Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#5501) Nyx89 válasza petipetya (#5497) üzenetére


Nyx89
aktív tag

Nem lehet hogy ez oltony konfekcio meretezes szerint van megadva? (Nehany bolt/gyarto szokta azt hasznalni nem farmer tipusu nadragoknal)

(#5502) hangyász2 válasza Nyx89 (#5501) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ahhoz kicsi. Még a franciának is. Ez szerintem valami brit méretezés. A másik simán az inch.

(#5503) Egri75 válasza petipetya (#5497) üzenetére


Egri75
csendes tag

Roppant egyszerű csak meg kell nézni a mérettáblázatot

(#5504) hangyász2 válasza Egri75 (#5503) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Érdekes ez az EU méret, nekem egy ruhám sincs, amiben ez volna benne. Vagy olasz, vagy inch, vagy konfekció.

(#5505) vince válasza hangyász2 (#5504) üzenetére


vince
őstag

Mangonál is ez a méretezés dívik farmereknél. Mustang/Levi's vonalon 32/32 a méretem, náluk a 40-es nadrágok jók rám.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5506) Egri75 válasza hangyász2 (#5504) üzenetére


Egri75
csendes tag

Én csak munkaruhánál találkoztam ilyennel

(#5507) hangyász2


hangyász2
aktív tag

30 %-os kupon Nike hivatalos shopjában mindenre, akciósokra is.

NIKE30

(#5508) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi mindenkinek :R Most minden tisztának tűnik a nadrág méretekkel kapcsolatosan. Mivel egy alapos méricskélés után 32/32 jött ki az általános nadrág méretnek, lemértem a 33/30-as Denim farmert is, hogy miért ennyi a hossza. Valószínűleg azért, mert elég nagy a mélysége az ülepem számára, és ezáltal a belső szárhossz rövidebb - ez adhatja ezt a hosszméretet.

"nincs rá lezsóidő"

(#5509) hangyász2 válasza petipetya (#5508) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nem filozofálnám túl. 180 centi vagyok, csípőn hordom a gatyákat, és nekem is 30-as kell. 31/30. De voltam sokkal erősebb, mikor nem futottam, hanem még fociztam, akkor a 32-eshez is az kellett (volna) nyilván

(#5510) hangyász2


hangyász2
aktív tag

44-es, barna férfi bőrbakancs 9743 Ft About You-n.

[link]

(#5511) Llew válasza petipetya (#5508) üzenetére


Llew
senior tag

A helyedben beugranék egy Decathlonba, mert tavaly vagy előtte bevezették, hogy néhány nadrágnál ugyanahhoz a derékmérethez van hosszabb, meg rövidebb szárú verzió is.
A farmer méretezés nekem nem szokott passzolni ilyen chino jellegű gatyáknál.
Ha a Decathlonból néznél nyári vászonnadrágot, akkor a golfosakat javasolnám, de ott most csak két full poliésztert ad be.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5512) werszomjas


werszomjas
őstag

Mango-hoz visszaküldést csak Postán keresztül lehet intézni?
Egyéb futárral, foxpost házhoz szállítással is küldhetem vajon?

üdv

(#5513) oszy


oszy
veterán

Sportzakót keresek. :) Tudtok jó árasított darabot webshopban? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#5514) KicsiRegő


KicsiRegő
tag

Tokár Tomi 25%-os Aboutyou kuponkódja: TOKAR25
Insta story-ban osztotta meg :)

(#5515) Studi


Studi
addikt

Nike.com -30% mindenre péntek éjfélig.

A múltkori rendelésem elég lassan (~25 nap) jött meg tőlük.

(#5516) mnorbika76


mnorbika76
újonc

Sziasztok! Fashion Days.hu-ra nincs valakinek kuponkódja?

legnagyobb kálium-exportőr

(#5517) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ha valakinek kell egy ma még beváltható aboutyou 20%-os GAP márka kedvezmény dobjon privátot.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5518) Jofi81 válasza Mercutio_ (#5517) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem is van két 20%-os kuponom, június 30-ig érvényes, szívesen odaadom, ha kell valakinek.

(#5519) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Jordan AR3762-601 cipője van valakinek? Megér Nike.com-ról most 17.200 pénzt?

[ Szerkesztve ]

(#5520) -secret- válasza Zamasun (#5519) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Neked kell, hogy tetsszen.

(#5521) Zamasun válasza -secret- (#5520) üzenetére


Zamasun
aktív tag

Abszolút és tetszik is. Minőség, kényelem érdekel.

(#5522) WayneGace válasza Zamasun (#5521) üzenetére


WayneGace
őstag

Jordan cipők kényelmesek, legalábbis nekem. Minőségük is jó. A nike premium márkája mondhatni. De tény, hogy vannak eltérések jordan és jordan között is. Gondolok itt bőr minőségére, de szerintem ennyi pénzért megveheted.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5523) atee_13 válasza Zamasun (#5521) üzenetére


atee_13
őstag

Nemrég vettem még nincs befogva csak kipróbálva. Elsőre teljesen jó a talpa memóriahabos / vagy ahhoz nagyon hajazó cuccból van. Ha benyomod lassan veszi vissza az eredeti állapotot. Kidolgozása tök jó nincsennek elvarrások lógó cérnák elfolyt ragasztások. Nekem a full piros van élőben jobban mutat mint a képen. Ha van valami kérdésed este megnézem.

(#5524) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Kössz, közben elugrottam helyi sportboltba felpróbálni milyen méret kell. Könnyebb mint hittem és baromi kényelmes. 35k itt helyben leértékelve 39-ről :Y

(#5525) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Csütörtökön vitte el tőlem a futár a 1,5 hónapos About You-s visszaküldésem amiről a címkét is levágtam de "okosba" visszakötöztem. Ma már jött is a visszaigazolás, hogy utalják vissza a pénzt. :C

(#5526) Talala válasza -secret- (#5525) üzenetére


Talala
senior tag

Véleményem szerint az egyetlen jó dolog az AY-ban az ingyenes futár oda vissza.
3 rendelésem volt tőlük, csak az egyiket sikerült hibátlanul teljesíteni. Elsőnél 2 pulcsiból az egyik csak hasonlított arra amit rendeltem, másodiknál melegítő ruha, nadrág L-es (rendelt méret) a felső viszont M-es lett, itt annyi trükk volt, hogy a ruhára tűzött címke szerint mind a 2 L-es volt, de a ruhára gyárilag varrt címkék szerint nem és az volt a valós méret. Harmadik egy nadrág volt, ott nem volt gond

(#5527) alite válasza Talala (#5526) üzenetére


alite
aktív tag

Nalam 30+ rendelesbol egyszer volt csak gond, de akkor rendesen.. :D

Teljesen mast kaptam a csomagban, visszakuldtem es hetekig semmi hir.. Majd ket hetig leveleztunk, mert nem talaltak a visszakuldott csomagot. Nyomkov. szam alapjan pedig feladas utan masnap atvettek. Vegul irnom kellett egy nyilatkozatot, hogy visszakuldtem az arut es ezt kovetoen egy hetre jott vissza a penz.. Happy end, de 2 honap volt a procedura. :)

[ Szerkesztve ]

(#5528) hangyász2 válasza Talala (#5526) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Meg mondjuk a verhetetlen ár se mellékes.
Elég peches vagy. Nekem van egy kb. 1000 fős futócsoportom Fb-n, rendszeresen rendelünk, és pár Asicsnek volt rossz a méretezése, de az már a táblázatban is rossz volt. Tippelni kellett, néhánynál nem jött be.
Nekem személyesen egy kisebb gondom volt eddig, a Nike Pegasus 36-nak (13000-ért) az egyik cipőfűzője rövidebb volt, de az nem AY hibája, bontatlan eredeti dobozos volt. Így is megérte 40 helyett, akkor még legújabb modellként, a legnépszerűbb fekete színben.
Most épp egy Skechersöt várok, ki szeretném próbálni a hyperburst talpat, még sosem volt. Állítólag jelenleg a legjobb midsole. Rettentő drága volt AY-s viszonylatban, 43 helyett 19-ért. De most kell cipő.

[ Szerkesztve ]

(#5529) -secret- válasza Talala (#5526) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Lehet, hogy az már eleve egy visszaküldött termék volt és a visszaküldő fél mókolt ott valamit.

(#5530) hangyász2 válasza -secret- (#5529) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Sanszos, valaki tudta, hogy rövidebb a lába a méreténél, kettőt rendelt, összeválogatta, a maradékot visszaküldte egyként.

(#5531) Talala


Talala
senior tag

Akkor az AY címkézte át másik méretre(gyárilag rávarrt címke M volt, kis műanyag bigyóval rátűzött meg L)? Az azért kétlem, de az itteni tapasztalatok szerint valóban csak peches vagyok. Nem lehúzni akartam az AY-t, csak megosztottam a tapasztalatokat.

(#5532) hangyász2 válasza Talala (#5531) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Nincs is ezzel semmi baj, én is morcos lennék. Viszont az a legjobb AY-ban, ilyenkor sincs semmi bukta.

(#5533) jansky1


jansky1
senior tag

Nekem kifogástalan volt az eddigi kb. 10 AY rendelésem.

(#5534) windlord válasza jansky1 (#5533) üzenetére


windlord
őstag

Nekunk is.

[ Szerkesztve ]

(#5535) oszy válasza Talala (#5526) üzenetére


oszy
veterán

Nekem is több rendelésem volt tőlük. Egy kabát, amit nagyon szerettem volna és jó áron jött, ki volt szakadva a zsebénél. Szerencsére normálisan álltak a dologhoz (másodszorra, levélváltás után), aztán visszaküldték a pénzt, miután megkapták az kabátot.
Ettől függetlenül a legjobb ruhás webshopnak tartom!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#5536) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

5500-ért umbro túracipő. [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5537) vince válasza Mr.Csizmás (#5536) üzenetére


vince
őstag

Olcsónak olcsó, de azért nah.... Felsőrész: szintetikus bőr

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5538) oszy válasza Mr.Csizmás (#5536) üzenetére


oszy
veterán

Műbőr. Igaz, olcsó. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#5539) Mr.Csizmás válasza vince (#5537) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

kertbe trágyázni megteszi :U :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5540) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Van olyan kupon most About You-ra ami mindenre jó? :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5541) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#5539) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kertbe trágyázni szoktál, hogy arra szerinted jó?;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5542) petipetya válasza Mr.Csizmás (#5539) üzenetére


petipetya
nagyúr

😁

"nincs rá lezsóidő"

(#5543) WayneGace válasza zsolti72837 (#5540) üzenetére


WayneGace
őstag

Tudtommal van.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5544) -secret- válasza zsolti72837 (#5540) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ami mindenre jó azok a 20%-os postázósak. TOKAR25-tel próbálkozz!

(#5545) hangyász2 válasza -secret- (#5544) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Azok is csak majdnem mindenre, de többre, mint a 25 %-osak. Még nem látom a logikát. :D

(#5546) alite válasza -secret- (#5544) üzenetére


alite
aktív tag

Anno mikor még nem jutott minden napra másik 25%-os kód, akkor mindig egy új email címet szoktam használni az új felhasználóknak járó 25% kóddal. Körülményes, de átmeneti időszakban megoldás lehet.

(#5547) zsolti72837 válasza -secret- (#5544) üzenetére


zsolti72837
őstag

Kipróbálom, köszönöm! :C :R :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5548) zsolti72837 válasza -secret- (#5544) üzenetére


zsolti72837
őstag

4 Óra 37 Perce lejárt:(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5549) Jofi81 válasza zsolti72837 (#5540) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem van két kuponom, ha szeretnéd.

(#5550) zsolti72837 válasza Jofi81 (#5549) üzenetére


zsolti72837
őstag

PM-ben elfogadom, ha nincs rá szükséged. :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.