Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) brownus


brownus
veterán

hmmm, fent van már a s03e14 is.... wtf??

(#352) Integra válasza brownus (#351) üzenetére


Integra
titán

milyen volt a kettlebell tegnap?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#353) busman válasza brownus (#351) üzenetére


busman
addikt

Sztem pénteken adják...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#354) tomazin


tomazin
veterán

Spoiler félig meddig
Nekünk a raptor az uccsó rész a kolihálón..gondoltam megnézem van-e azóta új,és nem itt kérdezem meg mert van nekem kis kezem,és nem leszek lusta.Erre éppen majom baltar bújik ki a cylon keltetőből........ááááááááááááááááááá

(#355) VladimirR válasza busman (#353) üzenetére


VladimirR
nagyúr

attettek vasarnapra, ha jol lattam (bar ez nem valtoztat azon, hogy a 314-nek meg semmikeresnivaloja a neten)

(#356) brownus válasza Integra (#352) üzenetére


brownus
veterán

mi, hol?:) nem járok kettlebellre. már az is van a kövérben?

(#357) Integra válasza brownus (#356) üzenetére


Integra
titán

látod látod... tessék járni:)
csak ott van:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#358) corlagon válasza brownus (#351) üzenetére


corlagon
senior tag

Episode# / Prod# / Original Air Date / Title

52. 3-14 313 11 Feb 07 The Woman King
53. 3-15 314 18 Feb 07 A Day in the Life
54. 3-16 315 25 Feb 07 Dirty Hands
55. 3-17 316 4 Mar 07 Maelstrom
56. 3-18 317 11 Mar 07 The Son Also Rises
57. 3-19 318 18 Mar 07 Crossroads, Part 1
58. 3-20 319 25 Mar 07 Crossroads, Part 2

[Szerkesztve]

(#359) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

cicmax megcsinálta a 3x13-hoz feliratot

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#360) doc válasza CPT.Pirk (#359) üzenetére


doc
nagyúr

Tegnap éjjel meg is néztem :)
nem volt rossz rész, bár igazából semmi nem derült ki
viszont Gaeta több mint gyanús, egyre inkább valószínűnek tartom hogy ő lesz a következő cylon

(#361) CPT.Pirk válasza doc (#360) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

de ő átment baltar vizsgálatán, ha jól emlékszem baltar saját magán nem csinált vizsgálatot.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#362) doc válasza CPT.Pirk (#361) üzenetére


doc
nagyúr

azon a vizsgálaton mindenki átment :)
az egyetlen eredmény, amit tényleg láttunk az Sharoné volt, az összes többi eredményéről mélyen hallgat Baltar
viszont az igaz, hogy úgy tűnik, ő maga sem tudja, ki a maradék öt, tehát vagy nem csinálta meg a vizsgálatot Gaeta-n, vagy valóban ember

(#363) L4D1K


L4D1K
őstag

Sziasztok a segítségetekre lenne szükségem.
A bsg 3. évadjának jópár részét letöltöttem és tök jó és feliratot is szedtem hozzá csak a felirat elcsúszik...
beállítom a delay-t meg minden és egy jó 20 percig szépen megy alatta a felirat de hirtelen elcsúszik és pár mp-el hamarabb írja ki mint ahogy mondják... remélem valaki tud vmi megoldást erre a problémára.
Ja és több feliratot is kipróbáltam.

Elöre is köszönöm

# ANTAL Tuning #

(#364) tbs válasza L4D1K (#363) üzenetére


tbs
addikt

Urusoft, Subtitle Workshop. Az ilyen filmeket általában abban nézem, ha korrigálni kell a feliratot, pár katt és oké.

(#365) L4D1K


L4D1K
őstag

köszönöm a válaszod bár nem ismerem ezeket amiket felsoroltál..... :(
na mind1 szenvedek még pár órácskát vele :))
ha valahogy meg tudnád fogalmazni a menetet annak örülnék :)
csak kb...

# ANTAL Tuning #

(#366) CPT.Pirk válasza L4D1K (#365) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

a cicmax.atw.hu-ról leszedett feliratok nálam nem csúsztak.
ffdshow, mplayer classic, meg valami subtitler filterrel (asszem vsfilter) nézem a részeket.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#367) tbs válasza L4D1K (#365) üzenetére


tbs
addikt

[link]

;) Ennyit megér. Szánj rá fél órát, többé az életben nem lesz megoldhatatlan felirat-szinkron problémád.

(#368) CPT.Pirk válasza L4D1K (#365) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

jah eszembejutott mégvalami, ismered az mplayert? (nem a mediaplayer) Abban lehet menet közben előre hátra állítani a felirat megjelenítést...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#369) #54715584


#54715584
törölt tag

most kezdtek a tv2-n, de a szinkron iszonyat rossz...

(#370) brownus válasza L4D1K (#363) üzenetére


brownus
veterán

bslayer 2. ?, az is fasza, egyszerű, jó a subtitle időzítése is

(#371) tomazin válasza CPT.Pirk (#368) üzenetére


tomazin
veterán

neked az működik rendesen...mert mire beállítom úgy,hogy stimmeljen is megöregszem..vagy csak én vagyok a béna?
jah meg ha valaki egy 314-el megáldana,mert kolihálón nem nagyon pakolnak.. :U

[Szerkesztve]

(#372) brownus válasza tomazin (#371) üzenetére


brownus
veterán

akár a 15el is

(#373) doc válasza brownus (#372) üzenetére


doc
nagyúr

csak felirat nincs még hozzá :(
angol felirathoz esetleg tud vki lelőhelyet?

(#374) VladimirR válasza doc (#373) üzenetére


VladimirR
nagyúr

forom.com (nem, nem eliras, forom - nem szemelyes, csak sokszor hiszik, hogy elirom)

fajdalommentes regisztracio utan lehet letolteni feliratokat (nem tudom, fent van-e mar, mert lusta vagyok megnezni, de ilyenkorra mar illene)

szerk.: tevedtem, meg nincs fent

[Szerkesztve]

(#375) brownus válasza doc (#373) üzenetére


brownus
veterán

igen, most is csak angol van a 18hoz, közben már a 19es is ottan van...

Nektek, hogy tetszett az utolsó pár rész?

[Szerkesztve]

(#376) tbs válasza brownus (#375) üzenetére


tbs
addikt

Langyosak. Nem is értem hová lett pár qurva jó felütés... :F

(#377) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok, lattatok a honlapon, hogy lehet bsg videot gyartani? vannak videoreszletek, hangok, kivancsi leszek majd jo pra ilyen kis videora :)

mod: most latom csak, hogy vasarnap a szenzonzaro resz lesz... remelem hamar jon a folytatas...

[Szerkesztve]

(#378) brownus válasza #54715584 (#377) üzenetére


brownus
veterán

hmm, tényleg. akkor biztos vmi fake van fent, kurva sokan szedik le a 19es részt....

szerk: a tv.com-on III.25-re van kiirva a 19es rész, majd otthon leszedem oszt kiderül mi az.

[Szerkesztve]

(#379) #54715584 válasza brownus (#378) üzenetére


#54715584
törölt tag

az volt tegnap ha jol tudom, en felesegekkel jartam mar igy, hogy az elozo resz volt, csak mas nevvel es merettel :(

(#380) doc válasza brownus (#375) üzenetére


doc
nagyúr

nagyon húzzák az időt. csak remélni tudom hogy nem ötlethiány miatt, hanem valami nagy bummra készülnek
nemsokára kiderül...
ja, én úgy tudom, tegnap volt a 19. részt, tehát elvileg tölthető
az utsó meg vasárnap lesz

(#381) doc válasza brownus (#375) üzenetére


doc
nagyúr

úgy érted a 19-es rész van ott, vagy angol felirat? kerestem a 3x19-hez feliratot, de eddig sehol :(

(#382) brownus válasza doc (#381) üzenetére


brownus
veterán

nos, egy oldalon láttam (torrentz.com) a 19es részt ami valószínű, hogy nem az.
én többnyire az isohuntról szoktam csemegézni, és ott nincs fent. (itt kevesebb szar van fent, nem is találkoztam még 'hamis' dolgokkal)


csak a 18ashoz találtam angol feliratot

(#383) doc válasza brownus (#382) üzenetére


doc
nagyúr

a ''végnélküli'' magyar torrentoldalról tegnap leszedtem a 19-est, és tényleg az :)

(#384) nyc


nyc
csendes tag

Sziasztok!

Nekem meg a nejemnek nagyon bejott sorozat, bar az utobbi reszek eleg langyosak...
En a www.demonoid.com-rol szedem le a torrenteket mar reg ota, ott nem kell sokat keresgelni. :) A feliratokat en is cicmax oldalarol szed(nem)em, de most egy kicsit megtorpant a 18-asnal. Ezuton konyorgom hozza: siess!

nyc

-

(#385) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valaki tudja, miért nincs felirat?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#386) doc válasza CPT.Pirk (#385) üzenetére


doc
nagyúr

CicMax először arra hivatkozott hogy túl sokat b@szogatták hogy miért nem fordít gyorsabban (bár őszintén szólva ebben nem nagyon hiszek, hiszen nagyon korrekt reakcióideje volt mindig is) aztán később kiderült hogy nincs angol felirata ami alapján fordíthatna
bár a 18-hoz már vagy két hete van angol felirat, szóval nemt'om mi a gond, egy fórumon azt írta hogy múlt hét hétfőre lesz 18-as magyar, aztán azóta se semmi...
valaki nem tud a 20-as rész angol feliratához linket (de NE a forom.com-ot, az az oldal valami tömény hányinger)?
kíváncsi vagyok már az évadzáróra, de felirat nélkül nem merek nekiállni

[Szerkesztve]

(#387) VladimirR válasza doc (#386) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tomeny hanyinger ide, vagy oda (nekem mar a sima diszito flash-ektol is felall a hatamon a szor), nem igazan tudok mas oldalt, ahol ekkora valasztek lenne, ilyen sebesseggel
de sajnos ugy neztem, hogy a bsg feliratai oda is csak pentek kornyeken szoktak felkerulni

az evadzaro hatalmas lett, de a bsg valoban nem az a sorozat, amit barki megert felirat nelkul - mig pl a lost, desperate housewives, prison break nem szokott problemat okozni, addig a bsg-t en sem igazan szoktam erteni (foleg, ha repkednek is, mert a ''telefonalas'' valami szornyu)

(#388) doc


doc
nagyúr

3x20 (ENG) felirat a forom-on!

(#389) doc válasza doc (#388) üzenetére


doc
nagyúr

na gyorsan meg is neztem az evadzarot

SPOILER

huvazze, na ilyennek vartam a harmadik evadot :C. kar hogy az evad masodik fele hulladek volt, de ez az uccso nagyon utott!!
mondjuk arra komoly penzt mertem volna tenni, hogy az Földet csak a legutolsó másodpercben, egyetlen snittre mutatják, be is jött :DD
az utolso öt nem volt meglepetes, igazabol rajuk tippelt mindenki a kulonbozo forumokon, bar Tigh-ra kb. annyi erv volt mint ellenerv, de bejott...
na ezek utan tenyleg baromi kivancsi vagyok a folytatasra, durva lett a cliffhanger!

(#390) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Cicmaxnál megvan a 3*20 felirata, de az elötte lévő 2 résznek nincs, most akkor mivan? Ciccmax berágott valamin?

Nemtudom a 3. évad lájtosabb részeit miért szidják sokan, nekem bejöttek... Élhetetlen lenne egy olyan helyen lenni, ahol naponta 2x. támadnak a szájlonok, és 3x menti meg a flottát starbuck... :))

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#391) doc válasza CPT.Pirk (#390) üzenetére


doc
nagyúr

a feliratok.hu-n van 18. rész magyar felirat, gondolom azt nem csinálja meg még egyszer. hogy a 19-es miért maradt ki, azt nemtom...

(#392) Lobonc válasza doc (#391) üzenetére


Lobonc
tag

Hosszupuskán fönvan 3x19hez is felirat. Bár az se cicmaxos sajnos de azért nem rossz minőség.

(#393) _cirmos_


_cirmos_
őstag

áááááááááááááááááááááááááááááá! valami ilyesmit vártam! bsg for president! :) a jó hír, hogy a sci-fi channel berendelte a következő 13 részt, a rossz viszont az, hogy ezek 2008 január előtt biztos nem kerülnek adásba... :(
ismeri valaki esetleg az utolsó rész utolsó pár percében felcsendülő zene előadóját? valami U2 feldolgozás, méghozzá nagyon jó!





!!!SPOILER!!!

izé, nem öt toaster hiányzik? mert csak négyen voltak a zsilipkamrában... vagy őszőkesége lenne az ötödik? gáz hogy ilyen lassú vagyok, és nem értem?

(#394) _cirmos_ válasza _cirmos_ (#393) üzenetére


_cirmos_
őstag

pontosítok, Bob Dylan az eredeti előadó, a U2 is csak feldolgozta. a szám címe ''all along the watchtower'', már csak az aktuális előadót kéne megtudni...

(#395) doc válasza _cirmos_ (#394) üzenetére


doc
nagyúr

jópáran feldolgozták, ez meg majd rajta lesz az S3 soundtrack-en :DD

(#396) corlagon válasza _cirmos_ (#394) üzenetére


corlagon
senior tag


Az All along the watchtower valoban Bob Dylan szerzemeny, a U2 mellett rengetegen feldolgoztak, legismertebb talan a Jimi Hendrix-fele valtozat (amirol Dyan egyebkent azt mondta, h jobb mint az eredeti).

A Crossroads-beli verziot a BSG zeneszerzoje, Bear McCreary irta, az enekes a testvere, Brendan, reszletek itt:
[link]

Rajta lesz a S3 albumon

(#397) _cirmos_ válasza corlagon (#396) üzenetére


_cirmos_
őstag

köszi, én is itt hagytam abba a keresést tegnap! :)
ha jól emlékszem azt írta a tag, hogy augusztusra tervezik az album kiadását, szóval az előtt nem hinném hogy rá lehet majd találni bárhol is...

(#398) corlagon válasza _cirmos_ (#397) üzenetére


corlagon
senior tag

Addig is:
[link]

(#399) _cirmos_ válasza corlagon (#398) üzenetére


_cirmos_
őstag

nyehe, köszi :)


!!!SPOILER!!!

most akkor starbuck lenne az ötödik cylon? minnél kevésbé értem, annál jobban tetszik :D

(#400) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Spoiler

Nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lenne a helyzet, hogy most ők lesznek a hiányzó szájlonok. Tigh ezredes már eléggé öreg, másikak meg jóval fiatalabbak, most lehet beszélni itt hogy mindig replikálódtak, de ez nekem így nem kalffol össze. Meg mikor új capricán a börtönben volt Tigh, akkor szerintem a többi szájlon rájöhetett volna, hogy ki v. micsoda ő, ha valóban az ami.

A 4x01-ben meg szerintem az energiakimaradás érinteni fogja a szájlonokat is, szerintem így fognak elmenekülni onnan, vagy gyorsan elintézik őket. Mert azért még kb. 18 perc lehet vissza az ugrásképes állapotig, addig meg lazán bekapnak a civil hajók pár kiló rakétát, szájlonoknak nemis kell foglalkoznia a galaktikával, vadászok lekötik egymást, és mire pár raksi becsapódik, jóformán párszáz ember marad csak életben...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.