Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) parandroid válasza vallas (#750) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Addig nézd meg a 4. évados webizode-okat, bár elég sötétre sikerültek ezek is.

Ez a pöcs Gaius mekkora egy mázlista rohadék, mi? Megnézném, ki az (fel a kezét), aki nem ébredne szívesen egy meztelen Three és Six között. ;]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#752) vallas válasza parandroid (#751) üzenetére


vallas
senior tag

:K :K :K

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#753) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elérhető az új rész! :C

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#754) remington2 válasza CPT.Pirk (#753) üzenetére


remington2
senior tag

Megnéztem, hanyattestem. :R

SPOILER

Dee, a tizenharmadik törzs mibenléte és sorsa, Ellen, eszemmegáll, mindezt 1 részben.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#755) caleb


caleb
aktív tag

Érdekes fordulatot vett a dolog :C

Az élet jó a világ nem!!!

(#756) vallas válasza caleb (#755) üzenetére


vallas
senior tag

nagyon odaba...tt a 11. epizód, kár Dee ért :( , nekem nagyon bejövős volt :B .

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#757) Arnold2 válasza remington2 (#754) üzenetére


Arnold2
őstag

SPOILER

Ugye ugye. Én is bebarnáztam a pizsit a rész közben. Mennyi minden történt.
Dee-ért viszont kapják be. Miért kell mindenkit megölni vagy cylonná változtatni?!?
Izgi rész volt, meg kell hagyni. Azért nem biztos ám még hogy Ellen az 5. Ezt csak Ty mondta, várjuk még ki a végét.

(#758) nyunyu


nyunyu
félisten

Bruhuhu, bedoglott a tapegysegem, aztan a pot tapon nincs eleg SATA csati, igy most nem tudom megnezni a masodik vinyora letoltott BSGt :O

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#759) vallas válasza nyunyu (#758) üzenetére


vallas
senior tag

Mondanám hogy gyere le zegre, adnék egy toldót :DD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#760) nyunyu válasza vallas (#759) üzenetére


nyunyu
félisten

Melohelyemen hegyekben all, multkor hajitottunk ki vagy 20-at. :(

BSG-t csak nem birtam ki, ugyhogy kuszik ismet lefele :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#761) joshua7 válasza Arnold2 (#757) üzenetére


joshua7
veterán

SPOILER

Nekem nem tiszta ez, mert ha Ellen az 5., akkor mi van Starbuck-kal?

Semper Fi

(#762) caleb válasza joshua7 (#761) üzenetére


caleb
aktív tag

Nos igen,ez nekem is rejtély

Az élet jó a világ nem!!!

(#763) remington2 válasza joshua7 (#761) üzenetére


remington2
senior tag

Spoilers

Ügyes húzás: Starbuck éledését megoldaná az, hogy cylon, de Ellen gyorsabb volt, szóval Karának találnia kell valami más magyarázatot, mielőtt az utolsó kilenc részben elszabadul a pokol, és mindenki puskákkal kezd rohangálni :DDD

Szerintem ő maga nem cylon. A "terv" egy részét viszik az Ötök, de kell emberi tényező is, hogy ne egyoldalúan minden rajtuk múljon. Ezen tényezők egyike Kara. Az újraéledése(?) meg csoda, a felsőbb hatalom beavatkozása. Hogy miként, azt gondolom talán majd kicsit jobban megmagyarázzák.

Én inkább azt kérdezném meg, hogyan került a Földre? Oké, meghalt, a gázóriásban. De a roncsai (vagy akár az egész gép) hogy jutott a Földre? És ki tervelte ki azt, hogy saját roncsának a vészjelzője alapján egy másik valaki, aki akár Kara is lehet, az Ötök segítségével el fogja vezetni oda a többi embert is?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#764) Arnold2 válasza remington2 (#763) üzenetére


Arnold2
őstag

Az építész
Mert ez valójában a mátrix. S Kara = Neo, Dee = Trinity, Az orákulum = Laura R. , Smith ügynök = a képzeletbeli 6-os, Morpheus = Adama és így tovább.
Mert ez már mind megtörtént, és újra és újra és újra meg fog történni.

U.i: :P :D éés igen,nagyon ráérek.
U.i: SPOILER: Attól még hogy Tigh azt mondta hogy Ellen az,egyáltalán nem biztos... Mint már írtam, várjuk ki a végét.

(#765) Arnold2


Arnold2
őstag

Lejárt a mod idő.
Most olvastam valami érdekeset. Nekem most már világos, akinek már az volt az kérem ne hurrogjon hanem csendben bólogasson.

Szóval megint SPOILER:

Az a bolygó valóban a föld. Akiket megtaláltak az valóban a 13. törzs. Ők nem hagyták el a földet, de az utolsó 5 igen. Ők helyezték el a nyomokat, úton vissza Caprika felé. Majd ott mindnek törölték az emlékeiket és élték életüket mit sem tudván egészen a bombázásig.
Ez nem tudom mennyire igaz,de nekem szimpatikus.
Ellenről is olvastam valamit ami megerősíti, hogy ő is cylon volt. Elég nyomos érv, hogy Tigh-gal nem volt gyermekük, mert ugye cylon+cylon nem kompatibilis. S az utolsó mondatok, a részben sem utolsóak. Banyek tényleg Ellen az 5. Hmm valaki másra számítottam, bár szerintem sokan vagyunk így.
Olvastam Dualla-ról is egy két dolgot, és feltehetőleg (no meg az imdb szerint is), vissza fog még térni vagy így vagy úgy (ide vonatkozólag is olvastam elméleteket, de azok már egy picit vadak voltak, így majd még meglátjuk).

(#766) ladybug válasza Arnold2 (#765) üzenetére


ladybug
őstag

Jah, jah. Engem is meglepett a történet folytatása. Még mindig azt várom, hogy mégis találnak valamit a Földön. Vagy a sors iróniája, hogy ugyanazt az utat kell végigjárniuk, mint az ősöknek.

Kara egy misztikum. Ő valami ősi erővel bírhat, mint egy orákulum vagy ilyesmi. Nem tudja kontrollálni az emlékeit, élményeit, de valami erő viszi mindig előbbre - le kell festenie mindent, amit lát a lelki szemei előtt. A cylonnal lévő további kapcsolatára még kíváncsi vagyok, és hogy milyen szerepet kap egy másik bolygó keresésében.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#767) remington2 válasza Arnold2 (#765) üzenetére


remington2
senior tag

Spoiler!

Én adok Tigh véleményére, nem véletlen, hogy a vízben talált postafiókajtó(?) hatására hogy előjöttek az emlékek, és beindult az agya . . . Ellen az ötödik, ilyen vaktában lövöldözéssel nem játszanának az írók szvsz.

Moore maga is megerősítette egy interjúban, hogy ez a Föld, egyébként a részben is említették.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#768) parandroid válasza remington2 (#767) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Moore azt is megerősítette, hogy Starbuck nem cylon. Már jó rég. Gondolom klónozták, vagy újraélesztették, a kérdés az, hogy ki(k), vagy mi(k). Már amikor a visszatért a Galacticára, akkor mondták, hogy a Vipere vadiúj, tehát tutira nem az, amivel eltűnt.

Ellent nem feltétlen tartom jó választásnak, de kíváncsi vagyok, mit hoznak ki ebből a szálból.

A másik kérdés, ami fontos momentum lehet: mit talált Dee?

Amúgy meg Calli halálát legalább annyira nem értettem, mint most Dualláét, de amíg utóbbiról még kiderülhet, hogy miért történt, az előbbi merő ostobaság volt. :(

Ja, és mekkorák már a gyerekek, vazze. Helo és Athena babája is lehet már vagy 3 éves. :Y

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#769) remington2 válasza parandroid (#768) üzenetére


remington2
senior tag

Spoilers

4 éves utat emlegettek abban az összefoglaló műsorban, amelyben Eick és Moore gyorstalpalót tartott új és régi rajongóknak. Én akárhogy számolom, nem jön ki. Új Capricáig kevesebb, mint 1 év múlik el, de inkább néhány hónapra emlékszem (6?) maximum. Új Capricán 1 év boldogság, 3-4 hónap borzalom, a kettő együtt olyan két év (a cylon támadás után). De legyen három év, akkor is, egy hová tűnt? Plusz, a gyerek is nem sokkal Új Caprica előtt született, hiszen az Exodus idején ott még síró baba volt, itt meg már Helo röptette :DDD

Deeről a fórumokon mindenki beszél mindent, van, aki szerint mégis cylon, és olyan is, aki szentül hiszi, hogy van még szerepe a történetben. A dalról, amit dúdolt, is azt hitték, bekapcsoló-nóta, bár szerintem nem kell mögötte ilyeneket látni, elég a valóság: éveken át hányódott, Leetől elvált, a Földön (a végső remény mentsvárában) egy temetőt talált, és besokallt. És még sokan lesznek így, a következő részben (vagy később) úgy tűnik, elszabadula pokol, Roslin is elvesztette az irányt, meg úgy általában mindenki. Itt szó van róla, hogyan is került oda a dalocska . . .

A rajongók között köztudott, hogyan ötletelik a BSG-t, sok mindent menet közben találnak ki, ami néha rontja az élményt (persze akkor, amikor tudod, hogy előtte még ők maguk sem tudták), és nem a zsenialitás jön át ,hanem a rögtönzés meg a furcsa megoldások. Valahogy Ellennél is így érzem, de Moore ezt a módszert itt olyan szintre fejlesztette, ami a zsenialitás határát súrolja, ezért nem panaszkodom a végéig, amíg a lényeg ki nem derül (vagy összedől az egész ház). Akármi kijöhet még belőle. Kíváncsi leszek, hogyan fogja megoldani a végét, jó lesz-e a finálé, mert ha igen, akkor szerintem minimum szentté avatás jár neki :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#770) Arnold2 válasza parandroid (#768) üzenetére


Arnold2
őstag

A másik kérdés, ami fontos momentum lehet: mit talált Dee?
Ez mikor volt, nem emlékszem. Talált valamit?

...hogy miért történt, az előbbi merő ostobaság volt.
Tökéletesen egyetértek. Annyira bírtam Callit. Jó szerep volt és a színésznőnek is olyan kis kedves/aranyos arca volt. Annyira sajnáltam őt. Ugyan így vagyok Dee-vel is, bár szerintem ő visszatér, ugyan úgy ahogy Kara. De ez csak szvsz.

Meg elmélkedtem még azon is, hogy ki küldhette vissza Kara-t. Én nem erőltetném annyira az Isten/ek témát. Szerintem a 13. fajnak van/lesz valami köze vagy valami más személyeknek. Szerintem tuti nem valami természetfeletti. Deee majd elválik.

(#771) parandroid válasza Arnold2 (#770) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Talált egy kinyitható medált (fényképtartó?) és egy rakás fémtövist. A záró jelenetben Lee kiönti őket az asztalra, de ott sem ismertem fel, hogy mik ezek.

A címbe belevettem, hogy Spoiler Alert, erről másképp úgysem lehet beszélni. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#772) stopperos


stopperos
senior tag

Az az amerikai jacks játék. A labdát lepattintod, és ameddig a levegőben van addig kell összeszedni a szögecskéket. Akit többet szed az nyer.

Nekem amúgy az volt a furcsa, hogy Ellen azt mondja, hogy "we will reborn... again." Nagyon passzol a razorban a hybrid mondatához: "this has happened before, and will happen again, again..." Továbba D'Anna is "again" es mondatot mond a rész végén.

Starbuck csak a Harbinger of Death, ő eltérő, de nem cylon.
Különben azon gondolkodok mostanság, hogy mi lesz, ha kihozzák (a traileres dolog szerint: "Humans have to suffer") hogy anyabolygó -> túlnépesedés, túlfejlődés -> cylonok -> megölik a felsőbbrendű fajt -> maroknyi ember újrabetelpít -> anyabolygó
és viszatértem az "again" témára. A final five pedig valami felsőbbrendű létforma...

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#773) brownus


brownus
veterán

semmi újat nem tudok írni azokon kívül amiket már ti is leírtatok:)

pár gondolat ami engem is felizgatott:

-kara az ötödik? vagy csak egy tökéletesre sikeredett klón?

-ha klón, kik klónozták le? a 13. törzs, akik közül valakik vissza-vissza néznek a bolygóra? megnézni, hogy áll a rádióaktivitás és lehet-e újra építkezni a bolygón? vagy cylonok, akik nem tudnak a 12 kolóniát megsemmisítő cylonokról? mert ugye a csontokból vett mintákból kiderült, hogy azok cylonok voltak!? wtf.... akkor ott békében éltek egy ideig emberek és cylonok?

-ha ellen az ötödik sikerült időben kihozni a feltámadás hajóból?

-ki az ötödik???:D

mindenesetre a 0411 odabaszott rendesen:)

(#772) stopperos, igen, de az embereket vezeti a halálba, nem a cylonokat. csak egy halott bolygóra eddig... és mintha loeben megijedt volna tőle, miért?

[ Szerkesztve ]

(#774) Arnold2 válasza brownus (#773) üzenetére


Arnold2
őstag

-kara az ötödik? vagy csak egy tökéletesre sikeredett klón?
Nem, nem Kara az ötödik.

-ha klón, kik klónozták le? ...
Még nem 100% hogy klón, legalább is a sorozatban, emlékeim szerint, erről még nem derült ki semmi. Feltehetőleg klón, viszont hogy ki/mi hozta létre azt még nem tudni.

-ha ellen az ötödik sikerült időben kihozni a feltámadás hajóból?
Ha egy feltámadás hajóra gondolunk, akkor Ellen nem járt a sorozatban feltámadás hajón. Az 5-ök egy kicsivel másképp működnék. Ha ők meghalnak, akkor ebben az életben/időben, amiben most per pillanat a történet játszódik, nem születnek újra (legjobb tudomásom szerint). Hisz eredetileg még a cylonok sem tudták hogy kik ők, így egészen biztos, hogy nem volt a feltámadás hajókon másolat.

-ki az ötödik???
Nagyon úgy néz ki, hogy Ellen.

...és mintha loeben megijedt volna tőle, miért?
Hát ja, még szép. Ők tiszteletben tartják a hibrideket, és még ők is elismerik, hogy magasabb körökben mozognak. Így hogy ha egy elég öreg és tisztelt hibrid azt mondja, hogy Kara a halál angyala, akkor ha én cylon lennék akkor biza én is be lennék kaksizva. :D (amúgy Leoben-nek hívják, Leoben Conoy-nak :) )

(#771) peterkeT Ja hogy azok a tárgyak. Az a tüskés labdás dolog egy ügyességi játék, kb olyasmi mint ha egy ördöglakatot talált volna :). A nagyobb cucc meg feltehetőleg egy átlag zsebóra lehetett. Elég csicsásnak nézett ki, (ki tudja lehet hogy ez vezeti el őket egy szép tiszta bolygóra :D ) de szerintem semmi extra. Csak úgy túrt a földben és ezeket találta. Akár találhatott volna evőeszközöket vagy hasonló véletlenszerű tárgyakat.

[ Szerkesztve ]

(#775) doc


doc
nagyúr

szerintem Dee olyasmit talalt, ami ismeros volt neki, vagy akar az ove volt regebben, igy akar ugy gondolhatta hogy o az 5. cylon, vagy talan olyasmire jott ra, amire mi meg nem...

annak nem sok ertelmet latom, hogy csak azert nyirta ki magat, mert egy romhalmazt talaltak a Fold helyen. ujra osszejonni latszottak Apolloval, erre fejloves? azert ennel ugyesebb a BSG stab...

(#776) Arnold2 válasza doc (#775) üzenetére


Arnold2
őstag

Ááá nem hiszem hogy ez lenne a háttérben. Szerintem csak női dolog. Hogy annyit áldozott és várt hogy végre elérje a Földet ahol majd újrakezdheti meg boldog lesz meg etc. Erre ugye talált amit talált. Valamint tök jól érezte magát Lee-vel. És ahogy Gaeta is felhívta rá a figyelmét, hogy csak úgy ragyog és ki tudja mikor lesz legközelebb ilyen boldog. Ő meg ezt az érzést akarta megőrizni. Szóval szerintem semmi cylon meg ilyesmi, csupán női és lelki dolog. Persze csak is véleményem szerint.

(#777) sghc_toma válasza doc (#775) üzenetére


sghc_toma
senior tag

én is pont erre gondoltam.. mikor Lee kiöntötte a zacskóból azokat a bigyókat, el is hagyta a számat egy jó nagy b'meg.. nekem úgy jött le az egész, hogy amiket Lee kiburogatott, nem ugyanazok voltak, mint amiket Dee talált (tehát nem vitte fel őket a hajóra), hanem Dee csak felismerte a saját cuccát a Földön..

in asm we trust

(#778) ladybug válasza sghc_toma (#777) üzenetére


ladybug
őstag

De felvitte a hajóra, mert egy zacsiba tette bele, amikor megtalálta azokat a bigyuszokat.

Az 5-ök meg elég érdekes dolog. Nekik is lehet valahol egy feltámadás anyahajójuk. Már miért ne lehetne? Hiszen amikor a Földet atomtámadás érte, és ők meghaltak, akkor valahol újraéledtek, aztán kerültek Capricára. Ergo, kell lennie valahol egy "ősi" feltámadás anyahajónak is, ami még szerintem a cylonokat is érdekli, hiszen ők nagy tiszteletben tartják az ilyen ősi dolgokat.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#779) sghc_toma válasza ladybug (#778) üzenetére


sghc_toma
senior tag

nem tette zacsiba.. gyűjtötte őket össze a tenyerébe, közben sírt.. aztán egyszer csak új jelenet, bent ülnek a Raptor-ban...

in asm we trust

(#780) doc válasza sghc_toma (#779) üzenetére


doc
nagyúr

valamit biztos hogy jelentettek neki, legrosszabb esetben is ket honapon belul megtudjuk hogy mit :D

(#781) brownus válasza ladybug (#778) üzenetére


brownus
veterán

szerintem is, tuti, hogy van!! erre is próbáltam utalni, de nem jól fogalmaztam, mikor írtam , hogy akkor Ellen ki tudott-e menekülni a hajóról, vagy másik res. hajón van...

(#782) remington2


remington2
senior tag

Egy korábbi résszel kapcsolatban: a 33-ban 33 percenként támadtak a cylonok, a flotta 33 percenként kénytelen volt ugrálni, és a Galacticán senki sem tudott aludni. De miért is? Ez egy hadihajó, biztosan nem egy szolgálat (vagy műszak) látja el, hanem mondjuk kettő (az egy fizikailag képtelenség), de inkább három. Szóval, akkor miért is kellett kikarikásodott szemekkel tántorognia a pilótáknak, meg a főtiszteknek? A civil gépeknél még talán hihető, bár manapság is 2 pilótával közlekednek az utasszállítók, végső soron ha kell, egy tud aludni, míg a másik dolgozik. A Galacticán három műszakból kettő alhat, egy szenvedhet (mert azért megterheli őket a 33 percenkénti ciklus), de utána jöhet a pihent személyzet. Plothole?

szerk: hasonló gyakorlat volt (és itt a kulcsszó azért a gyakorlat, a BSG nem vitte az ilyeneket túlzásba) a Star Trekben, hogy mindig, minden izgalmas felfedezést egy szolgálat tett, amelyben az összes főszereplő benne volt. A Borg is csak akkor támad, amikor Picard ébren van, a főtisztek a hídon, stb. És ha nem, akkor természetesen azonnal rángatni kell a kapitányt, mert berepült egy légy Neelix kenyérpirítójába :DDD

Még egy rész, amely talán a legrosszabb az egész sorozatban (Black Market után): a népírtó doki, meg a hozzá / köré írt történet annyira sablonos és rossz, hogy az szinte hihetetlen. A Trek tele van hasonlókkal, de itt valahogy elüt a környezettől: ha nincs Helo (főszereplő), a doki most is a geminoniakat gyilkolná, és az ég egy adta világon senki sem venné észre?! És ő is csak azért, mert a hülye doki (plothole!) egy fontosabb tisztet vesz "munkába". Ha életben hagyja Deet (nem akarja kinyírni), még ma is dolgozhatna. A végén meg az erőltetett magyarázkodása annyira rossz volt, mindenhol láttam már ezt a "logikától mentes, összevissza hablatyol a saját igazságáról, miközben a többiek elborzadva nézik" jelenetet.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#783) zsiga667 válasza remington2 (#782) üzenetére


zsiga667
addikt

Nincs három műszak egy hadihajón, csak kettő (illetve van harmadik, éjszakás, kb. harmad-negyed személyzettel). Aztán, épp leszerelés előtt állt a hajó, közel sem volt teljes a létszám. A pilótákból meg úgy általában nem szokott sok lenni, előfordulhat hogy akkora gáz van hogy ki kell zavarni az összeset egyszerre.
És végül, egy idevágó idézet valahonnan a netről: "Complaining about realism in a movie about faster-than-light travel and evil space aliens, sure, makes perfect sense..." ;)

(#784) Elrood


Elrood
őstag

Bennem is sok kérdést felvetett az új rész. Sokat már leírtatok.

Azon gondolkoztam, hogy 2000 éve volt az atomtámadás (kik lőttek?), és a Földet a "cylon törzs" lakta. 2000 éve egyáltalán léteztek már cylonok? Ráadásul bőrös cylonok, amiket a Razor alapján az első háború idején fejlesztettek ki, és az nem 2000 éve volt, hanem úgy 40.

Dee-hez kapcsolódva: sztm simán összeomlott, mikor a rész elején elkezdte összeszedni a játék darabjait, már ott elsírta magát. Raptorban már magában beszélt, hogy ne add fel. Persze lehet csavarnak még valamit a készítők.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#785) remington2 válasza Elrood (#784) üzenetére


remington2
senior tag

Léteztek, sőt, a final five tagjai - valamilyen formában - maguk is a Földről "származnak". A kérdés a cylon háború ideje alatt zajlott skinjob-fejlesztésekkel inkább az, hogy mi volt előbb? A tyúk, vagy a tojás? Szerintem a maradék részben kifejtik majd, hogyan volt köze valamilyen formában a földi cylonoknak a kolóniákon lezajlott történelmi folyamatokhoz, és akár a "kolóniai cylonok" kifejlesztéséhez. A történet szerint a cylon skinjobok (bár erre nincs igazi bizonyíték, akkor inkább csak simán "cylonok", azaz nem feltétlenül skinjobok) már Kobolon léteztek, évezredekkel ezelőtt. A hatásuk pedig - valamilyen felsőbb terv vagy akarat formájában - a mai (sorozatbeli jelenig) fennáll.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#786) ladybug válasza Elrood (#784) üzenetére


ladybug
őstag

Amikor lemennek a Földre Diannaékkal, akkor ott találnak egy ősi cylonmaszkot. És úgy okoskodnak, hogy ők is megtervezték maguknak a cylonokat, akik valószínűleg úgy, mint Caprican, itt is az emberek ellen fordultak.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#787) vallas


vallas
senior tag

Megjött a 12. rész :C

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#788) nyunyu


nyunyu
félisten

Ajaj, skinjobok kepesek szaporodni?
Mi lesz meg itt???

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#789) doc


doc
nagyúr

valakinek van esetleg linkje a felirathoz? (angol is jo)

(#790) remington2 válasza nyunyu (#788) üzenetére


remington2
senior tag

SPOILER

Hajaj, az öreg Tigh meg egy Six . . . ha valaki akár 1 évaddal ezelőtt ezt mondja, simán kiröhögöm :DDD Nem semmi az öreg . . .

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#791) doc válasza nyunyu (#788) üzenetére


doc
nagyúr

SPOILER

ezen nem csak te lepodtel meg, hanem ok is...
nyilvan a final 5 ilyen szempontbol is kulonleges
akkor viszont felmerul a kerdes, hogy mennyiben egyeznek a tobbi skinjobbal? hiszen szinte mindenben masok...

(#792) remington2 válasza doc (#791) üzenetére


remington2
senior tag

SPOILER

Kíváncsi vagyok, vajon hányan indulnak élveboncolni a gyereket . . . a kis nővérke is elég idegbajosan pislogott :(

Most jutott eszembe a közös álom, amelyet Six, Roslin és Sharon látott . . . Sharon már anya, Six is az (lesz), vajon Roslinnak van még ideje csatlakozni? :Y

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#793) vallas


vallas
senior tag

Azért nekem a Felix is gyanús lett, hogy csinál valami meggondolatlant a" falábával"....

mondom ezt úgy, hogy csak az első pár percet láttam a 12-ből, mert várok még a feliratra, mert annyira nem megy az english

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#794) ladybug válasza vallas (#793) üzenetére


ladybug
őstag

Hát, igen, nekem is kellet volna tegnap, de annyire türelmetlenül vártam a folytatást, hogy megnéztem felirat nélkül.

Egyébként egy elég rossz rész lett. :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#795) #54715584


#54715584
törölt tag

nem láttam a 12-t még, de a 11-re visszagondolva:
a 13. törzs élt ugyebár a Földön, és azt mondták, hogy ott mindenki cylon volt...
vagyis tök mindegy hogy Ellenről vagy másról beszélünk, tuti cylon volt

A kérdés az, hogy ki volt az 5., aki elment a Földről, nem pedig az, hogy Ellen cylon volt-e?

tudom, van benne némi logikai bukfenc Ellen miatt, de sztem nagyobb durranás lesz az 5. cylon, mint Ellen...
esetleg még az is kiderülhet, hogy a final 5on kívül van még jó pár cylon a flottában, csak erre még nem jöttek rá...sem Roslinék sem a forgatókönyvírók :D

egyébként nem úgy volt, hogy ezek a részek hosszabbak lesznek majd?

szerk: Six nem lehet Ellen utódja? :D

a 11-ben nem volt főcím :)

[ Szerkesztve ]

(#796) vallas válasza vallas (#793) üzenetére


vallas
senior tag

Megjött a felirat is :C :R

[link]

[ Szerkesztve ]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#797) #54715584


#54715584
törölt tag

feliratok.hu-n már előbb fent volt :P

igazat adok, rossz rész volt...

de voltak azért vicces részek benne: pl Adama Aquafresh fogkefét használ, vagy hogy együtt aludtak :D Roslinnal, vagy hogy vannak rossz napjai a hajón :D

SPOILER
szaporodnak a cylonok? na ezzel meg mire akarnak kilyukadni?

és hogy nem Chief az apja Cally gyerekének?

(#798) doc válasza #54715584 (#797) üzenetére


doc
nagyúr

SPOILER

az, hogy nem Chief az apja, fontos, es nagyon sok mindent megmagyaraz
talan emleXel, anno hogy hobologtunk hogy megsem Hera a nagy szent akarki, meg miert ot ajnarozzak, mikor ott van Chief es Cally gyereke - hat ezert :D

a szaporodassal kapcsolatban meg: olyan erzesem van, hogy a final 5 "igazi", a tobbi 7 modell pedig csak amolyan utanzat
hogy ez mit jelent pontosan, meg nem tudom, de ki fog derulni ;)

(#799) Elrood válasza doc (#798) üzenetére


Elrood
őstag

olyan erzesem van, hogy a final 5 "igazi", a tobbi 7 modell pedig csak amolyan utanzat

Hmm, lehet Cavil tud valamit? Hiszen ő az első modell, és ő utasította el határozottan, hogy az utolsó ötöt keresgéljék.

D'Anna hol van ilyenkor? Ő meg tudná mondani, hogy akkor most ki az ötödik. 4x10-ben azt mondta, hogy az utolsó ötből csak négy van a flottában, eddig stimmel. Lehet Six és Saul kölke lesz az ötödik:).

4x12: Annyiban tényleg "rossz" rész volt, hogy az eddigi kérdéseket nem vitte tovább, hanem egy lázadás előkészületeit mutatta be, Gaeta nagyon berágott :( .

Milyen véget nem szeretnék a sorozatnak:
Baltar felébred csinos felesége (aki úgy néz ki, mint Six) mellett Caprica-n. Baltar: deszar álmom volt, elmeséljem?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#800) #54715584 válasza Elrood (#799) üzenetére


#54715584
törölt tag

és innen jónne a Caprica spinoff? :D

egyébként ez a vidám vasárnap is kezd már az idegeimre menni Baltarral... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.