Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Battlestar Galactica - Blood And Chrome S01E01-E02 már megnézhető az első két részlet a filmből. Hát ez már nagyon hiányzott. A készítők nem nagyon vacakoltak, rögtön a mély vízbe dobták Adamát.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1102) CPT.Pirk válasza leslieke (#1101) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pontosan hol lehet nézni?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1103) leslieke válasza CPT.Pirk (#1102) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Youtube-on itt az első: [link], itt meg a második: [link]

Én letöltve néztem meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1104) CPT.Pirk válasza leslieke (#1103) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi! :R

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1105) CPT.Pirk válasza leslieke (#1103) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jó ez a sorozat. Milyen ütemterv szerint jönnek ki a részek majd? Nem nagyon találtam értelmes v. friss infót ezzel kapcsolatban.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1106) leslieke válasza CPT.Pirk (#1105) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hetente jönnek 4 héten keresztül. Az első kettő november 9-én jelent meg, így várhatóan 16-án jön és így tovább.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1107) CPT.Pirk válasza leslieke (#1106) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Akkor lesz egy évadnyi 12 perces epizód?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1108) remington2 válasza CPT.Pirk (#1107) üzenetére


remington2
senior tag

Nem csak a pilot lett szétvágva?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1109) leslieke válasza CPT.Pirk (#1107) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A film (vagyis a pilot) lett szétdarabolva, 10 db kb. 10-12 perc körüli részekre. Jövő éve elején leadják egyben is, majd kijön lemezen is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1110) CPT.Pirk válasza leslieke (#1109) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah értem, akkor a pilot van feldarabolva.

Sorozat akkor majd jövő évtől?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1111) leslieke válasza CPT.Pirk (#1110) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sorozatról nincs szó, legalábbis nem olvastam róla semmit. ha lesz is az minimum a pilot sikerén, a SyFy akaratán és pénztárcáján múlik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1112) remington2


remington2
senior tag

Én úgy tudom, a szájfáj kanálisnak már nincs sok köze ehhez a dologhoz. Ha lesz is valami, az is ennek a machimia nevű akárminek a youtube-csatornájára jön (ha jön), ugyanígy, apró wepisode-ok formájában.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1113) leslieke válasza remington2 (#1112) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A filmet, egyben majd a Syfy adja le. Szerintem van még közük a BSG-hez,

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1114) leslieke


leslieke
Jómunkásember

"Episodes 3 & 4" - Battlestar Galactica: Blood and Chrome

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1115) leslieke válasza leslieke (#1114) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Remek volt ez a két rész is! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1116) CPT.Pirk válasza leslieke (#1115) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jaja, nagyon jól meg van csinálva. Remélem ebből még lesz valami sorozat később.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1117) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt a folytatás:

"Episodes 5&6" - Battlestar Galactica: Blood & Chrome

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1118) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újabb remek részeket hoztak össze. Jó lenne, ha sorozattá válna.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1119) CPT.Pirk válasza leslieke (#1118) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Spoiler.

Mondjuk az Osiris osztályú hajó kezdésnek (ha már egyszer vadászok és minden téren hátrányban voltak), mikor még rejtőzködő módban volt, kilőhette volna a nuke töltetetek az anyahajóra. Az persze észlelte volna ezt, de valószínűleg már csak túl későn. Mondjuk akkor elmarad a drámai jelenet az önfeláldozással. ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1120) batai15


batai15
félisten

Énis nem sokára a sorozat végére érek. 2kérdésem lenne. Kally tyrolt miért ölte meg az utsó 5ből a csaj?nem tiszta. Ill mi lesz a végén tyrollal és a fiával?

(#1121) CPT.Pirk válasza batai15 (#1120) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Spoiler

Kellyt azért, mert megsejtette, hogy kik ők. Vagy legalább is, hogy valami nincs rendbe velük (amennyire emlékszem). - ennek komoly következménye lesz az utolsó részben.

Tyrol fia meg nem is Tyrol fia valójában, de majd látod, a történetben nem játszik szerepet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1122) batai15 válasza CPT.Pirk (#1121) üzenetére


batai15
félisten

Első dolog akkor nyilván való volt, bár más indittatásra számitottam.
Azt hogy érted hogy tyrol fia nem is az övé?kelly félre kacsintott? Gondolom amiatt van kiemelve hogy hera az eggyetlen keverék.

(#1123) CPT.Pirk válasza batai15 (#1122) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Így van.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1124) batai15 válasza CPT.Pirk (#1123) üzenetére


batai15
félisten

Hát akkor nem is sajnálom kellyt. Pedig nem is rosz kis csaj meg át éreztem tyrol dühét. Most a4.10 resznél járok, ugye még nem siklottam e rész felett át?

(#1125) CPT.Pirk válasza batai15 (#1124) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na ezt nem tudom, hogy mikor volt de lehet most lesz neked.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1126) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Battlestar Galactica: Blood and Chrome on DVD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1127) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt a következő 2 epizód:

"Episodes 7&8" Battlestar Galactica: Blood and Chrome

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1128) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ez is remek volt, főleg a második fele. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki a végére.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1129) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Itt a vége, fuss el véle:

Battlestar Galactica: Blood and Chrome - "Finale"

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1130) leslieke válasza leslieke (#1129) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó lett a pilotrész. Kár lenne, ha nem folytatnánk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1131) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Battlestar Galactica: Blood & Chrome 02.10-én jön a Syfy-ra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1132) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Cseszett jó a Blood and Chrome pilot, lesz folytatás, lehet már tudni?

[ Szerkesztve ]

(#1133) leslieke válasza FoxiestFox (#1132) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lesz, sajnos. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1134) FoxiestFox válasza leslieke (#1133) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:(
Nem tudom, kapunk-e még valaha olyan jót a műfajban, mint a BSG...

(#1135) leslieke válasza FoxiestFox (#1134) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos nincs.

Most nézem a Capricát, de sajnos nem olyan izgalmas, mint a BSG.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1136) FoxiestFox válasza leslieke (#1135) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igen, az gyenge lett nagyon.

(#1137) leslieke válasza FoxiestFox (#1136) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Végére értem. Az utolsó rész rendben volt, de nem kár, hogy nem lett folytatás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1138) FoxiestFox válasza leslieke (#1137) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sokat ki lehetett volna hozni belőle amúgy.
Mindegy, az intro és Amanda Graystone tetszett. ;]

(#1139) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na ez sem gyenge. Nézelődtem más miatt, és belebotlottam a két kedvenc sci-fi sorozatom árába, hogy nevethessek egy jót:
Lexx - 4 évad, 19 lemez, 1997-2002, 110 Euro
Battlestar Galactica - 4 évad, 25 lemez, 2004–2009, ~50 Euro
Előbbi jóval kisebb költségvetésből készült, és sokkal kisebb volt a rajongótábora is.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1140) leslieke válasza janos666 (#1139) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

BSG ára korrekt. :K

Ez a Lexx nekem is ismeretlen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1141) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Parkolópályára került a Bryan Singer-féle Battlestar Galactica-mozifilm terve.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1142) FoxiestFox válasza leslieke (#1141) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Volt olyan?
Jobb lett volna ha nem tudom, hogy egy ilyet is lelőttek -.-

(#1143) leslieke válasza FoxiestFox (#1142) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Volt: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1144) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A WonderCon-os Battlestar Galactica-panelen elhangzott, hogy Bryan Singer még mindig dolgozik a mozifilmes változatos, illetve, hogy ahogy sejtettük, tavaly a BSG: Blood & Chrome előzetesét engedély nélkül mutatták be, a Syfy nem is tudott róla – akkor a vezetők még nem tudták, hogy mihez kezdjenek a pilottal és úgy vélték, hogy túlságosan tetszeni fog a közönségnek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1145) FoxiestFox válasza leslieke (#1144) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Érdekes.
Vajon miért baj az, ha túlságosan tetszik?

(#1146) leslieke válasza FoxiestFox (#1145) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez nekem se világos. Ha tetszik valami a közönségnek, az folytatást érdemelne.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1147) FoxiestFox válasza leslieke (#1146) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Épp tegnap néztem újra a The Plan-t, mekkora király, mikor a sok báziscsillag beugrál a bolygók köré...
Remélem, a filmből lesz valami. Nem is értem, hogy ha a syfy nem akar már a BSG univerzummal semmit, miért nem lehet eladni másnak. Szerintem megérné belefektetni, és megvenni a jogokat tőlük.

(#1148) leslieke válasza FoxiestFox (#1147) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A filmnek én is örülnék, ha már sorozat nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#1149) Integra


Integra
titán

tényleg csak 4 szezon van ebből? most tartok a s02e02-nél, jó. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1150) leslieke válasza Integra (#1149) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Annyi, plusz 1-2 kiegészítő webizód és film:

BATTLESTAR GALACTICA sorrend

/1/ (Miniseries)
Battlestar Galactica: Part 1
Battlestar Galactica: Part 2
/2/ Season 1 - 13 epizód
/3/ Season 2 - 20 epizód
/4/ Webizódok: The Resistance - 10 rész
/5/ Season 3 - 20 epizód
/6/ Webizódok: Razor Flashbacks - 7 rész
/7/ Razor - TV film
/8/ Season 4 - első 10 epizód
/9/ Webizódok: The Face of the Enemy - 10 rész
/10/ Season 4.5 - maradék 10 epizód
/11/ The Plan - TV film

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.