Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#4751) Azie válasza Savageboy (#4743) üzenetére


Azie
őstag

amazon basic, ha meretre nagyobbra gondoltal akkor valamelyik nagyobb.
north face recon

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#4752) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Köszönöm a táska ajánlásokat! :R
A doughnut nem tetszik, nem illik hozzám.
A Tigernu nagyon bejön, lehet kipróbálok egyet, főleg ha valahogy sikerül kupont szerezni. :)
Samsonite nagy márka, ismerem. Pont az a bajom amit te is mondtál: nem tartom érdemesnek ilyen nagy márkákat a vásárlásra, pont azért mert oké, hogy drága, de azért elvárnám a mindent elsöprő minőséget és tartósságot, de mára már nem igaz ez szinte semmire. Inkább veszek gyakrabban új cuccokat - így most táskát is.
Jah azt elfelejtettem mondani, hogy a vízállóság előny! Bár autóval járok már, de szeretek sétálgatni és két sarokért nem röffentem be az autót.

Ha már ilyen tapasztaltak vagytok táska ügyben, szeretnék kérdezni valamit:
A kulcsok tárolását ti hogy szoktátok megoldani? Az a belső karabiner hasznos? Bár nekem a táska belsejét nem vágta ki még a kulcscsomóm de nem is tett jót neki. Főleg varrások mentén okoztak károkat a kulcsok. Nem tudom elképzelni, hogy mivel jobb a belső karabinerre rögzíteni a kulcsot, mint csak betenni egy kisebb rekeszbe. Ott még ráadásul lóg, lötyög zörög is talán, de ebben nincs tapasztalatom. Gondolom inkább a többi táskában lévő tárgyat védi ez a megoldás a kulcsoktól, de csak tippelek, ha van logikus magyarázatotok jöhet.

Decathlon talpbetét:
A debreceni Decathlonban nem volt run 300, sőt nagyon csekély volt a választék, még az eladókat is megkérdeztem. Volt valami bőr, ami alapból nem is érdekelt, volt a budget megoldás (100-as valami) volt prémes és volt Run 500 meg valami ami 7000-be került, azt nem is néztem meg mert azért már egy Kalenji cipőt veszek...
Run 500-at vettem 3000-ért. Nagyon jónak tűnik de még nem tettem bele a cipőbe, épp kimostam és most szárad a cipőm. Viszont ami benne volt talpbélés alapból az majdnem ugyanekkora, hosszra pont jó viszont a Run 500 picit szélesebb. Remélem jó lesz de azt mondta az eladó visszaveszik ha nem jó csak őrizzek meg mindent.

Köszönöm mindenkinek a segítséget, remélem nem vittem túlságosan félre a topikot! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#4753) sepsi0 válasza Dyingsoul (#4752) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Nálunk a gyerekeknek 750ml-es kulacsai vannak. Igaz őket is kocsival hordjuk suliba. A kulacsot a táska oldalán lévő hálós zsebben tartják, nem esik ki belőle.
Pont azért (itt jön a vízállóság), mert egyszer a nagyfiamnak szénsavas üdítő volt a kulacsban és eldurrant még itthon. A táskában meg állt az innivaló, nem folyt ki
4 év után is vízlepergetős a táska és könnyű takarítani. Mi nagyon elégedettek vagyunk a Tigernu-val. Jól ki van párnázva,vastagok a szvacs részek, pl a hátnál.
Sajnos ritkán van hozzá kupon, az is max 2-3$, select és store kupont nézz hozzá. Olyan 30-40$ között szokott lenni ez a táska. Az elsőt mi is a Gearbest-től vettük 28$-ért akcióban.
Nyáron szokott olcsóbb lenni, gondolom kisebb a kereslet. Még én is venni fogok egyet tartaléknak, várom legyen valami akció.

[ Szerkesztve ]

(#4754) Azie válasza sepsi0 (#4753) üzenetére


Azie
őstag

kulCSok, nem kulAcsok 🙂
nekem csak 2 lakaskulcsom van, azt farmerzseb/kabatzsebben hordom, ha nagykulcs, akkor kis zsebben a hatizsakban/on

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#4755) Azie


Azie
őstag

borondot M, S milyet? honnan? nem baj ha nem 200e penz 😁

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#4756) sepsi0 válasza Azie (#4754) üzenetére


sepsi0
őstag

Basszus, most keltem nemrég, alig láttam ki a fejemből. :D
Kulcsuk az nincs. :R Kösz, hogy helyettem is olvasol.

Borond gondolom bőrönd :D :
Mi 8+ éve a Lidlben vettünk gurulós puha falút, amit egymásba lehet rakni. Évente 3-4x használjuk. Most is olyan mint újkorában. Igaz autóval megyünk és onnan max a szállodáig mennek "saját lábon". Egy repülő út gondolom jobban igénybe venné.

[ Szerkesztve ]

(#4757) Azie válasza sepsi0 (#4756) üzenetére


Azie
őstag

igen repcsire kene

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#4758) Ludovicus


Ludovicus
aktív tag

Tchibo -10% kupon, szerintem csak egyszer használatos, aki kapja, marja: USSFDENGYEBNT7​

(#4759) Digitalpimp válasza Dyingsoul (#4752) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Én a kulcsot a Tigernu táskám első, hálós-cipzáros rekeszében hordom. Még nem okozott semmilyen gondot, kopást.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#4760) petipetya válasza Dyingsoul (#4752) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kulcsokra:
- Key organizer (sokféle anyagú és kialakítású van, táskába talán a bőr lehet a nyerő). Ez például AliExpress áron adja a minőségi kulcstartót, amely 1 hét alatt érkezik Romániából. A háromszög alakú apró tartó is megvan tőlük.
- Karabiner a táskába: arra akasztva sem csúszkál, és cseszi szét a varratokat.
- EDC-s vászon tok: a kulcscsomót ebbe téve garantáltan semmit sem karcol össze a táskában.

Jómagam jelenleg a farmer zsebében hordom a kulcscsomót erre a mini karabinerre akasztva. Bővebben:
- Bal zseb: kulcscsomó karabinerre akasztva, és a tárca.
- Jobb zseb: teló, Victorinox Spartan a mini karabinerre akasztva és egy mini toll (ez utóbbi nagy megnyugvást okoz influenza szezonban a postán csomag miatti aláírás közben)
A felakasztott cuccok a zseb külseje felé vannak, a teló és a tárca pedig belül, és semmi sem ér semmihez.

"nincs rá lezsóidő"

(#4761) Timeola válasza petipetya (#4760) üzenetére


Timeola
aktív tag

Amiket most felsoroltál, női verzióban is létezik? Vevő lennék rá :D.

(#4762) rushty válasza petipetya (#4760) üzenetére


rushty
senior tag

Digit tollas aláírás van a postán

Revolut meghívó pü-ben

(#4763) petipetya válasza rushty (#4762) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem mindegyiken. Nálam a kicsiben digitális, a nagyban papír.

"nincs rá lezsóidő"

(#4764) Kos 7


Kos 7
tag

About You ma és holnap -15% mindenre:
EXTRA11

#akció #about_you

[ Szerkesztve ]

(#4766) petipetya válasza Timeola (#4761) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez egy nehéz kér(d)és a részedről 😊

"nincs rá lezsóidő"

(#4768) oszy


oszy
veterán

A Blombergs-ben (Duna Plaza) érdemes lehet öltönyt venni? Egy ismerősöm ajánlotta, hogy jó áron és elég szépet tudott venni. Nem tudok rá sokat áldozni. :) Vélemény erről vagy másikat ajánlotok? Nem lakom közel Budapesthez.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4769) Kos 7 válasza oszy (#4768) üzenetére


Kos 7
tag

A Blombergs-et nem ismerem, de a Duna plaza környékén van a Titem, azt többen is ajánlották. De egyébként ha olcsó öltöny kell akkor fast fashion: zara és társai, nyilván minőségre nem lesznek jók, de futkozósnak jó lehet. Digel-t érdemes megnézni, de az már drágább. Illetve afelett amiket én ismerek az mind drágább.

(#4770) oszy válasza Kos 7 (#4769) üzenetére


oszy
veterán

Megnéztem a Tiem árait. Elég drágák. Legalábbis nekem (most). :) Azért köszi!

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4771) predakon


predakon
őstag

Nem tudom mi neked a jó ár de én 2 hete vettem Hugo Boss oltönyt a van graafban (allee) 65.000ft-ért. Normál ára 140.000 körül volt.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#4772) oszy válasza predakon (#4771) üzenetére


oszy
veterán

Azért, az jó! :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#4773) w.miki


w.miki
veterán

Átmeneti könnyű kabátnak, szerintetek:
Lidl Férfi softshell dzseki vagy Férfi dzseki (ez mondjuk nem tetszik),
Aldi Férfi könnyű steppelt dzseki
6000 huf/db. Melyik ajánlottabb/melegebb/jobb?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#4774) Aksomatic válasza w.miki (#4773) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Második van nekem, naposabb időben van hogy pólóra veszem fel, annyira meleg.

(#4775) gingerbalm


gingerbalm
aktív tag

Aldis férfi bőrövek milyen minőségűek, van vele valakinek tapasztalata? Csütörtöktől 2999 Ft-ért vesztegetik. bőröv

[ Szerkesztve ]

(#4776) Timeola válasza w.miki (#4773) üzenetére


Timeola
aktív tag

Tudom mást kérdeztél, de a Lidlbe érdemes szétnézni.. Elég jó áron lehet most kifogni cuccokat, ha a bravúros (fárasztó :DDD) csoport tagja vagy, látod a posztot, ha nem kifotózom ha érdekel :). link

[ Szerkesztve ]

(#4777) Mr.Csizmás válasza Timeola (#4776) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

remek agykikapcsoló ez a csoport :U :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4778) musli26 válasza petipetya (#4707) üzenetére


musli26
tag

Szia!Megjött az ajánlott dzseki.
M-s jó lett.
Tetszik jó anyagnak látszik.
Az a kérdésem hogy mennyire vízálló?
Holnap mennék benne.
Csak nem tudom mennyire bírja a vízet?
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#4779) jansky1 válasza Mr.Csizmás (#4777) üzenetére


jansky1
senior tag

Én is leállítottam a követését. Néha ránézek, de instant agyf....

(#4780) petipetya válasza musli26 (#4778) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tapasztalatom alapján vízlepergető, igaz eddig csak ma ért benne gyenge eső, amióta két hete áttértem a dzsekire. A gyártói oldala alapján a legkülső réteg poliamid anyag, amelynek a nedvszívása gyenge, illetve esőkabátokat is készítenek belőle.

Nyilván nem ér a Trespass Clip télikabát 2000 mm-es vízállóságának nyomába, de a Darrel dzseki ide a városba megfelelő védelmet nyújt arra az időre, amíg ázunk benne. Emellett szélálló is, és bent tartja a meleget.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#4781) hangyász2


hangyász2
aktív tag

About You-n 50 %-os kupon van sportcipőkre, akciósokra is. Eszméletlen árak vannak.

(#4782) atee_13 válasza hangyász2 (#4781) üzenetére


atee_13
őstag

Bánom is, hogy nem spóroltam ki az utóbbi időkben a cipővásárlást. Így csak 1 et vettem, de volt vagy 8 a kosaárban :DD

(#4783) #04441088


#04441088
törölt tag

Ezek a Bugatti cipők mennyire bírják?
[kép]
8000parszaz pénz ez pl.

(#4784) fateless válasza #04441088 (#4783) üzenetére


fateless
veterán

Én rendeltem egyet, majd megmondom egy év múlva ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4785) Mr.Csizmás válasza #04441088 (#4783) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

aljább. ha erre jársz, elviszlek a cipőboltomba :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4786) Ideg válasza hangyász2 (#4781) üzenetére


Ideg
aktív tag

Köszi, kettőt be is húztam! :)

(#4787) #04441088 válasza Mr.Csizmás (#4785) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nekem chiliszosz is kéne tes. :B

(#4788) szuszinho


szuszinho
őstag

Nem szabadott volna ma benézni ide :D

(#4789) Lauda


Lauda
félisten

Helló!

Az aldis watson's dzsekik mennyire gagyik szerintetek? Most ismét lesz a kínálatban. ;)

(#4790) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

bőrtáskákkal foglalkozik valaki, akiről tudtok? van egy valódi marhabőr( vszeg?) táskám, rendbe kellene hozni...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4791) sepsi0 válasza Mr.Csizmás (#4790) üzenetére


sepsi0
őstag

Bicske jó neked? Bár azt nem tudom javít e, de mindent csinál bőrből.

(#4792) Mr.Csizmás
Akkó begyüssz egy kávéra.
Elkérem az asszonytól az uriember Facebook elérhetőségét és elküldöm privátban, így tudsz vele beszélni. Jó így!?
Lehet csak este, mert dolgozom.

[ Szerkesztve ]

(#4792) Mr.Csizmás válasza sepsi0 (#4791) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

max kivonatozok :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4793) grizlisandor válasza hangyász2 (#4781) üzenetére


grizlisandor
addikt

Adidas Superstar-okat néztem, de a méretemből már nem volt semmilyen színösszeállításban. :O

(#4794) weberbarna


weberbarna
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#4795) weberbarna válasza Timeola (#4724) üzenetére


weberbarna
csendes tag

Ez elsőből és az utolsóból van 40es!

“ Reno akár 88%-os akció.. ”
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4796) nyikszi válasza Mr.Csizmás (#4790) üzenetére


nyikszi
őstag

18. kerben? Véletlenül tudok. Az üllőin a jégpályával szemben van a bőrdíszműves. Vidd be, de nem lesz olcsó. Másik opció, talán őt kellenne felkeresni előbb, a Baross utca elején a cipész srác. Nagyon jól dolgozik, ha olyan baja van a táskának, akkor úgyis megmondja, hogy nem tud vele mit kezdeni. Lehet bezár(t)? [link]

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#4797) Mr.Csizmás válasza nyikszi (#4796) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

köszönöm a válaszokat, a baross utca még közel is van :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4798) nyikszi válasza Mr.Csizmás (#4797) üzenetére


nyikszi
őstag

Nézd meg a linket, most szúrtam be :( Baross utcától azért nincs messze az Üllői út 407 se :D

[ Szerkesztve ]

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#4799) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
Ha 28 cm a talpam akkor Adidas cipőből milyen méret kell? Az Adi oldalán 45 1/3 ír, máshol láttam 44-est is.

(#4800) Talala válasza darkrock (#4799) üzenetére


Talala
senior tag

Nekem adidas samba 44 2/3 kellett volna jó legyen méretek alapján (28,5 a lábam), de jóval nagyobb volt. Vissza is kellett küldenem.

De várj meg más véleményeket is sztm, fazonon belül is lehet eltérés.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.