Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#375) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok! Én mostanában toltam BTA 3062 moddal a játékot. Maga a mod elég sok változáson eset át, így a játék is sokszor változott.

Számomra mindig izgalmas, ha gagyi technikával megyek neki a Story és Flashpoint küldetéseknek, de én is azt tapasztalom, hogy 3-4 csata és már nem Urbanmechem van, hanem Cataphract vagy Orion...Nekem ez túl gyors.

Gyakorlatilag felállítottam magamnak egy házi szabályt, hogy csak úgy rakok össze mechet, hogy mindig a lehető legrégebbi/leggyengébb verziót. Ezzal sok esetben fejlett verziók komponenseit áldozom fel, de így legalább egy mech-el 20-30 küldetést csinálok, mielőtt váltok, fejlettebb verzióra vagy teljesen új mechre.

Félelmetes, hogy light és medium mechekkel mekkora pusztítást lehet végezni heavy és assault mechekhez képest, ha folyamatosan mozgásban tartod őket. Ha megállsz, mert véletlen nem léptél a Locust-tal, akkor kakukk. Emiatt nem is élvezem a játékot nehezebb mechekkel, mert az AI könnyebb mechjei szétszednek. Nem tudom, hogy ez alap játék AI vagy a BTA 3062 saját AI-ja, de elég okos.

Az 1 és 2 személyes Duel küldetésekben van az a pálya ami olyan mint a Colosseum. Na ott fel kell ugrani a mechekkel a lelátó lépcsőire és onnan kell osztani az áldást. Sok lehetetlen csatát nyertem így.

Ti 3062 ben próbáltátok a légi csapás rádió beacon modult? Úgy kell irányba tenni a támadást, hogy az ellenséges mechek háta irányából jöjjön a légi csapás. 2 vadászgép jön és jó esetben elpusztít minden ellenséget egy vonalban úgy, hogy a mech összes modulját megkapod a fejet nem számítva. Tehát ha 4 kell az összeszereléshez, akkor 3 partial salvage. Főleg ha az ellenségnek XL motorja van.

Vannak 4 lábon járó mechek. Azok is jópofák és van gyalogság vagyis Battle armor, amikkel fel tudsz kapaszkodni a gyors mechedre, hogy ledobd őket az ellenfél hátában.

Most egy darabig én is pihentetem a játékot és arra fókuszálok, hogy építsek egy nagy Lego mech hangárt (Leopárd dobóhajó egyik fele, vagyis 2 mech beálló)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.