Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Megnéztem az első másfél órás minisorozatot, meghozta a kedvem. :K

(#602) Wolverine válasza (Kolombusz) (#601) üzenetére


Wolverine
félisten

Az még csak a fele. A mini 2*90 perc, ahogy írták előttem...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#603) RexpecT válasza Wolverine (#602) üzenetére


RexpecT
addikt

Írta hogy az elsőt nézte meg.
Inkább bevezetőnek(pilot) mondonám mint minisorozat.[link]

(#604) brownus


brownus
veterán

(#605) VladimirR


VladimirR
nagyúr

nem kellett volna itteni ido szerint hajnal 4-kor lemenni a 9-edik resznek?

(#606) brownus válasza VladimirR (#605) üzenetére


brownus
veterán

lehet csúsztak egy picit, a hdbitsre most tették fel

(#607) VladimirR válasza brownus (#606) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de csak az az egy szal 720p lathato, semmi mas, s az is csak ott
nem ertem...

(#608) brownus válasza VladimirR (#607) üzenetére


brownus
veterán

a torrentz.comon van egy ilyen: "Battlestar Galactica - The Hub.S04E09.edshrinker.AVI"

összevissza megy le a 4. évad, meg nemtom hol írták, hogy egy adó (scifi hd?) 2 hét csúszással adja le normális 1080ban a részeket!?! és ezért nincs 720ban se norm riliz... majd ha lement a 4- évad lesz, az első évad is nemrég került fel a hdbitsre ctrlhd rilizzel+dts hangal.

[ Szerkesztve ]

(#609) VladimirR válasza brownus (#608) üzenetére


VladimirR
nagyúr

no, nem sokkal kesobb felkerult bitmetv-re is, onnan mar le mertem szedni
ami viszont megint feltunt, hogy ebben az evadban nem eloszor latni az egbolton ismeros csillagkepet (most epp az orion-t)
ez korabban is igy volt, vagy csak arra probalnak ekeppen celozni, hogy mar jo fele jar a flotta?

(#610) brownus válasza VladimirR (#609) üzenetére


brownus
veterán

nem vettem észre, de lehet arra utalnak, hogy jó irányban haladnak

(#611) bbazsy


bbazsy
őstag

hali

el akartam kezdeni nézni, de s01e01 úgy indul, hogy "previously on BSG"..
miért? :D

..

(#612) Wolverine válasza bbazsy (#611) üzenetére


Wolverine
félisten

Előtte volt a 2*90 percnyi minisorozat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#613) bbazsy válasza Wolverine (#612) üzenetére


bbazsy
őstag

aham, köszi. akkor azt is megkeresem :)

mod: elsőre nem találom. érdemes egyáltalán keresnem?

[ Szerkesztve ]

..

(#614) Wolverine válasza bbazsy (#613) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudom, megtalálható-e még; de ha tudod, szerezd meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#615) VladimirR


VladimirR
nagyúr

no, lesz ma normalis idoben scifi-rol felvett release ugyan, vagy megint az lesz, mint mult heten?
arrol tud valaki valamit, hogy miert volt a keses?

(#616) bbazsy válasza Wolverine (#614) üzenetére


bbazsy
őstag

oké, köszi, meglesem..

megtaláltam közben, csak kíváncsi voltam megéri-e

..

(#617) nyunyu válasza VladimirR (#615) üzenetére


nyunyu
félisten

Hivatalos BSG oldalon azt irjak, hogy next episode: june 13 10/9c, vagyis par ora mulva leadjak a 4x11-et.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#618) nyunyu válasza bbazsy (#616) üzenetére


nyunyu
félisten

megtaláltam közben, csak kíváncsi voltam megéri-e

Anelkul nem tudod, ki kivel van, es mit akar.

Tenyleg, emlekszik meg valaki, hogy a miniben hany skinjobot ismertunk meg a 12-bol, hogy o toaster? Halvany emlekeim szerint csak a hatost, meg a kettest.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#619) VladimirR válasza nyunyu (#617) üzenetére


VladimirR
nagyúr

marmint a 4x10-et?
abbol most idoben volt kinn hdtv-rip (lmao - 4:39) es 720p (dimension - 7:33) is

(#620) doc válasza VladimirR (#619) üzenetére


doc
nagyúr

már csak felirat kéne hozzá...
azt tudja valaki, hogy hol szokott megjelenni először az angol sub?

(#621) brownus válasza nyunyu (#617) üzenetére


brownus
veterán

az a s04e10 akar lenni;)

(#622) Senhi


Senhi
aktív tag

Hát nem ilyen végre számítottam :D "Kicsit" volt pofára esés. Lesz 5. évad?

(#623) Wolverine válasza Senhi (#622) üzenetére


Wolverine
félisten

10 rész 2009-ben; azok még a 4. évadhoz tartoznak. (bár ma olvastam, hogy lehet, hogy a záróepizód tripla, azaz 3 órás lesz :) )

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#624) VladimirR válasza doc (#620) üzenetére


VladimirR
nagyúr

forom.com-ot szoktam a leggyorsabbnak talalni tobbnyire, de jelen esetben mar van magyar sub is

(#625) doc válasza VladimirR (#624) üzenetére


doc
nagyúr

hu, a forom.com valami borzalom, akkor inkabb varok meg par orat :D
amugy pont az elobb neztem a feliratok.hu-n, mar ott is fent van
az uj srac baromi gyorsan fordit, remeljuk ezt a jo szokasat megtartja jovore is... :U

(#626) doc


doc
nagyúr

:Y :W
gondolom ebből egyértelmű hogy én is túl vagyok rajta :D

SPOILER
azért ez - mármint ahogy kinéz, a nukleáris háború utáni Föld - várható volt
viszont érdekes kérdés, hogy ki lehet az ötödik cylon?
ha feltételezzük, hogy ő is "skinjob", akkor sok variáció nincs
Leoben szerint az egyik Adama cylon, de ez elvileg nem lehet - a Caprica spinoffban Bill még kisgyerek, tehát ő ezek szerint tiszta, a fia meg ugyanezen okból szintén az
Roslin elvileg még lehetne - így még durvábbat ütne D'anna poénja az előző részből - de az orvosi sztorija miatt kiesik
Baltar elvileg szintén nem "Cylon-positive"
ki van volt még a cylon hajón, aki szóbajöhet?
vagy egyáltalán nem is a cylon hajón volt? :U
a feliratot ahogy látom mégis CicMax csinálta, azt hittem átvette valaki a stafétabotot...

[ Szerkesztve ]

(#627) VladimirR válasza doc (#625) üzenetére


VladimirR
nagyúr

borzalomnak borzalom, raadasul regisztraciohoz is van kotve a hasznalata, viszont sokszor az angol felirat nem kerul at (eleg gyorsan) mashova

az uj srac, meg ha minden igaz a regi (a felirat vegen cicmax-kent tuntette fel magat)

szerk.: latom te is irtad, hogy cicmax, csak azt kesobb olvastam

[ Szerkesztve ]

(#628) joshua7 válasza doc (#626) üzenetére


joshua7
veterán

Kíváncsi lennék, hogyan illeszkedik be a BSG a Föld idővonalába.
A vége engem sem lepett meg.

Semper Fi

(#629) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Már egy ekkora trágya befejezést...nagyot csalódtam.

[ Szerkesztve ]

(#630) RexpecT válasza Darth_Revan (#629) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem tetszett.Kíváncsian várom a folytatást :K .
SP
[link]

(#631) Wolverine válasza Darth_Revan (#629) üzenetére


Wolverine
félisten

Milyen befejezés? :U Csak felfüggesztették fél évre az évadot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#632) Elrood válasza doc (#626) üzenetére


Elrood
őstag

SPOILER (aki 4x10-t nem látta, az ne nézze az írásomat)

[OFF]Ha láttad a 4x10-t, akkor nézd meg megint. D'Anna direkt mondja, hogy csak 4 van a flottában, elnökasszony megkérdezi, hol az 5., de erre nem válaszol:).
Ebből két dologra tudok gondolni, 1. utolsó cylont még nem ismerjük, 2. utolsó cylon akkor velük volt a cylon hajón. Viszont olyan túl sok ember nem volt azon a hajón, Helo, Roslin, Baltar, pilóták.

Innen mi lesz a történet, arra kiváncsi vagyok. Sokszor elhangzik más részekben is, hogy a történelem ismétli önmagát. Mivan, ha Földön megtörtént már a 12 kolónia vs. cylon háború, csak kicsiben. Tehát ember vs. saját teremtett lénye, akik végül majdnem elpusztítják egymást.

Mikor nagyban elkezdtek örülni, kicsit megijedtem, hogy hoppá, lehet mégis ez lesz a vége? De mikor azokat az arcokat láttam a Földön, tudtam, hogy lesz itt még valami:).[/OFF]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#633) Elrood válasza nyunyu (#618) üzenetére


Elrood
őstag

4-t:).
Leobent (2), Aaront (4 v. 5 számomra még nem derült ki melyik), 6-st, és Sharon (8) is feltűnik az utolsó pár másodpercben:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#634) tbs válasza RexpecT (#630) üzenetére


tbs
addikt

A Brúklin-Híd 2lukú, ezmeg1. ;)

(#635) doc válasza Elrood (#632) üzenetére


doc
nagyúr

SPOILER 4x10

Ha láttad a 4x10-t, akkor nézd meg megint. D'Anna direkt mondja, hogy csak 4 van a flottában, elnökasszony megkérdezi, hol az 5., de erre nem válaszol:).
Ebből két dologra tudok gondolni, 1. utolsó cylont még nem ismerjük, 2. utolsó cylon akkor velük volt a cylon hajón. Viszont olyan túl sok ember nem volt azon a hajón, Helo, Roslin, Baltar, pilóták.

gyak. szó szerint ezt mondtam én is :)
azért remélem, hogy az utolsó cylon tényleg nagy durranás lesz
(őszintén szólva a másik 4-től nem voltam úgy hasraesve, na jó, Tigh azért ütött, de a Chief-ről már azért lehetett sejteni, a másik kettő meg nem volt olyan nagy was ist das)

[ Szerkesztve ]

(#636) Elrood


Elrood
őstag

SPOILER 4x10

Meg ugye addig azt hittük, hogy az lesz majd a vége, hogy meglesz a Föld, és hurrá.
Föld megvan, egy romhalmaz, most mi a fene lesz a vége:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#637) doc válasza Elrood (#636) üzenetére


doc
nagyúr

spoiler 4x10 (van még olyan aki nem látta? :D)
szerintem két irányba indulhatnak el:
1) az esetleges túlélőket keresik, illetve próbálnak rájönni hogy mi történt
2) újabb cylon-ember konfliktus

és azt ugye még mindig nem tudjuk, hogy mi is a cylonok titokzatos terve...

(#638) Wolverine válasza Elrood (#636) üzenetére


Wolverine
félisten

Na erre van kitalálva a 4x11-20; a pletykák szerint ráadásul a 4x20 tripla rész lesz majd...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#639) VladimirR válasza Darth_Revan (#629) üzenetére


VladimirR
nagyúr

telleg, mekkora szar lett....
hulladek
hogy miert, azt nem irom le, a lenyeg azon volt, hogy mondjak valamit

(#640) Pipó


Pipó
őstag

Helló! Én csak a s1-et és a pilot-ot tudtam megnézni, de nagyon tetszik a sorozat. Valaki tudna segíteni abban, hogy ha vinnék hozzá lemezt meg pár üveg sört, a többi részét .....
(Budapest only) THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#641) Rive válasza VladimirR (#639) üzenetére


Rive
veterán

Akkor írok én. A BSG rendes szinvonalához képest ez a rész tényleg nagyon gyengus lett. Nem mintha nem lettek volna benne jó pillanatok, de a rendes karakteralapú cselekménybonyolítás helyett ráturbóztak, és megpróbáltak valami esemény-meghajtott turmixot összehozni. A végeredmény meg az lett, hogy a szituációk már nem igazán következtek egymásból, hiányzott közülük az átvezetés. Semmi se alapozta meg a karakterek reakcióinak változását.

SPOILER

Az egyik pillanatban még leölné egymást a két faj, a rákövetkezőben meg fegyveres toasterek mászkálnak a Galactica hangárfedélzetén.... Na ne.
A szituációk egy része is totál inkonzisztens. A túszokkal kavaró cylonok a Galactica hátsóját nézhetik, a fő lövegek torka helyett - a civil flotta közepéből, naná. A tárgyalásra jelentkező túszejtőket csőre húzott fegyverrel idegeskedő tengerészgyalogosok helyett néhány lézengő várja. Satöbbi, satöbbi.
A kezdete, azzal, ahogy D'Anna sorban a négyek szemébe néz a raptorból kinézve: illetve a vége a csalódott pofákkal egyszerűen fenomenális. A többihez kellett volna még egy rakás játékidő, hogy kidolgozzák.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#642) doc válasza Pipó (#640) üzenetére


doc
nagyúr

máfél hét múlva költözök pestre, ha addig nem sikerül megoldani, várlak a sörökkel :D

(#643) Pipó válasza doc (#642) üzenetére


Pipó
őstag

Oké, írok privit.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#644) #54715584


#54715584
törölt tag

most neztem vegig mind a 10 reszt...
igy egyben nekem osszefuggo volt es tulsagosan is akciodus, teljesen felturbozott, es majd meghalok a kovetkezo 10 reszert :)

SPOILER

arra en is kivancsi leszek, hogyan illeszkednek majd a fold idovonalaba, de a legvaloszinubbnek azt tartom, hogy emberek es a cylonok keveredtek egymassal atomhaboruba, es az otodik cylon a foldon van...es valoszinu a tortenelem ismetli onmagat

sot meg azt is elkepzelhetonek tartom, hogy van valahol meg egy feltamadas hajo, a maradek 5 cylon letoltesi lehetosegevel... :)
vagy akar mind a 13 cyloneval?

es mit takar az, hogy az utolso 5 cylon mar jart a foldon?
hogy kerultek vissza a 12 koloniaba?

mi van, ha a cylonok a 12 "istenseg" vagy kobol urai vagy mi?
bar ez a vallasi vonal kezd kisse kiboritani :D

mi van, ha a tortenelem ismetli onmagat, es az utolso 5 cylon visszater a 12 koloniahoz?
de ha ismetli magat a tortenelem, akkor hogy illik bele, hogy az emberek teremtettek a cylonokat, mint azt az elso 3 oras pilotban lathattuk?
mikor es hol kezdodott ez az egesz?
raadasul az elso cylonok azok a kenyerpiritok voltak, akikben ott van a gatloaramkor...

nem ertem en ezt, de segitsetek mar kibogozni? :D

meghalok a varakozastol oszig, mire folytatjak...:)
ez az utolso evad? mert akkor valahogy ki kell huzni meg ezt a 10 reszt, hogy mindenre valaszt kapjunk, bar a vegen gondolom ugyis nyitva hagyjak a sorozatot...

nem lehetne egy BSG Begin vagy BSG Earth nevu sorozatot csinalni meg? :D

(#645) #54715584


#54715584
törölt tag

meg egy kerdes: a kezdo 3 oras 2 reszt nem talalom sehol HD-ben...letezik olyan?
bar ami megvan aviban tokeletes hangu, nem ugy, mint a rosszul rippelt 350 megas reszek
a HD-s reszek hangja nalam kituno :)

(#646) tbs válasza #54715584 (#644) üzenetére


tbs
addikt

"BSG Begin" készülődik Caprica néven...

Sbojler:
Gondjaim pl.: nem mutattak Naprendszer jellegzetességeket (Szaturnusz, Hold, stb.), csak utalt rá Gaeta (félig delirálva), hogy a konfiguráció megfelelő... A (vélt) megtalálás (Kara arca a végén!), mint esemény, szerintem másodrangú, a helyzetek, hatalmi pozíciók kvázi tisztázása mögött. Nincs még vége. Nagyon nincs.

Kicsit tartok tőle, hogy az asimovi Daneel Olivaw gondolatom bejöhet az FF 5. tagjával kapcsolatban...

(#647) tbs


tbs
addikt

Ja, azt tudtátok, hogy Gaetát játszó srác énekes ÉS színész..? A dalolós rész után túrtam pár cuccot, nem rossz. :K

(#648) Zolee11 válasza #54715584 (#644) üzenetére


Zolee11
senior tag

SPOILER

van valahol meg egy feltamadas hajo, a maradek 5 cylon letoltesi lehetosegevel...

Én meg azt mondom, jó rendben elpusztították, és? Ez nem egy 1000 évvel fejlettebb civilizáció hajója volt amit megkaparintottak a kenyérpirítók, hanem saját építésű, tehát tudnak még építeni, ez nem volt sok haszon az emberiség számára, kivéve ha nincs nyersanyaguk hozzá...

es mit takar az, hogy az utolso 5 cylon mar jart a foldon?
hogy kerultek vissza a 12 koloniaba?

na igen, akkor miért kell a pirítóknak is keresni ha kezükben a megoldás??? vagy nagy átverés lesz belőle, valami trükk? és brutális csapda lesz a vége? hajajjjj :D
A vallási részt eddig se értettem :B
Azt hiszem akár csúnya vége is lehet ennek a Föld keresésnek, mert egyre jobban úgy érzem, hogy játszanak az emberekkel, és azok meg úgy táncolnak ahogy elvárják, de ezzel ellenkezik az, hogy már nem egyszer végleg eltörölhették volna őket, nem tették, de mi van ha az az 5 nem tud letöltődni, tehát ha elveszítik őket, akkor elveszik velük együtt az információ is. Szal van még lehetőség itt bőven...

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#649) doc válasza Zolee11 (#648) üzenetére


doc
nagyúr

én elevel nem értem a feltámadás-hajós dolgot
mi az hogy egy van? és a backup, információbiztonság?
nagyon gyerekes megoldás, hogy egy egész civilizáció halhatatlanságának kulcsa egy szem űrhajó, holott csinálhatnának még párat, vagy megoldhatnák hálózati kapcsolatokkal a dolgot...

(#650) #54715584


#54715584
törölt tag

meg arra nem emlexem, hogy a hibridek hogy jottek letre...
valamelyik reszben meg a 3. evadban volt errol szo, nem emlexik vki?

ja es 6-os ugye terhes Tigh-tol...ez a szal is benne van a tortenetben
meg o is lehetne az 5 cylon...nem?
raadasul visszatert Hera, akire nem is emlexem, hogy kerult vissza Boomerhez...

azzal viszont nem sikerult megijeszteniuk, hogy Roslin az egyik cylon :)
viszont Starbuck is hallott zenet, bar o nem lehet cylon, mert a flottaban csak 4 volt...

sztem a cloverfieldes szornyike megette az 5. cylont :D
szerintetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.