Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8951) Xaels válasza front3r (#8949) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet csinálni kamu ACC-ot amin nincs semmi. De attól még nem kellene lejáratni a PC-seket ezekkel a húzásokkal :(

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8952) ForexGuru válasza Mukorka (#8950) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

MÉ MIRE MENNE? FIZETETT ESPORTOLÓ VAGY :F

(#8953) Dragon27


Dragon27
senior tag

soha nemfog elindulni .... :O

(#8954) Mukorka válasza ForexGuru (#8952) üzenetére


Mukorka
addikt

HE?

Le van írva hogy ha bannolják az accountodat akkor minden EA game is bukó rajta... Engem nem izgat mert nem megyek fel ilyen szerverekre...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8955) M^xx


M^xx
aktív tag

Hehe ezek a magyarok :

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#8956) polonic válasza ForexGuru (#8952) üzenetére


polonic
félisten

Olvass, mielőtt nyilatkozol. Le van írva.
Kb bebukhatja az accountját az összes játékkal együtt. . .

(#8957) Def26


Def26
félisten

Mik ezek a 200 játékos szerverek? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8958) Xaels válasza Def26 (#8957) üzenetére


Xaels
félisten

Egy hacker csapat ellopta a szerverfájlokat és közkinccsé tették. De a DICE nem ajánlja őket, mert account vesztéssel is járhatnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8959) pohár válasza Cybertrone (#8928) üzenetére


pohár
félisten

tudom... de leszarom ;] ;]
kínait nem szeretitek véletlen? :DDD

barna Leffe hogy csúszik? :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8960) janihunk válasza M^xx (#8955) üzenetére


janihunk
senior tag

Lol és müxik is vagy csubi?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#8961) ch003067 válasza Laraxior (#8925) üzenetére


ch003067
addikt

Ezt én is megfigyeltem :D

Igazuk van, a saját játékukban miért ne reklámozhatnák magukat ? :D

#8958) Az f@@sza :U :F

[ Szerkesztve ]

(#8962) Mukorka


Mukorka
addikt

egyik ismerősöm már fel is ment erre a magyar CQ-ra. :/

Ha valakinek van kedve tesztelni a voice chatet az szóljon.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8963) pohár válasza Mukorka (#8962) üzenetére


pohár
félisten

én kb 3x próbáltam menni Cybertrone és namenyicsavo utan, egyszer sikerült is, elindultam, fekete képernyő és kivágott a szerver, meg mindenhonnan ahogy próbáltam felcsatlakozni, kezd elegem lenni a trágya gépemből :D :((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8964) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Caspian mapot berakhatnák ezek az ügyes programozók.:DD

(#8965) pohár válasza SzlobiG (#8964) üzenetére


pohár
félisten

rakhatnák, ha meglennének nekik a Caspianos szerverfájlok :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8966) SzlobiG válasza pohár (#8965) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na igen az kár hogy nincs. ;]

(#8967) ETOM


ETOM
addikt

aimot miko adják ki?
:DDD :DDD :DDD

szerver neve: your mom is a whore

omáj gád...

[ Szerkesztve ]

(#8968) Laraxior válasza pohár (#8959) üzenetére


Laraxior
titán

kínait? szűk 14est maximum ;] :DDD
normális sör legyen, ne ilyen karamellos izé :D :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8969) keIdor válasza ETOM (#8967) üzenetére


keIdor
titán

:C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8970) ETOM válasza front3r (#8949) üzenetére


ETOM
addikt

bannolják az összest a g*cibe.. legalább kevesebb player lesz ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#8971) pohár válasza Laraxior (#8968) üzenetére


pohár
félisten

pppfff eridj már ;]
nekem a fórumos kínainál kedvezményem van, mondom megebédeltetlek titeket, de akkor nem :D
mi, nem szereted a Leffét? nem tudod te mi a jó ecsém :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8972) Laraxior


Laraxior
titán

nem is olyan rossz stat :DDD :W

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8973) Thome


Thome
addikt

Na, a notimon (Acer 5552G) 720p-ben, medium grafikán 25fps alá nem esik be soha az fps szám, átlagban 35 fps-sel fut a játék.

Konfig:
- AMD Phenom X3 (2,2Ghz)
- ATi Radeon HD5650 (1Gb GDDR3)
- 4Gb 1333mhz RAM

Csak jelzésképp írom be, ha véletlen valaki notin szeretne vele játszani, akkor mire számítson.

Szerk: Korrekció.

Saját vélemény: Sokkal jobb mint a BC2, másabb, élvezetesebb. A fizikai motor sokkal jobb, bár vannak bugok (vagy buggerek?), hogy a csávó úgy rohan, hogy nem látszik a földből/fekszik, de sprint sebességgel megy és kb nem lehet lelőni...

[ Szerkesztve ]

(#8974) Def26


Def26
félisten

Az előbb 4x egymás után 0% -al sétált el az ellenfél. Volt olyan is, hogy több találatot adott le és ő 100% -al futott tovább. Eléggé béta még, vagy már működnek a csalások? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8975) ETOM válasza Def26 (#8974) üzenetére


ETOM
addikt

fuuu ha csalók jönnek akkor vmi/vagy valaki :DDD sérülni fog a környezetembe :D

[ Szerkesztve ]

(#8976) Laraxior válasza Def26 (#8974) üzenetére


Laraxior
titán

nemnem...én is volt hogy feküdtem tovább és lapultam 0%-os élettel..megvártam amíg visszatöltődik és lehet továbbmenni :D akartam screent csinálni, aszittem nem olyan egyedi... majd legközelebb :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8977) janihunk válasza Thome (#8973) üzenetére


janihunk
senior tag

Ez most komoly? Nálam meg akad? Miért van ez?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#8978) Bazzzs válasza Def26 (#8974) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Egyszer már nekem is sikerült így túlélnem egy összecsapást. Kilőttem az ellenfelet, berohantam a fedezékbe, és akkor láttam, hogy 0%-on van az életem. Gondolom ilyenkor anyáz a másik, hogy büdös csaló :D

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#8979) Thome válasza janihunk (#8977) üzenetére


Thome
addikt

Feltettem a 10-es béta drivert a vga-hoz, próbáltad már, vagy feltetted?

(#8980) Def26 válasza Bazzzs (#8978) üzenetére


Def26
félisten

Magamból kiindulva, úgy érzem ebben biztos ehetsz. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8981) janihunk válasza Thome (#8979) üzenetére


janihunk
senior tag

11.10 fent van. De nem tudom mi lehet a gond mert az a jelenség van ha fordulok vagy bent a metróba csak futok már akad is de nagyon. Fraps videó készítés közbe meg végig 26fps alig alig ment alá. Amúgy meg 30 de nagyon be tud akadni.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#8982) Neró válasza Def26 (#8974) üzenetére


Neró
őstag

Na én meg azon szoktam röhögni mikor eltologatjuk egymást. Ha a csapattársadnak mész akkor meglököd, eltolod és sokszor így haltam meg, hogy egy ki pista nekem jött és kilökött a fedezékből - mindegy, hogy fekszel vagy állsz. :D

| www.diablohungary.hu

(#8983) Bazzzs válasza Neró (#8982) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ez egy feature. Ki lehet rugdosni a campelőket a fedezékből, hogy mozogjanak már :DDD

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#8984) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Gyerekek,ez élvezhetetlenül akad...nem vagyok képes semmit csinálni,állítottam már mindent,már 70 feletti fps-ek vannak,ha állok...de egyszerűen nem vagyok képes 15méternél többet menni,hogy ne akadjon be a 70fps-ekről 1-2 MÁSODPERCEKRE ez a szar.Ha nem tud javasolni senki semmit,akkor én részemről itt és most uninstall,a BC2 megy jól,ezért a gagyi izéért én nem fogok pénzt adni+még mellé nincs 70 ezrem egy teljes platformcserére.Álljon már meg a menet,hogy ezt a hulladékot 1 hónappal megjelenés előtt bétának merik nevezni... :W Gondolom konzolon ez is szaladni fog,ahogy kell,SŐT ott már most is jónak kell lennie.
Nagyon félek,hogy teljesen ilyen lesz a kiadott játék is,minimálisan lesz csak jobb.A BC2-nél is ez volt...és lényegében nem lett jobb semmivel a kiadás után,sőt alig lett jobb is,mint a béta.
Egy előny volt,hogy gyors egymásután azért mentünk 4 nyertes kört...jó squadba csöppentem.A játék jó...ha nem állna le az egész 5-6 másodpercenként másodpercekre,nem tudok futni,nem tudok fordulni,mert jön az akadozás változó rendszerességgel,winyó nem kerreg,nem swap gond van.Netgond sincs.Úgy levettem már a gémet,hogy 50% alatt megy csak a videokártya,az aero-t,stb.kikapcsoltam az exén,a beta ATI driver van fent.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8985) Chosen válasza BandiHUN (#8984) üzenetére


Chosen
addikt

User error. Kis pinges szerón tolod? HDD defrag mikor volt utoljára?

(#8986) Neró válasza BandiHUN (#8984) üzenetére


Neró
őstag

Azért béta mert még közel sincs optimalizálva és egy csomó minden hiányzik még belőle. Ez alapján én nem döntenék.

| www.diablohungary.hu

(#8987) polonic válasza BandiHUN (#8984) üzenetére


polonic
félisten

Már ne haragudj meg, de nem az a szar.
Hanem az a két magos proci irtó gyenge.

Attól egy olyan játék, ami maximálisan megfelel és kihasználja a mai modern technológitát, ne legyen már hulladék, hogy nem megy megfelelően egy elég régi és gyenge 2 magos cpu-n.

[ Szerkesztve ]

(#8988) GeneraL_XTX válasza BandiHUN (#8984) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

szerintem proci lesz a ludas, már a BC2 is inkább a 4magosakra bukott :(

Persze, konzolon szalad, csak közben lehányod a bokád annyira ronda :DDD (megvan mindkét verzió)

[ Szerkesztve ]

(#8989) BandiHUN válasza polonic (#8987) üzenetére


BandiHUN
veterán

ok,akkor ennyi.jó játékot.
Legyen ez a hulladék a gazdagok sportja,legyen mindenki vele boldog. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8990) polonic válasza BandiHUN (#8989) üzenetére


polonic
félisten

Érdekes egy felfogás. . .
Nem hulladék és egyáltalán nem kell gazdagnak lenni, hogy legyen egy normális rendszere az embernek egy 4 magos processzorral. . .

(#8991) GeneraL_XTX válasza BandiHUN (#8989) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

ha nem akarsz pénzt feccölni játékba vegyél konzolt, egyszerű. :U

[ Szerkesztve ]

(#8992) Cybertrone válasza BandiHUN (#8989) üzenetére


Cybertrone
veterán

Aki nem dolgozik az ne is egyék...
Magyarul aki nem tud hardvert biztosítani a gamnek, az ne jáccon vele :K
Fasza ez a hozzáállás hogy szar az egész mert gyenge a gép :U
"Logitech G15, Roccat kone stb stb stb" Arra telik... Egy 25k-s 4 magos valamire már nem :(
Hát igen... tipikus magyar hozzáállás, szarból várat! :U

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8993) SzlobiG válasza BandiHUN (#8984) üzenetére


SzlobiG
félisten

Vramot monitorozd AB-vel szerintem az fogy el, esetleg a rendszer memória is elfogyhat, na meg a proci is kevés.:(

(#8994) Cyberbeni válasza GeneraL_XTX (#8991) üzenetére


Cyberbeni
addikt

jaja, konzolra a játékok csak 3-4ezer forinttal drágábbak, az havi egy játék mellett évente 40kFt körül van. tehát 4-5 év alatt egy új gépre valót összespórolsz a játékokon.

(#8995) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ha már a bugoknál tartunk az emberi test animációja is eléggé érdekes. Killcamba látom ha táraz valaki és kicsit kitöri a karját, hogy a hátáról levegye a lőszert(fekvő állapotban jön ki igazán)... ;] Meg láttam olyat is, hogy a karakter feje úgy elnyúlt a testétől... :C Érdekes volt.

[ Szerkesztve ]

(#8996) Thome válasza janihunk (#8981) üzenetére


Thome
addikt

Hú, akkor passzolom, nem lehet hogy a proci kevés neki, szeretné a több magot?
Milyen grafikai beállításokkal játszol? Teljesen lowon is akadozik?

(#8997) @rglaaf válasza Cybertrone (#8992) üzenetére


@rglaaf
veterán

A játékosok 84%-a nem rendelkezik megfelelő géppel a Battlefield 3-hoz akkor még is csak van benne valami és hát ha nem rendelkezik vele és éhezni sem akar igy ez a gépigény a konkurencia karjaiba löki a gémert

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#8998) Cybertrone válasza @rglaaf (#8997) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mennyen akkor a konkurencia karmai közé... azért mert a steames adatok alapján ezt kiszámolták attól még ez nem biztos hogy így van... Jelenleg a barátunk az egyik leg gépizzasztób gamel akar jáccani 24"-on... most erre mit mondjak? Nem jött össze kb ennyit tudok!
Örülünk neki hogy a COD az nem gépigényes, mindazonálltal mi is lenne benne az mikor idestova majd fél évtizedes motor van alatta, amit csak pofozgatni tudnak, még azt sem teljesen... beiktatunk egy új scriptvezérlést, beszúrjuk a jól megszokott pályaalkatrészeket és csumi Hát abban igazad van hogy ehhez nem kell erőmű... ehhez gyomor kell ami évente befogadja ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8999) albert8 válasza Cybertrone (#8992) üzenetére


albert8
addikt

Már bocs, de tényleg van olyan akinek nem telik rá és akkor inkább azt ami van nem erre költi
nálam is ez van, most azért nem fogok egy jobb VGA-t venni, azért hogy ezzel tudjak játszani :U

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9000) Cybertrone válasza albert8 (#8999) üzenetére


Cybertrone
veterán

De akkor nem a game a fos, csak a pénztárca a kevés... addig kell takarózni ameddig a takaró ér... ha kiláccik a lábad a takaró alól akkor nem kell erőltetni, be kell húzni a lábat, és olyan után kell nézni ami fut szépen, és nincs idegeskedés! :K
Mellesleg akinek a perifériái olyanok mint a kedves fórumtársé, nehezen hiszem el hogy pont procira nem tellene... Ugyan már!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.