Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8651) madgie


madgie
titán

Jó, hogy írtátok ezt az Aero-dolgot régebben. Itt motoszkált a fejemben ,hogy Premiere Pro alatt nem megy nekem a CUDA gyorsítás a GTX 460/768-as kártyámmal, miközben 768 megától már mennie kéne (és kéne a gyorsítás, mert még i7-2600-tal sem villám így a renderelés). Lekapcsoltam az Aero-t, hát a drága kis csicsagép evett a vram-ból, amiatt nem ment a CUDA. Persze mindezt egy nappal azután csináltam meg, miután licitáltam (és nyertem) egy 1 gigás GTX 460-at :DDD

Sebaj, a BF3-nak sem árt majd az egy giga :)

[ Szerkesztve ]

(#8652) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

okés, köszönöm.
egyelőre nem idegeskedem, hiszen béta. majd ha így lesz az eredeti is, akkor lesz ám nemulass:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8653) Laraxior válasza madgie (#8651) üzenetére


Laraxior
titán

SLi lesz? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8654) madgie válasza Laraxior (#8653) üzenetére


madgie
titán

Az durva volna :D Így is azért ragaszkodom a 460-hoz, mert pici, mégis relatív erős kari és csak ilyen rövidnyákos izék férnek el a HTPC házikómban. Sima 560 alig jobb, Ti sokkal drágább, ATi meg kell a nyavalyának, évekig eleget szívtam velük (no meg a CUDA nem árt a videós cuccokhoz) :))

(#8655) Laraxior válasza madgie (#8654) üzenetére


Laraxior
titán

Volt GTX460am :K Jóféle VGA :K
Jobban járnál két 768MB-ossal, mint egy 1GB-ossal az biztos. ( ha egymás mellé teszed majd őket akkor az 1GBos redukálódik 768ra) Lősz neki egy kis tuningot és máris megugrik a teljesítmény.Sok helyen hasznát veheted a VGAnak :K Photoshop, HDfilmek, böngésző is szereti...

Bár nincsen ennek a BF3nak olyan hűdedurva grafikája, mint mondjuk anno a Crysisnak akkoriban. Teljesen auton belőtte magát ultra & highra nálam 1920x1200ben, holott csak egy VGAm van, és a procim is teljesen alapon mozog :D FPS is átlagban olyan 55re tenném. Normális bench nélkül nehéz megítélni,de ahogy elnéztem az Afterburneres grafikon 55öt mondanék.. köböre.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8656) madgie válasza Laraxior (#8655) üzenetére


madgie
titán

Mondom, HTPC házikóm van, még egy VGA is eléggé felfűti, főleg, hogy SB-nél a PCI-E slot nagyon közel van a procihoz (Full HD videó renderelésnél múltkor le kellett kapni a ház tetejét, mert szépen fűtötte egymást a két komponens és szép lassan felkúszott a proci maghő 90 fokra (pedig Scythe Mini Ninja hűti, nem refhűtő) Szóval nem egyszerű az élet, ha az ember kis házban lakik :D

szerk: ja és 380-as tápom van (Antec Earthwatts 80+), nem hiszem, hogy értékelné az SLI-t :DD

[ Szerkesztve ]

(#8657) Cybertrone válasza Laraxior (#8655) üzenetére


Cybertrone
veterán

Normalizalt alpha kodot hasznal a game.. vegleges a vegleges kodon fog jonni... Es szerintem nem csunya!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8658) Laraxior válasza Cybertrone (#8657) üzenetére


Laraxior
titán

Szerintem nem írtam hogy csúnya... de ilyen grafikát már 4 éve is készítettek... csak ott még az elavult DX9el.... Nem kellett holmi DX11 ;)
Persze majd úgyis a single-be derül ki milyen is a grafika, multikat mindig butítják.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8659) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Már értem miért a Problem 99 a szám ami megy a trailer alatt.. :DD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#8660) SimonYana


SimonYana
addikt

Nagyon pörög ez a fórum.
Nem voltam pár napig . Csak párnapig volt játszható a BÉTA?

® SimonYana ®

(#8661) Norb3rto válasza SimonYana (#8660) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Elvileg 10. ig van beta.

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#8662) Neoteric válasza SimonYana (#8660) üzenetére


Neoteric
addikt

Most is megy a beta.. csak a caspian borderes szervereket lőtték le :(

PSN: ne0teric_sAN

(#8663) SimonYana válasza Neoteric (#8662) üzenetére


SimonYana
addikt

Engem ez gogad.

® SimonYana ®

(#8664) Laraxior válasza SimonYana (#8663) üzenetére


Laraxior
titán

nézd meg a tűzfalad beállításait, vagy kapcsold ki, vagy engedd át a BF3at.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8665) szacsee válasza Laraxior (#8658) üzenetére


szacsee
nagyúr

Valahol olvastam, hogy a betában high-ig skálázható a részletesség, 1-2 beállítás pedig mediumon van.... hiába látod a csúszkán, hogy ultra az csak high vagy medium. ;)

SimonYana: Hali!
Lehet csak épp terheltek a szerverek és nem enged fel most. Tegnap nálam is ezt írta és semmit sem változtattam a beállításokon (tűzfal, router). Újraindítva az origin-t beengedett.

[ Szerkesztve ]

(#8666) gabipaci


gabipaci
addikt

Sziasztok!

Találkozott már valaki azzal a problémával, hogy a játék rögtön betöltés után kilép? Ez csak akkor fordul elő, ha megy a Teamspeak3.
Újratelepítettem már a ts-t is, meg a játékot is :(
Semmi eredménnyel.

Logitech hardware tester

(#8667) Laraxior válasza szacsee (#8665) üzenetére


Laraxior
titán

Ítéletet majd úgyis csak a single,ill a teljes megjelenés után lehet mondani. Multinak szép lesz ez az biztos,de singlebe többet várok, várunk szerintem :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8668) Mukorka válasza Laraxior (#8658) üzenetére


Mukorka
addikt

Ezzel nem értek egyett, szerintem itt sok esetben szebbek a textúrák mint crysisban. Meg úgy összességében is szebb. Tény hogy nem annyira nagy az ugrás mint anno de az nem is ment szinte semmi gépen cserébe

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8669) SimonYana válasza Laraxior (#8664) üzenetére


SimonYana
addikt

Eddig jó volt most nem?
Akár mit csinálok semmi , de ott egye meg e fene a gyártóját ezzel a buzeráns megoldással!
Majd 1 hónap múlva játszom.

® SimonYana ®

(#8670) Darth_Revan válasza boogie84 (#8641) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mi annak a programnak a neve, ami bal oldalt fent kiírja azokat az adatokat?

(#8671) SimonYana válasza szacsee (#8665) üzenetére


SimonYana
addikt

Én is valami ilyesmire gondolok.
Majd toljuk 1 hónap múlva. Ez úgy sem jó semmire. A lényeget láttam , de ez alapján nem lehet dönteni , hogy meg vedd vagy sem. Aki megveszi az már úgy is eldöntötte mint Én is! :DD

® SimonYana ®

(#8672) Laraxior válasza Darth_Revan (#8670) üzenetére


Laraxior
titán

MSi afterburner.
guru3d.com.
ne ijedj meg hogy csak beta.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8673) Madn!ght válasza Neoteric (#8599) üzenetére


Madn!ght
addikt

Kicsit húzol a VGA-n és a 64 fős mapokon is meglesz a stabil 40-50 fps. :)

... kicsit lemaradtam :))

ON: Nekem Medal of Honor 2010 Limited editionom van. Elvileg kapnom kellett volna a BF3 Betatesthez korai hozzáféréshez meghívót, de sehol semmi...

Más is tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#8674) SimonYana válasza gabipaci (#8666) üzenetére


SimonYana
addikt

Nekem csak a BC2-nél volt ilyen , de TS3 nélkül is előfordult.
BF3-at nem próbáltam TS-el párhuzamosa.

® SimonYana ®

(#8675) Mukorka


Mukorka
addikt

Még az is lehet hogy szándékosak ezek a hibák, azt akarják hogy a battlelog voic chatjét használjuk :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8676) SimonYana válasza Mukorka (#8675) üzenetére


SimonYana
addikt

Itt még semmit nem lehet tudni. :N

® SimonYana ®

(#8677) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na most a legjobb körömben kilépett a játék. Vagyis azt írta ki hogy disconnectelve lettem... Kérdés, hogy most ez kirakást jelent vagy csak megszakadt. Pedig már 28/8 körül járhattam. :O ;]

(#8678) YunaAngyal


YunaAngyal
tag

Nah emberek én is elkezdtem a BF3 játszani hát meg kell hogy mondjam hogy szerintem nekem elég jól megy 1-2 FPS Lagg bejön de nem vészes !
A játékban van 1-2 bug de azok se vészesek:)

nem vok kocka csak egy kicsit =)™

(#8679) Mukorka válasza SimonYana (#8676) üzenetére


Mukorka
addikt

Valszeg csak simán bug, elég sok mindenre szarul reagál a game. Pl sok program mellett nem hajlandó teljes képernyőn futni, egyszerűen visszadob ablakba

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8680) YunaAngyal válasza Mukorka (#8679) üzenetére


YunaAngyal
tag

Nah akkor már értem mé dobott le :D

nem vok kocka csak egy kicsit =)™

(#8681) SimonYana válasza Mukorka (#8679) üzenetére


SimonYana
addikt

Nagyon még ne várjunk semmit!
Én nem vagyok akkora fanatikus , hogy ezzel próbálkozzam állandóan!
Kibírom azt a 30 napot még!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#8682) sith7


sith7
nagyúr

Akinek esetleg kevés az fps, a képernyő felbontás állításával ki lehet hozni nem kevés + fps - t.

Medium/high beállítással, 1920 * 1080 - ban, kinn 60 , benn 70 fölé nem nagyon ment.

1360 *768 - ban kinn 90 - 95, benn láttam 130 - at is .... Kicsit furcsa volt elsőre, hogy olyan nagy minden, de gyorsabb volt a game :K

(#8683) Mukorka válasza SimonYana (#8681) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem megy a játék zavartalanul. Elvagyok, nagyon várom a teljest én is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8684) Cybertrone válasza Mukorka (#8683) üzenetére


Cybertrone
veterán

Detto. TS megy vele, mindennapos hasznalatban van:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8685) ADAM1337 válasza sith7 (#8682) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nálam driver volt a gond.
A hotfix-essel szarabbul ment mint a régebbi 11.9-el.
Én most fullhd lowon játszok kint átlag 60fps van bent meg 80-120 az utolsó részen viszotn 50 tájt mocorog.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#8686) Blom


Blom
aktív tag

lesz mit javítani ezen az biztos nagyon gagyi a grafika rengeteg a hiba,de senki ne haragudjon ez csak az én véleményem.

(#8687) sith7 válasza ADAM1337 (#8685) üzenetére


sith7
nagyúr

Én azt fel sem tettem, nekem még mindig a 11.8 van fenn ... meg ahogyan nézem a te vasad erősebb , mint az enyém :))

Én nem nagyon vettem észre úgy különbséget :( /low/medium/high 1920 * 1080 - ban/

MÁS
Ebbe nincs olyan, hogy a fegyereket meg lehet nézni, hogy mennyi a sebzés, tűzgyorsaság, stb. , mint a BC2 - ben ? :F

[ Szerkesztve ]

(#8688) Cybertrone válasza Blom (#8686) üzenetére


Cybertrone
veterán

Linkeltem jo par kepet, keress vissza... Gagyinak talalod a grafikat? Nem a lowbol kell kiindulni!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#8689) Blom válasza Cybertrone (#8688) üzenetére


Blom
aktív tag

ezen a gépen is gyenge:

Ház:Cooler Master COSMOS 1000 (RC-1000) Alaplap: GIGABYTE GA-Z68X-UD7-B3, Táp Gigabyte.720w ,INTEL Core i7-2600K 3.40GHz, GPU ASUS 5970 2Gb,RAM 8Gb 1600-as G.SKILL F3-12800CL7D-8GBXH - RipjawsX XH,Monitor:Dell U2711,Vinyok: 120Gb Revo Drive (OCZSSDPX-1RVD0120)(PCI-e) 2x320GB Samsung Spinpoint F1 (HD322HJ)

minden maxon van.

[ Szerkesztve ]

(#8690) cellpeti válasza Blom (#8689) üzenetére


cellpeti
veterán

ezt elég nehéz elhinni, mert az enyém szépen megy, HIGH beállításokkal

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8691) Neoteric válasza ADAM1337 (#8685) üzenetére


Neoteric
addikt

Hogy tudtad elindítani régebbi driverrel? :F
Nekem pampogott, hogy rakjam fel a legújabb beta drivert, mert addig nem fog elindulni.

PSN: ne0teric_sAN

(#8692) SimonYana válasza Blom (#8689) üzenetére


SimonYana
addikt

Ezt a vitát kár megnyitni. Majd egy hónap múlva ráérünk a minőségén filózni.

® SimonYana ®

(#8693) Madn!ght válasza Blom (#8689) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ultrán próbáltad?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#8694) ADAM1337 válasza Neoteric (#8691) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Simán engedte, kiírt vmi dx9 error szöveget de áttaboltam a játékra és gond nélkül ment, sőt simábban is mint a hotfixessel.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#8695) Blom válasza Madn!ght (#8693) üzenetére


Blom
aktív tag

minden maxon

(#8696) Mukorka válasza Blom (#8686) üzenetére


Mukorka
addikt

Bugos meg minden de hogy a grafika gagyi??? Neked minden maxon van és ezzel a géppel észrevenném ha nagyon gagyi lenne :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#8697) nanorambo


nanorambo
őstag

Nem értem azokat akiknek a grafikával bajai vannak. Ez a játék nagyon brutálisan néz ki. Minden kis pocsolyában úgy visszacsillan a nap, hogy elvakít. A csávó kesztyűjén látni a redőket és a varrásokat, a fegyveren tűéles textúrák vannak amiken gyönyörűen meg van csinálva a karcolódás. A fények eszméletlenül durvák. Meg úgy az egész összhatás baromi szép.

Amúgy aki volt caspian borderen: Ott mennyit esik az FPS a Metrohoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#8698) SPY0817


SPY0817
aktív tag

így hogy kitudtam próbálni a bétát a notimon és szépen megy.. azon gondolkozom hogy előrendelem

Honnan érdemes? PM vagy itt. PMet legalább tuti látom :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#8699) ProEvoFan válasza YunaAngyal (#8678) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

nem te vagy az első aki laggról beszél
nálam semmilyen lagg nem volt még

[ Szerkesztve ]

(#8700) Malachi válasza nanorambo (#8697) üzenetére


Malachi
addikt

a kétharmada kb., legalábbis nálam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.