Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) PowerBuldog válasza Gyuri27 (#2072) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ez vicc. TweetDeck kiírta a kódot, 30mp alatt bemásoltam. Erre már írta is, hogy Error mert használatban van..

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2102) OnSeT válasza PowerBuldog (#2101) üzenetére


OnSeT
őstag

Tegnap tettem vele én is egy próbát, kód érkezik, BF indít, beírom, majd jön az üzenet hogy ez a kód már használatban van. Nagy mázli kell ahhoz, hogy első legyen vki.
Ezek után én kiszálltam a kódírásos versenyből, max. a sorsoláson majd kihúznak engem, arra több az esély. :D

(#2103) PowerBuldog válasza OnSeT (#2102) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én reggel elindítottam a BF-et, bementem a kód beírás helyére, így csak ALT-TAB-oznom kellett, de így sem sikerült. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2104) OnSeT


OnSeT
őstag

Találtam egy elég jó oldalt, mely kedvezményt biztosító kódok gyűjtőhelye.
Van fent egy 25%-os engedményt biztosító kód az EA Store-hoz, melyet bármely ott forgalmazott játékhoz felhasználhatunk 2009.12.31-ig.

A kedvezmény BattleForge pontokra is érvényes:

500BFP 5€ helyett 3,75€ ~ 1000Ft
1000BFP 10€ helyett 7,5€ ~ 2000Ft
2000BFP+250BFP 20€ helyett 15€ ~ 4000Ft
3000BFP+64 kártya 30€ helyett 22,5€ ~ 6000Ft

(#2105) Gyuri27 válasza PowerBuldog (#2101) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én is így jártam vagy 3x. Ráadásul az első csómót egy JGabesz nevű kölök vitte el. Aztán mikor sok lett, már nem merték kiirni. Vagy a kölök kibakott ügyes és tud valamit amit mi nem, vagy mit tudom én.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2106) hokuszla válasza Gyuri27 (#2105) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Hadd legyen vele boldog!
Végülis egész nap ül a gép előtt és lesi a híreket, ezzel nyer pár száz forintnyi pontot.
Én inkább sajnálom.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#2107) Gyuri27 válasza hokuszla (#2106) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha egyet tudnék bontani akkor azt mondom ok. De tényleg valahogy úgy jött ki, hogy egy kódnál a gép előtt voltam és már valaki beírta. Mondjuk korrektebb lenne ha be is írnák ki vitte el. Valami nem kerek. Persze lehet üldözési mániám van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2108) PowerBuldog válasza Gyuri27 (#2107) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az első 3-nál mikor beírták, hogy ugyan az az ember vitte el már gyanús volt. Azóta már nem is írják... :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2109) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Bocs fiúk én vittem el, ezer bocs :DDD viccet félretéve ez meg van bundázva tuti... én is lesem de hihetetlen gyorsan lenyomják a kódot... (vagy csak a netem lassú :DDD )

(#2110) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nah, az éjjel kipróbáltam diff 10-et, hát nagyon durva, nagyon nagy ugrás van a 9 és 10 között. Eleve 2 oldalról támadják a kezdő orbot, a 2. orbot úgy védik, mint a 3-at diff 9-en (tehát van ott több camp is), a 3. orbot meg úgy, mint a 4-et a 9-esen. Nagyon durva. Aztán kb. 10mp-n múlt, hogy nem tudtuk befejezni, sajnos a társaság fele nagyon lassú volt.

Egyébként megcsináltam Raven's End-et egyedül, experten, tényleg nem nehéz.

***

(#2111) ollie


ollie
MODERÁTOR

Óafrancba!

Valaki elkezd a fórumon sírni, hogy ez meg ez meg ez OP, mert nem képes új taktikákat tanulni, és máris nerf-ölik. 1 előnye van, hogy még gyorsabban elhullanak az ellenséges Harvester-ek.

The follow changes to the Watch List cards will be implemented in the next patch.

• Lyrish Knight: Damage type S -> XL, DPTS 500 -> 400
• Nightguard: Starts with recast, after Swap Nightguard gains 75% damage reduction, removed splash damage (48 72 -> 60 with every hit) and changed projectile to homing
• Stormsinger: Fixed a bug that caused the unit to shoot too slow (dpts was ~473 instead of 530). Additionally increased dpts to 560 . Removed splash damage (deals now 75 with every hit) and changed projectile to homing. Increased Production costs 70 -> 75

Three new cards have been added to the Watch List.

* Firedancer
* Fountain of Rebirth
* Gladiatrix

[ Szerkesztve ]

***

(#2112) PowerBuldog válasza ollie (#2111) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mi ez a Watch list? :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2113) ollie válasza PowerBuldog (#2112) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arra teszik azokat a kártyákat, melyeket megreklamálnak a játékosok, hogy vagy túl gyenge, vagy túl erős. Pár hétig rajta vannak a kártyák, addig lehet szavazni, és indokolni, hogy milyen legyen a változás, majd várhatóan változtatnak is rajta.

***

(#2114) PowerBuldog válasza ollie (#2113) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Fene, 60% nerfelni akarja a Firedancert is. :O

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2115) ollie válasza PowerBuldog (#2114) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig nem nehéz védekezni ellene. Sajnos sokan vannak, akik nem gondolkodnak, és az eredménye a játékegyensúly tönkretétele. Ráadásul a Firedancer egy viszonylag drága UR kártya, vagyis játékosok valós pénzt fognak veszíteni, ha nerf-ölik, mert esni fog az ára.

***

(#2116) PowerBuldog válasza ollie (#2115) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Lehet felrakom az AH-ra a Promo Firedancerem, mielőtt nagyot esne az ára. :O

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2117) Gyuri27 válasza ollie (#2111) üzenetére


Gyuri27
félisten

Zoli lehetne magyarul is? Tehát a Lyris 500 helyett 400-t fog sebezni. Protektor módban 750 helyett 600-t? A lyrisel meg csak annyit kellene csinálni, hogy 70-75 legyen a lehivás, ne 60.
A dancerrel csak annyit kellene csinálni, hogy egy picit rövidebb legyen a lőtávja.

Amúgy nem hiszem, hogy a promolapokat érintené a változás. Azok ugyanis nagyon drágák.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2118) ollie válasza Gyuri27 (#2117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, 400-ra csökken a támadás, és a típusa S-ről XL-re módosul. A protector mód ugyanannyi százalékot ad, mint eddig (ami ugye az upgrade szinttől is függ).

A 70-75 lehívás még nagyobb nerf lenne.

Egyébként ellenem még soha nem győztek Lyrish-el, és nem gondolom, hogy profi lennék PvP-ben. Viszont már többször mentett meg engem is a Lyrish, viszont soha nem nyertem Lyrish spam-mel.

[ Szerkesztve ]

***

(#2119) Gyuri27 válasza ollie (#2118) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az támadáshoz nem nyúlnék. Úgy reális lenne a 70-s lehivás.
Amúgy meg aki vett 3 lyrist a charge miatt az bukik rendesen.
Mivel jár az, hogy s helyett xl lesz?
Abban a totyikban nem védi senki a lyrist?
Amúgy ezért kezdett esni az ára 100-ról 70-re. De ha tényleg piszkálják még olcsóbb lesz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2120) ollie válasza Gyuri27 (#2119) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, a többség nem akarja a nerf-et, mégis megteszik. :(

A támadás típusával nem vagy tisztában? 'S' azt jelenti, hogy kis egységek ellen +50% sebzés. 'M', 'L', 'XL' pedig a megfelelő méretű ellenfelek ellen ugyanez.

Mondjuk PvE-ben is jelentősen át fog értékelődni a szerepe, mert eddig kiváló volt S ellenfelek ellen, most már aligha, viszont XL ellen meg tökéletes lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#2121) helphelp válasza ollie (#2118) üzenetére


helphelp
csendes tag

promo kártyákat honnan lehet szerezni? valamilyen alkalomból kapják/nyerik :F
elősször azt hittem, a mérete lesz XL :P

[ Szerkesztve ]

(#2122) ollie válasza helphelp (#2121) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

[link]

XL méretű Lyrish... :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#2123) Gyuri27 válasza ollie (#2120) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen ezt eddig nem tudtam.
Na most várj. Tehát alap 400 +50% s-k ellen és +50 a protector mód? Ha igen akkor ez úgy számolódik, hogy 400+50%=600 és erre jön még 50? Vagy 400 2x 50 tehát 800?

Amd - Radeon - Ryzen

(#2124) ollie válasza Gyuri27 (#2123) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Induljunk ki a jelenlegi állapotból.

Most 500 a sebzés, S-ek ellen +50%, vagyis 750. A protector mód meg igen, +50% a 2. upgrade-nál, vagyis 750*1,5= 1125, de ez csak S-ek ellen. Nem S-ek ellen 750 a protector. Plusz még ehhez jön a Home Soil természetesen, ha használsz.

Egyébként az XL sebzés azt fogja jelenteni, hogy pillanatok alatt szét fogják szedni a Harvester-t, de minden más ellen jóval gyengébb lesz a csökkentett támadás miatt. 'S' ellen meg használhatatlan.

***

(#2125) OnSeT válasza helphelp (#2121) üzenetére


OnSeT
őstag

Itt egy lista a promo lapokról, illetve arról, hogy hogyan lehet/lehetett hozzájutni ezekhez.

(#2126) Gyuri27 válasza ollie (#2124) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szóval ezt a sebzés dolgot eddig nem tudtam.
Tehát ha a támadáshoz ada van írva hogy L. Akkor adott monsta az L-s lényekre 50%-l többet sebez?

Én s-s egységekre eddigsem használtam. Amire nyomtam M-L.

A Harvik meg valóban sz.pnak (hogy népies legyek). Mert ugye 400 - 600 - 900. Az meg 150-l több mint a 750.

Nembaj majd sirnak azok is egy kicsit és a Lyrist ki nerfelik a pakliból. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#2127) ollie válasza Gyuri27 (#2126) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#2128) Gyuri27 válasza ollie (#2127) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kösz.

Amúgy az Ah-l kellene valamit kezdeni. Ottvan pl indusztrial, van hogy egyszere 4 core dedger árul. Szóval az ipar szerüen kereskedőket kellene szürni kicsit.
Pl forest elder esete. Egy laza 750bfp-s lap volt. Amig valki a felét fől nem vásárolta. Most 1500 bfp.

Amd - Radeon - Ryzen

(#2129) ollie válasza Gyuri27 (#2128) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A "szabad piac" hozzá tartozik a játékhoz.

***

(#2130) phanzetomox


phanzetomox
őstag

ha esetleg van valakinek valamilyen common lapja és nem kell neki az elküldhetné nekem
nagyon megköszönném :R esetleg arannyal tudok fizetni :)
IGN : phanzetomox

(#2131) hokuszla válasza phanzetomox (#2130) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Írd meg, milyen shadow lapok érdekelnek, azokat, amikért nem lehet 2 bfp-t kapni, átküldöm.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#2132) engineeeer


engineeeer
tag

Hi all,abbahagytam a játékot és eladtam a lapokat a megmaradt bf-pontok eladók [link]

(#2133) hajsza válasza ollie (#2124) üzenetére


hajsza
aktív tag

Ollie, a hivatlaos fórumon úgy olvastam, hogy a bónuszok nem összeszorzódnak (ahogyan az matematikailag helyes lenne), hanem összeadódnak csak. Tehát az 50% méretre vonatkozó sebzés és az 50% protector módból fakadó sebzés együttesen "csak" 100% lesz és ezt szorozzák meg az alap sebzéssel, tehát a teljes sebzés a megfelelő méretű célpontra 500*2=1000 lesz.

(#2134) ollie válasza hajsza (#2133) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez érdekes köszi. Be tudod linkelni a topikot? Egyébként most rémlik, mintha én is olvastam volna róla.

Ja és üdv a fórumban, látom ez az első hozzászólásod. :)

[ Szerkesztve ]

***

(#2135) Gyuri27 válasza hajsza (#2133) üzenetére


Gyuri27
félisten

Érdekes. A harvisok akkor is 50-l rosszabbul jártak. :DDD

Egy ING-t ha dobnál nagy jó uram. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#2136) ollie


ollie
MODERÁTOR

A fórumon írták, hogy valszeg holnap lesz patch.

Kérdés: most legyen verseny, vagy januárban?

***

(#2137) Gyuri27 válasza ollie (#2136) üzenetére


Gyuri27
félisten

Attól függ végülis mi lenne a verseny?

Amd - Radeon - Ryzen

(#2141) Foglalt név válasza Gergo'' (#2140) üzenetére


Foglalt név
addikt

Accountot nem árulunk, szakmai topikban nem árulunk, személyeskedést szintén kerüljük. Kérem!

(#2142) Gergo''


Gergo''
csendes tag

...ha jól látom korábban is volt eladósdis HSZ:) érdekes, h azt nem törölték.. na mindegy.. akkor csak anniy, h akit érdekel eladó BF+lapok, irjon PM-et.

Az élet olyan mint a motor... Be kell rúgni másképp nem megy! {Telefonszámot e-mailben!}

(#2143) ollie válasza Gyuri27 (#2137) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

PvP idén biztos nem lesz, és amúgy is, a legtöbben PvE-re szavaztak.

***

(#2144) hajsza válasza ollie (#2134) üzenetére


hajsza
aktív tag

No, nagy nehezen rátaláltam a témára. Ha jól emlékszem, akkor éppen te linkelted be régebben ehun ni: The undocumented details of Battleforge that people might not know about

"BUFF STACKING

Damage buffs add up but are not compounding: ie, if you have Unholy Power and Home Soil, then that unit will get base+100% damage, not (base+50%)+50% = base*2.25 damage."

Köszönöm az üdvözlést. Már kb. egy hónapja olvasom ezt a témát, csak eddig "read only" módban voltam. A játékkal úgy találkoztam, hogy amikor fogorvoshoz mentem, nem volt nálam olvasnivaló, ezért megvettem az éppen kijött PC Guru-t. Amikor hazaértem, gondoltam kipróbálom a mellékletet és nagyon megfogott a játék. Az újsághoz adott kód elég gyatra lapokat adott, a rare pl. egy colossus volt. Azóta már vettem BF pontokat és a teljes változatot is megszereztem. Általában ha egy játék tetszik, akkor elkezdek utánaolvasni, hogy minél felkészültebb legyek. Így bukkantam erre a fórumra, amelyik szerintem ehhez a játékhoz a legtöbb hasznos információt tartalmazza - persze a hivatalos angol nyelvűn kívül. Végig is olvastam és sokat tanultam tőletek.

A játékbeli nevem (IGN) is a 'hajsza', szerencsémre nem volt még foglalt ez a név. Bár most egy darabig biztosan ritkán leszek fenn, mert kijött a LOTRO legújabb kiegészítője és az is nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#2145) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hoppá, hoppá!

Már lehet venni kártyákat az új kiadásból! (a patch után)
+ ingyen promó kártya azoknak, akik beszerveznek haverokat a játékba
+ a tome-okon is változtattak, most ingyen Mikulás egység is jár hozzá :D

Patch Notes 11-Dec-09

Hi all, we'll be rolling out a new patch at 12:00 CET today. Downtime is expected to be about 2 hours after which you will be able to take advantage of all of the new offers in-game.

General

Invite a Friend

1. Invite your friends, get rewarded and enjoy the festive season together with BattleForge this Christmas.
We are giving all current players out there the chance to get hold of some great stuff with our “Refer a Friend” program. Go out and tell your friends about your favorite game and if they come and tell us that you recommended the game, you can get hold of some EPIC rewards.
With our rewards you can save hours of grinding by earning yourself mounds of tokens and even get your hands on an awesome collectable Promo Card when you introduce your friends to BattleForge.

All you have to do is get your friend to sign up and play the game with you. Your friend will be prompted to enter your BattleForge character name or email address right after creating his first BattleForge character.

2. The more invites you send and friends that play the game the more loot and rewards you get.
* 1 Friend: 80 Battle Tokens, 25 Victory Tokens and 15 Honor Tokens
* 2 Friends: 100 Battle Tokens, 50 Victory Tokens and 25 Honor Tokens
* 3 Friends: A Promo Card – An invaluable addition to any collection
* 4+ Friends: 120 Battle Tokens, 70 Victory Tokens and 40 Honor Tokens
3. In order to claim these rewards, you have to win one cooperative map together with the person you referred to the game and both of you must have unlocked the game.

Sneak Peak Decks

There are now 2 complete decks available in the in-game store, which feature an exclusive preview on the next card edition.
For 500 BattleForge Points you get a well balanced deck 14 Twilight and Renegade cards plus 2 cards from the next Edition of BattleForge which will be launched next year. A great opportunity for you to grab hold of these cards early.

Tomes

Tomes were revised to offer better card combinations, more choice and a lower price point.From now on you will be able to get a tome consisting of the following compositions for only 900 BattleForge Points.

* 4 boosters from the Twilight edition + 32 common cards comprised of fire, frost, nature and shadow that have proven to be at the heart of any good army that offers the flexibility needed for playing tome matches.
* 4 boosters from the Renegade edition + the 32 commons
* 2 Renegade and 2 Twilight Edition boosters + the 32 commons

And that isn’t all, as a Christmas special, we have put a nice GIANT Santa Clause in the tomes on top of that. Grab you tomes now, the extra Santa Clause card will only be included for a short period of time.

The server “Overlord” is recommended for Tome matches.
Tomes that are already registered will stay valid until they expire.

Maps

* Randomly generated PvE maps: Tweaked time limits to match current completion statistics
* Fixed orb and generator offests for 4 player randomly generated maps to prevent XL units from getting stuck.
* Fixed a desynchronization error that occurred on “Dwarven Riddle”.

Cards

* Balancing change: Lyrish Knight - damage type S -> XL, Damage 500 -> 400
* Balancing change: Nightguard – Spawn with recast time active, received damage is reduced by 75% for 10 seconds after swap
* Balancing change: Stormsinger – Fixed a bug that caused the unit to shoot too slow (damage was ~473 instead of 530). Additionally increased damage to 560 . Removed splash damage (deals now 75 with every hit) and changed projectile to homing. Increased Production costs 70 -> 75
* Bug fix: Kobold Engineer: After its last rework the unit was no longer able to attack buildings which has now been fixed. The Engineer will now again be able to fight buildings and structures as usual.
* Bug fix: Some crowd control spells like for example Oink could partly be broken by giving the affected unit a stop command. This is no longer possible

We hope you enjoy the avalanche of changes being added to BattleForge. Enjoy .

Silvanoshi

***

(#2146) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most olvasom, hogy a promo vadiúj lesz, nem a létezők közül adnak egyet. Ehhez 3 ismerőst kell beszervezni úgy, hogy full game-jük legyen (PvE 4 vagy vásárolt játék), és teljesíteni kell mindegyikkel 1-1 többjátékos pályát.

A Tome-os változások is jónak tűnnek.

***

(#2147) OnSeT válasza ollie (#2146) üzenetére


OnSeT
őstag

Azta mindenit, szép hosszú lista, rá is nyomtam egyből a google translate-t. :D

Első körben még úgy értelmeztem, hogy 900BFP-ért adnak, 10 boostert + 96 commont, majd második olvasatra rájöttem, hogy 3 verzióból lehet választani. :DDD

GIANT Santa Clause, mindegyik tome-hoz jár a 3 változat közül?

GIANT Santa Clause in the tomes on top of that. Grab you tomes now, the extra Santa Clause card will only be included for a short period of time.

on top of that, tehát csak a Twilight-os tome-hoz jár?
a short period of time, vásárlás után rövidesen küldik, vagy csak korlátozott ideig él az ajánlat?

(#2148) ollie válasza OnSeT (#2147) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Naszóval, 3 fajta tome van, eddig oké.

Értelmezésem szerint mindegyik tome-hoz jár egy mikulás, de majd utánakérdezek.

on top of that: kifejezés, kb. annyit jelent, hogy "még ehhez hozzájön" vagy "továbbá"

short period of time: rövid ideig, vagyis csak rövid ideig lehet olyan tome-okat vásárolni, melyben van mikulás (nem írja, hogy meddig), de az világos, hogy a tome-ban lesz benne

[ Szerkesztve ]

***

(#2149) OnSeT válasza ollie (#2148) üzenetére


OnSeT
őstag

"on top of that" ezt én úgy értelmeztem, hogy a 3 felsorolt közül a legfelsőhöz, tehát a Twilightoshoz jár, de ezek szerint csak én bonyolítom túl a dolgokat. :DDD

Thx a pontosítást.

(#2150) hajsza válasza ollie (#2148) üzenetére


hajsza
aktív tag

Én az "on top of that"-et úgy fordítanám, hogy "ennek tetejébe", mivel így még az eredeti jelentéshez is hűek maradunk. De a "ráadásul" is megfelelő jelen helyzetben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.