszedni, mint Márkus László a fotelt a kabaréjelenetben, de kétlem, hogy mű lenne.

[ Szerkesztve ]

(#4952) Mercutio_ válasza gingerbalm (#4951) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem elég mű szagúnak tűnik, legfeljebb ilyen bőrdarálmány amit kinézek belőle, amit egyébként a Genuine Leather kifejezés nem zár ki.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4953) Lauda válasza Mercutio_ (#4952) üzenetére


Lauda
félisten

Az aldisnak még van valami bőrszaga, de amikor húzod rá a csatot olyan a hangja, mintha valami mű szart fűznél be. A másik, marhabőr övem hangtalanul siklik át a csaton. Biztos van az aldisnak valamennyi bőrtartalma, hogy ráírhassák a szöveget, valódi marhabőr. Ja, az hát. Inkább veszek drágábban övet, de az legyen tényleg bőr. Ez így egy átverés szerintem, még ha jogilag meg is állja a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#4954) hangyász2 válasza Mercutio_ (#4952) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Szerintem elvileg kizárja, mert az bőr, csak a leggyengébb minőségű. Mármint nem gyártási szempontból, hanem alapanyagnak. Elég fura TH-tól. Ezt a kötőanyagosdit még nem olvastam sehol. Mondjuk nem is értek hozzá. Nem is nagyon szoktam ilyet venni.

[ Szerkesztve ]

(#4955) windlord


windlord
őstag

Nekem meg jott a szinten AY TH Chinno naci.
Bomba vetel volt.
Nagyon meg vagyok vele elegedve!

(#4956) hangyász2 válasza windlord (#4955) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Na, örülök, szerintem a méretemben akár én is megnéztem volna.
Most egy 32-es van.
[link]

(#4957) Ance


Ance
őstag

Üdv! Kislánynak keresnék pólót. Egyszínűt (főleg lilát :U), de nem galléros/gombosat, viszont nem a sima, alak nélkülit, ami fiúnak, lánynak is jó, de ha szép, az is lehet. Rövid ujjú kellene. A gildant néztem, az pl. nem tetszik. Köszi.

(#4958) kecso2009


kecso2009
tag

Sziasztok! Cipőt szeretnék vásárolni, különösebben nike air max 270-et. Van ötletetek hogy hol tudnám beszerezni olcsóbban, vagy honnan érdemes vásárolni? Esetleg hol érdemes figyelni az akciókat? Köszönöm! :R

(#4959) WayneGace válasza kecso2009 (#4958) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem tudom konkrétan mi a megfelelő ár neked. De [itt] akciós és elég sok méret is van belőle.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#4960) Sefter válasza Ance (#4957) üzenetére


Sefter
veterán

szia!
Csupa lila kislány holmi:
[link]

:DDD

Psn ID: sefter_hun

(#4961) Ance válasza Sefter (#4960) üzenetére


Ance
őstag

Marha vicces vagy. :)

(#4962) Kos 7


Kos 7
tag

Sziasztok!

Ismét van emagon divat20 kupon 14-15. között érvényes, nem tudom az árakat hogyan igazították...

(#4960) Sefter :D :D :D :D

(#4963) petipetya válasza Sefter (#4960) üzenetére


petipetya
nagyúr

:D

"nincs rá lezsóidő"

(#4964) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Emagon M-es, slim fit Levi's bordó és sötétzöld, egyszínű póló 20 %-os kuponnal, ingyenes szállítással kb. 1350 Ft/db.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4965) kecso2009 válasza WayneGace (#4959) üzenetére


kecso2009
tag

köszi!

(#4966) -B-


-B-
senior tag

Sziasztok!
About you visszaküldéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Azt írják, hogy abban kell visszaküldeni, amiben jött. Ha zacsiban küldték, akkor gondolom, abban is várják vissza. Ez oké.
A zacsin ugye van egy címke a nevemmel és címemmel. Ez maradhat rajta, vagy le kell valahogyan kapargatni róla?

[ Szerkesztve ]

(#4967) Talala válasza -B- (#4966) üzenetére


Talala
senior tag

Én úgy csináltam ahogy az oldalon írják, ugyan abban a zacsiban, gls futár megrendelve appból, (valószínüleg nyomtat rá új cimkét). Hétfőn jön érte a futár. Postán meg szólni kell, hogy AboutYou-nak megy vissza

(#4968) -secret- válasza -B- (#4966) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Huzd at tollal, de a GLS arra fogja nyomni a matricat.

(#4969) -B-


-B-
senior tag

Köszönöm a válaszokat!

(#4970) w.miki válasza Talala (#4967) üzenetére


w.miki
veterán

Ha postán küldeném vissza, az hogy megy? Marika néni tudni fogja az aboutyou címét, és rányomtatja, és azt is tudja, hogy nem kell érte fizetni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#4971) Mr.Csizmás válasza w.miki (#4970) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ők értenek hozzá, tudósok ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4972) w.miki válasza Mr.Csizmás (#4971) üzenetére


w.miki
veterán

Marika néni, a postán?
Biztos nem tudós, mert a múltkor homeopátiás szert ajánlott. Az pedig nem tudomány, mert nincs bebizonyítva. Rajzokkal sem, ahogy az evolúció elmélet...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#4973) Talala válasza w.miki (#4970) üzenetére


Talala
senior tag

Biztos postája válogatja, én a mienkben nem bízom. Ha tehetem nem élek a szolgátatásukkal :D
Csak a honlapon leírtakat említettem [kép]

(#4974) hangyász2 válasza w.miki (#4970) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem értenek hozzá, de a címkéről tudni fogja. Beolvassa az okos gépébe, megmondja neki.

Én biztos futárt kérnék.

[ Szerkesztve ]

(#4975) gingerbalm válasza w.miki (#4970) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

+1 a futárra. Ha nem vagy otthon, kérd a munkahelyedre. Sokkal biztosabb a futár, saját címkét hoz, szól, ha jön, nem kell sorban állnod.

(#4976) Ideg válasza gingerbalm (#4975) üzenetére


Ideg
aktív tag

Hali!

BB alsóneműt (boxer) keresek, kicsit fel kellene tölteni a készleteket. Érdekelne, hogy ki milyen márkát preferál?! Próbáltam pár "prémium" márkát (TH, CK, Jpress (ennek az ára legalábbis prémium volt :DDD )), de egyik sem vált be, kb 3-4 hónap után kilyukadtak olyan gyenge anyagból voltak. :(((

(#4977) Mr.Csizmás válasza Ideg (#4976) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

aldi-lidl, emag akciós (pl. puma, benetton)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4978) krizmo_ válasza Ideg (#4976) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Pedig szerintem a JPress boxerek elég tartósak, és én preferálom is őket. :B :K Valamint a Lidlben szokott lenni az a feszes fajta boxer, az is nagyon jó. :K

(#4979) w.miki válasza Ideg (#4976) üzenetére


w.miki
veterán

Én is a Lidl-st használom, szerintem jó.
Csak a kukikikukkantós változat, amit szeretek, az elég ritkán van, mindig csak a telibevarrt. :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#4980) erdey_a válasza w.miki (#4979) üzenetére


erdey_a
őstag

kukikikukkantós

a google szerint új szót alkottál :DDD

Vérboci

(#4981) hangyász2 válasza Ideg (#4976) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Szerintem a legtartósabb az Emporio Armani és a Diesel. Előbbi egy fokkal kényelmesebb talán,, a legeslegjobb, amit valaha hordtam, utóbbi vastagabb, és kicsit sportosabb kinézetű. Dieselt Emagon vettem utoljára 2 db-ost 4400-ért. Emporio Armanit Asosról jóval 3000 alatt, de kétszer is elküldték, szóval 1500 lett. :D
Egyébként About You-n is volt jó áron, meg Yooxon, ha épp van ingyenes szállítás.
Bátran ajánlom mindkettőt.
Előtte Intimissimit hordtam, azok is jók. Mivel nem olcsóbbak, váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#4982) jansky1 válasza w.miki (#4979) üzenetére


jansky1
senior tag

Tesco, F&F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4983) mepet válasza krizmo_ (#4978) üzenetére


mepet
addikt

JPressnél az a trükk, hogy az intersparban kell venni akcióban. (Ami a márkaboltban 3500, az az intersparban 2500 alapból, akcióban 2000.)

(#4984) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha már AboutYou: Visszaküldést kértem, mai napra a melóhelyemre, de tegnap este kiderült, hogy azonnali HO-t rendelnek el, így persze nem mentem be.
Még este írtam a GLS-nek a info@gls-hungary.com címre, de hiába, mert
1. Reggel hívott a futár, hogy ot áll a melóhely előtt
2. Válaszolt a GLS, hogy címet ők nem tudnak módosítani, forduljak az AY-hoz :Y

Aki találkozott ilyen szituval hogy oldotta meg? (Új futárt kérek AY-oldalán az itthoni címre?)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4985) Kos 7 válasza hangyász2 (#4981) üzenetére


Kos 7
tag

Diesel +1
Emagról vettem John Richmond-ot is, annak brutálisan jó szabása van, remélem tartós is lesz

(#4986) krizmo_ válasza mepet (#4983) üzenetére


krizmo_
addikt

Mi a Premier Outletben szoktunk venni, ott is elég jó áron vannak az alsóneműk, zoknik stb...

(#4987) gingerbalm válasza Mercutio_ (#4984) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Hívd az ügyfélszolgálatot, hogy mit tanácsolnak ilyen helyzetben.

(#4988) Kos 7 válasza krizmo_ (#4986) üzenetére


Kos 7
tag

Ott melyik boltban ? Jpress?

(#4989) raven12 válasza Mercutio_ (#4984) üzenetére


raven12
senior tag

Elvileg kapnod kell GLS-től emailt, abban benne vannak a teendők. (van trackin no, meg jelszó, az alapján honlapon lehet módosítani)
Én ugyanígy jártam, csak nem aboutyou.

(#4990) krizmo_ válasza Kos 7 (#4988) üzenetére


krizmo_
addikt

Igen. :K

#4980) erdey_a
Már használta párszor ezt a kifejezést, a hideg kiráz tőle...

[ Szerkesztve ]

(#4991) Mercutio_ válasza raven12 (#4989) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak tracking van benne, nincs passwrd :( ezért kérdeztem, hogy aki AY-s cuccot küldött vissza és címet kellett módosítania mi volt a jó megoldás.

gingerbalm: AY ügyfélszolg?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4992) LógaGéza válasza Mercutio_ (#4991) üzenetére


LógaGéza
addikt

Felesleges, AY telefonos ügyfélszolgálatán egy előre felvett szöveg van, hogy a kialakult helyzet miatt nincs ügyfélszolgálat.
Én írtam nekik egy mailt minden adattal (rendelésazonosító, csomagszám, rossz cím, jó cím), és várok. Ennyit tudsz te is tenni.

raven12
Mivel itt az AboutYou a csomag felvételének a megrendelője, így nem velem/veled állnak szerződésben, hanem az AboutYou-val. Szóval csak ők tudják ezt módosítani, te nem.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#4993) Mercutio_ válasza LógaGéza (#4992) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R
Erre jutottam én is :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4994) gingerbalm válasza Mercutio_ (#4991) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Én még a rendkívüli helyzet előtt, úgy egy hónapja intéztem ügyet náluk, készséges és telefont azonnal felvevő, problémát kapásból elhárító munkatársakat kapcsoltak. Ha most ott is átálltak válsághelyzetre, akkor bocsi, ezt nem tudtam.

(#4995) oszy válasza gingerbalm (#4994) üzenetére


oszy
veterán

Igen átálltak. Már csak levélben tudsz velük kommunikálni.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4996) Real_Necro válasza Smallberry (#4941) üzenetére


Real_Necro
veterán

A cipő (3. link) megérkezett, de sajnos eléggé passzentos a 45ös lábamra. Inkább 44es méretű lábfejre való.
Pedig jó lett volna 8600ért...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4997) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Bátraknak, perverzeknek (olaszból jön, ha jön) és akiknek maradt pénze: ingyenes szállítás van Yooxon. Ha valakinek van szülinapi kuponja, akár lejárt is lehet, az privátban megköszönném.

Tudom "karanténba" rendelni, egyébként nem is haza.

[ Szerkesztve ]

(#4998) oszy válasza Real_Necro (#4996) üzenetére


oszy
veterán

Nekem a másik fajtából két balosat küldtek... :(((

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4999) oszy


oszy
veterán

A Borgo-tól rendeltetek már cipőt? Párom nézte, de nekem csak reklámokból ismerős a név. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#5000) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Rövid szárú Converse tornacipő vagy hasonlóra valaki nem tud akciót esetleg?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.