Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Integra válasza leslieke (#1150) üzenetére


Integra
titán

thx! :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1152) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hianyzik a jo kis BSG.. Szomoru, hogy elheto scifi nelkul vagyunk manapsag

(#1153) leslieke válasza FoxiestFox (#1152) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jah, és nem is látszik, hogy lenne a közeljövőben valami hasonlóan jó sorozat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1154) FoxiestFox válasza leslieke (#1153) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az lesz, hogy ismet kezdhetem elolrol a csillagkaput..mar vagy otodjere.. :N

(#1155) janos666 válasza FoxiestFox (#1154) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

BSG-t eddig hányszor nézted meg?
Az a baj, hogy én nekiestem másodjára nem sokkal a lezárása után. Félre kellett volna tenni mostanra, mert most épp kedvem lenne hozzá, de már harmadjára nézném.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1156) FoxiestFox válasza janos666 (#1155) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Háromszor már biztos, de lehet, hogy négy is van :DDD Blood and Chrome-ot csak kétszer eddig

(#1157) leslieke válasza FoxiestFox (#1156) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eredeti nyelven vagy szinkronosan nézed?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1158) FoxiestFox válasza leslieke (#1157) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Természetesen eredetin. Semmit sem nézek szinkronosan, mióta kihajítottam a tévém ;]

(#1159) leslieke válasza FoxiestFox (#1158) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1160) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

(#1161) leslieke válasza FoxiestFox (#1160) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Már ez is az 1978-as BSG rebootja volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1162) FoxiestFox válasza leslieke (#1161) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Tudjuk. :P

(#1163) leslieke válasza FoxiestFox (#1162) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ok, gondoltam. Csak a reboot rebootjának mi értelme van? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1164) FoxiestFox válasza leslieke (#1163) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Őket kérdezd, én örülök, hogy végre alakul valami.
Csak legyen is belőle valami, a Blood and Chrome-ot még mindig siratom :l

(#1165) leslieke válasza FoxiestFox (#1164) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

a Blood and Chrome-ot még mindig siratom

:K :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1166) FoxiestFox válasza leslieke (#1165) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egy nagy költségvetéssel készítendő film helyett célszerűbb lenne azt a moziba vinni amúgy, szerintem bazisokan elmennénk rá.
Arra nem kéne többet költeni, a bevételből pedig lehetne szépen folytatni.

(#1167) leslieke válasza FoxiestFox (#1166) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A nagy költségvetésű filmmel nincs baj, csak a rebootnak nincs értelme. Szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1168) FoxiestFox válasza leslieke (#1167) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sok fog múlni a castingon és a rendezőn..

(#1169) leslieke válasza FoxiestFox (#1168) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sok fog múlni a történeten is. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1170) Integra


Integra
titán

vót má?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1171) doc válasza Integra (#1170) üzenetére


doc
nagyúr

(#1172) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Messze van az még, mire ebből lesz valami. Ha lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1173) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Syfy nem tervezi a közeli jövőben a Stargate, a BSG, illetve a Farscape franchise-ok felmelegítését.

:(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1174) FoxiestFox válasza leslieke (#1173) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:(
Igazából nem követem a csatorna munkásságát az említett sorozatok óta, de úgy mégis, miket ad mostanában? Van valami emészthető a kínálatában?

(#1175) leslieke válasza FoxiestFox (#1174) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs, ezek jönnek a közeljövőben: 12 Majom, az Ascension és a The Expanse

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1176) FoxiestFox válasza leslieke (#1175) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Brr.

(#1177) tiv83us


tiv83us
veterán

Most vegeztem a finaleval, szoval meg par dolog homalyos.

Akkor a Fold, ahol Starbuck lezuhant, az nem is a Fold volt? Vagy csak mas idoben? De akkor miert csak Cylon maradvanyokat talaltak?
Es ha Starbuck nem Cylon de megis ujraeled, akkor o mi? Angyal, mint Six es Gaius egymas fejeikben? De az sem mukodik, mert Starbuck-ot mindenki latja, csak kisse megvaltozott a szemelyisege.

Egyebkent az, hogy Jimi Hendrix - All along the watchtower zeneje lett a kulcs mindenhez, az odab@szott. :))
Nagyon jo sorozat (volt), kar hogy nincs tobb :(

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1178) gerii válasza tiv83us (#1177) üzenetére


gerii
addikt

Itt elég jól leírják
A Starbuck Földje az amit kerestek, és a krónikákban volt említve mint 13. kolónia, onnan származott az 5 cylon. Az egész bolygó emberi cylonokból és centuriókból állt, amíg a centik ki nem irtották az emberieket. Csak az 5 maradt meg, akik elmentek a 12 kolóniához figyelmeztetni őket a centuriók természetéről (ez sok évbe telt hiperhajtómű nélkül). Amíg utaztak a 12 kolónia már feltalálta a centuriókat és elkezdtek háborúzni...

A fináléban lévő Föld egy random bolygó amihez Starbuck vezette őket (ő is angyalféle volt), és most tartunk Jiminél. A kérdés, hogy mi leszünk-e majd Kobol, ahonnan kezdődik a körforgás újból, vagy sem. Ezért is zseniális az egész sorozat szerintem, mivel akár még igaz is lehet :)

[ Szerkesztve ]

(#1179) FoxiestFox válasza tiv83us (#1177) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor levezetésképp egy kis összevágott eye-candy.

Ja, meg a Blood and Chrome -ot is nézd meg. Van FullHD is belőle, és szerintem nagyon jó lett (igaz, a vége kicsit ellaposodik, de jó sorozat lehetett volna).

[ Szerkesztve ]

(#1180) leslieke válasza FoxiestFox (#1179) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, a B&C-t is érdemes megnézni. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1181) tiv83us válasza FoxiestFox (#1179) üzenetére


tiv83us
veterán

Jaja, azt neztem meg eloszor, utana kaptam ra a sorozatokra, de thx :))
Mondtak, hogy van Caprica is, de az nem lett tul fajin, ugyhogy nem rontom el az elmenyt.
Nagyon nagyon tetszett amugy mind a 4 szezon, egy het alatt ledaraltam az egeszet a mini-seriesszel egyutt, egyszeruen nem tudtam abba hagyni :N

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1182) doc válasza tiv83us (#1181) üzenetére


doc
nagyúr

Pedig nem rossz a Caprica, de azert tenyleg nem er fel a BSG-hez, es pont akkor kaszaltak el, mikor vegre kezdett volna jo lenni.
Nyugodtan megnezheted, szerintem kar lenne kihagyni ha 'teljes' BSG elmenyt akarsz.

(#1183) FoxiestFox válasza doc (#1182) üzenetére


FoxiestFox
félisten

+1, ki lehet bírni a Capricát.
Nekem furcsamód az intrója jött be leginkább.
Meg Greystone felesége is bejött nekem, úgyhogy elvoltam vele. Persze a BSG-hez képest bélsár.

(#1184) leslieke válasza doc (#1182) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

+1! Szerintem is érdemes megnézni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1185) #67688960 válasza tiv83us (#1177) üzenetére


#67688960
törölt tag

a legjobb sci-fi sorozat amit eddig láttam,
nálam ez az eddigi legjobb sci-fi is összességében nézve

[ Szerkesztve ]

(#1186) tiv83us válasza #67688960 (#1185) üzenetére


tiv83us
veterán

Egyetertek. Az elejen kicsit idegesitett a tuzott vallassos-beutes, de valahogy beleillet a sorozatba.
Sajnalom egyebkent, hogy Daniel-t sosem ismerhettuk meg es nekem meg most sem vilagos, hogy mi tortent pontosan Starbuckkal miutan lezuhant.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1187) #67688960 válasza tiv83us (#1186) üzenetére


#67688960
törölt tag

hát, már sok mindenre nem emlékszem, inkább csak a lényegre, és arra hogy letettem az állam az asztalra! :D

azssem ez nekem is feltűnt, aztán rádöbbentem hogy nem véletlen

ma csak azért jutott az eszembe, mert szóba került és arra gondoltam hogy jó lenne egyszer újból végignézni, szerencsére még beszerezhető :)

[ Szerkesztve ]

(#1188) #67688960 válasza #67688960 (#1187) üzenetére


#67688960
törölt tag

így jár az ember ha sörök után többször szerkeszti a hsz-t ::DDD
na mindegy, a lényegen talán nem változtat

az elejétől kezdtem nézni és akkor még nem gondoltam hogy mennyire komolyan érinti a vallást a téma

(#1189) tiv83us válasza #67688960 (#1188) üzenetére


tiv83us
veterán

En nem reg fejeztem be, 95GB-t lefoglal a laptopom igy is szereny 250-es vinyojarol, de meghagyom, meg tuti megnezem a jovoben az egeszet megegyszer :K

En abszolut vallas ellenes vagyok es rohadtul idegesitett az allando isten(ek)re valo hivatkozas, (foleg a Cylonoktol, vallasos robotok... kicsit sok volt :)) ) de idovel elfogadtam es belattam, hogy akarmennyire is urben vannak, meg mittomen, beleillik a tema a sorozatba.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1190) FoxiestFox válasza tiv83us (#1189) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Persze hogy illik, az egész sorozat arra van felépítve, és egészen zseniálisan megtekerték.
A vallásos idétlenkedés általában engem is zavar, pedig meg lehet valósítani remekül, itt is ezt láttuk.

(#1191) #67688960 válasza tiv83us (#1189) üzenetére


#67688960
törölt tag

ha esetleg a caprica-t nem láttad, azt is nézd meg
én azzal kezdtem, úgy értettem hogy az elejétől, csak akkor nem jutott az eszembe a cím

(#1192) tiv83us válasza #67688960 (#1191) üzenetére


tiv83us
veterán

Eleg sok rola a negativ velemeny, de mindenkepp megnezem :K
En azt sajnalom, hogy a "Blood & Chrome"-ot nem kapta fel egyik csatorna sem, szerintem igeretes volt a pilot.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1193) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hát, ez nem hangzik valami jól.

De Luca is one of the producers of Universal’s Fifty Shades of Grey movies and produced its 2014 monster movie Dracula Untold.

(#1194) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Elkezdtem nezni a sorozatot, a masodik evad 9 resze utan a 10. resz kb olyan mintha kihagytam volna elotte egy evadot :F Van esetleg a ket resz kozott egy film vagy valami?

(#1195) leslieke válasza tboy93 (#1194) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Üdv!

Elvileg nincs, mert ez az ajánlott megtekintési sorrend:

/1/ (Miniseries)
Battlestar Galactica: Part 1
Battlestar Galactica: Part 2
/2/ Season 1 - 13 epizód
/3/ Season 2 - 20 epizód
/4/ Webizódok: The Resistance - 10 rész
/5/ Season 3 - 20 epizód
/6/ Webizódok: Razor Flashbacks - 7 rész
/7/ Razor - TV film
/8/ Season 4 - első 10 epizód
/9/ Webizódok: The Face of the Enemy - 10 rész
/10/ Season 4.5 - maradék 10 epizód
/11/ The Plan - TV film

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1196) tboy93 válasza leslieke (#1195) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor nem ertem :( A 10. Resz introjaban is csomo olyan jelenet van amit nem lattam korabban, aztan betoppan a Pegazus az uj csaj fonokkel, Starbuck valamiert ott lesz viperaparancsnok, Helo es Fonok bortonbe zarva, ez nekem mind uj ami a 9. Reszben nem volt emlitve :Y Na mindegy megprobalom felvenni a fonalat :D

[ Szerkesztve ]

(#1197) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Legyőzött az NBC Universal a Youtube-on...

Volt fent egy rövid kivágott részlet nálam az utolsó BSG részből, mikor Adama elhagyja a galaktikák és repül egy szép kört. Fent volt már mióta vége lett a sorozatnak, eddig nem zavart senkit, sokan kommenteltek alatta. Aztán jött egy Copyright Claim, mindjárt kettő is ugyanarra a videóra. Mondom csesszétek meg, ez szerintem fair use, és ezzel csak plusz nézőket szerzek a sorozatnak, azzal meg profitot a cégnek.

Erre a kettő claim egyikét visszavonták (hogy pontosan mi volt a claim azt nem részletezte a rendszer), de a másikat fenntartották és a videó továbbra is tiltva maradt minden országban. Na ekkor csináltam egy viszont keresetet, de mivel elutasították, még figyelmeztetést is kaptam és el kellett végezni a Yt másolásvédelmi iskoláját... Ha x időn belül 3 ilyen figyelmeztetést kapsz, törlődik a fiókod.

Ma jött egy újabb claim ugyanattól a bagázstól, mert ennek a részletnek fent volt egy jobb minőségű verziója is. Itt már nem próbáltam vitatni, töröltem a videót a francba. Csak tudnám, hogy az NBC Universálnak ez miért érte meg? Meg vajon még hány BSG videó fog így járni? Elég sok van fent...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1198) leslieke válasza CPT.Pirk (#1197) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nagy gáz ez, amit műveltek. Szerintem sem okozott senkinek kárt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1199) FoxiestFox válasza CPT.Pirk (#1197) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Beírtad alá, hogy az anyag xy tulajdona, minden jog hozzájuk tartozik, nem szerzel belőle hasznot, stb?

(#1200) CPT.Pirk válasza FoxiestFox (#1199) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem, de azt hiába írod oda, nem számít. Amúgy fogalmam se volt róla, hogy NBC-s a BSG.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.