Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#4701) LilProphet90 válasza oszy (#4700) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nekem is ma jött meg a fekete, az egy mérettel nagyobb pont jó lett.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#4702) fateless válasza oszy (#4700) üzenetére


fateless
veterán

Végülis kerti munkákhoz, hideg műhelybe jó lehet ;]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4703) oszy válasza fateless (#4702) üzenetére


oszy
veterán

Még akár arra is! :C

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4704) -B-


-B-
senior tag

Fashiondays visszaküldésnél meg kell címeznem a csomagot, vagy a futár hoz címkét és csak rá kell azt ragasztani?
(Soha nem küldtem még vissza csomagot, fogalmam sincs, hogy működik ez a dolog.)

[ Szerkesztve ]

(#4705) Studi válasza -B- (#4704) üzenetére


Studi
addikt

ha a bolt küldi a futárt az mindig címkével érkezik, csak biztonságosan be kell csomagolnod.

(#4706) -B- válasza Studi (#4705) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi a gyors választ!

(#4707) petipetya válasza petipetya (#4257) üzenetére


petipetya
nagyúr

Trespass Darrel dzseki:
2 napja ebben járok, mivel a Trespass télikabát már az utcán is kezdett rám rohadni. A dzseki a coolheat-nak köszönhetően meleg volt a reggeli 1 fokban is, ugyanakkor nem vált szaunává a tegnapi 10 fokban sem. Egyszóval eddig remek átmeneti dzseki, csak egy belső zsebet hiányolok belőle, de tudok élni anélkül is. Linkek a válaszként írt hozzászólásban.

"nincs rá lezsóidő"

(#4708) musli26 válasza petipetya (#4707) üzenetére


musli26
tag

Köszi a kabátot megveszem.
Eredeti cuccokat árul a fashion days?
Visszaküldés mennyire jó?

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#4709) petipetya válasza musli26 (#4708) üzenetére


petipetya
nagyúr

A fashiondays akkor éri meg, ha bevált márkát/méretet veszel, ugyanis a visszaküldés során bukod az eredeti postaköltséget + a 499 Ft-os visszaküldési díjat. Eddig eredeti cuccokat kaptam tőlük.

175/65-re tökéletes az S-es, nem kicsi és nem nagy.

"nincs rá lezsóidő"

(#4710) musli26 válasza petipetya (#4709) üzenetére


musli26
tag

Köszi.
Esetleg tudsz kuponkódot?
Hátha lehetne még faragni az árból.
Eddig 11k vagyok.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#4711) Thoty válasza musli26 (#4710) üzenetére


Thoty
senior tag

(#4712) petipetya válasza Thoty (#4711) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ugyanaz. Emlékszem, hetekkel ezelőtt sem volt itt fekete. Igaz, ha kabát esetén nincs fekete, akkor szóba jöhet még a fekete. Végső esetben pedig beérem a feketével is.

"nincs rá lezsóidő"

(#4713) Thoty válasza petipetya (#4712) üzenetére


Thoty
senior tag

Tudom, hogy ugyanaz a cég, csak azért kérdeztem, mert írta, hogy 11k-nál jár, itt meg 6,7k ami nemmindegy
szerk.: M -ből van fekete :)

[ Szerkesztve ]

(#4714) musli26 válasza Thoty (#4713) üzenetére


musli26
tag

Néztem még egy sapkát is a kabát mellé.Azért annyi az ára.

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#4715) petipetya válasza musli26 (#4710) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs kuponom, olyan sűrűn azért nem vásárlok onnan, hírlevél pedig kilőve.

"nincs rá lezsóidő"

(#4716) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mango Outlet további 30% engedmény 30EXTRA kóddal kabátokra és pulcsikra

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4717) Timeola


Timeola
aktív tag

Tchibo sale, ki lehet még fogni 1-2 jó cuccot: link ma & holnap ingyen szállítással. ;)

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#4718) Mercutio_ válasza Timeola (#4717) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van valami valódi bestbuy, vagy csak a rettenet túlárazott cuccaikból engednek el valamennyit?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4719) Drughi válasza Mercutio_ (#4718) üzenetére


Drughi
addikt

Végigpörgetve a kínálatot, utóbbi...

(#4720) Peterhappy válasza Timeola (#4717) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszi szépen, mi találtunk egy-két göncöt :R

(#4721) Timeola válasza Mercutio_ (#4718) üzenetére


Timeola
aktív tag

Szerintem ezek nem rosszak:
https://www.tchibo.hu/m/kisfiu-szabadidonadrag-felsovel-p400114273.html
https://www.tchibo.hu/m/2-fiu-hosszu-ujju-felso-szettben-p400106562.html
https://www.tchibo.hu/m/ferfi-funkcionalis-alaoltozet-sporthoz-p400110741.html

Még ezek voltak, de már nem kapható:
https://www.tchibo.hu/m/noi-termo-alaoltozet-szurke-p400110738.html ennek volt férfi változata is.

[ Szerkesztve ]

(#4722) jmuranyi válasza Timeola (#4721) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, köszönöm, egy aláöltözetet megrendeltem.
Azt írta, ma ingyenes a szállítás...

(#4723) maestro87 válasza Mercutio_ (#4718) üzenetére


maestro87
őstag

Nem mintha a Mangón nem azok lennének. Pulóverek 8000-től, pamut ingek meg 6000-től ami nem virágmintás és nem gyerek méret. Ezek még a 30%-os kuponokkal sincsenek jó áron. :(

(#4724) Timeola


Timeola
aktív tag

Reno akár 88%-os akció.. elsősorban nagyobb méretek vannak leárazva nőiben, ezen kívül akad még pár darab férfi, gyerek cipő is..

link

link

link

link

link

link
(Most nézem az utoljára linkelteket már el is vitték.. :F).

[ Szerkesztve ]

(#4725) Mr.Csizmás válasza Timeola (#4724) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ffi 43-44 [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4726) oszy válasza Mr.Csizmás (#4725) üzenetére


oszy
veterán

Nem tartott sokáig! :(

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4727) Peterhappy válasza Timeola (#4724) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ezt is köszi, egy-egy cipellőt sikerült berántanunk :R

(#4728) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Ha akartok, most gyakorolhatjátok a közös rendelést. Carrera Jeansen komoly akció van. Pólók, piképólók 5 eurótól, és sok minden más is kifejezetten jó áron. Regisztrációra ráadásul 50 %-os kupont adnak. 100 eurótól ingyenes a szállítás. Sietni kell, hogy legyen mit megvenni.
[link]

Hárman már azért könnyű összeszedni.

[ Szerkesztve ]

(#4729) Kos 7


Kos 7
tag

Sziasztok!

Picit megkésve ugyan, de Premierben most Wellensteyn kabát kiárusítás van, aki ilyet szeretne érdemes kinézni, én is behúztam egyet. Viszont hamar elfogják kapkodni őket.

#akció #wellensteyn #kabát

[ Szerkesztve ]

(#4730) Timeola válasza Kos 7 (#4729) üzenetére


Timeola
aktív tag

Mennyiért sikerült? Sajna nem tudok kinézni, Debrecenből kicsit nehéz lenne ;].. De azért érdekelne mégis, kb. milyen árak vannak, női kabik stb..:).

(#4731) Kos 7 válasza Timeola (#4730) üzenetére


Kos 7
tag

Listaáron 100k helyett 67k-ért hoztam el, de ennél voltak sokkal jobb deal-ek is, ami utolsó darabos, kis hibás stb, illetve ha 2-t vittél akkor még -10% azt hiszem, ha 3-at akkor még több, szóval családostól mégjobban "megéri".

(#4732) Timeola válasza Kos 7 (#4731) üzenetére


Timeola
aktív tag

Oks. Köszi! Az tényleg jó akkor.. Na, majd egyszer.. nagy vágyam amúgy egy ilyen kabát 😎. A tiédről nyomsz egy fotót? ;)

(#4733) Kos 7 válasza Timeola (#4732) üzenetére


Kos 7
tag

(#4734) predakon


predakon
őstag

Premier outlet Bushman akcióról annyi mondanék, hogy Wellensteyn kabátért Parndorfba kell menni. A mostani akció a parndorfi készletet rabolta le, én tavaly vettem Parndorfban a kabátot. A másik érdekesség, hogy a Wellensteyn kabikra hivatalosan 2 év garancia van de a hazai forgalmazók 1 évet mondanak aztán behúzzák a pénzt ha javítani kell a kabátot. Egy szó mint száz, megéri az utiköltség szerintem.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#4735) Kos 7 válasza predakon (#4734) üzenetére


Kos 7
tag

Valid, bár parndorfba is szerencse kell sokszor, Bp-ről már ritkán járok le, Győrből anno sokszor átmentem.

(#4736) predakon válasza Kos 7 (#4735) üzenetére


predakon
őstag

Szerencse kell abszólut, pl most 3 napja volt az első alkalom. hogy leraboltam a Tommy Hilfiger store-t. Öltöny mellényt vettem átszámolva 9900ftért, nyakkendőt, chino gatyát 9000körül, barátnőmnek meg behúztam egy galléros polót 4900ftért. Most nagyon jó dealek voltak de inkább kimenekültem a boltból még mielőtt több pénzt költök.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#4737) Kos 7 válasza predakon (#4736) üzenetére


Kos 7
tag

Volt most valami "alkalom", vagy csak szimplán sikerült ezeket kifogni? :)

(#4738) predakon válasza Kos 7 (#4737) üzenetére


predakon
őstag

Simán cserélik a régi készletet újra, gyakorlatilag az összes farmer, modern fit és slim fit gatya 29.9€-ért megy. Nyakkendők 17.9, barátnőm polója is ennyi volt. Sportcípőt néztem még de azokból csak 44es volt. End of season sale, ennyi.
Fossilban vettem még két pénztárcát meg egy női és férfi óra szettet 30.000ftért.
A pénztárcák árából a polcon lévő árhoz képest lejött 70%, szóval kb 3500ft volt két női.

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#4739) Kos 7


Kos 7
tag

Hollister -40% sale + ingyen szállítás:

https://www.hollisterco.com/shop/eu/guys-special-offers

#akcio #hollister

(#4741) Dyingsoul válasza petipetya (#4697) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Na ez igen. Pont ugyanebben a cipőben vagyok, talpbetétet keresek. :))
Viszont a kínai rendelést most egyelőre hanyagolnám.
A Run300-tól picit tartok mert 43 és 1/3 -os Adidas szabadidő/utcai a cipőm amibe kellene és úgy látom ez nem szabható méretre. Nem tudom mi van ha mégsem jó, de lehet elviszem a cipőm és ott helyben vagy a kasszánál a fizetés után belepróbálom ha van rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#4742) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Valami jó férfi hátitáskát nem tudnátok ajánlani? Munkába járásra, mindennapi használatra, kis bevásárlásokra használnám.
Amiket mindig magamnál tartok:
Kulcsok, napszemüveg, bicska (svájci), pénztárca, akkumulátor cellák, lötyik és inni való.
Az előző táskámat kicsit megtépázták a kulcsok és a ritkán bevásárlás utáni telepakolás miatti súly.

Ezeket néztem külföldről: [1], [2], [3]
Az ár nem nagyon számít, minőségit szeretnék, de a divatmárkák nem érnek meg nekem felárat. Minőségi, strapabíró hátitáskát keresek.
A másik út az, hogy Kínából rendelek valamit ami funkcióban megfelel és nem túl drága viszont majd pár év múlva megint cserélem. (végülis az előző is kibírt pár évet)

Egy kollégám nemrég rendelt pelenkázó hátitáskát aliról és engem meghökkentett a minősége. Bármelyik plázában sem láttam jobb minőségű táskát. (bár pelenkatartó hátitáska, kb ugyanúgy néz ki mint bármelyik másik hátizsák csak kialakításban más, nagy a rekesze)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#4743) Savageboy válasza Dyingsoul (#4742) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Oiwas táskák Joybuyról esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#4744) xcvbxcvb válasza Dyingsoul (#4742) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Tigernu táskák is nagyon jó minőségűek aliról . Akcióba vagy kuponnal el lehet csípni 20$ alatt is.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#4745) petipetya válasza Dyingsoul (#4741) üzenetére


petipetya
nagyúr

A run 300 is méretre szabható, a csomagolásán és az adatlapján is szerepel. 41.5-ös Columbia esetén a 41/42 méretű talpbetétet kellett venni. Körberajzoltam és ollóval levágtam a felesleget.

Sőt, mivel a bőr betét nem volt kényelmes a sportcipőbe, így azt betettem a bakancsba. Az is Columbia, úgyhogy a talpbetét pontosan ugyanolyan méretű és formájú, mint a sportcipőben.

"nincs rá lezsóidő"

(#4746) petipetya válasza Dyingsoul (#4742) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pár napja használom a Lenovo b210-et, melyet kÍnai áron vettem az emagon. Lehet, hogy találsz magadnak valamit ott, és akkor nem kell rá annyit várni. Egyedül a kulacstartó hiányzik oldalt, de az is csak a vizes esernyő miatt szempont néha, szóval nemolyan nagy baj.

"nincs rá lezsóidő"

(#4747) Kos 7 válasza Dyingsoul (#4742) üzenetére


Kos 7
tag

Én még ősszel vettem az egyik doughnut-ot, nem bántam meg azóta sem, de én azért nem szoktam rommá rakni. https://answear.hu/m/doughnut

Vagy esetleg decathlonba is érdemes lehet körbenézni.
Esetleg ez is: https://www.amazon.com/dp/B00ESKYI4M

(#4748) sepsi0 válasza Dyingsoul (#4742) üzenetére


sepsi0
őstag

Gyerekeknek Tigernu táskái vannak 4 éve, suliba használják semmi bajuk. Ilyen van nekik Aliról store-ból [link]
Még a Samsonite-ot tudnám ajánlani, de az 20-nál kezdődik. A középsuliba vett táskámat az asszony 20 év után dobta ki, mert már nem lehetett megtakarítani/kimosni rendesen, majdnem sírva fakadtam, de kaptam helyette újjat. Igaz az újnak vékonyabb jóval az anyaga, cipzárról már lejöttek a gumi "hűzók".

[ Szerkesztve ]

(#4749) sepsi0 válasza sepsi0 (#4748) üzenetére


sepsi0
őstag

Nem lett jó a link. [link]

(#4750) Savageboy


Savageboy
aktív tag

A Tigernu valóban jó még, én is használok egyet pár éve, még GearBest-ről vettem. Árban mondjuk úgy rémlik, hogy egy kicsivel drágább, mint az Oiwas (főleg akcióban), de minőségre mindkettő elég jó.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.