Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

DRADIS CONTAT! Cylon Baster over planet EART!

Set condition one thru all the sip!

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#702) sghc_toma válasza CPT.Pirk (#701) üzenetére


sghc_toma
senior tag

ehh :D
tudtam, hogy van egy tervük, de ilyesmire még csak gondolni sem mertem :))

in asm we trust

(#703) CPT.Pirk válasza sghc_toma (#702) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt a képet is én linkeltem! :B

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#704) sghc_toma válasza CPT.Pirk (#703) üzenetére


sghc_toma
senior tag

nem biztos, hogy jól emlékszem, de szerintem én nem ph!-n találkoztam vele.. aztán lehet, ki tudja... mindenesetre tetszik :)

in asm we trust

(#705) CPT.Pirk válasza sghc_toma (#704) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

valami pólónyomtatás oldalon találtam

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#706) nyunyu válasza Elrood (#633) üzenetére


nyunyu
félisten

Leobent (2), Aaront (4 v. 5 számomra még nem derült ki melyik), 6-st, és Sharon (8) is feltűnik az utolsó pár másodpercben:).

Vegre sikerult ismet megneznem a minit, ugyhogy a hianyzo reszletek is a helyukre kerultek.
Aaron (5) valahogy total kimaradt az emlekeimbol, eddig azt hittem Leobent hajitjak vissza a raktarba, illetve az utolso par kepkockan bevillano 8-as sem remlett.

(4-est amugy Simonnak hivjak, a hibrideket tenyeszto farmon tunik csak fel eloszor, a masodik evadban.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#707) Elrood válasza nyunyu (#706) üzenetére


Elrood
őstag

Köszi, végre tudom a pontos számozást :DD

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#708) edipqe


edipqe
senior tag

jol tudom h a forgatokonyv irok multkori strikeja miatt nem jön most a 11 rész? és hogy csak szeptemberben folytatodik a sorozat?

milyen az uj verzio filmes verzijója? látta már vki?

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#709) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

SPOILER lehetséges!

Biztos a Földre jutottak S04E10-ben? Mindenki elég savanyú pofát vág...

https://www.coreinfinity.tech

(#710) Rive válasza sh4d0w (#709) üzenetére


Rive
veterán

Semmi sem biztos :DDD A nyújorki lakosok esküsznek, hogy nem a Brooklyn-híd látszik a dolog végén, legalábbis nem mai állapotában: a leszállás közben látható partvonalak pedig eléggé felismerhetetlenek, pedig én is majd' fél napot játszottam a guglimappal.

Amúgy ha a vágyott édenkert helyett szembejön egy rommá atomozott pusztaság, változatosságképpen néhány vasbeton épület üdítően rozsdásodó maradványával, akkor Te is eléggé fancsali pofát vágnál, nem :F :K

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#711) edipqe válasza Rive (#710) üzenetére


edipqe
senior tag

akármilyen katasztrófa volt, vagy háború romákat tutira találnak majd, azoktol meg tudják majd kérdezni hogy hol van az elveszett törzs?
-hát én ászt hunnán tugyám? Te figyejjé mán Ádámá csávó, nem böklek leh há idéádod áttát á szép csillogó teknődet ámivel gyutté. :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#712) Wolverine válasza sh4d0w (#709) üzenetére


Wolverine
félisten

Spoilerveszély

Jó kérdés. Igazából semmilyen felismerhető részlet nem utalt sem a Földre, sem a Naprendszerre - se a bolygók, se a Hold, a partvonal... másnak is eszébe jutott, hogy ez nem a Föld, hanem a Terra - de még van 10 epizód, és ki tudja, hány csavar :) (nem mellesleg Starbuck sem pusztított el még egy világot sem :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#713) Wolverine


Wolverine
félisten

videó :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#714) doc válasza Wolverine (#713) üzenetére


doc
nagyúr

"enjoy the cylons", zsenialis :D :C

(#715) remington2


remington2
senior tag

Meg tudnátok mondani, hogy a 4 évadban kb. hová illeszkedik a Razor, a Razor Flashback-ek, meg Resistance web-epizódok? Tehát milyen sorrendben érdemes őket megnézni az évadok alatt/mellett?

Tudom, hogy használhatnám a keresőt, de tele van a topik spoilerrel, a google meg nem tud választ adni anélkül hogy le ne lőné az összes eseményt :(((

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#716) nyunyu válasza remington2 (#715) üzenetére


nyunyu
félisten

Resistance webizodok a 3. evadot vezettek be, Razor+flashbackek a harmadik+negyedik evad kozott jottek ki, de mivel a multtal fogalkoznak, elvileg barmikor megnezheted a masodik evad utan. (Masodik nelkul nem ertened a Razort)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#717) remington2 válasza nyunyu (#716) üzenetére


remington2
senior tag

Köszi a helpet! :R

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#718) Wolverine


Wolverine
félisten

Caprica trailer

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#719) #54715584 válasza Wolverine (#718) üzenetére


#54715584
törölt tag

aah, nem latom melohelyen a flashes videokat :O
nem is tudtam, hogy lesz spinoff...
mikortol jatsszak?

(#720) Wolverine válasza #54715584 (#719) üzenetére


Wolverine
félisten

2009 tavasz vagy nyár, hirtelen nem emlékszem. Ez 51 évvel a BSG előtt fog játszódni; ekkor még az első cylon-háború előtt vagyunk, és a Caprica nem akció, hanem drámai sorozat lesz.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#721) #54715584 válasza Wolverine (#720) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat, ez a mostani bsg is igencsak bovelkedik dramaban :)

(#722) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Spoiler, talán vannak még akik nem láttak minden részt.

Igazság szerint csak értetlenkedni jöttem egy kicsit. Visszalapoztam egy keveset, de nem láttam, hogy erről lett volna szó. Apróság mindkettő, de engem piszkál. Egyrészt: mióta nem foglalkoznak azzal, hogy zsilipkaput nyitogatnak? Az oké, hogy Tyrolnak volt kulcsa, de azért gyerekek, tetszik nem tetszik, háborúban állnak, és nem is vizsgálják, ki, hogy egy kapu hogyan nyílhatott ki és miért? Voltak már ebből gondok, lepték el Centúriók a hajót... Másik: amikor Rosslin elnök elrendelte a gyülekezési szabadság korlátozását, volt az a rész, amikor a Baltart bíztatta Caprica, hogy álljon csak ellen a katonának. Megvan? Ott senkit sem zavart, hogy Baltar simán felemelkedett a levegőbe, rogyasztott térdekkel? Ezt így hogy?

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#723) doc válasza Agostino (#722) üzenetére


doc
nagyúr

nem hiszem hogy Baltar a valóságban is felemelkedett, valószínűleg csak beképzelte magának

(#724) Agostino válasza doc (#723) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Továbbra is tartom magam ahhoz az elméletemhez, hogy nem. De vegyük végig, és tegyük fel, hogy valóban beképzelte magának, és csak az ő szemszögéből látjuk a történteket. Ha így lenne, akkor feltételezhetjük, hogy ahogyan Capricát sem, úgy ezt se látná a kutya se, csak az ő kis világában létezne. Ennek ellentmond viszont az őr, aki a felé, ólomkatonaként közeledő Baltarra ijedten, felváltva hol az arcára, hol pedig a lábára néz, de ott van egészen jobb oldalt a piros pólós srác, ő is sokáig követi felfelé a tekintetével Gaiust. Felraktam a kivágott jelenetet, katt ide a letöltéshez.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#725) doc


doc
nagyúr

(#726) tkesy


tkesy
őstag

Hát én csak most jutottam el odáig, hogy megnézzem a 3. évadot a Razor-t és most a tartok a 4. évad elején, és meg kell valljam, sajnálom, hogy eddig hagytam porosodni a hdd-m egyik zugában... :B

Azt megtudja mondani valaki, mi az a szám (előadó / cím, ha van egyáltalán) amit főként akkor játszanak, mikor valamelyik cylon anyahajón lévő hibrideket mutatják? A 4x02-ben is hallható, közvetlenül a főcímdal után... thx

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#727) Wolverine


Wolverine
félisten

Köszönjük meg Kobol isteneinek :D [link] (szerk: hopp, most látom, hogy már volt... :B)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#728) nyunyu válasza tkesy (#726) üzenetére


nyunyu
félisten

3. evad OST-jen a 11. szam, Battlestar Sonatica neven talalod.

Sot, meg a kottaja is megvan a neten.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#729) Wolverine


Wolverine
félisten

Ez. Kell... (oké, a hardver benne kicsit már elavult ahhoz, hogy csúcs legyen... de attól még kell... :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#730) brownus válasza Wolverine (#729) üzenetére


brownus
veterán

kúúúl:D

(#731) remington2


remington2
senior tag

Enyhén spoileres . . .

Remélem, linkelték már, de ha nem:

Battlestar Galactica Epic Montage

:R

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#732) brownus válasza remington2 (#731) üzenetére


brownus
veterán

jó kis videó:)
spoileres ez is egy picit:

If i am a cylon, you really screwed . . :D

2009. január 16....

[ Szerkesztve ]

(#733) Wolverine válasza brownus (#732) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a 2. hivatalos teaser a 4. évad második feléről :) naná, hogy spoileres.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#734) remington2 válasza brownus (#732) üzenetére


remington2
senior tag

Frak Earth :DDD

Igazi "ereszdlahajam" évad lesz :R

szerk: nincs is már nagyon messze január . . .

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#735) brownus válasza remington2 (#734) üzenetére


brownus
veterán

bekapunk valami szart és már csak egyet kell aludni:D

most a 33 jutott eszembe, ott is vmi amfetamin származékot ettek, mert nem aludtak 5 napig...

[ Szerkesztve ]

(#736) remington2


remington2
senior tag

Amely fanok még nem kaptak gutaütést januárt várva, azokat december 12-ével kezdődően webepizódokkal fogják kínozni, felvezetendő a finálét. So say we all! :R

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#737) Wolverine válasza remington2 (#736) üzenetére


Wolverine
félisten

Tavaly is voltak az új-capricai ellenállásról szóló webizódok :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#738) brownus


brownus
veterán

IGGEN - caprica

és megelőztem Wolvit ;] :D végre:D

[ Szerkesztve ]

(#739) remington2 válasza brownus (#738) üzenetére


remington2
senior tag

Kíváncsi leszek, ebből mit hoznak majd ki. Előre megmondták, hogy nem "űropera", tehát BSG-t el kell felejteni a Caprica megítélése kapcsán, csak a szereplők ősei lesznek benne azonosak. Drámai családregényként jellemezték, csak azt nem értem, ehhez miért kell feltétlenül a BSG univerzum? Nekem inkább olyannak tűnik, mint az új James Bond filmek, ahol James Bond minden, csak nem a rajongók által megszokott valaki. De persze a neve értékes még, ezért az új ügynököt nem egy "ismeretlenként" kezdik felfuttatni, hanem a meglévő franchiset alakítják köré, akármilyen gyalázat is lesz a végeredmény. BSG hátszéllel akarják az erőltetett (az Adama meg egy másik család harca ROFL, és még hangsúlyozzák is, hogy a jó kis BSG-ből még véletlenül sem vesznek át SEMMIT - ez öreg hiba) sorozukat megindítani, aztán lehet majd szörnyülködni :(
Maholnap a jelenben játszódó Star Wars kémfilmet is fogunk már látni? :F

szerk: tudom, hogy az Ian Fleming féle James Bond más, mint a filmek Bondja, csak példának hoztam fel.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#740) brownus válasza remington2 (#739) üzenetére


brownus
veterán

nem űropera lesz hanem natur sci-fi dráma, jó lesz ez. eddig mind a négy évad hozta a színvonalat! nekem egyébként a 2. évad a kedvencem:) de mind a 4 évad 10/10. a razor is jó volt... tényleg abból ha jól emlékszem van bővített kiadás is, azt még nem is láttam...

és még hangsúlyozzák is, hogy a jó kis BSG-ből még véletlenül sem vesznek át SEMMIT - ezt jól is teszik, nem árulnak zsákbamacskát!

a bsg készítői nem fognak szart kiadni az biztos. ez nem egy pb ;]

(#741) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elérhető a Webisode 4.5! Első része biztosan.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#742) remington2


remington2
senior tag

Itt többféle forrás is van, youtube link is. A scifi.com-on sajna nem engedi, az ország miatt :(

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#743) CPT.Pirk válasza remington2 (#742) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Spoiler...
Vajon mi lesz a kedvenc szájlon szeszkazánunkkal? Néztem valameik bsg-s oldalon egy rövid részletet, ahol Adama leülteti a kopaszt, hogy "ülje le szájlon!", meg pisztolyt ránt, stb. Aztán itt a webiosde, ott meg újra szolgálatban a vezérlőben...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#744) remington2 válasza CPT.Pirk (#743) üzenetére


remington2
senior tag

Elvileg itt van az a két vidi, az egyikben szegény Adama eléggé ki van ütve, sosem lehetett még így látni . . .

Ezzel a bloggal jó lesz vigyázni, mert - megint csak elvileg - olyan spoilerek vannak benne, hogy az eszem megáll. Persze, lehetnek téves információk is, Moore elvileg említette valahol, hogy még fals történeteket is fognak készíteni, és terjeszteni.

Én - mivel a blogíró felhívta a figyelmet az erős spoilerekre, és nem akaram elnyomni az egész élményt - , legörgettem gyorsan, így egyetlen darab mondatot láttam meg csak, kommentek között kiemelve:

Agresszív, maró hatású SPOILER

Itt egy link, amely egy képhez visz, amire egy mondatot írtam, mert nem akarom, hogy akárki véletlenül elolvassa, ha nem akarja, közel van az a spoiler felirat hozzá nagyon . . . Link

Ez a mondat önmagában nem túl erős, és lehet téves infó is, hiszen Moore meg azok a bizonyos megtévesztés . . .. Innen saját gondolatmenet jön, mert egy pillanatra bevillant nálam a mostani trailer, amelyben még az első szezon idején, Capricán Aaron és Six beszélget. Aaron megemlíti, hogy "Ahhoz, hogy a gyerekek beteljesítsék a sorsukat, a szülőknek meg kell halniuk". Nem pontos idézet, de valami ilyesmit mond. Akkor még az ember-cylon háború kapcsán lehetett értelmezni, mi vagyunk a szülők, ők a gyerekek. De mi van, ha a gyerek valójában az ember-cylon hibrid, a két faj közös gyereke, a szülők pedig az emberek és a cylonok együtt? Az operaházas jelenet is, a gyerekkel, utal erre, hiszen Boomer / Athena (v. aktuális Grace Kelly :DDD ) és Helo gyereke tényleg a két faj "keresztezése". A véget pedig erősen sugallja a trailer sötét hangulata, ahol gyakorlatilag minden szál összeér, és kirobban a teljes feszültség, amely szinte az első cylon háború óta gyűlt-gyűlt közöttük. Emberek - emberek (Adama&Roslin -- Zarek&más emberek), emberek(főleg zarek és tsai) <-->szövetséges cylonok, cylonok <->cavil féle három modell . . . lehet, hogy végül a két szülő kinyírja egymást?
Mindez csak személyes elmélet, de jó példa, hogy egy apró kis hülye mondat mit be nem képes indítani. És még ha a fentiek igazak is, még mindig nyitott az egésznek az értelme, hogy ki áll minden mögött, és hogy mi a terv (amelyet az össznép atomlövöldözés előtt meg kellene oldani?)

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#745) remington2 válasza remington2 (#744) üzenetére


remington2
senior tag

SPOILER

Naná, hogy sikerült belehibáznom . . . persze, Helo&Athena gyereke, nem számít hibridnek, nem tudom, miért. Innentől az operaházas jelenet is fura, bár lehet, hogy csak üzenetértéke van, egy másik gyerek kapcsán. A Főnök egyike a Final Fivenak, és lehet, hogy ezek fejlettebbek / másabbak, mint a Hét modell?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#746) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

2. webisode kint van!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#747) Rive válasza CPT.Pirk (#746) üzenetére


Rive
veterán

A harmadik is jutyúbon :K

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#748) vallas


vallas
senior tag

Hellósztok!

én a karácsonyi szünet alatt néztem meg az egész bsg-t eddig 1-3 évad, meg a 4 eleje, hát mit ne mondjak, kész voltam olyan jó, várom a 4/11-t és folytatásait, mikor is jönnek?

meg egy kis Caprica Six ha valaki még nem látta volna

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#749) remington2 válasza vallas (#748) üzenetére


remington2
senior tag

Hi

Január 16-án indul be újra a sorozat. Én is újradarálom, hogy friss legyek, mire eljön az ötödik cylon :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#750) vallas válasza remington2 (#749) üzenetére


vallas
senior tag

Az jó akkor már nem kell sokat aludni!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.