Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#4851) tomazin válasza w.miki (#4834) üzenetére


tomazin
veterán

Meleg, vizallo, kenyelmes, de iszonyat csuszik. Az eleg tagolatlan talpu sportcipok nem csusznak ennyire. Erdore ok, de varosba emiatt nem. Nem estem meg seggre benne, de ez inkabb annak koszonheto,h gyerekkel sokkal lassabban kozlekedsz.

(#4852) Lauda válasza Lauda (#4850) üzenetére


Lauda
félisten

Azt hiszem erre meg is kaptam a választ. Kipróbáltam az itt olvasott víztesztet. Hát igen, a valódi marhabőr övem pillanatok alatt beissza a rácsepegtetett vizet, addig ezen az aldis övön csak áll a pötty. Ha elkened rajt kenődik, a másik öv ha elkened a cseppett azonnal beissza. Az aldis öv percek után is csak egy icipici vizet vett fel, a csepp ottmaradt egyébként a felületen. Szóval nem tudom milyen bőr ez, vagy mennyi a bőrtartalma. :U

(#4853) gingerbalm válasza Lauda (#4852) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

De a bőrcipő se issza be a vizet, és nem lesz ötkilós a lábadon, ha esőben mész benne.

(#4854) Mercutio_ válasza hangyász2 (#4849) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akinek jó a 45-ös méret ez a barna bőrcipő se rossz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4855) Digitalpimp válasza w.miki (#4832) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

A Columbiának tényleg nagyon jó a vízlepergetése, én egész télen a túracipőben jártam, mert a tél megint elmaradt. A Merrell bakancs pihent a dobozában. :((

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#4856) Maximum1 válasza w.miki (#4832) üzenetére


Maximum1
őstag

Lowa renegade
Rengeteg tesztet találsz róla a neten.

(#4857) Lauda válasza gingerbalm (#4853) üzenetére


Lauda
félisten

Ha nem ápolod víztaszító anyaggal a bőrcipőt, akkor bizony beissza a vizet mint a pinty. Pont azért , mert a bőr egy porózus szerkezet.

[ Szerkesztve ]

(#4858) Real_Necro válasza Lauda (#4857) üzenetére


Real_Necro
veterán

A viasz erre tökéletes. Persze ha nem velúr.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#4859) vince válasza hangyász2 (#4847) üzenetére


vince
őstag

Végül csak behúztam a fekete TH övet a mai 25%-os kuponnal, ha szűk lesz, majd visszaküldöm :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4860) hangyász2 válasza vince (#4859) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Köszi. 😂

(#4861) zoltan6


zoltan6
őstag

Urak! Normális öltönyt hol érdemes venni ami már vállalható kategória? Nem kínai,és nem is horror ára van.alkalminak kellene.

(#4862) windlord válasza zoltan6 (#4861) üzenetére


windlord
őstag

Par hsz. - el elorebb van linkelve par learazott.

(#4863) Ance válasza windlord (#4862) üzenetére


Ance
őstag

Jó, de a második linkelt pont egy kínain van. :D Bocs.

(#4864) zoltan6 válasza windlord (#4862) üzenetére


zoltan6
őstag

Kösz,de ezekből már nincs.

(#4865) Kos 7 válasza zoltan6 (#4861) üzenetére


Kos 7
tag

Mi a keret?

(#4866) zoltan6 válasza Kos 7 (#4865) üzenetére


zoltan6
őstag

Nyilván minél olcsóbb,de azért minőségi.szerintem kb.50-et rááldoznék.

(#4867) Kos 7 válasza zoltan6 (#4866) üzenetére


Kos 7
tag

Ha bp környékén vagy akkor érdemes kimenni a premier outletbe, cinque, saxoo london, pierre cardin esetleg, vagy esetleg mrsale de én azt elengedném. Ki lehet fogni van graaf-ban is. 50k keret szerintem pont az amiért a gagyi műszálasra sok, de rendes gyapjúra kevés.
De hátha van még itt a topicban bomba ötlete valakinek :).

(#4869) Ideg


Ideg
aktív tag

Ha már zakók, akkor a Balance zakókról mi a vélemény?

(#4870) zoltan6 válasza Azie (#4868) üzenetére


zoltan6
őstag

Jó,nem értek hozzá,fogalmam sincs mennyiért mennek az öltönyök,pár éve vettem utoljára egy kínai boltba temetéshez.Nem szoktam öltönybe járni.De a linkelt aboutyou-sok is kb. annyiért voltak.Kétszer fogom felvenni idén,két esküvőre,tehát csak alkalmi kell.

[ Szerkesztve ]

(#4872) oszy válasza Kos 7 (#4867) üzenetére


oszy
veterán

Minőség és saxoo london? :DD

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4873) hangyász2 válasza Azie (#4868) üzenetére


hangyász2
aktív tag

50-ért ki lehet fogni 100 % 120-as gyapjúöltönyt. Csak jó helyen kell keresni. Nem kell mindig tamáskodni, csak mert nem értesz valamihez, csak szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#4874) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Tessék, fél perc alatt, gondolom, szerinted pl. ez is valami szar.

[link]

Kuponnal max. 45-ből el lehet hozni. Nem hinném, hogy ebben az országban bárhol kinéznék benne.
Itt egy regular Joop, névtelen gagyi.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4885) Attila2011


Attila2011
aktív tag

Nem nagyon akarok belekotyogni, de kb másfél hete vettem öltönyt. Jó néhányat felpróbáltam az üzletbe, mire olyan lett, ami tökéletesen passzol. Ráadásul két méretsor is van, a kicsit rövidebb és a hosszabb fazonúnak is más a méretezése. Sőt adott méret esetén is, a picit más fazonú, anyagú már nem volt jó.
Persze ha valakinek olyan modellalkata van, mint a képeken látható, akkor lehet egyszerűbb helyzetben van a rendeléssel.

(#4886) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

Khm :U beszantottam parat, no offense.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4887) Kos 7 válasza zoltan6 (#4870) üzenetére


Kos 7
tag

Esküvőre szerintem elég egy zakó, meg egy igényes chino, bőrcipővel. Pinteresten érdemes utánamenni, hogy mi az ami neked tetszik. Zakóból viszont kijön már 50k körül is jó, sőt annyiért talán már szabnak is.

BTW: Topik összefoglalóban csinálhatnánk valami guide-t az öltönyökhöz. 🤷

[ Szerkesztve ]

(#4888) Azie válasza Mr.Csizmás (#4886) üzenetére


Azie
őstag

np.

4885. ezt próbáltam megértetni én is.
4887. esküvőfüggő :P van ahova farmer, ingben is túlöltöztem.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#4892) petipetya válasza petipetya (#4829) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ma voltam az obsitos bőrövért (a Belvárosban ingyenes átvétellel), és bitang ég cucc. Az elején az elszíneződés a vízteszt, a külső és belső felén egyaránt gondolkodás nélkül beszívta. Kb. 4 mm vastag, a masszív fém csat pedig magáért beszél. Talán nem ez az ideális szín egy kék farmerhez, de nálam a legfelső réteg mindig ki van lógatva (télen a pulcs kilógatvai, alatta a póló begyűrve, nyáron pedig a póló kilógatva, alatta a habtestem begyűrve). Kapható fekete színben is. Még mindig azt mondom, hogy a 70 kilóra és 33/30-as nadrág méretre ez a 110 cm (csat nélkül 105) kényelmesebb, mint a 95 centis.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4893) Lauda válasza petipetya (#4892) üzenetére


Lauda
félisten

Frankó kis öv, köszi szépen a beszámolót!

(#4894) Mr.Csizmás válasza petipetya (#4892) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

a talpa (csat alatt) milyen magas?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4895) petipetya válasza Mr.Csizmás (#4894) üzenetére


petipetya
nagyúr

6 cm a legszélesebb részén. 3ezerért pedig van hagyományos kialakÍtású bőröv is.

"nincs rá lezsóidő"

(#4896) Timeola


Timeola
aktív tag

Akit érint és tag lessen be az utálatos :DDD bravúros csoportba. About you cipők (nem) eredetisége a téma éppen.

(#4897) Mr.Csizmás válasza Timeola (#4896) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

nekem ma már épp elég agysejtem pusztult el anélkül is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4898) gingerbalm válasza petipetya (#4892) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Nomen est omen, tényleg elég katonás darab.

(#4899) Lauda válasza petipetya (#4895) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet akkor én ezeket az aldis öveket visszaviszem és veszek 3 ezerért valódi bőr övet. :U Köszönöm az ötletet! ;)

[ Szerkesztve ]

(#4900) Peterhappy válasza Timeola (#4896) üzenetére


Peterhappy
őstag

En par hetig birtam ott es kileptem. De az olyan joleso erzessel toltott el, hogy lehet hogy jelentkezem ujra, hogy meg egyszer kilephessek.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.