Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) doc


doc
nagyúr

azert ez az angyalos dolog kisse meredek volt, annak ellenere hogy azert sok evadon keresztul foglalkoztak a temaval...

viszont osszessegeben tetszett, hal' istennek nem csesztek el a kedvenc SF sorozatomat, ezert big respect :C

(#902) Tommmmka


Tommmmka
senior tag

én nagyon bánom, hogy vége lett, végignéztem pár sorozatot de ennyire mint ez egy sem fogott meg minden héten szombaton körömrágva vártam az új részt, mikor meghallottam h. az utolsó rész jött ki szombaton azt hittem idegbajt kapok, de megadom neki a módját:D Várok egy magyar feliratra asszonyt kizárom és megnézem DE csak miután a az első 4 éveadot végignéztem :D

R.I.P. BG :O :O :O :O :O :O :O :O

(#903) Wolverine válasza Tommmmka (#902) üzenetére


Wolverine
félisten

Lesz hamarosan még egy tv-film (BSG: The Plan), ami cylon-szempontból mutat be dolgokat; illetve lesz a Caprica című spinoff :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#904) Rolly


Rolly
veterán

!!! spoiler !!!

nagyon szép volt, érdekes volt, s sajnálom, hogy vége. S így lezárni egy robot ember háborúról szóló filmet. A végén a kezdetleges robotok. S ahogy összehozták a mai világgal a végét. Egyszerűen nem találok szavakat. Hatalmas szerintem...

(#905) KillHates válasza Tommmmka (#902) üzenetére


KillHates
nagyúr

Van már magyar a hosszupuskán.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#906) Wolverine


Wolverine
félisten

Részben off: Caprica-ajánlók.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#907) KillHates válasza Wolverine (#906) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bevallom őszintén, engem néha zavar amikor egy sci-fi-ben egyértelmű emberi szokásokat látok visszaköszönni. A BSG-ben azért nem zavart, mert igazából nem lehetett eldönteni, hogy a BSG univerzum az emberiség utáni univerzum-e, tehát abban a sorozatban a elfogadható volt, hogy a kései leszármazottaink ugyanazokat a "köröket" futják meg mint ami a mi társadalmunkban kialakult. Így, hogy már tudjuk, hogy 150000 évvel ezelőtt játszódik a BSG univerzum, számomra béna, hogy ugyanúgy teniszeznek mint mi, csak 4 vonallal több van a pályán... :D A Star-Trek is ezeket a hibákat követte el.
Persze ezektől még nagyon jól élvezhető a film, csak az ember néha megmosolyogja ezeket a dramaturgiai hibákat. Oké, azt is be kell látnom, hogy a film költségvetése is sok kompromisszumra kényszeríti a készítőket.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#908) KillHates válasza doc (#803) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezek szerint az:


"A Battlestar Galactica előzémysorozata azoknak is élvezhető lesz, akik egy percet nem láttak minden idők egyik legjobb sci-fi-sorozatából, sőt, leginkább nekik készült, hiszen amolyan űr-Dallasnak szánják, amiben két család viszályán keresztül pillantunk bele a 12 kolónia életébe"

Azt hiszem kérheted a jogdíjakat!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#909) doc válasza KillHates (#907) üzenetére


doc
nagyúr

a BSG-re eleve jellemzo, ahogy mar az elejen beszeltunk is rola, hogy 1:1 a jelenlegi amerikai politikai berendezkedest/eletmodot mutatja. eleinte engem is zavart, de aztan megszoktam...
vegul is siman meg lehet magyarazni, hogy azert olyan ma a Fold, amilyen, mert genszinten orokoltuk ezeket a szokasokat (ahol ember+gep hibridektol szarmazik az emberiseg, ott ez a legkevesebb :D)

(#910) Kraptor


Kraptor
őstag

Érdekes iromány:

[link]

(#911) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az utolsó betekintő videóban Baltart alakító színésznek volt egy jó szövege, mikor kérdezték tőle, hogy mit jelent neki a sorozat. Erre ő válaszolta, hogy csókolózást Triciával, meg csókolózást és csókolózást... - páran lettetek volna a helyében mi? :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#912) KillHates válasza CPT.Pirk (#911) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát kénytelen volt smárolni vele, ha már megcsöcsörészni nem tehette...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#913) remington2 válasza KillHates (#912) üzenetére


remington2
senior tag

Az nem biztos, csak nyílván nem fogja egy interjúban ország-világ orrára kötni ;]

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#914) KillHates válasza remington2 (#913) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem beugrott volna egy saller a lombrágótól...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#915) janos666


janos666
nagyúr

Rengeteg kételyem volt, ami egyre csak erősödött a 4. éved vége felé érve, hogy nem tudják majd rendesen befejezni, mert csak tologatják a végét. de most elégedett vagyok.
Persze, volt pár apróság, de szerintem összességében nagyon jó zárórész lett.

Mondjuk mikor "VÉLETLENÜL" lőtték ki az atomrakétákat, épp a jó helyre, hogy az egész nagy bázis szétessen, az JAJJJ!!! De mindegy.
Mikor ment a letöltés, aztán elkezdtek lövöldözni, hát majdnem azt mondtam basszák meg, hogy ennyi a vége, hogy halomra lövik egymást egy mellékszereplő miatt, miután már X-edszerre is békét kötöttek. De ez aztán jobb véghez vezetett, megbocsátom.
Ugyan ki akarna városépítés helyett őslakosokkal fajtalankodni? Ne mondják már, hogy abból baj lett volna, ha felhúznak pár kunyhót, és együtt élnek, ez csak az ő nemzedékük életvitelét érinti, a gyerekeiknek akik ott születnek már az lesz a természetes, amibe belenevelkednek, fpkozatosabban barátkoztak volna a bennszülöttekkel, nameg 150000 év múlva már úgysem lesz semmi kihatása ennek az egy emberöltőnek.

Az utolsó 30 perc szerintem nagyon is kellett, de a kötelező jellegen túl magában is szép volt (utálom ha fontos dolgot bíznak a fantáziámra, ha a saját fantáziám érdekel írok egy könyvet magamnak, az érdekel az író mit álmodott meg, ha már végigolvastam a könyvét mondja el a végét...).
Sosem voltam oda a Rosslin-Adama párosért, de azért szép és megindító jelenetet hoztak össze így a végén, Rosslinnak sikerült úgy meghalnia, hogy sajnáltam, és Adamaval is együtt tudtam érezni már a BSG elhagyása óta a dombtetős végig.

Mikor még ott jártak a Baltar-Six angyalok, hogy Isten terve sosincs befejezve, akkor még röhögtem egy nagyot (először és utoljára a rész alatt) Aztán már akkor erős együttérző szomorúság ült ki rajtam, mikor elárulták nekik, hogy ezután egyszerű hétköznapi életük lesz, a flashbackjük olyan átlagos volt, na de mikor Baltar kijelentette, hogy ért a földműveléshez, és elsírta magát... Na számomra az volt az igazi mélypont, ha tennék olyat, hát ott én itt megkönnyeztem volna vele együtt. Számomra ez volt a legszomorúbb rész, de azért elfogadható sorsuk lett nekik is.
A többiek sosem érdekeltek túlzottan, főleg Lee, de azt már alig vártam, hogy Kera eltűnjön. (És azonnal levágtam, amint az a képkocka jött, amiből kilógott a feje, hogy "Na most eltűnt végre"). Chefet már rég meguntam, sőt, megutáltam, most is csak hülyeségeket csinált, menjen ahova akar.

A 150000 évvel később az, ami szerintem talán kimaradhatott volna. Pusztán csak azért, mert nem biztos hogy ez a legjobb leges-legutolsó végszó, hogy a mai, valós társadalmat kritizálgatjuk, mintha csak ez lett volna az egész film lényege. Jó, tudom, végig rengeteg társadalom-, gazdaság-, és egyéb politika, vagy épp valláskritika volt benne, de mélységeiben nem erre volt kihegyezve, hogy a valós jelent bírálja. Esetleg magukat az eszméket, amik nálunk is jelen vannak, de nem direktben a konkrét jelent...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#916) janos666 válasza KillHates (#914) üzenetére


janos666
nagyúr

Szerintem is volt dugás. Nem rendszeresen, meg nem is érzelmesen, csak egy teknikai jellegű kör még az első részek idején, hogy túlessenek a dolgon, ezzel csökkentve a feszültséget, hogy aztán már lazán játszhassák a nyalakodós jeleneteket.
(Miért pont a szőke pofozkodna? Nekem az első részekben kibaszott kurvás jelleműnek tűnt, szerintem épp ő vetette fel, hogy "Na, te, fiam, gyere! Essünk túl rajta, aztán nem lesz nyavajgás akárhány ilyen jelenetet kell még leforgatni. Egyszer túlesünk a dolgon és nem piszkálja tovább a fantáziánkat...)

Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy 100%-ig értem, mi volt a mélyebb jelentése annak a jelenetnek, hogy Isten nem szereti ha így hívják. Szerintetek bővebben mit takart ez? Vagy csak úgy érzem több van benne? (Vagyis sejtettem olyat mikor a "mit gondoltam" részhez ért, hogy a Baltar képű lény az Isten, és ő nem szereti ha így hívják, de ez azért nem teljesen áll össze, mert máskor meg külső személyként emlegeti, és miért takargatná a képmása előtt...)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#917) doc válasza janos666 (#916) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem egesz egyszeruen arra akartak utalni, hogy az a bizonyos "isten" nem "AZ" az Isten...

(#918) remington2 válasza doc (#917) üzenetére


remington2
senior tag

Meg úgy általában nem is "az isten", "mindenható", stb, hanem egy olyan megfoghatatlan - érzékelhetetlen - megérthetetlen valami, ami az emberi léten túl létezik, és ezen kívül - létezésének apró bizonyítékai - semmit sem tudnak róla. Istennek hívják, mert momentán más szó nincs rá, de ez is emberi kifejezés, mint a jó, vagy a rossz.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#919) janos666


janos666
nagyúr

Hmm. Az évadzáró résszel egy időben a topic is véget ért?
Én szivesen olvastam volna még több ember véleményét, aki végignézte a sorozatot, hogy így összességében mi a véleménye az egészről (mi tetszett legjobban, milyen elméleti hibákat vélt felfedezni a történetben...).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#920) doc válasza janos666 (#919) üzenetére


doc
nagyúr

na igen, itt az ideje mindent kibeszelni :)

(#921) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A vége felé utolsó résznek, mikor már csak Adama van a Galaktikán, azt a részt nagyon eltalálták. Mikor egy szó nélkül végigmegy az üres hajón, a hangárban azzal az "indiános" zenével, aztán jön a bevágás a hazugságvizsgálóval, majd mikor kirepül a Viper, elmegy a hajó mellett, ott meg visszajön az eredeti Galaktika zenéje, ez így valami hatalmas.
Valahogy sikerült megfogniuk ebben a rövid részletben az egész sorozat lényegét.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#922) joshua7


joshua7
veterán

'Caprica S01E00 Pilot'

Már van ilyen is, ha érdekel valakit.

Semper Fi

(#923) brownus


brownus
veterán

megnéztük hétvégén: s04e12-től a 19. rész feléig mert itt bealudtunk.... csalódás :(
MI EZ A SZAR???? már előre félek mi vár rám az utolsó 3 részben....

[ Szerkesztve ]

(#924) stopperos válasza brownus (#923) üzenetére


stopperos
senior tag

Onnan hogy visszaveszik a hajót egészen az utolsó előtti rész végéig csak időhúzás. Ha az ember hétről hétre nézi, akkor ok, ideges és vár. De ha egymás után nézi, akkor érzi a hiányt. Az utolsó rész kárpótolni fog.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#925) Kraptor


Kraptor
őstag

TV2 megint adja a sorozatot, ma este éjfélkor.

(#926) Wolverine válasza Kraptor (#925) üzenetére


Wolverine
félisten

Két héttel ezelőtt elkezdték; két részt adnak egy-egy éjjelen, és ez már a 2. évad.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#927) nyunyu


nyunyu
félisten

Kozben kijott magyar szikronos DVD-n a harmadik evad, ha valakit erdekel.

(En mar a mini-n lefordultam a szekrol, annyira szar a szinkron...)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#928) janos666 válasza nyunyu (#927) üzenetére


janos666
nagyúr

Nekem is dual audiós DVD-ripben van az első évad, beletekertem, és tényleg nagyon osztja a szinkron. :))
Én a június végi bluray megjelenést várom. (Már ha igaz, mert abban is van igazság, hogy nem adhatnának ki "complete series"-t a The plan nélkül...).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#929) nyunyu válasza janos666 (#928) üzenetére


nyunyu
félisten

tényleg nagyon osztja a szinkron

Voyager S7 elso, lowcost roman szinkronjahoz ("sztárflotta"), vagy az Enterprise S4-ehez ("partikulaágyú") merheto marhasagokat tartalmaz.

Kedvencem az a jelenet volt, amikor a nagy ures terben elhuz a viragoskert hajo, erre kiirjak, hogy "Botán cirkáló". :W
(nehezukre esett leforditani a botanical cruisert.)

Azota szigoruan angolul neztem :))

Na meg a szinkronhangok is megernek egy miset, fel Voyager meg Enterprise crew osszegyult Janewaytol a vihogo ovis Buttersig (ja, az South Park :DDD Mindegy, Harry Kimet is o szinkronizalta), csak eppen nulla atelessel olvassak fel a leforditott szoveget. :(

Én a június végi bluray megjelenést várom.

En is.

Sajnos elfelejtettem idoben archivalni, igy a vinyommal egyutt odalett az S3 masodik fele 720p-ben. :O
Torrenten azota sem talalom. :(

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#930) janos666 válasza nyunyu (#929) üzenetére


janos666
nagyúr

Nekem is ezek tűntek fel így beletekerésre, hogy egyrészt nagyon ismerősek a hangok, amik valahogy nagyon nem a karakterekhez valók, és tényleg inkább hangalámondás, mintsem szinkron.
Mindegy, én eleve angolul néztem, csak a poén kedvéért néztem meg a szinkronsávot ha már szóltál.

Szerintem a HDTV-ket ne sajnáld, ebből a sorozatból kb a 720p-s HDTV ripek hozták a DVD minőséget, nem nevezném HD-nak, mikor tök maszatos az emberek arca. Ha beletekersz egy 720p-s Heroes HDTV ripbe, aztán egy BSG-be, ég és föld, aztán ha összeveted ugyan abból a részből az xvides Heroes-t az klappol a 720p-s BSG-vel. Az Xvid DVD-ripek BSG-ből egész tűrhetőek minőség/méret szerint, de a HDTV-k alig jobbak, csak több helyet foglalnak.
Valahol azt remélem, hogy a blu-ray korongokra sikerül rendes képet varázsolni.
Azok után, hogy még 1985-90 tájéki filmek blu-ray kiadásai is tudnak meglepően részletes, éles, szinhű képet produkálni (amik DVD-n szarul mutattak az újabb filmek DVD-ihez képest ->pl. die hard 1 odabasz 1080p-ben, igaz a régi SW részeknek is sikerül megfiatalodni még a HDTV-ken is...), valamit talán kihoznak a 2005-9-es BSG kópiákból is. (rendesen masterelik, ha már bluray lesz, nem TV-stream...) Meg talán leszedik azt a zajosító postefektet a miniszériáról, stb.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#931) remington2 válasza nyunyu (#929) üzenetére


remington2
senior tag

Wow, ki is ment a fejemből, hogy anno micsoda fantasztikumot rittyentettek a voyagerhez. Valami román cég csinálta, román színészekkel, rendkívül alacsony költségekből. De idővel visszaálltak, mert elég komoly kókányolás volt, és senki nem bírta hallgatni :DDD

De a BSG szinkronja sem sokkal jobb a románnál, a hangokat nagyon-nagyon karakterspecifikusra vették (sikító ribi Starbuck, 18 éves szoprán fiatal fiúcska Apollo), cserébe sikerült sokat félrefordítani, az említett botán cirkáló mellett még a harci jelenetek katonai nyelvezete is érdekesen lett fordítva.

Az már csak hab a tortán, hogy Mulgrew, Olmos vagy Hogan hangját elég kemény dió visszaadni, eszméletlenül sokat raknak a karakterhez. Olmosnak viszont egész kellemes magyar hangja volt (Faragó v. Forgách nevű valaki).

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#932) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A szokásos fan film, de ez valahogy hangulatos lett: SW vs. Galactica [link]

Aztán a sokat nem sejtető, de azért megnézni való The Plan trailere: [link]

Ezt meg én csináltam: [link]

1123.6536.5321

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#933) KillHates válasza Arnold2 (#806) üzenetére


KillHates
nagyúr

Elég neked ha csak moderálgatsz! :D Ott kiélheted mások perverzióin a perverzióid! :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#934) KillHates válasza nyunyu (#929) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem a Voyeger-ből az a beszólás jött be: "visszavonom a hajtásiját!"
Ha már Űrszekerek, akkor fogalmazzunk falusiasan! :D :D

Csakis angolul nézem a sorozatokat, legalább gyakorlom a nyelvet!

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#935) KillHates válasza CPT.Pirk (#932) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ezen mit dolgozhattak.... Kár, hogy a Raptorok piros lézert lőnek a golyók (vagy micsodák) helyett.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#936) Wolverine


Wolverine
félisten

Lehet uniformist nyerni :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#937) CPT.Pirk válasza KillHates (#935) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Milyen zene szól alatta? Rohadt ismerős...

Amúgy itt van az, amit én raktam fel, csak előzőt törölni kellett, mert youtube nem tudta normálisan átkódolni. Bár szerintem most sem tökéletes, talán majd még alkotok rajta valamit, de ennek a résznek is nagyon eltalált zenéje van. [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#938) nyunyu válasza CPT.Pirk (#937) üzenetére


nyunyu
félisten

Vegen Credits reszben Music-ra The Rock-ot ir, gondolom annak a filmnek lehet a zeneje.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#939) nyunyu


nyunyu
félisten

Fanatikusok mar elorendelhetik a 20 lemezes BD kiadast az Amazonon.
Potom 245$, nem penz erte.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#940) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

valahogy nekem nem világos a sorozat felépítése.
az elejétől kezdtem el nézni, azaz amikor a cylonok betámadtak, és most ott tartok, hogy végre megtalálták a földet.

aztán láttam hogy vannak minisorozatok ehhez? ...meg egyéb részek, amiket nem tudok hova tenni,
valaki segítene h tisztán lássak? :U

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#941) doc válasza SunBreeze (#940) üzenetére


doc
nagyúr

a minisorozatal indul (ott kezdodik a cylon tamadas), utana a sorozat, kozben meg a Razor c. film, illetve az evadok kozott voltak kis szinesito parperces webisode-ok

(#942) SunBreeze válasza doc (#941) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

hmm, akkor én láttam a minisorozatot is
danke :R

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#943) remington2 válasza doc (#941) üzenetére


remington2
senior tag

Lassan végigjátszást kell írni hozzá . . . :DDD

Razoros webisode-ok, 4.5-ös webisode-ok . . .

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#944) nyunyu válasza remington2 (#943) üzenetére


nyunyu
félisten

Valahogy igy volt, ha jol emlekszem:
-Mini sorozat
-1. evad
-2. evad
-Resistance webizodok
-3. evad
-Razor minizodok (Asszem a Razor film tartalmazza az osszeset, felesleges megnezni kulon oket)
-4. evad elso fele (4x01-10)
-Face of the enemy webizodok
-4. evad masodik fele (4x11-20)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#945) nyunyu válasza nyunyu (#944) üzenetére


nyunyu
félisten

Kozben Wikin olvasom, hogy a bovitett Razor film csak 4.5-et tartalmaz a 7 Razor minizodbol.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#946) Wolverine


Wolverine
félisten

The Plan trailer.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#947) brownus válasza Wolverine (#946) üzenetére


brownus
veterán

várós:) de nem értem miért kellett bevágni pár dolgot a "jövőből..."

mekkora lenne már ha benne felejtenék az utolsó nem ismert cylont ;] vagy akár az ötöt - remélem nem lesznek logikai bukfencek benne...

(#948) janos666 válasza nyunyu (#939) üzenetére


janos666
nagyúr

Érdekes. Akkor még is kiadják a The Plan nélkül. Mondjuk ennek csak örülök, nyáron jobban ráérek ilyesmikre. Már csak kereken 1 hónapot kell várni rá. :C

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#949) nyunyu


nyunyu
félisten

Grr, elhalasztottak julius 21-rol 28-ra a negyedik evad filmzene duplaCD megjeleneset.

Gondolom, hogy egyidoben mutassak be a 20 BD-s diszdobozos BSG osszessel.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#950) janos666 válasza nyunyu (#949) üzenetére


janos666
nagyúr

Ne íjjesztgess ember! Már azt hittem a blu-ray megjelenést tették későbbre. :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.