Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#4651) IntelKiller7 válasza hangyász2 (#4642) üzenetére


IntelKiller7
veterán

akkor marad az instagramos luxury brand bla bla valamelyik boltból a kamu Givenchy. :DDD :DDD
Az csak 8k

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4652) hangyász2 válasza IntelKiller7 (#4651) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Hááát, te tudod, de én nem költenék 8K semmilyen hamis cuccra. Nem értelmesebb venni ennyiért vagy olcsóbban egy eredeti Armanit vagy Ralph Laurent?

[ Szerkesztve ]

(#4653) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Na, pl. épp most vettem két Emporio Armani alápólót Yooxon 20 %-os szülinapi kuponnal összesen 22 euróért. Sajnos hozzánk megint nincs ingyenes szállítás, így megutaztatom az EU-ban...
Ezek megérik a 3700 forintot, isteni az anyaguk.
[link]

(#4654) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Aki küldött már vissza emag-hoz ruhát, hogyan szokta becsomagolni? 1-1 polorol lenne csak szó

(#4655) gingerbalm válasza vatafakk (#4654) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Abba csomagold vissza, amiben jött. Termék saját zacsija+a doboz vagy szürke erős zacskó.

(#4656) oszy válasza vatafakk (#4654) üzenetére


oszy
veterán

Mindig abban küldök vissza, amiben ők küldték.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4657) vatafakk válasza oszy (#4656) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Hát azt széttéptem és kidobtam, de találok neki valamit talán :)

(#4658) petipetya


petipetya
nagyúr

Talpbetétből milyet használtok a nyári (sport)cipőben? A Xiaomi-s tapasztalatok alapján tudom, hogy a textil borítású habszivacs nagyon kényelmes a lábamnak, ezért ebben az irányban kezdtem el nézelődni, és úgy látom kb. mindenhol 2.000 HUF környékén van a cucc. Nem látok nagy különbséget az alábbi három termék között - mindegy, melyiket veszem?

Xiaomi Freetie (Kína)

Run 300 (Decathlon)

Tacco 691 (dressa.hu)

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4659) -B-


-B-
senior tag

Fashiondays-ről rendeltem, de méretprobléma miatt visszaküldeném. Jól gondolom, hogy csak a termék árát kapom vissza, a szállítási költséget buktam?

[ Szerkesztve ]

(#4660) petipetya válasza -B- (#4659) üzenetére


petipetya
nagyúr

Jó a kérdés. Megkerestem az átmeneti dzsekihez tartozó emailt, melyben 499 Ft visszaküldési díjat írnak. A honlap alapján nem igazodom el, mivel ott azt írják, hogy a termék vételárát kapod vissza. Ezek alapján az eredeti szállítási költség sorsa ismeretlen.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4661) hangyász2 válasza petipetya (#4660) üzenetére


hangyász2
aktív tag

A szállítási költséget és a visszaküldést is bukja.
Egyszerűbb lehet eladni. Ezért (is) érdemes mindig megnézni Emagon ugyanazt.

[ Szerkesztve ]

(#4662) -B-


-B-
senior tag

Akkor jól gondoltam. Köszi a választ.

Emag-nál hogy működik a visszaküldés?

[ Szerkesztve ]

(#4663) xcvbxcvb válasza petipetya (#4658) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nekem az összes cipőmben a Deichmannos sima bőr betét van. Én azt szeretem.

(#4662) -B-

A visszaküldésnél kijelölöd mire nincs szükséged és küldik a postást, futárt. Mondjuk értesítés nem jött hogy mikor viszi, egyszer csak beállított a postás.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#4664) petipetya válasza xcvbxcvb (#4663) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem izzaszt?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4665) xcvbxcvb válasza petipetya (#4664) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nekem nem izzad annyira. De próbáld ki, 1000 ft ha még nem emelték meg az árát.
Próbálgattam én is ilyen gélest abba izzadt, meg csúszkált is a lábam, meg télre ilyen ilyen filcest, és gyapjú szerűt de ezekbe nagyon csúszkált a lábam.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#4666) petipetya válasza xcvbxcvb (#4665) üzenetére


petipetya
nagyúr

ez?

"nincs rá lezsóidő"

(#4667) xcvbxcvb válasza petipetya (#4666) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Nem, én a párnázat nélkülit használom, online nem látom most.
Ez:

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#4668) -B- válasza xcvbxcvb (#4663) üzenetére


-B-
senior tag

Ők a szállítási költséget is visszafizetik?
Azért kérdezem, mert hangyász2, azt írta, hogy jobban megéri az Emag-ról rendelni és nem Fashiondays-ről.

(#4669) petipetya válasza xcvbxcvb (#4667) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi :R Találtam hasonlót. Lehet teszek vele egy próbát.

"nincs rá lezsóidő"

(#4670) hangyász2 válasza -B- (#4668) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem, ezt azért írtam, mert Emagon gyakran van ingyenes szállítás (és eddig értékhatárig mindig, most már vagy épp nem), és bestbuy topik révén akkor érdemes vásárolni. Meg persze akkor, ha épp nem felárazós akció van, mint pár hete a 30 %-os kuponos, ingyenes szállítós.

(#4671) -B- válasza hangyász2 (#4670) üzenetére


-B-
senior tag

Ja oké. Így már értem.

(#4672) nyikszi


nyikszi
őstag

C&A-nak nincs online shopja? Mármint magyar.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#4673) vince válasza nyikszi (#4672) üzenetére


vince
őstag

Magyar nyelvű nincs, de a webshopból szállítanak Magyarországra.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4674) nyikszi válasza vince (#4673) üzenetére


nyikszi
őstag

Kösz. Ez mennyire tükrözi a MO-i boltok kínálatát? Árban főleg.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#4675) vince válasza nyikszi (#4674) üzenetére


vince
őstag

Etre sajnos nem tudok adekvát választ adni. Egyszer vásároltam a webshopban néhány felsőt, böngészés közben volt jópár olyan, amit az üzletben is láttam, de emlékeim szerint azért a többség inkább csak online volt. Ez persze lehet attól is, hogy abban a boltban, ahol jártam (Veszprém), ezek már kifogytak, nem tudom. Árban kb. az a szint, mint offline, de az akciósak jó áron mentek.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4676) Timeola válasza vince (#4675) üzenetére


Timeola
aktív tag

Szállítási költség mennyi volt, nem tudod?

(#4677) petipetya válasza Timeola (#4676) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam 3.90 EUR szerepel a szállítási költségnél egy véletlenszerűen kiválasztott cucc esetén.

"nincs rá lezsóidő"

(#4678) vince válasza Timeola (#4676) üzenetére


vince
őstag

Mindegy, hogy nekem mennyi volt 2018. novemberében, most 3.90 € :D

Standard delivery with DHL is charged at 3.90 €, regardless of the order value.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4679) Savageboy


Savageboy
aktív tag

Ide is linkelem, hátha. #minekmentemoda Mondjuk jó kérdés, hogy hol vennék Xiaomi ökoszisztémás cipőt, ha nem Kínából...

(#4680) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Asoson este 7-9-ig 20 %-os kupon. (ASOSSALEFLASH).

(#4681) IntelKiller7 válasza hangyász2 (#4680) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Már 1 órája pörgetem. Pedig pont tegnap mondtam, hogy nem veszek új ruhákat most egy ideig. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4682) hangyász2 válasza IntelKiller7 (#4681) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Már én is itt tartok, még nem néztem fel, és most elmegyek futni.
Már azon is bosszankodtam, hogy Yooxról nem vásároltam fel a fél Armani alsónemű kollekciót ajándék áron. Végül is 150 euróért ide is ingyen hozták volna. :D
Mondjuk akár párban már megérte volna pólókból, gatyákból betárazni. De utóbbiból is tele vagyok már. :D

(#4683) Kos 7 válasza hangyász2 (#4682) üzenetére


Kos 7
tag

Ah, yoox-ot nézem én is mindig, de 50-60 eur-ig, azt kellene, hogyha valaki rendelne, akkor többen összedobnánk a rendelést, és akkor 150 eur az semmi. (bár nem tudom ez a közös rendelés életképes-e)

(#4684) petipetya válasza Kos 7 (#4683) üzenetére


petipetya
nagyúr

Revolut használatával valószínűleg könnyen össze lehet dobni a pénzt. Habár még nem csináltam ilyet, de könnyebbnek tűnik, mint a hazai bankokkal bohóckodni. Amúgy nem tervezek rendelni onnan, de a közös vásárlást így képzelem el a mai világban.

"nincs rá lezsóidő"

(#4685) hangyász2 válasza Kos 7 (#4683) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Itt nem tudom, az-e, de pl. Fb-n simán megy.
Bosszant is Yoox, régen az év nagyobb részében ingyen szállítottak ide is. Biztos ment az okoskodás. A másik, hogy csomó minden olcsóbb Nyugatra, mint Keletre. És nem az ÁFA miatt, mert csehekhez, szlovákokhoz is drága, és sokkal nagyobb a különbség, mint akár az ÁFA-különség. Én meg tudom oldani kintre, de azért macerás, meg idő is. Nem 3 nap alatt van itt, mint UPS-sel.

petipetya
Persze, Revoluttal simán jó, bár az 5 perces utalással jó számlával is mindegy lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4686) Kos 7 válasza hangyász2 (#4685) üzenetére


Kos 7
tag

Revon könnyű, valaki fizeti, és lehet split-elni.
https://blog.revolut.com/split-bills-instantly-with-revolut/
Fb-n hol van ilyen?

(#4687) hangyász2 válasza Kos 7 (#4686) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Hehe, nem így értettem, a kérdésedre válaszoltam. Én is Revolutot használok.
Fb-n saját névvel egyszerűbb a közös rendelés pl. egy összeszokott zárt shoppingolós csoportban, mint itt egy nickneves nyilvános topikban. Erre utaltam.

[ Szerkesztve ]

(#4688) Kos 7 válasza hangyász2 (#4687) üzenetére


Kos 7
tag

Oh, azt hittem van valami dedikált ilyen csoport, amit ismersz :D.

(#4689) hangyász2 válasza Kos 7 (#4688) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ismerek, de tematikus, és már zárt, titkos.
Viszont jól működik 5 éve, kb. 1000 fővel, stabil maggal, ezért utaltam rá, mikor kérdeztél.

[ Szerkesztve ]

(#4690) Kos 7 válasza hangyász2 (#4689) üzenetére


Kos 7
tag

És halandó embereknek van esély hogy bekerüljenek ;] ?

(#4691) hangyász2 válasza Kos 7 (#4690) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nincs, de mivel tematikus, csak annak érdemes, aki azzal foglalkozik. Csak példának hoztam fel, hogy ott működik.

(#4692) vince válasza hangyász2 (#4685) üzenetére


vince
őstag

5 másodperces utalás lesz, nem 5 perces.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4693) hangyász2 válasza vince (#4692) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Aha, azt akartam. De legyen azonnali. :D

(#4694) vince válasza hangyász2 (#4693) üzenetére


vince
őstag

Velem lehet alkudni :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#4695) TripleB válasza xEon1337 (#4565) üzenetére


TripleB
senior tag

Szia!

Eur 42,5, jpn 27 cm.re a 43-as ezek szerint jó lehet, ugye?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#4696) xEon1337 válasza TripleB (#4695) üzenetére


xEon1337
őstag

Gondolom.. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#4697) petipetya válasza xcvbxcvb (#4667) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kettőt próbáltam nagy hirtelen:
Run300
Hike550

Mindkettő vastagabb a gyárinál, mivel nekem egy sportcipőnél inkább a párnázott betét jön be. A bőr valóban nem csúszik, ám ez nem annyira pozitívum - olyan érzésem van a cipő felvétele közben, mintha a zokniban egy betonra állnék rá. Ezt a bőrt egy bakancsban tudom elképzelni, mivel 50-80 méteres séta után a lakásban érezhetően melegebb ez a talpbetét és a cipő belseje, mint a másik kettő.

Az általad mutatott párnázat nélküli bőr betétet pedig inkább egy laposabb felépítésű elegáns bőrcipőben, vagy bőr skateboard cipőben látnám viszont.

A run 300 viszont nagyon kényelmes, a cipő felvétele közben is komfortos, ennyi pénzért eleve ilyet kellett volna betenniük a Columbia sportcipőbe.

hike 500 - run 300 - gyári Columbia

"nincs rá lezsóidő"

(#4698) Mr.Csizmás válasza petipetya (#4697) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

nekem pont ilyen bőr talpbetét kellene, csak nem deichmannos.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4699) xcvbxcvb válasza petipetya (#4697) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Akkor félreértettem, én a bőrt a cipőben lévő eredeti betétre teszem és úgy használom. De nekem a vastag talpbetétek nem is jók mert magas a lábfejem és még jobban nyomnák a cipők.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#4700) oszy válasza w.miki (#4573) üzenetére


oszy
veterán

Rendeltem ilyen dzsekit 2500 Ft-ért. Én megtartom. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.