Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#5601) Llew


Llew
senior tag

Lehet hülye kérdés, de nyáron ki milyen cipőt hord?
Van sima sportcipőm, ami pólóval farmerrel még ok, de kéne vmi vászoncipő, amit farmerrel, chinoval, vászonnadrággal, inggel is fel lehet venni mondjuk dolgozni is. A klasszikus tornacipő fazonokat nem szeretem, túl vékony a talpuk, kényelmetlen bennük járni. A vitorlás cipő fazontól meg a hideg kiráz.
Régebben volt egy ilyesmim azt nagyon szerettem, a talpa is vastagabb és kényelmes:
CAT Conquest Canvas de úgy nézem ez kifutott már és a CAT is áttért új fazonra, ami annyira nem jön be.
A GEOX-okat néztem még, de azokat nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5602) Attila2011 válasza Llew (#5601) üzenetére


Attila2011
aktív tag

Múlt nyáron vettem egy geox cipőt (nebula), elégedett vagyok vele, nyáron is kellemes viselet, jól szellőzik, eddig tartósnak tűnik, kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#5603) Real_Necro válasza Llew (#5601) üzenetére


Real_Necro
veterán

Catből nyárra én ezt szeretem: [link] (persze már kifutott)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5604) vince válasza Llew (#5601) üzenetére


vince
őstag

Második nyaram lesz egy Columbia Sunvent 2-vel, nagyon szeretem. Könnyű, jól szellőzik, felvehető rövidnacival, pólóval, de inggel, zakóval is.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#5605) Popes válasza Llew (#5601) üzenetére


Popes
őstag

Geox-al nem lősz mellé, ha kinézetre megfelel neked akkor nem fogsz csalódni mert minőség, és kényelem szempontjából is megállja a helyét.(nem árt ha akciós hogy árban is jó legyen)

Deus ex machina

(#5606) petipetya válasza Llew (#5601) üzenetére


petipetya
nagyúr

Lehet neked már túl sportos lenne a talpa miatt, de jelenleg ezt hordom:
Columbia BACKPEDAL OD

"nincs rá lezsóidő"

(#5607) Llew válasza Real_Necro (#5603) üzenetére


Llew
senior tag

Igen, ez kb. ugyan az a fazon, amit én is linkeltem linkelni akartam csak bőrből. Barnába jó lenne, bár nem tudom mennyire szellőzik bőrként, de sajnos már csak feketében kapni.

#vince, #Popes
köszi

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5608) Handball94 válasza Ideg (#5589) üzenetére


Handball94
aktív tag

Esetleg Walter fashion boltjaira érdemes ránézni, én tőlük vettem több öltönyt, vannak Westendben is, szerintem minőségben is rendben vannak, olcsóbb is.

Szerk: Ha jól látom júni 14-ig mindenre 20% kedvezményt is adnak.

[ Szerkesztve ]

(#5609) Llew


Llew
senior tag

Nem hiába, érdemes ezt a fórumot olvasni. Pont a fő BB topikban is feljött ma a cipő kérdés. Gyorsan rendeltem is egy párat MERRELL Parkway Emboss Lace-t.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5610) Ádám16 válasza Llew (#5609) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez átmeneti (őszi, tavaszi) cipőnek megfelelő? Tetszik, és kéne is egy őszi már.

(#5611) Llew válasza Ádám16 (#5610) üzenetére


Llew
senior tag

Nem tudom, most rendeltem csak. Én tavaszra-nyárra vettem. Nubuk, szóval őszi esősebb időben nem jó, de egyébként megfelelhet.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5612) petipetya válasza Ádám16 (#5610) üzenetére


petipetya
nagyúr

Persze. Szinte ugyanolyan, mint a CAT Instruct átmeneti cipőm: kívül bőr, belül anyaggal borított, amely kombó a tapasztalatom alapján kb. 5-20 fok között viselhető. Alatta már fázik a boka, felette pedig már túl meleg van a belsejében.

"nincs rá lezsóidő"

(#5613) Llew válasza petipetya (#5612) üzenetére


Llew
senior tag

Ez a linkelt Fashion Days mennyire jó üzlet? Csak mert most a linked alapján ránézve eléggé repkednek a 30-40%-os akciók.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5614) Real_Necro válasza petipetya (#5612) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tetszett ez a cipő, de lemaradtam akcióról, majd míg vártam, 17-18 körül el tudtam hozni ezt: [link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#5615) hangyász2 válasza Llew (#5613) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ugyanaz, mint az Emag. Ebből következően jól meg kell nézni, mi mikor a legolcsóbb. A százalék meg nem mérvadó végképp, gyakori a felárazás, de sok remek ajánlat is van. A 30-40 % meg amúgy sem túl sok ruházatban.

Egyébként megjött CK pulcsim. Egész jó. Ennyit mondjuk nem ér, ahogy semmilyen pulcsi, de most akartam.

[ Szerkesztve ]

(#5616) desigo válasza Mr.Csizmás (#5536) üzenetére


desigo
senior tag

Tegnap a futár már nem ért ide ezért ma vettem át.
Nagyon könnyű cipő és kicsit világosabb mint a képeken de ennyi pénzt megért.

(#5617) Llew válasza Real_Necro (#5614) üzenetére


Llew
senior tag

Az Instruct-ot én is nézegettem őszre-télre, de most van egy nyáriasabb verziója is.

#hangyász2
Köszi. Cipőt néztem párat, azokban valós volt a 30-40% ami azért elég jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5618) petipetya válasza Llew (#5613) üzenetére


petipetya
nagyúr

Párszor rendeltem onnan, gond nélkül jött a cucc: cipő, dzseki, kabát. A szállítási idő megegyezett az ott írtakkal, tehát lehet rá kalkulálni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5619) windlord


windlord
őstag

Megjottek az Alpha kabatok.
Teljesen rendben vannak.
Igaz, igy van egy folos meretu, de valamelyik ismerosom csak atveszi ennyi penzert (~17.5khuf)

(#5620) Ciccuka válasza Llew (#5601) üzenetére


Ciccuka
veterán

nubuk bőr

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5621) galoslac válasza windlord (#5619) üzenetére


galoslac
tag

Milyen a méretezése? Mennyire szűk szabású?
Valahol azt írták, hogy egyel nagyobb méret kell, ez mennyire igaz?

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#5622) zseko válasza Llew (#5601) üzenetére


zseko
veterán

Ó, ez pont tetszett volna, ilyen fazonokat szeretem. Fazonra a bugatti tetszene még, ha nem ilyen teniszcipő talpa lenne.

HR24.hu

(#5623) luckyboi82


luckyboi82
tag

Aki márkásat szeretne kevesebbért : [link] Gant 50%-ig kiárusítás, ingyen posta csere is.

(#5624) Studi válasza luckyboi82 (#5623) üzenetére


Studi
addikt

GAP: júni 5-10 között -40% mindenre, 25 EUR felett free delivery and return.

#akcio #GAP

(#5625) Llew válasza zseko (#5622) üzenetére


Llew
senior tag

https://www.officeshoes.hu/cipo-cat-cipo-conquest-canvas/22620

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5626) windlord válasza galoslac (#5621) üzenetére


windlord
őstag

A fazonja mas.
Nekem ugyanugy xl kell, mint mindenbol.
Csak szuk(ebb) fazon, es alul gumis (mert pilota).

(#5627) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mi olyan nagy szám ennek a cipőnek a talpában? [link]

Kíváncsi lettem.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#5628) petipetya válasza Predator2 (#5627) üzenetére


petipetya
nagyúr

link

"nincs rá lezsóidő"

(#5629) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Az itteni Boost-kedvelőknek:
About You-n fekete Adidas Ultra Boost 25 %-os kuponnal (EDINAK25) 40,5-estől felfelé ingyenes szállítással 23.993 Ft. Nőihez van kategorizálva, de uniszex van a dobozán, a méretezése meg férfi. Futós csoportomban rendeltek már.
[link]

Férfi Adidas Sense Boost 25 %-os kuponnal (EDINAK25) több átlagos méretben és színben ingyenes szállítással 17.618 Ft.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5630) zseko válasza Llew (#5625) üzenetére


zseko
veterán

Köszi! Bár a szürkét akartam eredetileg, de egyre jobban tetszik ez a kék. Emag oldalán 17500-ban megáll szállítással együtt, és helyi postára hozzák, remélem megbízható az oldal (és elég lesz a 42-es méret :))

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#5631) petipetya válasza zseko (#5630) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az eMAG-ról eddig gond nélkül jött az a pár cucc, amit rendeltem, szóval nem számítanék meglepetésre.

"nincs rá lezsóidő"

(#5632) Llew válasza zseko (#5630) üzenetére


Llew
senior tag

Már lehet késő, de úgy számolj, hogy a CAT méretezése elég nagy, az ő cipőikből rendre egy számmal kisebb kell.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5633) pingu22 válasza hangyász2 (#5629) üzenetére


pingu22
tag

Ezek ennyiért mennyire BB futócipők? Most egy Skechers Go Run Mojo van, laza 5km még oké, 8-10km környékén már érzem hogy nyilván egy olcsóbb, inkább belépőkategóriás futócipő.

(#5634) hangyász2 válasza pingu22 (#5633) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Mindkettő az.
De itt vannak jobb Skechersök, hyperburst talppal, én pont azt vettem. De ezek is nagyon jók. Az UltraBoost az csúcsmodell, annál nincs nagyon feljebb általános futócipőben. Ahhoz mérten BB. Ha szánsz rá annyit, és kell a legnagyobb csillapítás, jól jársz vele. Nekem nem volt, de próbáltam, kegyetlen kényelmes. Amúgy is azt venném, mert jóval több km is van benne, így km/Ft-ban is jobban kijön az ember.

[ Szerkesztve ]

(#5635) kdavid86


kdavid86
tag

Emag "sikersztori":
Majus 28 - ciporendeles
Junius 2 delelott - kiszallitottak a cipot
Junius 2 keso delutan - regisztraltam a termekvisszakuldest
Junius 3 reggel - elvittek a cipot
Junius 5 delutan - megerkezett hozzajuk a cipo, kuldik a penzt

Ez nekem nagyon pozitiv csalodas volt. :))

(#5636) zseko válasza Llew (#5632) üzenetére


zseko
veterán

Most már biztosan késő, nem tudtam megrendelni mert munka volt (délutános voltam), kiszedték a kosaramból, és a 42-es elfogyott. :((( Száradjon a lábára.

Mit jelent az elég nagy? 42-es cipőt hordok általában, akkor 41-eset kellene rendelni? Ha centiben lenne megadva, az biztosabb lenne, 27cm azért tán csak ugyanannyi mindegyik gyártónál remélhetőleg, most találomra berendelni, hátha jó...

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#5637) Llew válasza zseko (#5636) üzenetére


Llew
senior tag

Sorry, lehet az én lábamra szárad. Linkeltem az office oldaláról, aztán ahogy írtad is, néztem, hogy amott olcsóbb, így onnan rendeltem. Az officenál még van 42-es, igaz drágábban.

A 27 cm az mindenhol ugyanannyi, max más mérethez tartozik.
Az elég nagy azt jelenti, hogy többnyire 43-as cipőket hordok, a legtöbb gyártónál az van 27,5 cm körül, a CAT-nél viszont ez csak 42-esnek számít.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5638) zseko válasza Llew (#5637) üzenetére


zseko
veterán

Ejnye :D Semmi gond :) Szerencsém van talán úgy néz ki, mivel elindítottam a fizetést, csak a bankkártya adatok megadásánál megakadtam, aztán jött a munka, a telefon meg közben újratöltötte az oldalt, viszont így a rendszer elmentette a sikertelen fizetést, ezért emailban küldte, hogy 24 óráig lefoglalta a terméket a sikertelen fizetés miatt, próbáljam újra. Persze ha utánvétet választom, akkor elsőre működhetett volna...
A linkre kattintva sikeresen végigment, kedd-szerda magasságában jön, meglátjuk.
Ahogy a méretet is, egyik Cat size chart a 42-es méretre 27cm-t ír, egy másik 27.5-öt, egy harmadik oldal meg a (42.5-ös) Converse-emhez hasonlítva 43-as méretet ajánlott...
Az Officeról nem túl jó véleményeket olvastam itt a fórumban, így nem vállaltam be.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#5639) Timeola


Timeola
aktív tag

#Cropp #akció
Cropp ingyen szállítás!
-30% Cropp30HU bizonyos kategóriákra, akciósra is vonatkozik!

(#5640) WayneGace


WayneGace
őstag

About you-s Esprit 20%-os kupon, ha kell valakinek, akkor privátban írjon!

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5641) musli26 válasza Timeola (#5639) üzenetére


musli26
tag

Köszi!
Sikerült 1db pólót rendelnem.
Hát elég fura ízlése van a boltnak.....

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#5642) Timeola válasza musli26 (#5641) üzenetére


Timeola
aktív tag

Kifejted? :DDD

(#5643) pn4hvq válasza Timeola (#5642) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Azért ez elég intim kérdés ;]

(#5644) musli26 válasza Timeola (#5642) üzenetére


musli26
tag

Kinézet,minta,színek soroljam még?
Csak azért rendeltem ,hogy milyen minőséget képvisel.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#5645) petipetya válasza musli26 (#5644) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nehogy meleged legyen majd benne... :D

"nincs rá lezsóidő"

(#5646) g_g_g


g_g_g
őstag

Outdoor szandált keresnék
46-os méret, lehetőleg bőr, 20-25.000 Ft összegben.
ecipo.hu-ról sokat vásárolok, de ott most nem volt olyan ami tetszene.
dockyard.hu, mountex.hu, sportisimo.hu oldalakon is néztem, de nem találtam meg a tutit.
Esetleg valami ötlet, hogy merre lenne még érdemes keresni.

(#5647) musli26 válasza petipetya (#5645) üzenetére


musli26
tag

Nem lesz :(((
Sima fehéret választottam.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#5648) Llew válasza g_g_g (#5646) üzenetére


Llew
senior tag

Milyen célra? Csak mert az outdoor felhasználás meg a bőr nekem kizárja egymást. Előbbire valami strapabíró, jól száradós, szintetikus anyagút, bőrt meg inkább hétköznapi utcai használatra vennék.
Illetve milyen fazont?
Szandálban én a TEVA-ra esküszöm. Enyhébb felhasználásra, vagy utcaira a nyitott, minimalista fazont, ha meg nagyon outdoorra kell, akkor egy zárt orrút.
Mondjuk ha a felsorolt helyeken nem láttál megfelelőt akkor nem sok minden maradt, max máshol ugyanazok.
A nomadsport-ot nézd meg, de szerintem kb. docxkyard és mountex kínálat.
Vagy a columbia saját boltját. Esetleg decathlont, de ha a fentiekben nem találsz akkor annak a szűk kínálatában sem fogsz. Max a két merrell (nyitott, zárt) amit érdemes lehet onnan megvenni.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#5649) g_g_g válasza Llew (#5648) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszönöm az információkat.
Alapvetően zárt orrút keresnék, mert az tetszik.
Felhasználás semmi komolyabb, esetleg a családdal elmenni sétálni, strandra elmenni ilyesmi.
Úgyhogy nem lenne különösebb ígénybevételnek kitéve.
Közben találtam olyat ami tetszik, árba is belefér, úgyhogy jó eséllyel ezt választom.

(#5650) hangyász2


hangyász2
aktív tag

About You-n extra -30 % van fürdőgatyákra, és az egyedi 25 %-os kupont is eszi.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.