Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8551) ch003067 válasza ch003067 (#8550) üzenetére


ch003067
addikt

Most meg ezt írja, mikor akarok nyomni egy Gyors meccset : A generic game error was reported, please try again. ( code: 1 )
Mi lehet ez ?

(#8552) zack válasza Cybertrone (#8549) üzenetére


zack
nagyúr

Hanyas ranggal? :U Nem hinném hogy 8-as ranngal scope nélkül. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#8553) Malachi válasza ch003067 (#8550) üzenetére


Malachi
addikt

"Meg tetszik, hogy részben rombolhat a környezet"

ja a környezet engem is rombolt, nem is csak részben, a metróalagút fölött álltam éppen, mikor jöttek a bombák... :D

(#8554) ADAM1337 válasza zack (#8552) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

nem számít semmit a rang max az unlock a lényeg de alapfegyokkal is lehet darálni simán.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#8555) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na de azért 50-10-es arányt sem hiszem hogy csinál a délutáni srác, bármilyen segítség nélkül...

Live-Die-Respawn

(#8556) ch003067 válasza Malachi (#8553) üzenetére


ch003067
addikt

Hehe :D Lehagytam az " ó "-t :D

Amúgy engem is romboltak, volt kb 1 / 20as statom :D Nem láttam szinte senkit... Beleolvadtak a környezetbe...

(#8557) megint én válasza Gergosz2 (#8527) üzenetére


megint én
őstag

+1

(#8558) ProEvoFan válasza oriic (#8555) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

havernak most volt 55-22 :)
a saját szememmel láttam, nem csal!
BC2-vel rengeteget játszott

(#8559) Góliát válasza ch003067 (#8556) üzenetére


Góliát
senior tag

Keményen nyomod. :DDD

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8560) cellpeti válasza ProEvoFan (#8558) üzenetére


cellpeti
veterán

mert ő már hyperkocka :DD Én is sokat nyomtam a BC2-vel, néha megy néha nem!

Van amikor 34-12 meg ilyenek de van amikor fordítva van, sajnos :W

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8561) ch003067 válasza Góliát (#8559) üzenetére


ch003067
addikt

Nagyon is :D Szerintem nekem amúgy ennyi volt a BF3... A látottak után nem nevezném az év játékának többet vártam tőle...

Góliát neked mi a véleményed erről ?

(#8562) Cybertrone válasza zack (#8552) üzenetére


Cybertrone
veterán

2 nap alatt 22-es lettem( kedves barátom is tolta míg zárt volt, nem hagyok ki senkit a jóbol :DDD )... megjártam a kezdő rangokat :K Scopot nem használok mert nem szeretem, kivéve reacon nyilt irányzék a tuti, és azzal is lelövök bárkit, csak gripp kell a fegyverrekre... Ak74 M16 ez mind alap fegyver, és ezekkel tolom most is :K

ch003067:
Beta alapján mondassz te is véleméynt mint a többi agytröszt... a negyede nincs ebben benne mint amit a full tartalamzni fog, de azért többet vártál tőle... OMG!!! :W
Többek közt ezért is várom hogy letisztuljon a topik, és tényleg csak azok maradjanak akik értelmesen is tudnak a gameről beszélni, nem csak a szőrszálhasogatásból állnak ki! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8563) cellpeti válasza Cybertrone (#8562) üzenetére


cellpeti
veterán

1 nap alatt 9es, de én béna vagyok :O

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8564) tombar válasza ch003067 (#8561) üzenetére


tombar
senior tag

azért egy béta alapján szerintem ez elhamarkodott döntés lenne.

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#8565) Góliát válasza cellpeti (#8563) üzenetére


Góliát
senior tag

Szintén zenész. :) A bénára értettem.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8566) ch003067 válasza Cybertrone (#8562) üzenetére


ch003067
addikt

Nem hinném, hogy olyan nagyon sokat fognak változtatni a dolgokon. Azt hogy a normális verzió milyen lesz, valszeg nem tudni, mert a béta után már biztos, hogy nem fogom megvenni a játékot.

Az, meg hog a negyede nincs benne, kit érdekel? A teljes játék se lesz jobb mint a béta, max annyival, hogy az már fullos lesz, nem csak egy része a teljesnek....

[ Szerkesztve ]

(#8567) ADAM1337 válasza Cybertrone (#8562) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

m416 grip niv(thermalscope1x) heavy barrel legyőzhetetlen kombó. :DDD

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#8568) ProEvoFan válasza Cybertrone (#8562) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kicsit nyers vagy, de igazad van!
Ez egy béta, a játék minimális része van benne.Nem értem ezt a sok elhamarkodott, negatív véleményeket.

(#8569) madgie válasza cellpeti (#8563) üzenetére


madgie
titán

Én nyolc, de abból öt ma jött össze a fosmetrón :))

(#8570) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na én is kipróbáltam a játékot. Kicsit furcsa BC2 után. De már itt is voltak olyan szituk, hogy én kezdtem el lőni és mégis az ellen röhögött a képembe a végén 51% hp-val. :( ;] Fegyvereken még csiszolni kell.

(#8571) megint én válasza ADAM1337 (#8567) üzenetére


megint én
őstag

Emberek, ez most komoly, már van cheat ehhez?
Gyere 20/1ben volt, és akár hova éledtem azonnk 1 hites fejest osztott. HALVA SZÜLETTEM 20ből 10szer..... :W

(#8572) Góliát válasza megint én (#8571) üzenetére


Góliát
senior tag

Na ez már durva, bant neki. :(( :(((

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8573) ch003067 válasza megint én (#8571) üzenetére


ch003067
addikt

Még szinte ki se adták a játékot, és már csitelnek benne... Szánalmas...

(#8574) megint én válasza ch003067 (#8573) üzenetére


megint én
őstag

Ez az első ilyen eset, de nagyon dúrva, egyet lő, egyet öl. :((( Mi vesz rá valakit, hogy csaljon? Annyira béna, hogy nem érvényesül? vagy élvezi, ha elbassza a másik játékát?

[ Szerkesztve ]

(#8575) ch003067 válasza megint én (#8574) üzenetére


ch003067
addikt

Inkább az utóbbi. És nagyon sokat Cséztem anno, de egyszer nem fordult meg a fejemben hgy csaljak, mert úgy voltam vele, hogy anélkül is megy, meg minek járassam le magamat, és miért rontsam el mások játékát? Sose fogom ezt megértei.

(#8576) cellpeti válasza madgie (#8569) üzenetére


cellpeti
veterán

nekem a park nem jön be, én imádom a metrot. Szeretem az ilyen zárt környezetű harcokat!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8577) Xaels válasza ch003067 (#8566) üzenetére


Xaels
félisten

"Az, meg hog a negyede nincs benne, kit érdekel? A teljes játék se lesz jobb mint a béta, max annyival, hogy az már fullos lesz, nem csak egy része a teljesnek...." - Ajánlom figyelmedbe a BETA és a DEMO fogalmak közötti különbséget értelmezésre. Ez még mindig nem DEMO, hanem BETA...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8578) ch003067 válasza Xaels (#8577) üzenetére


ch003067
addikt

Oké, ez igaz, de akkor is... Mind1. Ilyen hülyeségen nem érdemes veszekedni, még ha neked van igazad, akkor se.

(#8579) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Most felmentem egy jó pingű szerverre de egyszerűen játszhatatlan volt. :F

(#8580) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Véget ért a Caspian Border bétatesztje. :O
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#8581) megint én válasza ch003067 (#8575) üzenetére


megint én
őstag

Amúgy szánalmas. Tegnap pont warozunk párat CSben és 5-0ra vezettünk, és hírtelen az egyik gyerek elkezdte nagyon osztani az ívet, de úgy képzeld el, hogy USPvel kiszedte az AWP-st, és még a maradék 4et is, megnéztük az adatlapját, és a VAC status: banned..... :C Na monduk BB.

(#8582) Góliát válasza Mrdevil (#8580) üzenetére


Góliát
senior tag

Igen sajnos!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8583) cellpeti


cellpeti
veterán

kiléptem mielőtt összetörök valamit. Újraéledek és leszednek rögtön ez ment 15x és kiléptem! Remélem ezt megoldják valahogy

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8584) Xaels válasza megint én (#8581) üzenetére


Xaels
félisten

Én az ilyenek miatt sem WAR-ozok már. Volt anno COD4-ben egy klán, legalább 1 tucatszor bealáztuk őket, aztán összeszedtek valahonnan 1 embert aki lehozta egyedül ellenünk a WAR-t nekik aztán meg mindenhol ezzel dicsekedtek.

Mostanság már csak a saját szórakoztatásom a cél ha multizok és arra jó a PUB is. Ott ha van 1 csaló mehetek minden gond nélkül másik szerverre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8585) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nálam minden high élsimítások levéve jobban és 60-70 fps körül van 1280x1024es felbontásban. Ez jó lehet?

(#8586) Mukorka válasza F_Zolee (#8585) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem igen, azzal a kártyával

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8587) pohár


pohár
félisten

gyerekek, kipróbálná nekem valaki, hogy lehet-e a kurzornyilakkal mozogni? nem ismeri fel a nyíl billentyűket, vagy nem tudom mi a baja, de nem jó vele :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8588) Rusher válasza pohár (#8587) üzenetére


Rusher
őstag

Nem lehet beállítani sajnos........ :( A véglegesben gondolom majd lehet (remélhetőleg), mert ha nem akkor meg nem veszem....jah meg hát az egér gombokat sem ismeri fel...

(#8589) ittakary


ittakary
nagyúr

a sok gusztustalan ragyás kocka p.csöt... hogy lehet valaki máris 33as? :(((

(#8590) pohár válasza Rusher (#8588) üzenetére


pohár
félisten

akkor nem csak itt szar, ennek örülök :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8591) Góliát válasza ittakary (#8589) üzenetére


Góliát
senior tag

:DDD

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#8592) Mukorka válasza ittakary (#8589) üzenetére


Mukorka
addikt

Hát, kb a fél itt hozzászóló nép már 20+-on van egy napos játékkal :) ( Én nem )

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8593) Xaels válasza Mukorka (#8592) üzenetére


Xaels
félisten

460xp híján 18-as vagyok 5óra 20perc játékidővel. Gyorsan pörögnek a pontok. Kicsit túlságosan is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8594) Mukorka válasza Xaels (#8593) üzenetére


Mukorka
addikt

03:35 és mindjárt jön a 12-ik szint. Arra is akartam célozni hogy nem kell sokat tolni ahhoz hogy meglegyen meg aztán körfüggő , előző körben nagyon sok cuccot szereztem egy meccs alatt és az sok xp-t dobott.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8595) Cybertrone válasza Xaels (#8593) üzenetére


Cybertrone
veterán

Biztos hogy fel van gyorsítva a fejlődés hogy minél több mindent lehessen kipróbálni! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8596) Ventur@


Ventur@
senior tag

pohár: Valaki itt írta, hogy ha a grafikai beállítást custom-ra állítod, akkor lehet a bill. beállítást is variálni :) . Talán neki annyi nem sikerült, hogy egérgombra tegyen késelést meg gránát dobást. Nem próbáltam, hogy működi-e, de egy próbát megér :) .

Nekem bejön ez a beta. Tény, hogy vannak benne néha egetrengető hibák, de a látvány, hangok és a feeling nekem nagyon tetszik. Nincs egy erőmű vga-m és csak low-ba nyomom (1280x1204-ben, 11.9-es CCC-vel), de még így is nagyon szép nekem :) .

Várom a teljest és előrendelést nem mondom vissza. Kell nekem :D .

Csalók témához: Találkoztam ma én is érdekessel: lvl2-es az arc és 38/2-vel végzett védőként. Volt egy pár érdekesség még, hogy szikla mögött hasalok, erre a sziklán át!!! kiszednek. Na itt kiszaladt egy pár b*d*sk*rvaanyádat belőlem :((( .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8597) tombar


tombar
senior tag

csalók ellen nincs valami admin secure? mármint bejelnetni meg bannoltatni a hulladékokat? remélem lesz vmi ipban.

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#8598) ittakary válasza Cybertrone (#8595) üzenetére


ittakary
nagyúr

Most jutott eszembe mit felejtettem el tegnap kérdezni: az 5870es ismerősöd felrakta ezt az AMD csoda hotfixet?

(#8599) Neoteric


Neoteric
addikt

Végre én is ki tudtam próbálni a játékot, sajna a Caspianról lecsúsztam.. DE nekem k*rvára bejön még ezzel a kaki pályával is.
Fegyverek rúgása fura volt először, BC2-ben kicsit más volt.. de megszokható. A látvány meg.. eszméletlen. Minden opció highon, csak az ilyen hbaot meg anti aliasingot offoltam és így fullhd-ban megvolt a 30-40-50fps az adatlapomon szereplő konfiggal.. szal lehet nem is kell konfigot újítanom a játék miatt. Igaz majd a rendes tesztelés a 64fős cq pályákon lesz.. :))
Tuti vétel lesz nekem a játék. :K

PSN: ne0teric_sAN

(#8600) Cybertrone válasza ittakary (#8598) üzenetére


Cybertrone
veterán

Le is szedte... csak szarabbul ment neki tőle... és még fagyott is! :K
Mára amúgy befejeztem... 25. szinten vagyok elégedett vagyok magammal pár kép következzék:
( Aki ezek után azt mondja hogy a game grafikája szar az nem ép) És pár statot is belecsempésztem ha nem gond! ;] :
[link][link][link][link][link]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.