Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#806) Arnold2 válasza parandroid (#805) üzenetére


Arnold2
őstag

Most a Felix féle lázadásra gondolsz? Amiatt lett parkoló pálya a sorozat?
Abban egyet értek, hogy tök fölösleges rész volt, de már így a célegyenesben abbahagyni?
Amúgy meg várható volt, hogy valaki fellázad és Zarek mellé áll. Egyedül kevés lett volna.

Más:
Az utolsó rész alatt-után elgondolkodtam azon hogy én mit tennék ha én lennék Bill Adama. Annyi felől érkezik támadás hogy így nem jó úgy nem jó, valamint már szinte zsarnokként néznek már rá, hogy én lehet hogy bedobtam volna a kulcsot. Az emberi faj túlélése ide vagy oda. Azt mondanám a legnagyobb szájúnak, hogy nesze b+ vezesd te akkor a katonasági dolgokat és cselekedj belátásod szerint. Menj neki nyugodtan a cylonoknak... csak minimum ripityára lőnének szét. Azt majd meglátjuk hogy mire mész ezzel a vehemenciával
Talán egy kis (vagy egyáltalán nem kicsi) társadalom kritika is van a dologban, hogy az emberek nem veszik észre, hogy nem akarnak rosszat nekik ebben a fene nagy demokráciában.
Szóval ha ne add Isten én lennék a következő John Connor vagy pl. Bill Adama, akkor nehogy fellázadjatok ellenem, mert akkor jön ám az irgum burgum... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.