Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21851) Ventur@ válasza Cybertrone (#21847) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én tuti nem voltam :D . Hozzá sem szagoltam a TS3 megbeszélés óta a proconhoz. Annó nem kértem admin jogot és továbbra sem akarok kérni/nem tartok túlságosan igényt rá. Nem az én pályám az. Amúgy is keveset tolom a gémet :) .

Szervert meg jelenleg nem látja a Battlelog :) .

UPDATE: Már látni :R !

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#21852) gergo0328


gergo0328
senior tag

Sajnos volt egy kis bibi a PH! szerverben ezért akinek Favoritban volt annak most eltünt és így újra be kell tenni:[link] :W

(#21853) BandiHUN válasza gergo0328 (#21852) üzenetére


BandiHUN
veterán

aki akarja,megtalálja,legalább 1 haszna van,hogy ez lemorzsol pár csak úgy feljárót...aki meg komolyan veszi,rákeres majd,akinek nem mond semmit,annak meg 1-gyel kevesebb könyvjelző fel se tűnik.Nézzük a dolgok jó oldalát.

Procon még mindig nem látja...változott más is?IP-port alapján mennie kéne

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#21854) ch003067


ch003067
addikt

Marha jó ez a kóp rész :DDD

Nem értem a pontozását, de mind1, nem baj :D A pisztoly már megvan az a lényeg.

(#21855) JSaN válasza gergo0328 (#21852) üzenetére


JSaN
addikt

Na igy mar meg van, de ma mar nem megyek vissza.

mas
tudom van ezer masik szero, de ha en ide fizettem akkor hagy jarjak mar oda. Nekem az bove eleg, abban a par oraban amikor tudok jatszani.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#21856) Fail3D! válasza Cybertrone (#21849) üzenetére


Fail3D!
addikt

afene, akkor most rosszul fogok aludni:D pedig mar csak ez kellett volna, hogy minden almom teljesuljon:D na jo valahogy tulelem!:D de azert erzed, hogy ez az adminos kijelentes meg veletlenul sem volt komoly, hogy ilyen durvan lebeszelj a megnem levo szandekomtol:D de egyszer azert majd veszem a faradtsagot, hogy megkeresem a szervert:)

(#21857) Cybertrone válasza BandiHUN (#21853) üzenetére


Cybertrone
veterán

Üsd be megint az adatokat... :R Privibe ment a jelszó! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21858) creedszl


creedszl
aktív tag

Kérdés egy:zöldeknél másnál is megy a zöld ufós bevillanás?Ez driver vagy game fíícsör?

Löttem egy 314m-es fejest.BF-es pályafutásomban eddig ez a legnagyobb táv :DD

Hulligaaan

(#21859) BandiHUN válasza Cybertrone (#21857) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R mostmár ok!

Ufók nekem is bekavarnak néha,a caspiant szeretik általában,szerintem gém feature jelenleg,gondolom valamit néha nem takar ki rendesen,és a csúúúnya driver képes a szemetet is kipakolni az orrunk elé :) Nekem aránylag ritkán jön elő,és el is múlik hamar,furamód annó valami textúrahiba a bc2-nél is volt annó...DE pont repülve,stb.semmiEz is ilyen lehet,repülőből/heliből még egy előugró,nem odaillő dolgot nem láttam,csak földön sétálva.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#21860) keIdor válasza Cybertrone (#21847) üzenetére


keIdor
titán

En meg most szolok, hogy meg az adminprogit se lattam, tehat barmi gebasz van NEM en vagyok!:D

Majd TS-re jarkalok olykor en is... De nekem ugye mas jatekok is vannak, szoval heti 1-2 alkalom max, meg elobb szunjon meg a microlag...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21861) Cybertrone válasza keIdor (#21860) üzenetére


Cybertrone
veterán

Olyan vajsima a szerverünk mint a babpopó! Nem érzékelünk már microlaggot legalább 3 napja, mióta ráfeküdtek a szerverfrissítésekre! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21862) keIdor válasza Cybertrone (#21861) üzenetére


keIdor
titán

Nem szerveroldali, nalam szar. Nincs ra jo nVidia driver, nekem a megjelenes ota ilyen a game. Reszben ezert vagyok csak 14-es meg noob.:D
Holnap Szlobinal latom eloszor milyen a lagmentes bf3 konzolt leszamitva...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21863) Cybertrone válasza keIdor (#21862) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ne mar... nekem jó! Tedd vissza a beta drivert, azzal nekem nincs gondom! :K :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21864) keIdor válasza Cybertrone (#21863) üzenetére


keIdor
titán

Az van fenn, whql-t fel se tettem. Nalad lehet az sli izombol megoldja, nalam microlaggos meg... Driverre meg game patchre kell varni azt mondta Abu.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21865) Cybertrone válasza keIdor (#21864) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lehet! Viszont nem attól laggol hogy kifut a vmemből? Én kilőttem az élsimítást, és úgy van ultrán! :K Nagyon nem recés!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#21866) keIdor válasza Cybertrone (#21865) üzenetére


keIdor
titán

Nekem 2xAA, meg azt a Post AA vagy mi Medium... De nem hiszem, kikapcsolt Aero mellett 1300MB korul eszik AA szerint. Persze az csak tippel, de szerintem csak driver a baja. A vegleges kod megvaltozott Abu azt mondta, es a driverek meg a regi kodra vannak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21867) edgR


edgR
őstag

2 napja repulni nem tudtam, ma meg mar a fele pontszam megvan a jetek kimaxolasahoz :D
mar ez miatt erdemes volt megvenni a jatekot, hihetetlen, milyen hangulata van.

(#21868) madgie válasza edgR (#21867) üzenetére


madgie
titán

Hát azt meg hogy? Én csak lezuhanni tudok vele :D

Keldor papa: ma nagy' bátran beleültem egyedül a helibe, nehezen rárepültem egy tankra, de olyan bénán irányítottam, hogy alig talált be egy pár raksi. Ezzel azt értem el, hogy a lövész elkezdett szétkapni, én sürgősen el akartam iszkolni és sikeresen bele is fúródtam a hegyoldalba :D Becsapódás előtt picivel kiugrottam, én bátor... hát nem pont rám zuhant a heli? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21869) keIdor válasza madgie (#21868) üzenetére


keIdor
titán

En is.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21870) BandiHUN válasza edgR (#21867) üzenetére


BandiHUN
veterán

a repülő iszonyat jó...sokszor úgy érzem,minek jön valami k...ög és fog be,mert olyan jó lenne repkedni,kicsit nagyobb map,stb...van,hogy ha nem spotol senki,lesz...om a mapot és elmegyek csak manőverezgetni :DDD
Helizni lenne jó még...vezetni elmegy,de iszonyat gunnereket fogok ki,ráadásul kéne gunnerezni is,de egy jó pilótát nem tudtam még találni...vagy olyan mapon/ellenféllel,hogy csak röpködtünk egész mapon valami 2-2 killel,mert vagy járgány,vagy bújtak jól :(
Pedig kéne a pont helire,még csak a flare van meg,repülőre még az se,bár kéne játszanom többet.Inkább idő kérdése...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#21871) LamaCube válasza BandiHUN (#21870) üzenetére


LamaCube
addikt

Ajánlom a H.A.W.X 1-2 részét :D No offense :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21872) Alexios


Alexios
veterán

tényleg nincsenek unranked szerverek vagy csak nekem nem talál egyet se mikor keresni akarok? :F

(#21873) edgR válasza madgie (#21868) üzenetére


edgR
őstag

alapbeallitasok, kizarolag billentyuzet (W-A-S-D, nyilak, x, shift, space). hihetetlen gyorsan bele lehet szokni. egyszer rakapsz es nem birod abbahagyni.
a kezdeti nehezsegek soran (amikor meg nem volt semmifele kiegem), folyton lelottek, ezert sok volt a 0-8, meg hasonlok. de leginkabb addig nehez, amig nincs meg az elso kieg (flares), amivel vedekezni tudnal a tapasztaltabbak raketai ellen. azota szep fokozatosan fejlodtem, most mar tolem felnek, mintsem forditva (levego-fold raketa, gyorsabb locking, stb). vegefele lesznek meg durva dolgok (lezeres levego-fold raketa, ami nem vesziti el a celt, ha el is bujna; alacsonyan repulve keptelenek bemerni levego-levego raketaval).
helikopterrel volt nekem hasonlo elmenyem, felszalltam, majd rotorral a fold fele vissza :D azota azt nem eroltetem, a jet viszont.. amikor a masik pilotaval rarepulunk a bazisukra es folyamatos nyomas alatt tartjuk. nagyon hangulatos.

(#21874) Scholes9 válasza keIdor (#21864) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Vedd le a beállításokat, én lowon tolom a multit :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21875) polonic válasza Cybertrone (#21796) üzenetére


polonic
félisten

Most olvastam el a kommenteket a ph platoon-ban.
Ki ez a valaki? Egyáltalán ph-s?

(#21876) SzlobiG válasza polonic (#21875) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szerintem nem az, de kirakhatnátok mer én bent se vagyok ott.:D

(#21877) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Valaki leírhatná, hol tudom pontosan az Originben vagy az EA fiókban megváltoztatni a nevem, mert nem találom....

(#21878) feka007


feka007
nagyúr

Nagyon simán megy ez az angolosítás. :C MW3-at is így fogom megvenni. Fog a lóf.sz magyar játékot venni 10-12k-ért, amiben annyi a különbség, hogy nem cd, hanem egy fos dvd tokba adják oda. Az egy dolog, hogy itt mindenkit le lehet húzni a térség vagy talán már egész EU legdrágább benzinével, legmagasabb 27%-os áfájával, a chipsadóval meg a rák tudja mivel, én inkább kimaradok ebből ahol lehet. :K

(#21879) polonic válasza Skyhunter (#21877) üzenetére


polonic
félisten

(#21880) Scholes9 válasza feka007 (#21878) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azt már én is úgy :K

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21881) Xaels


Xaels
félisten

[link] Na ez csapatjáték :D És az a 103%-os pontosság büntet XD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21882) Edem05 válasza Xaels (#21881) üzenetére


Edem05
őstag

Ezt hogy hoztad össze? :Y :C Mellesleg 0:1 a k/d és 5400 pont. :D

[ Szerkesztve ]

(#21883) Zolás


Zolás
addikt

Most megyek aludni, de remélem reggelre megírja valaki, hogy lehet 30k pontot összehozni egy coop küldiben. Örültem mint majom a fszának a 12k számmal, erre már 30k felett is vannak eredmények. Hardon kell tolni, vagy easyn? Mi a trükk? Ki akarom pörgetni a fegyverekért.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21884) Xaels válasza Edem05 (#21882) üzenetére


Xaels
félisten

Jó sokat szereltünk :DDD Soma lett a második 0:0-val :D Még szerencse, hogy sok tank van OP. Firestorm-on.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21885) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Muhaha :DDD
A DAO ereje, csak mentem előre és élesítettem az M-COM-kat. Jó kis kör volt.:D

(#21886) apollo12


apollo12
veterán

heló valakinek véletlenül egy AMD Phenom 2 x6 thuban procija van, kérem szóljon privátba vagy vegyen fel originen vagy battelog-on, meg köszönném

(#21887) edgR


edgR
őstag

jarmuveknel is meg lehet manualisan adni, hogy melyik kiegeszitot pakolja ra (mint a fegyvereknel), vagy azoknal automatikusan mindig a legerosebbet teszi ra :F

(#21888) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Érdekes....szokásos módon kivágott a progi, de a javítás után egy 48 MB-os javítócsomagot tölt nekem az origin...

(#21889) Föcsök válasza edgR (#21887) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Előbbi. A Customize menüpontnál a Kits fülről át kell kattintani a LAND/AIR-re attól függően, milyen járműnek akarod beállítani a kombóit.

(#21890) BandiHUN


BandiHUN
veterán

IIEMSII invited you to the server:
[HUN] Prohardver! Unofficial Szerver!!!
ID_RP_LEVELNAME_MULTIPLAYER_HIGHWAY
• Conquest Large • 3/64 players
- ms • Punkbuster: On • Ranked
2 hours ago

nézelődök a battlelogon,erre az arcomba tolja ezt... :Y
Erről az eksünről lekéstem...még jó,hogy ilyen "gyors" az invit...pedig a battlelog megy egész du,5-10 percenként nézegetem is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#21891) edgR válasza Föcsök (#21889) üzenetére


edgR
őstag

koszi! akkor valoszinu h masnak is ez volt a gondja, amikor azt irta, hogy nem oldja ki neki az "x"-szel a flarest? lehet, hogy nem is allitotta be.

(#21892) MmDorian


MmDorian
őstag

aszongya, szerintem megvolt az eddigi leegjobb köröm, metro, conquest, 18 ribbon, 13k xp, nemtudom menynire számít ez jónak, de én örültem neki :DDD

(#21893) edgR válasza MmDorian (#21892) üzenetére


edgR
őstag

metro nagyon farmolos conquestben, de azert nyugodtan orulj neki :B

(#21894) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Kezdek csalódni. Mióta feltettem az uj ati drivert, csinál furcsa dolgokat a játék. Ha belépek egy meccsre, majd ki, aztán vissza, vagy egy másikra, fekete képrnyő több percig, néha feljön az ablak, de általában nem várom meg, hanem reset, mert semmire nem reagál a gép.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#21895) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

hátezállat! már megérte megnézni a james bond style videót... :) azóta nem félek a heliktől (kamov, little bird, huey)...ma ki is szedtem egyet assaulttal a bányánál...azaz a pilótát jól ki lehet kapni, a többi meg a gravitáció dolga... :)

(#21896) Mukorka válasza gordonfreemN (#21894) üzenetére


Mukorka
addikt

Alt+F4-re szokott nekem reagálni de amint látod hogy nincs hang és elfeketedik egyből tolni kell. Nem nagy cucc az új driver, ha az előző preview-el jobban ment akkor tedd vissza.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#21897) gordonfreemN válasza Mukorka (#21896) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Mondjuk hang az van, de semmire nem reagál. Köszi azért, majd kipróbálom.

Cybertrone: Most olvastam vissza egy kicsit a hsz-ekbe, mert nem nagyon olvasgattam mostanában. Láttam, hogy hogy leszóltad Fail3D!-t. Szerintem azért ennyire nem kellene véresen komolyan venni ezt az egészet, még megbetegszel.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#21898) pohár


pohár
félisten

jeee de jót toltam egy német szerón, kezdetben RedGlory-val, de balfaszkodott és lelépett, én nyomtam tovább, alig volt lag, és a statom is 1 közelében volt, holnap folyt köv :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21899) polonic


polonic
félisten

(#21900) boogie84


boogie84
veterán

Az IRNV tényleg szinte csalás. :W
Az a szomorú h nappali fénynél is úgy működik. :W

Nem igaz h ezt nem javították. Tudni valamit h mit fognak javítani a köv patch-el??

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.