Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) Darkzbane válasza OnSeT (#13948) üzenetére


Darkzbane
tag

Közben csináltam Ascension map 1 replayt is de ráér ezek szerint. Ja az empire expertre csinálok másik replayt ,szólózni jobban szeretek

(#13952) ChromeX válasza Darkzbane (#13951) üzenetére


ChromeX
addikt

Jo volt az az ascension de ha nem figyelek az első viridya megindulásnál simán átsétált volna csak én CC-ztem a többiek elaludták az elsőt...

szerintetek juniusig jön az amii? mennyi esély van rá? mer nekem utána már mind1 lesz :)

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#13953) kovsol válasza ChromeX (#13952) üzenetére


kovsol
titán

"szerintetek juniusig jön az amii? mennyi esély van rá? mer nekem utána már mind1 lesz"
előrehozták a világ végét? :D

May the Force be with you!

(#13954) Deathson


Deathson
csendes tag

áhh én már beszéltem a minap a nagyfőnökkel odafent (tudod rokon) azt mondta a világvége technikai okok miatt elmarad

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#13955) fantom922


fantom922
aktív tag

OnSeT által feltett videók alapján (amit ezúton is köszönünk :) ) megállapítottam, hogy Csirke egyre jobb. Gratulálok neki! Ha ellenem leszel most már van félni valóm, mint mindenkinek. Naturral nagyon nehéz a drága egységek miatt mégis Csirkének megy vele. A baj az, hogy ha megy vele valakinek a deck jóval erősebb mint a sadó :( Ha az egységeket meg tudja őrizni esélyem sincs ellene.

Na majd meglássuk, biztos találkozunk néha. Bár én 2v2-zok inkább meg bg. Bg azért mert a sok lapom miatt még mindig sok 2 uppos van benne :D

Már annyi emberrel sparringoznék, hogy elfelejtettem kinek mondtam legelőször :DDD

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#13956) fantom922 válasza ChromeX (#13946) üzenetére


fantom922
aktív tag

Szerintem azért nem használják, mert csak T3-on lehet lehozni. Addigra a nagy csaták már eldőlnek. Persze 1v1-ban. No nem mindig...

2v2-ban nagyon jól használható lehet, még én sem próbáltam. :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#13957) fantom922 válasza Murder3 (#13901) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igen, már másodjára játszottunk és utánna... Annyi, hogy nem tetszett neki az akkor képviselt stílusom, épp losttal voltam. És védekezős, építgetős taktikát folytattam OnSeT is ismeri :DDD

Aztán beszólt, hogy láma taktika én meg visszapofáztam... Erre ő, hogy hanyagoljuk egymást...

Azt persze nem tudja, hogy pvp-ben váltogatom a deckjeimet. Merthogy sok van :) és éppen ez jött ki neki.

Már mindegy. Azért tettem itt szóvá, mert nem szeretek rosszban lenni senkivel.

...de mint mondottam vala :) nem lehetek jóban mindenkivel.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#13958) OnSeT válasza ChromeX (#13946) üzenetére


OnSeT
őstag

az 1p cd nem jelent nagy problémát, somon is annyi van, 2v2ben jól használható.
1v1ben viszont mint Ovobacsi is írja, csak akkor tudod megépíteni ha már power előnyben vagy, akkor meg inkább bázis attack. :)

ill. sow powert csak akkor dobja ált. power poolba ha megölsz min egy ellent az aktiválás ideje alatt. az meg könnyen kivédhető fölég ha nature az ellen és egy xl tankkal jön. :K

rpveben én is használtam jobb mint som ( som nerf előtti állapotok szerint, most meg pláne) ill. az hogy csak 1 orb van kötve, somnál 2

de gyanítom hogy 2v2ben átveszi majd som helyét ( és kap egy uo nerfet, hogy csak arra hasson aki megépíti) és hamarosan nem pure nature társsal megy mindenki a top200 elején hanem olyannal akinek van min 1 fire orbja. ami valljuk be könnyen kivitelezhető.

bár sow nerf előtt sztem a sog bugot fogják fixálni, mert az már t2n betölti azt a funkciót amit sow t3on)

som: shrine of memory t2pure nature
sog: shrine of greed t2pure shadow
sow: shrine of war t3 1fire+2 tetszőleges

(#13959) OnSeT válasza Darkzbane (#13951) üzenetére


OnSeT
őstag

csak 7végén vagyok annál a gépnél amivel videózni tudok.
a felvétel megvan a másik 2 repről is már csak tömöríteni+feltölteni kell. :))
de jöhet a solo verzió is . :K

[ Szerkesztve ]

(#13960) fantom922 válasza OnSeT (#13958) üzenetére


fantom922
aktív tag

SOG-ot ne nerfeljék :( Ha nerfelik nem marad semmi épülete a sadónak amit normálisan lehet használni power alakítására pvp-ben... Akkor lemegy majd a sadók száma. Pure sadónak így is elég nehéz :)

Egyik meccsen így is beszívtam. Nem is értettem... Én támadtam folyamatosan, ő várt és védekezett. Aztán mikor sok egységet leölt már letettem egy sog-ot... erre ő leheozott egy harvestert sog nélkül. Csak néztem... Valószínű nem figyeltem oda, hogy mennyi egységet veszítek én és ő. Ezek szerint ő jobban spórolt.

Aktiváltam a sogot és a 2 harvi enyém és ővé levitte mindkettőnk szintjét T1-re és 2 wellre :DDD Aztán kikpatam, de csak azon múlt, hogy ő elöbb lehozta a harvestert. :)

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#13961) Volgafan


Volgafan
senior tag

Onset!
Segíthetnél,hogy kell megcsinálni a videjokat.Odáig már eljutottam,hogy frapssal megvágtam...Meg a kövi lépés is megvolt,csak rég csináltam és elfeledtem......vannak nem rossz repjeim!!!Lehetne csemegézni....Ugye Csikre,Bácsi??Épp hétvégén aláztuk Be Imonkékat is Csirkusszal.......

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#13962) ChromeX válasza kovsol (#13953) üzenetére


ChromeX
addikt

nem csak utána nem leszek ithon :P és ha enm jön ki akor elköltöm a maradék kis bfp-m et

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#13963) fantom922 válasza Volgafan (#13961) üzenetére


fantom922
aktív tag

Ja :)

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#13964) OnSeT válasza Volgafan (#13961) üzenetére


OnSeT
őstag

ha a kövi lépés alatt a tömörítést érted akkor már csak fel kell tölteni vhova. :DDD
ha nem akkor így: [link] ^^

(#13965) OnSeT válasza ChromeX (#13952) üzenetére


OnSeT
őstag

hogy kijön-e a köv. 1,5 napban? nem hiszem :D :N
még a köv.1,5 évben se biztos ^^

(#13966) Volgafan


Volgafan
senior tag

Oksa.ez lesz az!!!Onset:neked nincs fülesed?Ts-en elkélne majd sztem a segítség....

Nem is baj,ha nem jön még ki semmi,k.sok bf-em van most lapokba és azok csúnyát esnek majd........

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#13967) OnSeT válasza Volgafan (#13966) üzenetére


OnSeT
őstag

fülesem van, csak nincs rajt mikrofon ^^
de ha elakadsz itt válaszolok, vagy PM.

bár én se mélyedtem nagyon bele a szerkesztésbe csak az alap funkcióit hazsnálom a programnak, ha vmi spéci beállítás érdekel akkor Zotya az embered, ő vegasban tolja
de csak a gépén lévő vegasban, asszem ^^

(#13968) Volgafan


Volgafan
senior tag

Akkor vannak cod4-es movie maker ismijeim basztatom majd őketXDDD

Sztem se vegyél új lapokat,mert ha tényleg kijönnek az amii-k a mostaniaknak szinte mindnek le fog menni az ára.....

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#13969) kovsol válasza ChromeX (#13962) üzenetére


kovsol
titán

ha amúgy se leszel mi értelme most új lapokat venni?

May the Force be with you!

(#13970) ChromeX válasza kovsol (#13969) üzenetére


ChromeX
addikt

mer addig kiélvezem amiket akarok :) addig még tudok velük szorakozni,

valaki akar velem ravens end expertet nyomni?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#13971) fantom922 válasza ChromeX (#13970) üzenetére


fantom922
aktív tag

krómX és örökre abbahagyod? :(

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#13972) Murder3 válasza fantom922 (#13960) üzenetére


Murder3
addikt

A SOG már régóta úgy van nerfelve h használhatatlan....
ez csak egy BUG de nem hinném h fixálják mivel még senki eg se említette a fórumon és lásd a windhuntert amit már régóta megemlítettek mégis szartak rá...

az meg azért lehetett mert a vodija megdobta a powertjét:)
egy idő után olyan szintű voidod lesz h szinte folyamatosan maxal jön:)

az állandó spellezeés és egysgévesztés miatt:)

(#13973) Zotya21 válasza Volgafan (#13966) üzenetére


Zotya21
senior tag

Hát jh Vegasba meg tudnám mutatni amit kell ha leszeded és felrakod :D
azzal csak az a baj hogy nagy a gépigénye
[Itt van hogy kel felrakni meg honnét meg mivel :D
leirásban a link ]

De van aza izé teamviewer azzal lehet segíteni meg mutogatni

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/slayer_art

(#13974) Volgafan


Volgafan
senior tag

Teamwiewer kizárt,gépemnek bírnia kő......

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#13975) Darkzbane


Darkzbane
tag

Blight Expert
Ascension Expert map 1
[link]

Már csak Ptd Expert és ascension map 3 hiányzik az oldaladról ezekkel

(#13976) fantom922 válasza Murder3 (#13972) üzenetére


fantom922
aktív tag

Igaz, akkor ne fixálják a bugot :DDD

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#13977) dokar


dokar
addikt

slave master pure fire deckkel tipp? és stratégia? pl advancedre?

extra - SEXRay

(#13978) ricshard444


ricshard444
veterán

Ötlet,hogy hogyan csináljak sok pontot? Esetleg vmi bajnokságok vagy nemtudom, de kell a pont a paklira :(

Vannak dolgok...

(#13979) ChromeX válasza fantom922 (#13971) üzenetére


ChromeX
addikt

Nemtudom lehet ahogy lesz időm.

Blight expertes replayhez szeretném hozáteni hogy dark kb egyedül csinálta meg, borzalmas az a map. 18+

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#13980) BladeHero válasza ricshard444 (#13978) üzenetére


BladeHero
tag

piacozz,vegyél meg olcsón egy lapot add el drágábban vagy vegyél igazi pénzért bfp-t

RPCJ

(#13981) LoLHunCsirke válasza ricshard444 (#13978) üzenetére


LoLHunCsirke
tag

Egy nyári pvp bajnokság nem is lenne rossz :DDD amúgy-e csinálj vagy 4-5 promo grindert igaz rámegy egy csomó idő, de ha ingyen kell a bfp.. ennél jobb nincs, vagy vadász AH ba pl: van valami ami 60 at ér, de valaki kirakja 45 ér mondjuk, akkor vedd meg és add el 55ér.. így is lehet nyerni valamennyi bfpt

ha megengedheted magadnak akkor vehetsz 2250 bfpt a battleforge.com oldalról, vagy megrendelheted a doboz játékot,esetleg itt a fórumon is van aki árul kevesebbért mint ahogy az EA től vennéd

TinkeringAboutYou!

(#13982) ricshard444 válasza LoLHunCsirke (#13981) üzenetére


ricshard444
veterán

És hogyan kell promo grindert szerezni? Mik a feladatok? Nem vagyok jártas ebben

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#13983) ricshard444


ricshard444
veterán

Utánanéztem, szóval 3 embert kell meghívni akik a "barátaim" feltolni őket lvl4re és játszani velük egy meccset...ez elég necces mivel egy ismerősömnek se jön be a játék és 1 gépem van. :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#13984) kovsol válasza ricshard444 (#13983) üzenetére


kovsol
titán

saját magad alá beregelsz, és megkérsz valakit itt hogy lépjen be a kreált kis kamu accokkal, és egy rPvE dif1 -t letoltok 10 perc alatt, ha nem hamarabb, és annak olyan passt adsz meg amit bérkinek kiadhatsz, pl beírod hogy battleforge azt kész

May the Force be with you!

(#13985) OnSeT válasza fantom922 (#13955) üzenetére


OnSeT
őstag

Csirke hamar híressé vált, még aznap este megkapta az első 1v1 kihívásokat a külföldi kollégáktól mikor feltöltöttem az első vidijét. :K

Pár kört át is passzolt nekem ö meg bevonult spectatorba megfigyelni.
Bár én aszittem 2v2re invitálsz be csirke ^^

(#13986) OnSeT válasza fantom922 (#13957) üzenetére


OnSeT
őstag

ismerem jah első 1v1es meccsünkön rögtön azzal indítottál, mondom kedves. ^^
egyébként én is egyetértek Gyurival elég jól összeválogattad a lámulós megoldásokat abba a deckbe. church of negation frost támogatással + warp, mellé lost vigil, bónuszként meg grigori bomba ^^

és még láming nemtomminek is nevezted el decket xD
szal ezek után ne csodálkozz ha vki szóváteszi, ha magad is azt állítod róla. ;)

még jó hogy fire/frosttal toltam így legalább védelmem megvolt grigori bomba ellen glacier, vigilre meg gravity. viszont így meg vmi jó t3as tank hiányozott amivel még az építkezésed megkezdése előtt ki tudtam volna ütni egy bázisod.

CoN-t egyébként nem tudom hogy lehetne natureval beütni, firevel én megoldottam úgy hogy az első 4et kiütöttem építés közben erupttal, de aztán vhogy felhúztál egyet.
nah mondom akkor támadom másik bázisát, erre mi történik?
beteleportálod unitokat a church hatósugarába ^^ (haladuron mentünk)

utána church a másik bázishoz és onnan kezdve állóháború ^^

mondjuk nem egészen, mert te támadtál én védtem, amit kb. a 25-percben untam meg, és kb. 800powerből unitokat spemeltem, amiket megevett egy aktívan BP-elt church ^^

remélem sunstriders képessége nem tudja leállítani CoN-t, mert az nagy poén lenne hogy ott volt deckben egy jó counter s nem használtam, de akkor nem gondoltam rá hogy ki kéne próbálni :DDD

de ami késik nem múlik, majd letesztelem. :K

(#13987) Murder3 válasza OnSeT (#13986) üzenetére


Murder3
addikt

de a sunstrifers pont jó ellene:)

(#13988) Deathson


Deathson
csendes tag

persze az jó ellene:DD dehát van ilyen sima természettel mondjuk nekem sincs ötletem

"Vannak kérdések melyekre nehéz igennel válaszolni, és vannak hibák melyek hármasával jönnek, s persze vannak összetett mondatok, amelyekben a tagmondatoknak semmi közük sincs egymáshoz" Andrew Bellringer

(#13989) OnSeT válasza Murder3 (#13987) üzenetére


OnSeT
őstag

ez de lol ^^
én meg szenvedtem az unit spammel :DDD
ejj Ovobacsi ezt mondhattad volna meccs alatt xD

(#13990) Murder3 válasza OnSeT (#13989) üzenetére


Murder3
addikt

Supression könynebb elleen mert az spell és nem tudja eltüntetni se teleportálni:D

bár az meg nem fér be pvp-be de church ellen jobb a sima íjásznál papíron.

Amúgy vettem végre még 1 chargot a magemra:D
már 9-es de drága sajan és nem aakrk költekezni:D
a cyrianokból most kiéltem magam booster ügyileg meg 1.2 egység is belefért.

Más.
Utóbbi időbe nem tudom hogy, de kezde megszeretni a dred reaping képességét:D
korábbban mikor forsaken,nox spameltem nem nagyon tudtam elképzelni h miért lenne jó, de az utóbbi időbe már sikerül is jól használnom meg hasznos is...érdekes(bár főleg a skeletonos deckembe kurva jó:)skeli+dredekre msot rákaptam, csak sajnos azokkal nem igen könnyű csak, forsanek és nox sajan kell pedig próbáltam nélküle....
executor a nox helyett, de sajna malee-knek nincs létjogosultságuk rangek ellen igazán:(

Én próbálok válltozatos deckeket de kulcs lapok nélkül sajna nem lehet:(
kár.

a reaping recastját viszont le lehetne venni a frost sorcerer szintjére....
így túl hosszú és mivel nem nagyon lehet sok életpontos egységet elkapni így azért nem túl hatásos sok esetbe, főleg hogy baromi hosszú az animja is ami alatt simán sebzik:(

Megint más...
Emlékszem régen alig értem el a fiend szintet és amikor levertem egy fiended mennyire örültem h még soha... most meg megyek 2-őt és már archifiend vagyok...lol :Y

(#13991) Darkzbane


Darkzbane
tag

Nature majdhogynem esélytelen Chucrh of Negationnal szemben. Amit én használtam annak idején az enlightenment+earthshaker volt, nem lámáskodtam vele de ilyen helyzetekre amikor valaki bekempel az orbjához láma védelemmel akkor szíves örömest húztam elő earthshakert.

[ Szerkesztve ]

(#13992) Darkzbane válasza dokar (#13977) üzenetére


Darkzbane
tag

próbáltam egy replayt csinálni de egy értelmes csapattárs nem akadt akivel mehettem volna.(holnap meglátom hátha)
Taktika:
Felfelé(kissé jobbra) elindulsz 4-5 nyilassal.
Leszeded az ott található ellenfelet.(mine és eruption használható remekül)
Ott lesz egy "csapda" ami folyamatosan visszaüti a nem L nagyságú egységeket,állj oda és kapd fel a feletted lévő kutat(power well).
Innentől szinte mindegy hogy csinálod,de amit javasolok sunstriders képessége vagy suppression a tornyokra és mehetsz előre az orbért.
Aztán elmész a kezdő orbodhoz balra felkapni az orbot ,meghúzod a tűz csapdát és akkor nem jöhetnek át az ellenfelek.
Ha támadsz arra figyelj hogy a "slave" ek életben maradjanak ,ha védekezel akkor Comet Catcherből 2-3 nem árt(előre kell kicsit gondolkozni a lövésnél mert van vagy 7-10 másodperc becsapódási ideje,de ha jól időzítesz elég erős védelem)

Ez persze csak az én stratégiám: a lényeg hogy a védelem álljon készen mire Mo megjön, onnantól nem érhet nagy meglepetés

(#13993) Murder3 válasza LoLHunCsirke (#13981) üzenetére


Murder3
addikt

ha ketten hárman benne vagytok h farmolunk cyrian+grinderből tőkét neki segítek szívesen ebbe.
úgy lehetne mert akkor komoly bfp-lenne a tét.

(#13994) Murder3


Murder3
addikt

No újra keltem a rémeim:)

Kicsit elgondolkoztam mi lenne a 2 új kombó alap képességének a legjobb
Fire/Frost
Shadow/Nature

mellé még 2 pajzsot is csináltam nekik:)
Fire/Frost
Shadow/Nature

vélemény?

(#13995) dokar válasza Darkzbane (#13992) üzenetére


dokar
addikt

se mine, se comet c. :(
ezen a pályán stalkerrel szoktam hit and runt csinálni.

extra - SEXRay

(#13996) Murder3


Murder3
addikt

Illetőleg egy újabb gyöngyszem a New Phyrexia tiszteletére:)

Phyrexian Obliterator
Egész jól sikerült lemodelleznem a képességeit átültetve a BF-be:)
és még nem is túl erős:)(legalábbis a Gólemtől nem erősebb)

(#13997) fantom922 válasza OnSeT (#13989) üzenetére


fantom922
aktív tag

Annyit hozzáfűznék, hogy smokegyuri-val nem jutottam el T3-ig, sőtt ő elöbb ment T2-re. Azt hiszem így más a helyzet... gondolkozzatok :) ...ezek szerint T2-ig linekillernek is láma deckje van. Az első támadásait T1-el vertem vissza, míg én felmentem.

A másik. OnSeT T3-ig el is kell jutni ellened és fel kell építeni 3 churchöt 300 power... :)

A harmadik reakcióm, hogy sunstridert hoztál le, én azt hittem használod a speckóját :D Egyébként olyankor szoktam aura + warp a másik church-höz :) Az sem szokott jó megoldás lenni, ha már 2 church-öm van. + ott a Vigil is...

És az igazsághoz hozzátartozik, hogy miután OnSeT kikapott tőlem (láma vagy nem láma nekem a játék számít) megvert egy fej-fej melletti küzdelemben mikor én pure sadó voltam. Az picin múlott :D Csak elrontottam 2 harvi helyett 1+ T3 kellett volna... Azért pure sadóval fire/frost ellen nem egyszerű (hozzátenném, hogy fire/frosttal is lehet lámulni :) )

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#13998) Volgafan


Volgafan
senior tag

Van 1 jó hírem nektek,ami nekem k.szar!Kezdem az elején:tegnap csináltam 1 vidit,youtubon fent is van,keressetek rá,most nem linkelek:Lolhuncsirke-Gyuribá VS Imonk-Solshepard...
Elég szarul sikerült,csináltam a kövit,hátha jobb lesz,renderelek és megfőtt a procim.....1 darabig nem fogtok látni....Megpróbálom hátha visszaveszik(2 hónapos sincs)Pedig a 2.rep már faca lett volna..Merdaroghhal mentünk 2v2-őt...Azért ha szar minőség is érdemes csirkés meccsünket megnézni,hangja sincs valamiértXDDDD Mondjuk annyi,hogy én firet alapból le akartam rusholni,frost nem ért volna oda,de csirke nem vállalta,de így is megcopattuk őket,pedig Imonk nem kezdő!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=4wcJdoTGYFQ

[ Szerkesztve ]

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

(#13999) fantom922 válasza Volgafan (#13998) üzenetére


fantom922
aktív tag

Sajnálom a procid :(

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság. És látá az erényt az ő alakjában.” IGN: Ovobacsi

(#14000) Volgafan


Volgafan
senior tag

Meglested?

Nem eshet örökké!!!by Eric Drawen amugy mindenki Lolka-Bolka IGN:Gyuriba

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.