Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) VladimirR válasza CPT.Pirk (#400) üzenetére


VladimirR
nagyúr

respoiler

egen, errol a sorozatjunkie kommentjei kozt is ment a talalgatas, hogy akkor most ki cylon
voltak olyan elvetemult otletek is (imho hulyeseg), hogy starbuck nem is cylon, hanem mielott felrobbant a hajoja, a foldiek elteleportaltak, s innen tudja, hol is van a fold
merthogy a cylon-ok sem tudjak (az mondjuk nem jutott eszebe az illetonek, hogy hazudik a starbuck)
vagy pl az, hogy tigh es az admiralis mar legalabb 40 eve ismerik egymast
es 40 eve, az elso cylon haboru utan meg nem voltak emberszabasu kavedaralok (bar volt olyan otlet is, hogy new caprica-n csereltek ki az eredetit)

(#402) doc válasza VladimirR (#401) üzenetére


doc
nagyúr

a négyes biztosan cylon, ez kiderül a sorozat készítőinek egyik interjújából.
marad a szöszi, ő viszont tényleg rejtély - főleg hogy ott a viper-je is...

(#403) CPT.Pirk válasza doc (#402) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jesszusom, nemár. Azt nem nyelem le, ha a vén szeszkazánból is szájlont csinálnak... :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#404) CPT.Pirk válasza VladimirR (#401) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

''voltak olyan elvetemult otletek is (imho hulyeseg), hogy starbuck nem is cylon, hanem mielott felrobbant a hajoja, a foldiek elteleportaltak, s innen tudja, hol is van a fold'' -ezt a hőstettet valószínüleg James T. Kirk és az enterprise űrhajó bátor legénysége követte el.

A készítők helyében, mivel a 4x01 felfogható április elsejének, csinálnék valami kacsa epizódot, elkezdődne rendessen a galaktika, mutatnák a harcot, aztán harc közben megjelenne a csillagflotta, ami szétlőnné a szájlonokat, aztán közölné Adamáékkal, hogy rossz stúdióba mentek...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#405) doc válasza CPT.Pirk (#403) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem meg ő reagálta le a legjobban a dolgot :C, a többiek csak töketlenkedtek :DD

(#406) Lobonc


Lobonc
tag

[link]

fél orácskát jáccotam jo lehet ha egyszer kijon teljes:D

[Szerkesztve]

(#407) CPT.Pirk válasza Lobonc (#406) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

ez elég jónak igérkezik, bár volt némi idő, mire megtaláltam a direct3d komaptibilis változatot, és végre elindult... Anno freespace 1-2 őt is imádtam...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#408) _cirmos_ válasza Lobonc (#406) üzenetére


_cirmos_
őstag

Beyond The Red Line - DEMO RELEASE

--------------------------------------------------------------------------------

Yes. You read that right. We're actually ready.

We're sure you were all thinking ''What do I do now that series 3 is over?'' Well that's where where we come in.



már csorog szépen lefelé! :)

(#409) doc válasza _cirmos_ (#408) üzenetére


doc
nagyúr

Liinuxos verzió még nincs :(

(#410) _cirmos_


_cirmos_
őstag

csókolom, nagyon hangulatos ez a beyond the red line! bsg fanoknak kötelező gyakorlat! az a nagy helyzet, hogy k*rv@ bonyolult már maga a repülés is, szóval van mit gyakorolni. eddig háromszor leszedtek az első mission alkalmából, de majd belejövök. tessék kipróbálni, good luck nuggets! :)

(#411) CPT.Pirk válasza _cirmos_ (#410) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mi ebben a bonyolúl? Semmi sem változott alapvetően a freespace-ekhez képest. Mikor egyhelyben álltam, akkorsem lőttek le. Tréninget szépen megcsinálták, ott elég szájbarágós szerintem. Persze feltételez némi angol tudást.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#412) _cirmos_ válasza CPT.Pirk (#411) üzenetére


_cirmos_
őstag

na ja, akinek van freespace-es múltja annak lehet könnyebb... ha ügyesen akarsz repülni akkor érdemes használni azt a feature-t ami a sorozatban is van, hogy hátrafelé repülsz (alt+g asszem), plusz a motorokat is lehet külön-külön szabályozni, %-os throttle, kézi gáz/fék, afterburner stb... szóval kell ám zongorázni keményen, és akkor még nem is mértél be egyetlen toastert sem, meg nem rádióztál. lehet kéne egy joystick.

(#413) brownus


brownus
veterán

uhhh, micsoda befejezés!

SPOILER





hmm, ők négyen legyenek az utolsó 4/5!? chief még oké, mert én ezt megmondtam már a 2. évad közepe fele:D és Kara, ő lenne az 5.?? vagy a földiek már a cylonokon is túltesznek technika terén? szerk: legyen csak kara is cylon, kíváncsi leszek adamáék fejére:) de imádtam az utolsó 3 részt:)



[Szerkesztve]

(#414) brownus


brownus
veterán

Spoiler s03e16vagy17&20



és ha kara berepült a fekete lyukba (vagy vmi ilyesmibe) és a robbanása az a beszippantása volt (amit annak észleltek a galacticán) és a föld rendszerébe került, mit mondtok? és pont ekkor repült vissza egy kisebb kerülő úton:) vagy ugyanígy vissza.

#389re, hát én sam-re és a sajtósra nem gondoltam, eszembe se jutott. tigh, kara, és chief igen. meglássuk pár hónap múlva... még baltár is lehet az egyik




[Szerkesztve]

(#415) _cirmos_ válasza brownus (#414) üzenetére


_cirmos_
őstag

spoiler



hááát, kara elég gyanús, ha túlélte azt a dolgot akkor az eléggé deus ex machina, vagy hogy trendi legyen jump the shark szitu... a másik négytől meg padlót fogtam, nehogy má' az öreg tintás is skinjob legyen, az nemér :)

(#416) brownus válasza _cirmos_ (#415) üzenetére


brownus
veterán

spoiler



miért? azt mondod kár a vasba az a sok finom pia?:D
sztem ők négyen cylonok, mert csak ők hallották a zenét. csak ők mentek egy helyre, nemtom, de kíváncsian várom 2008. januárját!;( hejj, de messze van az...
addig legalább lesz időm megnézni még1x a 3. évadot, hmm, le is szedem hd-ban:)

(#417) brownus válasza brownus (#416) üzenetére


brownus
veterán

SPOILER s03e20




az utolsó 5 [link] a földről... érdekes

szerk: roslin nem is hallotta a zenemuzsikát...
Now, who is the final Cylon? I don’t believe it’s Roslin. She heard the music because of her Cylon treatment of cancer.



[Szerkesztve]

(#418) _cirmos_ válasza brownus (#417) üzenetére


_cirmos_
őstag

utálok találgatni, de vannak benne érdekes gondolatok. ez az öt cylon tényleg lehet földi eredetű, hiszen a többi nem ismeri őket. ha kara meghalt a robbanásban, és újjászületett a Földön, akkor az megmagyarázhatja az utolsó pár mondtatát is. az sántít csak, hogy a tag szerint ez egy remek terv hogy a cylonok és emberek a Földhöz érve kibéküljenek, de könyörgöm, milyen terv az ami megendedi a 12 kolónia szinte teljes kiírtását?

(#419) CPT.Pirk válasza _cirmos_ (#418) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ha földhöz érve kibékülnének, akkor miről szolna a sorozat?

Szerintem itt valami brutális megoldás készül... :R

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#420) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Spoiler.

Szerintem arra kellene rájönnünk, hogy mi vitte el az áramot, mert szerintem oda fog érni a cylonokhoz is, és így lesz esélyük elugrani onnan, ahová kara vezeti őket.

Ha meg Kara újjáéledt a földön, akkor honnan szerzett mark2-est? :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#421) brownus


brownus
veterán

Várhatóan már idén ősszel megvásárolható lesz az a DVD, mely a teljes mostani BSG stáb szereplésével a Battlestar Pegasussal korábban történt dolgokat dolgozza fel. Várhatóan 2x 1 órás extra epizódok formájában. ([link])

azt tudjátok, hogy készen van-e vagy most csinálják?

(#422) _cirmos_


_cirmos_
őstag

sikerült valakinek utólagosan missziókat telepíteni a játékhoz?

(#423) #54715584


#54715584
törölt tag

egy kis info :) [link]

(#424) VladimirR válasza #54715584 (#423) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez nem egy kis info, hanem egy rakas SPOILER, ugyhogy baszdmeg

(#425) _cirmos_ válasza VladimirR (#424) üzenetére


_cirmos_
őstag

de ez le van írva a cikkben, ha elkezded olvasni a spoilert akkor megtudod hogy spoiler, még mielőtt elkezdődne a spoilerezés, ha érted mire gondolok. szóval nemtom minek a hiszti.

(#426) VladimirR válasza _cirmos_ (#425) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a hiszti azert van, mert a forumozok felenek annyi agya nincs, a sokszori keres ellenere sem, hogy figyelmeztessen, mielott spoiler-ez es nekem mar ezzel eroteljesen tele van a tokom (most menjek modkerbe es a filmvilag mintajara minden sorozatos topic-hoz kerjek egy atnevezest, hogy felfogjatok? vagy meg ugy is tul megerolteto lenne?)
lehet, hogy ha odairja, hogy spoiler, akkor nem a kozepen kezdem olvasni a cikket

de meg ha az elejen kezdem is, az, hogy naprakesz rajongo valaki, nem jelenti, hogy tudja, hogy (spoiler) starbuck nem cylon

[Szerkesztve]

(#427) #54715584 válasza VladimirR (#426) üzenetére


#54715584
törölt tag

en lemaradtam 3x09-nel, szoval nekem is uj infok voltak
ha olvasod a cikket, az elejen mar emlitik, hogy lesznek infok, de legalabbis a 4 cylon emlitesenel mar sejthetted volna, hogy jovobeni infokat fognak elarulni
masreszt lehet te is elovastad volna ezt a cikket, ha megtalalod
de egyebkent sztem azert is szivarogtattak ki infokat, hogy meg jobban varjak majd az emberek a kovetkezo evadokat, ezert kellett kis infot kiszivarogtatni...
hiszen keves sorozat torteneseit lovik le elore...
na mind1, a filmvilagos topicban ismers mar annyira, hogy tudod, kiteszem a spoilert, ha most is kellett volna, akkor bocsi

(#428) brownus válasza VladimirR (#426) üzenetére


brownus
veterán

abüdöskurvaéletbe, én is mit szúrok ki először azon az oldalon???? spoiler-> kara nem cylon:D najólvan....

ja, én meg a végén:)

(#429) _cirmos_ válasza VladimirR (#426) üzenetére


_cirmos_
őstag

de az ég szerelmére, miért a közepén kezded olvasni a cikket? remélem elektromos dolgok használati utasításával óvatosabb vagy. az meg hogy spoiler! starbuck cylon-é vagy sem még mindig nem lehetünk biztosak, elgondolkodtató a comment.com-on az utolsó hsz:
Bruti 2007.04.09. 23:57:32
Persze ha mindenhol azt kommunikálják, hogy Starbuck nem cylon, akkor mi meg majd jól elhisszük, és aztán meg mégis.. vagy nem.. de ez biztos.




más:
Battlestar Galacticsimpsons --> [link]

(#430) #54715584 válasza brownus (#428) üzenetére


#54715584
törölt tag

:) egyebkent meg hogy 4-et felfedtek, eleg nagy dolog, szoval SPOILER Kara cylon-e vagy sem, az perpillanat engem nem izgat annyira, mint az, hogy a foldet hogyan talaljak meg, ott mik fognak tortenni, lesznek-e ott emberek meg, a cylonok hogy ferkoznek kozel ott az emberekhez, ha mar csak 1 modell maradt felfedetlen, stb... :) SPOILER VEGE csak hogy hu maradjak filmvilagi mivoltomhoz :)

[Szerkesztve]

(#431) VladimirR válasza _cirmos_ (#429) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mert mondjuk unalmas a bevezeto?
kulisszatitkokra vagytam, mikor meglattam a felsorolast, bele-bele kaptam
gondoltam leirjak majd, hogy az ifjabbik adama az egyik forgatason, a diszlet mogott megdugta a hatost, vagy ilyesmik (bar ez sem kimondott kulisszatitok, ha csak nem attol ilyen szoke a hatos)
a kommentekre meg teszek, az emlitett resz utan lelottem a bongeszoablakot
te meg ahelyett, hogy ugralsz, hogy de akkoris en vagyok a hulye, inkabb gondolkozz kicsit - beerem egy szimpla ''elnezest''-tel is

[Szerkesztve]

(#432) VladimirR válasza #54715584 (#427) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, ha tudom, nem nyitom meg az oldalt
es igen, ismerlek, azzal a ''baszdmeg''-el reszemrol le is lett volna tudva a dolog, ha _cirmos_ nem eroskodik, hogy en vagyok a hulye, minek tanultam meg olvasni (mert lassan mar ez fog kovetkezni)

[Szerkesztve]

(#433) brownus válasza #54715584 (#430) üzenetére


brownus
veterán

háát szóltam én egy szót is?? nem:D

az a komoly ha a földön már csak cylonok lennének...

(#434) VladimirR válasza brownus (#433) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igazabol az egesz erre megy ki
mindig is a cylon-ok uraltak a foldet, nincs is tizenharmadik torzs, es csak jol torbe akarjak csalni oket

(#435) #54715584 válasza VladimirR (#434) üzenetére


#54715584
törölt tag

aaah, spoiler :D
egyebkent ha jol tudom ugy ''menetkozben'' nem sok szo esett a 13. torzsrol
vagy a 3x09 utan mar voltak ujabb utalasok rajuk?
asszem jol tettem, hogy gyujtogettem a reszeket, most egyben megnezhetek 11-et :)
aztan igy is ugy is bojtolnom kell, mig jon az uj evad :)

(#436) _cirmos_ válasza VladimirR (#431) üzenetére


_cirmos_
őstag

mea culpa, Isten ments hogy a szívedre vedd a dolgot, elnézést! :) de lássuk be, hogy célravezető az iromány elején kezdeni az olvasást, nem csak most hanem úgy általában.



off

[Szerkesztve]

(#437) brownus válasza VladimirR (#434) üzenetére


brownus
veterán

oké, ez kicsit túlzás volt:D elismerem

(#438) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Sikeresen ráneveltem az asszonykát is a sorozatra.. ;] Bár Ő még csak 1*10nél tart...

Egy kérdésem van, nem tudom ez megválaszolásra került-e (én személyesen a 2*11nél tartok, kiesett egy év ilyen szempontból): a Pilot végén Adama bemegy a kabinjába, és talál egy cetlit, amin az áll: ''There are 12 Cylon modells'' - lehet tudni kitől kapta a cetlit??

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#439) brownus válasza bolondember (#438) üzenetére


brownus
veterán

hmm, nem emlékszem. akkortájt volt a sorozatban a - nem akarok spoilert írni -



kici szpolyler


sztem az egyik lapuló cylon. caprica, vagy a szőke gyerek (akit kidobtak a zsilipen)

[Szerkesztve]

(#440) #54715584 válasza bolondember (#438) üzenetére


#54715584
törölt tag

ha jol emlexem a szoke csajszi vitte Adama kabinjaba a cetlit, de nem vagyok benne biztos

(#441) brownus


brownus
veterán

tényleg, megvan vkinek a 3 évad cakkumpakk 720p-ban? jó lenne...

(#442) corlagon válasza brownus (#439) üzenetére


corlagon
senior tag

Sztem azota sem derult ki h ki tette be a cetlit...

Mod.
A 720-as S3-tol meg ne varj sokat, a CTU meg SFM sracok bajlodnak a SkyOne HD stream cappelesevel

[Szerkesztve]

(#443) brownus válasza corlagon (#442) üzenetére


brownus
veterán

sry, rosszul fogalmaztam, nekem mind3 kell, de akkor legyen most csak az első kettő:)

Neked megvan? :B

(#444) corlagon válasza brownus (#443) üzenetére


corlagon
senior tag

Ja vagom

miniseries & 2 szezon van meg :)

[Szerkesztve]

(#445) bolondember válasza brownus (#443) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nekem jön...
link kell?



Nincs esetleg valakinek az eredeti, 1980as szériához felirata esetleg? 5 lemezes cucc...Hmm?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#446) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Mivel sok a spolier, én pedig csak most kezdtem el nézni a sorozatot, nem olvastam el a hozzászólásokat, rákerestem arra a szóra, hogy sorrend, de semmi.

A kérdésem tehát, hogyan van a sorrend? : ))

Most megnéztem a Mini Seriest, ami nekem 2 rész, kb. 2h30m össz. Ez most a pilot vagy mi? Azért kérdezem, mert belekezdtem az első évad, első részébe, a 33-ba, de nekem itt vmi nagyon kimaradt. Mi hiányzik még amit nem néztem meg? D:

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#447) doc válasza Agostino (#446) üzenetére


doc
nagyúr

mi hiányzik még amit nem néztem meg?
a sorozat többi része :)
az első a miniseries, aztán a 33 (ahogy írtad is), utána meg szépen sorban a többi, szóval jól vagy :)

(#448) Agostino válasza doc (#447) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hmm, köszi az infot, azért értetlenkedtem csak, meg nekem tök új volt csomó minden. Ez a 33 perc, hogyan találtak rájuk. Csak kapkodtam a fejem, hogy mi a szösz van. O.o

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#449) bolondember válasza Agostino (#448) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

most mondjam, h fogod még kapkodni?! ;]

bár... Az is igaz, h a 3ik évad első harmadában járunk, de itt is volt nem gyengén ''asztahétmeganemjójátvazededurva!''

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#450) doc válasza bolondember (#449) üzenetére


doc
nagyúr

ki az a ''mi''? :)
csak mert maga a sorozat a harmadik és negyedik (egyben utolsó is, sajna) évad között parkol :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.